Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
14. dec 2009

Vitaj janulka!
Chcem sa opytat, chodite niektora na to tehotenske cvicenie? Ja uz zacinam citit chrbat, tak nad tym vazne uvazujem.. a urcite by mi to dobre padlo aj ako relax od prace a skoly... 😉

zzuzullka
14. dec 2009

yanika, ja nechodím, ani neviem či to v okolí niečo také vôbec máme, ale tiež začínam cítiť chrbát a to sme len v 5.mesiaci, sa tesim na 9.mesiac ked budeme ako velryby 😀

michalag
autor
14. dec 2009

yanika, ja ti tiez velmi neporadim, ja nechodim a asi ani nebudem

bramburka
14. dec 2009

ja nevim kam, tady v okolí nic není, asi budu muset za na Smichov 😒

janulka04
14. dec 2009

baby a vy ktore normalne mozete jest..kolko ste doteraz pribrali? ja uz 4,5 kia...a to etse to najhorsie predomnou 😔 😝

bibi13
14. dec 2009

praveže sa z toho neviem nejako vysomariť.. nenašla som tam výšku.. ☹

bibi13
14. dec 2009

janulka, ja pomlčímo vahe.. 🙂

lucik...
14. dec 2009

Ahojky 🙂

My budeme kupovat Peg Perego GT3, včera jsme se rozhodli.. Teď už jen čekáme jestli se nám mimi ukáže abycho mohli koupit dle barvy

terkajesterka
14. dec 2009

tak já mám zatím nahoře 3 kg..... 😉

antynka1
14. dec 2009

Já jsem přibrala půl kila. No ale předtím jem zhubla 3 kila, takže celková bilance -2,5 kila.....

nikkka
14. dec 2009

ahojte..

ja som este nepribrala, tusim som 1kg schudla...

bramburka
14. dec 2009

ja mam nahore určo tak 5 kg od otěhotrnění, ale to proto, že žeru 😀

lolita.9991
14. dec 2009

ja som pribrala zatil iba 2kg

hmm bibi neviem podla mna bude mat kocik noirmalnu vysku taku ako pre vysie,a potom je este na rucke moznost dat si ju nizsie

ved je aj taka tema o tyhcto kocikoch,tak sa skus spytat bb ,ze aku maju vysku a podla toho aky im je

lolita.9991
14. dec 2009

janulka mne praveze vobec nechuti jest,a ked som bola u dokiho tak mi v piatok povedal ze je babo o tyzden mensie,ze to nie je nic hrozne ze je tov norme len by som mala viac papat 😒 hmm lentze nasilu?

doli1
14. dec 2009

ahojky všem
konečně jsme doma od maminky.šimkovi se vůbec nechtělo jít dom chudák to obrečel.
já mám tak 2 kg nahoru ale celkově jsem ted na váze na jaké jsem těhu začínala.
konečně mi došli peníze se socky tak už pokukuji po kočárcích a pokud 21 potvrdí holčičku tak hned jeden kupuji. 😀

blanka.k
14. dec 2009

Ahoj holky,
yanika - já pořád považuju PP GT3 za nej kočár, bohužel po přečetení reklamací tohoto kočárku zde na MK a pak dalších serverech jsme o něm začali pochybovat. Problémy dělají nějaká ložiska a kolečka. Bohužel vyreklamovat se to několika holčinám nepodařilo, že prý si za to mohou sami, jednu znám osobně, ta mi říkala, že jí napsali, že s ním prý jezdila rychlej než 5kmh/hod a je to její vina (samo s tím jezdila normálně). Byla z toho na nervy, zkoušela to přes ČOI a nevím co a prd, nakonec jí ložiska udělal kamrád nový. Další kamarádka ho taky má, na konci šestinedělí jsem s ním byla jezdit, no fakt paráda, hrozně mě to nadhclo, a z ní vylezlo, že ty kolečka nějak "vržou", ale že to na reklamaci není, že se nic neděje... uběhl měsíc a kočárek prý poputuje na reklamci s kolečkama... to už jsem byla nahlodaná.Náhodou jsem si psala s další kamarádkou, a ptala se jí, jaký má kočárek, že se rohodujeme mezi Quinny a PP, a ona, že ona má Quinny a její kamarádka z dědiny PP, že jsou hodně podobné, ale prý kamarádka nadává na koelčka, že jsou nějak do X zkřivená a blbne to.... to už byla pohužel poslední kapka, jasně, stát se může cokoliv, ale kdyby výrobce řekl, ok, fakt ty kolečka jsou nic moc, opravíme, ale koupit kočár za 20.000, a on ti řekne, že jsi ho neužívala jak jsi měla, tak to ne 😅 kdyby to byla jedna nepovedená reklamace, čert to vem, ale muž si dal fakt ut práci a projel zkušenosti tady na MK a ještě 2 babských sereverech a bylo jich víc :(

lolita.9991
14. dec 2009

hmm a nejaky iny sa ti nepaci okrem tohoto?

doli1
14. dec 2009

já myslim že kolečka a plasty na kočárku jsou stálí problém.ložiska to je vada na reklamaci ale někdy se jim holt nechce potvůrkám.
kdo bude kupovat houpací kočárek a je s plastů a né řemínek tak může počítat stim že při změně teploty bude kočárek vrzat.jak se ty plasty roztahují a zase stahují.

babara
14. dec 2009

to by byla ale opravdu velka nahoda, vid blani

Ja uz asi mesic pribiram, chut kl jidlu nnormalni, nevolnosti temer zadne, za posledni tyden uz jsem ani nezvracela v aute 🙂 Takze bilance je +3-4kg, nejdriv jsem asi 3 zhubla a uz nejakych 5 zase nabrala. Uz jsem taky v 2. pulce tehu, hec 😉 dnes 21+1

terkajesterka
14. dec 2009

doli, tak vy taky holčičku? Tak to možná vylepšíte bilanci 😀

terkajesterka
14. dec 2009

barčo, tak hurá 🙂 že jsou nevolnosti fuč 😀

bibi13
14. dec 2009

loli, ja som sa na tej teme položila tolko otázok, že až.. ale aj tak chcem vedieť čo najviac postrehov aj od iných, kedže si ho nemôžem pozrieť na živo..

lolita.9991
14. dec 2009

ja moc chcem, tie co mam v albume aj farebne s ami moc moc pacia

nikkka
14. dec 2009

ako planujete vozit babatka takto o rok v zime? lebo mna kamaratky presviedcali ze mi je zbytocny hlboky kocik na zimu,ze to babatko uz bude sediet..no ja neviem sice budem mat pol roka..ja sa v tom nevyznam..

terkajesterka
14. dec 2009

já určitě budu vozit miminko v beránkovým fusaku v hluboké korbičce. Já si teda nemyslím, že hluboký kočár na půlroční dítě je zbytečný, spíš naopak. Půlroční dítě toho ještě tolik nenasedí a navíc u nějakých hlubokých kočárků se dají zvednou zádíčka do sedu.

bibi13
14. dec 2009

loli, ja asi ten zeleny.. uvidíme..

nikkka, každá mamina hovorí inak.. ale toto isté mi tvrdila aj moja segra.. a to ma 3 decka..🙂

nikkka
14. dec 2009

len kamaratkam sa narodili deti v zime a ked prisla dalsia zima, tak samozrejme ze im uz sedeli..lenze uz v oktobri byva zima a to este nase asi sediet nebudu, ja som tiez za hlboku korbu..
takze nebudem davat na ich rady..

yanika
14. dec 2009

Ja som pribrala cca 2,5 -3kg, ale tyzden som nestala na vahe, takze mozno aj o kilecko viac 😉
blanka: diky za vycerpavajuce vysvetlenie 😀 je to tazke rozhodnutie, ked clovek ma tolko investovat a ta vec mu nema sluzit na 100%... Tak si moje presvedcenie trosku nastrbila. Kazdopadne mame este dost casu.. Ale Vy ste uz kocik kupili vsak?

blanka.k
14. dec 2009

Doli - té kamarádce nevržou přímo kolečka, tak jak klasicky to bývá, fakt to je divný zvuk někde kdo ví odkud 😀
Lolita - my už doma máme Quinny Freestyle XL , protože ho měli tady v obchodě v super slevě o několik tisíc, takže je doma 😉
Nikka - taky mi kamarádky říkaly, že mimčo jak sedí, tak raději je ve sporťáku. A ty korbičky nejsou z největších, jak bývalo za našich mladých let 😀 Takže já doporučuji pro jistotu koupit sporťák, který jde v případě dát do vodorovné polohy vč. nožiček (někde to je už vytvarované a nejde to dát na 180°, někde jsem to už psala, že podle norem, musí být úhle větší než 150°, což řada sporťáků nespolňuje ( i když to mají od výrobce napsáno že je to i pro děti DO 6 měsíců 😉 ), tak jen bacha na to. Některé děti jsou prostě "opožděnějšíů a třeba není pro ně dobré, aby přímo seděli i když ostatní v jejich věku už se vozí, takže radši vyzkoušet na prodejně, že to fakt u sporťáku jde. 😉

terkajesterka
14. dec 2009

nikko, já jsem taky vozila ročního syna ve fusaku v hluboké korbě. Ale u našeho kočárku jdou právě zvednout zádíčka, takže když bylo třeba, tak jsem ho posadila a bylo to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre