Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
10. jan 2010

no teď jsem koukala a vidi,že na tom babymax.cz doručujou jen formou té přepravní firmy,to nesnášim,tak mrknu něka,kde jí vozí česká pošta,tak kdyby jste měli tipy,kde jí mají taky levnější,sem s nimy,jdu hledat

xxx.klarka
10. jan 2010

zdeni, já jsem objednala radši už dneska,když už to mají tak vyprodané. Objednala jsem tam i chránič matrace a osušku se žínkou 🙂

blanka.k
10. jan 2010

Je potřeba malé mimčo umývat žínkou? Já si právě taky kpupila set osuška + žínka, a teď to vytáhla a teda ta žínka je buď velká nebo krátká nebo nevím, ale přijde mi, že mi hned spande z ruky 😅 Jsem chtěla po mamce, aby mi ze 2 nevyužitých osušek udělala další takové sety, ale teď teda nevím, jestli ty žínky využiju...ještě mě napadlo, alby se udělla jak "chňapka" na horké hrnce, ty docela drží ...nebo gumičku na konci 😀

zdenkapo
10. jan 2010

Blani ty vnitřní hemoroidy právě vůbec necítíš,cítí se jen ty vnější,ty vnitřní jsou kdekoliv ve střevě

blanka.k
10. jan 2010

Aha, tak to nevím, já mám napsáno v dokum. vnitří i vnejší a na oboje jsem brala jen nějaké mazání + čípky 😅
Taky mě štve, když nenabízejí firmy dovoz klasicky poštou 😖 😖 Pak musí být člověk doma a číhat, kdy to dovezou.

xxx.klarka
10. jan 2010

Já radši zase když mi to doveze ta služba, vždy zavolají kdy budu doma a tu dobu mi to dovezou. Jsou hodně ochotní. Pošta mi nechá lístek a musím do města když nejsem doma, ani to nejde nějak sledovat protože každý dne jezdí jinak.

zdenkapo
10. jan 2010

s těma přepr.firmama mám špatné zkušenosti,i jsem měla zaplaceno aby přijeli v konkrétní čas a stejnak přijeli jindy, pošta jezdí ve stejný čas a balíček hezky doveze a klidně dá balík komukoliv z rodiny,což na poště nehrozí

blanka.k
10. jan 2010

Zdeni - naše sousedka je taky těhu a doma na MD a tak pošťačka vždycky dojede výtahem až ke dveřím a když jedna z nás není doma, tak to nechá u druhé. 😉 Ale je fakt, že pokud bych neměla vycházky, tak ty přepravní firmy jsou dobré, ale když tě nezastihnou, tak je to blbé 😅 Zrovna zítra nám teda nějaká firma doveze lednici, ale až mezi 18-20hod. tak to bude pohoda. A hurá, končně nebudu muset na terasu pro věci 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
10. jan 2010

zdenka, všude to je jinak no. Poštačku máme sice dobrou, ale pokaždé jezdí jinak, jelikož objíždí všechny vesnice tady a my jsme asi tam uprostřed, někdy se to líší třeba i 4 hodinama. Takže jsem radši když to můžu domluvit přes to přep. firmu. Většinou sem jezdí ten samí pán, což je dobré.

adelka89
10. jan 2010

holky ted jsem zjistila ze jsme dostali od prababicky k vanocum takovou decku ktera se da pomoci cvocku sepnout na autobag.... myslite ze to bude stacit misto te zavinky?

xxx.klarka
10. jan 2010

adelka, to je pěkný, myslím že je zbytečný kupovat tu zavinku, když máš toto. 🙂 můj názor.

xxx.klarka
10. jan 2010
zdenkapo
10. jan 2010

Adelka,vim o těch autobagách,mohlo by to stačit,ale mě by vadilo,že to nejde kolem hlavičky stáhnou a na nohy táhne,tak nevim,musíš to zkusim,já jsem to nepoužívala,tak neporadim

Klarko to je ta zimní ale, musim hledat tu jarní 😉 ale je fakt,že ta zimní verze má nej barvy,ale je moc teplá

xxx.klarka
10. jan 2010

zdenka, jé vidíš, jsem si nevšimla.

adelka89
10. jan 2010

jj asi to kupovat nebudu jeste uvdime 🙂

blanka.k
10. jan 2010

Holky, myslíte, že bude na jaro stačit ta zavinovačka "Emitex" jen ze 2 vrstev toho fleesu? Právě přemýšlím, kolik koupit na to materiálu a jakého, tak si říkám, že možná to bude stačit...

blanka.k
10. jan 2010

Stejně, když se pojede autem, tak to je akorát na chvilku, než se auto vyhřeje a pak třeba u obchodu z prakoviště do obchodu... tak nevím.

blanka.k
10. jan 2010

Jo a ještě na spaní do půl roku, takže od toho května do cca září - chtěla bych spací pytel, aby se neodkopal, a cítil se víc "bezpečněji", jeden mám koupený, takový obyč., ten chci nechat u cthýně, aby nemusela u ní řešit peřinky, atd. když dojedem, a na doma bych chtěla zvenku látku jako na zbytek (mantinel, nebesa,...) a vevnitř dát jen taky flees a mezi to třeba manžestrovou vrstvu? bude to stačit? 😅

adelka89
10. jan 2010

blani to ti neporadim, ne se spaci pytle nelibi ... ale nasa mamca je toho taky zastance, takze mozna nejaky mit budeme. Beru to tak, ze kdyz je prckovi v lete horko tak se nema jak odkopat proste v tom musi vydrzet 😅 ale urcite to nemusi byt moc teple, radej si to usij lehci a pak muzes prikryt deckou..

medan29
10. jan 2010

Ahojka, už máte některá za sebou ty testy na cukrovku?mě to čeká 18.1 tak jsme zvědavá jak to tam chodí

zdenkapo
10. jan 2010

medan,najeť pár stránek zpět-je to z pátka,tam to popisuju,jak to je letos se změnama, výsledky,budu mít až v úterý

Blani no já teda nevim,ale Tomášek se narodil 6.6. a peřinku ani spací pytel jsme nevyužili,přestože jsme tenkrát bydleli v paneláku bylo teplo a mimčo vážně nemá mít moc teplo,nefunguje mu ještě termoregulace,tak jsem ho kontrolovala a přikrývala většinou jen plenkou a při větší zimě fleesovou dětskou dekou a přesně jak píše Adelka- lepší více enkých vrstev než jednu těžkou teplou peřinku- stejně jako se mají děti oblékat- více tenkých vrstev....

medan29
10. jan 2010

zdenkapo:dík už jsem si to dočetla, já nevěděla že i moč

blanka.k
10. jan 2010

Zdeni . díky - tak já nechám ušít jen z lehkého fleesu vnitřek z venku obšitý klas. bavlněnou látkou, to vlastně bude jak flees.deka 😉 V létě taky předpokládám, že bude mít jen nějakou plínku, máme okna na jih a jihozápad a nad náma je rovná střecha, tak v létě tu bývá kolem 28st. 😉
Mě překvapilo, že v Brně dělají ty testy na cukrovku různě, někde nabírají i 3 krve, někde 2, někde dávají pít malý šílek, jinde 0,5l, někde se za tu sladkou vodu platí, někde se pak může chodit, někde se musí sedět a hlásit, že jdeš jen na WC 😅
Doli - jak to vypadá s tím srazem ve středu? Bude? Kdy, kdde?
Adélko - nepřidáš se?

doli1
10. jan 2010

blančo dám ti ještě vědět uvidim jak to bude s malim.pokud by byl ještě doma tak bych spíchala dom aby táta zněho nezbláznil a když by šel do školky tak bych mohla zůstat v brně.
kámoška dostala ted žádanku na cukrovku a poslali ju do repromedy ted si nemohu vzpomenout jak se ta ulice jmenuje.takže to v brně dělají asi na víc místech než obilnáku a bohunicích

doli1
10. jan 2010

pytel na spaní je určitě dobrý až později až se dítě odkopává a neumí se zakryt ale to už mě pak prcek odmítal v tom spat.zas mi nepřijde že by to bylo tak teplí nějaký ty pytle jsou jen látkoví aby dítě bylo stále přikrytý.já ho mám v plánu koupit a jeden mám ještě ušitý po šimčovi

blanka.k
10. jan 2010

Doli - super, pak kdyžtak písni do IP, ať se to tu neztratí, ne vždy vše dočítám 😉
A co zbytek Brna?
Všem dobrou noc a novému týdnu zdar!

medan29
10. jan 2010

Tak jsem akorát dobaštila mražené borůvky s banánem, mňamča 🙂

blanka.k
10. jan 2010

Doli - jo a já musím na cukrovku na nějakou kliniku na Viniční 😅 Ani jsem nedostala na výběr, rovnou do ruky žádanku a papír s poučením tam ☹

adelka89
10. jan 2010

Blani mam ted dost uceni, tak snad priste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre