Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
24. dec 2009

holky tak mi máme bílé Vánoce,sromeček sklidil úspěch a moc se těšíme na večer.... ještě jednou veselé Vánoce a hezky si to užívejte....

m.c.
24. dec 2009
michalag
autor
24. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

blanka, bramburka blahozelaaam k chlapcekom 😵 😵 😵 🙂

Končí sa zas ďalší rôčik,
do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,
od Ježiška dary krásne.
K tomu šťastia do balíčka,
hodne zdravia a šťastíčka.

Stastne a vesele Vianoce 🙂 🙂 🙂

kapka
24. dec 2009

Všem krásné vánoce 🙂 a příští rok už nás bude o jednoho víc........

kajamatus
24. dec 2009

Pozehnane Vianoce Vam a Vasim rodinkam prajeme z celeho srdiecka.

helka1
24. dec 2009

Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Pa, Pa...

zzuzullka
24. dec 2009

Ahojte babulky 🙂 želám všetkým šťastné a veselé Vianoce plné radosti, kopu darčekov a krásne kopančeky od mimískov 🙂 🙂 🙂

doli1
24. dec 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dostala jsem vaničku pro mimi a pár oblečků 😀

bramburka
24. dec 2009

tak já pro Ondráška jen 500 kč 😉

bramburka
24. dec 2009

teda jen bylo špatné slovo, koupim spoustu věciček zato, mamka byla nadsena z budoucího vnuka, že mi hned vrazila penízky

doli1
24. dec 2009

penízky jsem taky dostala ale za to pujdem s šimkem poprvé do divadla.
brambu vnouček to bude radost v rodince
😀

doli1
24. dec 2009

holky zubaře jsem odkládala tak dlouho než to bude hraniční a samozdřejmě začali svátky a já chytla pěkný zánět do zubu.naštěstí to nebolí tak nemusim paralen ale usazuje se v zubu hnis.doufám že to nemůže mít špatný vliv na mimčo.nevite někdo o tom něco?do pondělí musim vydržet a jít.

bramburka
24. dec 2009

hnis nic, jen teplota by byla blba, tak si radsi pri teplotě vezmi paralen, no jo, ja to taky oddaluju, ale kdyby to bolelo, skoč na pohotovost

michalag
autor
24. dec 2009

tak my sme dostali len osusku pre drobceka, ale nejako to neriesim 🙂

doli a nemate niekde pohotovost, lebo ak sa ti tam uklada uz hnis tak to nie je dobre

doli1
24. dec 2009

j pohotovost je v Brně neni to daleko v pondělí ju určitě navštivim nebo zubařku co bude mít zástup za moji.zatim se snažim stále čistit a corsodilem dezinfikovat.snad to bude dobré.
holky nekacám už asi 3 nebo 4 rokem vždy o svátcích lítám po pohotovostí povětšinou ze zubama 😖 je to moje prokletí nebo co

michalag
autor
25. dec 2009

Ahojte,
krasny 1. sviatok vianocny 🙂 , aj ked u nas uprsany

zzuzullka
25. dec 2009

ahojte, tak ako ste oslávili Vianoce? ja som sa zasa prejedla, tak ako vždy až som si myslela, že mi snáď brucho praskne 😠 a to som si hovorila, že sa nebudem prejedať aby mi nebolo zasa zle 😀 inak som dostala krásnu knižočku, teda skorej taký album pre mimíska, je to od narodenia až do jedného roku, kde si budeme lepiť fotky a zapisovať rôzne udalosti... sa z toho veľmi teším 🙂

bramburka
25. dec 2009

tady svitilo slunicko, venku bylo jaro, ale nějak se zatahlo, my chteli na ten Staromak na stromek

mishah
25. dec 2009

Ahoj holky 🙂 Přejem všem krásné svátky, moc se tu teď nedostanem, zítra jedem k rodičům na Moravu, tak si budem Lukášek užívat prarodičů 😎
Garuluju všem, co vědí, zda čekají holčičku nebo chlapečka 😉Já jsem taky hrozně zvědavá,ale asi si to nakonec opravdu říct nenecháme a berem jak psala terka obojí 😀 😉

doli1
25. dec 2009

krásné ránko všem.u nás je taky jak na jaře krásně teplučko.
zuzulko takovu knihu mám taky pro šimka.porod a ještě křtiny tam jsou pak se nějak zapomínalo a dopisovalo se s velkým spožděním.první krůčky věty atd jsou zapsány jen orientačné žádné datumi.úrostě neni čas to vypisovat😅

lenocka84
25. dec 2009

ahojte kocky
verim ze ste zazili krasne sviatky, v kruhu tych ktorych najviac lubite

zdenkapo
25. dec 2009

ahoj holky tak máme skoro po Vánocích a že byly fakt krásné a dojemné... dárků habaděj a plný obývák věcí... super...

coko.joko
25. dec 2009

Ahojda holky,
jdu se na vas podivat 😉 koukam,ze svatky vsude krasny a hlavne pohoda.....to je dobre..
u nas dneska foukal vitr a slunicko zadny a i chvilkama prsi.....ja jsem se opet prejedla salatkem,takze mam na rok opet vybrano
😀

bibi13
25. dec 2009

ahojte.. dufam, že prežívate krásne sviatky plné pohody.. ja som prežrata..fuj! a práve som si spravila dalšie Vianoce, objednala som si kočík, tak sa vytešujem..

xxx.klarka
26. dec 2009

Ahojte,

jen v rychlosti, Vánoce dobré. Dneska jedeme zase po návštěvách. Od mamky jsem dostala kolotoč na postýlku, plno hraček a nějáké věcičky. Pak vyfotím a hodím do galerky. 🙂
Nevím jak je to možné, ale chybí mi v galerce jedno album, nevím jak je to možné.

lucik...
26. dec 2009

Ahoj holky 🙂

Sem ráda že jste si vánoce všichni užili, my taky 😉 Ale překvapilo mě že jsme nedostali nic na miminko.. 😕 Jen manžel koupil super soupravu - tepláky a mikinu 😵 😵 😵 😀
Já sem taky přežratá... Se cpu od rána do večera, fuj, prase sem 😀

aaadus
26. dec 2009

Ahoj holky,
my jsem si taky užili vánoce. Pro malého jsme dostali plno oblečení, nějaké hračky, látkové plenky, lahvičku, deku a kolíbku 😀 Od mamky jsem dostala úžasné těhu šaty, hned si je dneska beru po návštěvách 😀
A trošku odbočím od vánoc a potřebovala bych poradit - se mi začala loupat kůže na dvorcích i bradavkách i když si prsa mažu 2x denně. Nevíte co na to? B Panten?

mishutka
26. dec 2009

Ahojky, my dostali taky pár drobností pro prcka, pár oblečení protože už jsem všem rozhlásila, že věcí mám dost!! 😉
A my máme kočárek a autosedačku 😀

aaadus.mě se jenom stává, že když mě malý v noci hodně kope tak se ráno budím s flekama na prsou. Už se mi to stalo 2x ☹

adelka89
26. dec 2009

ahoj holky, dodatecne krasne svatky prejeme 🙂
my jsme na dostali pro Lukaska docela dost oblecku 🙂 ale tyto Vanoce jsou takove zvlastni ubehane, nejak jsem si neodpocinula...
Navic mne v noci budi tvrdnuti briska a malicky je uz fakt chlap, den ode dne ma vetsi silu a kope me uz dokonce do zad 🙂
aaadus mozna to bude zaschle kolostrum... jinak Bpanten je super zkus kdyztak ten.

andelka
26. dec 2009

lucik: My jsme taky na mrně nic nedostali, teda já jsem dostala knížku o životě s miminkem do 1 roku 🙂 U nás se to zatím nějak nehrotí a nevím, jestli kdy začne. Ale já se kupovat chystám, po novém roce.
Ještě jsem dostala těhu svetřík, ale to je až na jaro, na větší bříško.

doli: To mě mrzí, takové trápení se zubem, určitě hned zítra k zubaři zajdi.

Jinak Vánoce byly fajn, dost jsem se napracovala a nachystala, ale s mírou. Bolí mě záda, tak to nemůžu přehánět. Včera jsme byli u tchánovců a řekli jsme oběma babičkám a dědečkovi, že čekáme chlapečka. Sice to berou s rezervou, že prý 100% je to až se narodí, ale snad jsem je přesvědčila, že to co jsem viděla, tam skutečně bylo a už se to nezmění 😀 Teď už nás žádné návštěvy nečekají, mě maximálně jeden sraz s kamarádkama. Jinak pohoda až do 3.1. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre