Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. jan 2010

zdenka já na ten test jdu ke svojí dr - mám to na 7, v 8 jdu na poradnu a kolem 9 by měl být výsledek
já se taky na mimčo moc těším a moc jsem ho chtěla - více než manžel. ale je pravda, že když se objevily // byla jsem v šoku, 2 noci nespala, reakce manžela byla typicky chlapská. ale teď ty hormony jsou fakt super, nic neřeším, máloco mě rozhodí. o porodu začínám taky čím dál tím více uvažovat, ale nebojím se. nějak to naše dítko porodit musím že

xxx.klarka
5. jan 2010

zdenka, no tady v tom Žatci to je fakt jen pro pacinetky, je to jen takový pro radost. Né na zjištění jako jsi byla Ty v Německu.

Holky, to naše dítě řádí, spalo snad hodinu. Né že by kopalo, ale mele se tam jak na kolotoči 😀

doli1
5. jan 2010

já na mimi čekala dlouho takže při // jsem lítala po baráku a letěla hned za tátou mu to vyžvanit.ten stál nohama na zemi a čekal na další pozitivní testy.trochu jsem se bála dalších dní jestli tam budou a hlavní že byli 🙂
porodu se nebojte holt ted už nějak musí ven.
přecitlivělá jsem furt ale stavy co byli první tři měsíce jsou naštěstí pryč

xxx.klarka
5. jan 2010

blani, já mám tu peřinku 135x100cm.

blanka.k
5. jan 2010

Já si dělala ze začátku testy "veřejně", ale po pár měsících jsem si je dělala když muž doma nebyl, on vždycky vtipkoval, proč si je dělám, kde bych k tomu dítěti přišla 😀 , no a po roce jsem si uvědomila, že je to 5 týdnů od ms, to už jsem cykly nějak neřešila, jestli je spoždění den nebo měsíc, a to si ho mám dělat kvůli lékům kžadé 4 týdny, tak jsem si ho udělala a pak chtěla jít spát, a vzpomněla si na něj, šla do koupelky, že ho vyhodím a až v kuchyni jsem si na stvětle všimla, že ty čárku jsou dvě 😅 a hned bylo po spánku.... 😀 A rpvní mužova reakce byla: To jsme byli v srpnu tak šikovní,jo? A viděla jsem i jak má lesklé očka... a pak hned prohlásil, žeje to v pohodě, že v prosinci budu v 5.měsíci a to je na dovolenou v pohodě 😅

blanka.k
5. jan 2010

Jak jsem psala o té kamrádce doktorce, tak ta má postýlku i tu obyč.matraci odtud a je moc spokojená (spotýlku jsem odzkoušela je bytelná) a teď koukám, že mají akce 🙂 Postýkku má sice jiný tip, ale tato byla teď testovaná časopisem Dtest a v pohodě....škoda, že nemá sklápěcí bok 😅
postýlka: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=1
matrace: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=26 😉

doli1
5. jan 2010

u nás se spíše řešili hysterické scény při ms takže tátovi bylo jasný že těhu nejsem ani jsem nemusela testit.po pár měsících mě to přešlo a jsem ráda že už to mám za sebou je to děsný když nejde otěhotnět

aaadus
5. jan 2010

nám se mimčo povedlo na první pokus - v červenci jsem vysadila HA a v srpnu už tam byly // 🙂
blanka tak takovou postýlku máme, jenom má navíc stahovací bok. ale pokud má 3 polohy roštu tak je to taky dobré ať se nemusíš tak ohýbat
proč ten koník zase funguje tak pomalu? 😠

doli1
5. jan 2010

asi nás tu večer sedí hodně proto to jede pomalu.
to jsme měli u šimče.v červenci jsem vysadila HA jeden měsíc pauzu a září jsem tušila a v řijnu byla jistota.

blanka.k
5. jan 2010

Doli - tak to mě mrzí, že jsi to tak řešila, já teda rozhodně při neg.těhu testíku nebrečela nebo tak....spíš mě štvaly "rady" kamarádek, že už jsem měla někam jít na vyšetření,když se nedaří, ale já si dala takový svůj limit 2 roky se nebudu sledovat a když se nezadaří, tak pak to nějak řešit..a nakonec nebylo třeba čekat tak dlouho, ale fakt jsem to nějak nečekala, že se zadaří, kdybych neměla tyšílené příznaky, tak si test dělám kdo ví kdy 😀 Al eje fakt, že mě třeba dost "pomohla" práce, furt stresy, mraky práce, tak jsem to nějak nevnímala, jak to letí, ale právě jedna ta kamrádka byla doma po potratu a hrozně to řešila, řekla bych až trošku nezdravě 😅
Adus - a jakou máte? já chci takou obyč, ale s tou bočnicíc, tay v brně ji mají za 4200,-

michalag
autor
5. jan 2010

klarka 🙂 🙂 🙂 zlatucke 😵

baby a da sa kupit madrac aj samostatne? My mame tu klasicku postielku ako davala blanka link ale malicke by uz potrebovalo novy madrac lebo tento uz je stary teda poriadne

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, matrace se kupuje jen samostatně, tu neprodávají v hromadě s potýlkou. Já mám zatím jen postýlku, matračku mi koupí babička.
jsem ráda, že jsem šla. Alespon jsme něco viděli. 🙂

aaadus
5. jan 2010

blanka historickou 😀
michalag matračka se dá koupit samostatně

michalag
autor
5. jan 2010

a zase to zacina blbnut 😒 😠

mishutka
5. jan 2010

Ahojky, potřebuju ozkoušené typy na infra teploměry 😉

Co se týče//, já jsem vysadila anču v dubnu, pak jsem furt testovala a na přelomu červen. srpna přes celozávodní dovolenou jsme si "dali záležet" a bylo hotovo 😀 Manžel už se nemohl dočkat 😉

xxx.klarka
5. jan 2010

misku, já mám tento, ale ten není infra (asi) 🙂 http://www.lekarna.cz/teplomer-digitalni-usni-a...

jinak já HA vysadila v únoru, pak mi trvalo než přišla MS, chodila jsem na vyvolávačky, první 3 měsíce ani ovulace snad nebyla. Vztyk snad obden a pak už jsem měla nervy, v srpnu jen koupálko, pivečko a žádný sex, pak jednou na konci měsíce a hnedka 13. září // 😀😀

bibi13
5. jan 2010

ahojte.. konečne som Vás dočítala.. včera po dlhej dobe v práci.. zmorilo ma to.. stvrdla som tam do nejakej pol siedmej, chrbat ma bolel, žaludok ma bolel, neusedela som.. no strašneeeee..
inak, možno primitivna otázka, ale prosím Vás, ako sa prejavuje to tvrdnutie bruška?
v poslednom týžni ma dosť bolí bruško. okolo pupka a na boku.. ked sa prudko postavím, zle otočím alebo ked sedím v práci..

michalag
autor
5. jan 2010

co sa tyka // tak my sme sa "snazili aj nesnazili" mali sme keksik ked bola chut ale merala som BT aby som vedela kedy byva ovu a ked sme v lete boli stale rozbehani a mali keksik len raz co som vtedy nedufala ze sa podarilo, tak na 13DPO som si skusila testik a boli tam // 🙂 , no ale mala som aj tusaka ked som stale chodila cikat aj ked som nepila ... ale v podstate sme sa nesnazili uplne lebo sme chceli najskor vyriesit vacsi bytik ... tak teraz to musime vyriesit do konca marca 😝 😅

lucik...
5. jan 2010

Tak cooo, už vypadám jako těhule 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

xxx.klarka
5. jan 2010

lucik..., jo teď už to je poznat 🙂

lucik...
5. jan 2010

klari 😵 😵 😵 ale pořád mam co dohánět koukám oproti vám 😵 😵 😵

xxx.klarka
5. jan 2010

lucik..., no jo. Ale stejně jsi furt hezky hubeňoučká 🙂 U mě se sestry dneska divili jaký mám pupčok 😀 ... že takový dlouho neviděli. Jsme se museli smát jak mi hodně vylezlo jak jsem lehla na lehátko že mi začnou dělat ten UTZ. 😀

blanka.k
5. jan 2010

Lucik - ještě musíš přidat... 😀
Micha - jak jsem psala, moje kamarádka pracuje jako fyzioterapeut, takže má vystudovanou medicínu a prý mimču stačíobyč.matrace, sama má tu jak jsem házela odkaz a je zrovna v akci 😀 http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=26
Holky, do kolika let se dá používat ta dětská postýlka délky 120cm? Já sjem si říkala, že do roku a půl asi bude malej s náma v ložnici, možná dýl, pak ho šoupenemm do pokojíku na velkou postel, ale nebude mu už postýlka malá? Ale zas kupovat větší se mi nechce, ne kvůli penězům, ale kvůli místu 😅
jo aobjevila jsem tyhle tertra pleny a menší plíkny v akci:
http://www.baby-eshop.cz/akce/bavlnene-detske-t...
http://www.baby-eshop.cz/akce/bavlnene-detske-p...
a mají i bílé, ty pak vychází na 19 za kus http://www.baby-eshop.cz/ctvercove-plenky/bavln... 😉

michalag
autor
5. jan 2010

lucik, krasne brusko 😵 😵 😵 ... ja mam tiez dost velky kotlik, ja sa fotim rano ked este nie som napapana, ale uplne inak vyzeram vecer, jak keby som prehltla velku loptu 😝

blanka.k
5. jan 2010

jo a dá se to vyzvednout v praze, myslím, že je to super cena 😉

michalag
autor
5. jan 2010

blanka, ale nas maly mal molitan, len neviem ci je to to iste 😅

blanka.k
5. jan 2010

Micha - toto je něco jiného, ale molitanové tam mají taky, za 300,-, což je docela super cena, když si vezmeš, že pro dospěláky je dobrá matračka za X tisíc. ale prý fakt děcka nic takového nepotřebují, tak já tomu budu věřit a a apoň ušetřím 😉
http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=53

lucik...
5. jan 2010

blani vám ale roste bříško a bez kil !!!Mě příbývaj jen ty kila a břicho pooooooooomalounku 😀 😀 😀

michalag
autor
5. jan 2010

no snad nieco vyberieme ... 😅 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre