Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
14. jan 2010

tak babenky dobru, idem aj ja hajat 😔

mishutka
14. jan 2010

klarka. já ne, nesnáším tenhle typ pořadů 🤐
Ví někdo jaká madračka je nej a hodí se k monitoru dechu??????

lucik...
14. jan 2010

mishu dle mýho asi ta úplně obyč molitanová 😉

antynka1
15. jan 2010

Dobré ráno,
Klárko - já ten pořad na Primě koukala - čuměla jsem jak puk 😀

matpaj
15. jan 2010

Dobré ráno ženy...ja už makám 😖 ako ste sa vyspinkali?

doli1
15. jan 2010

ahojky a krásné ránko.
já dnes spala fajn usnula jsem asi ve dvanact u televize a spala až do rána.v noci se mi chělo na wc řekla jsem ani náhodou a spala dál.
holky my jdem zítra na ples.to jsem zvědavá co na to bude prcek říkat.mám super šatičky v kterých krásně vynikne bříško

matpaj
15. jan 2010

ozaj michal,
v tabulke mám zlý dátum TP, kukni 😉 to by moje bábo už muselo mať 100 rokov....prosím opraviť na 22.mája 2010.ďakujem!!!! 😀

matpaj
15. jan 2010

idem Vám ženy urobiť konečne nejaký albumík aby ste vedeli s kým máte do činenia......že nevyzerám ako ježibaba.
A lentilkám zdar!!!! 😀 mám nové zásoby.....

yanika
15. jan 2010

Dobré ránko,

matpaj, ja makám už od 7mej.. ale dnes len pol dňa, lebo idem poobede na skúšku. A dnes sme spinkali dobre, drobcek sa hýbal len večer chvíľku 😵
Tak vidím že ste preberali kadečo - u nás sa sexuje iba keď už drahý fakt nevie čo so sebou - ale tiež mi potom tvrdne bruško 😒 No a papanie... tak ja som mala od toho 22-24 pažravku nenormálnu, teraz sa to ukľudnilo, ale pribrala som za tie 3 týždne skoro 3-4 kg 😲 Takže dohromady už spolu: 8kg
A konečne sme sa rozhodli pre kočik, budeme kupovať môjho favorita Mutsy 4Rider a dokonca na Slovensku - v Hlohovci sme objavili fajn obchodík, tak uvidíme či spraví aj cenu 😉
Inak pekný dník všetkým...

antynka1
15. jan 2010

lentilky jsem měla ráda jako dítě, ale mám pocti, že teď ti klasické mají hnusnou tu tvrdý ten obal té čokolády, cítím z ní hrozně chemie a nechutná mi..... Já sjem ulítlá na ledové kaštany a na arašídovou nugetu 😀

matpaj
15. jan 2010

jéj doli, aj mňa manžel prehováral,ja sa však na to už necítim.tak sa dobre bavte!!
ale inak bábu môže zo začiatku vadiť hlasná hudba. ja som bola minule v kine, tak mi šlo z brucha vyskočiť, normálne som sa bála aby sa niečo nestalo, ale potom si zvyklo...... 😅

matpaj
15. jan 2010

no antynka, ja jednu lentilku cmúľam aj 5min.ja si ju rozpolím a tá čokoládka sa tak rozpustí..... 😝 mňam ľadové kaštany mám aj ja rada.aj kofilu a koko..... 😵

doli1
15. jan 2010

matpaj já když čekala šimona tka byla na hodně plesech a jen bubny mu vadili potom jsme měli tančit na hody tak jsme stále trénovali až do porodu a jak se prcek narodil tak jsme zjistili že je na dechovku tka zvyklí že ho to uspavá 😀 😀 😀 😀 😀
udělala jsem si kakainko

antynka1
15. jan 2010

Tak tomu, že skončila populační exploze nevěřím - v dubnu má termín moje kamarádka, 14 dní přede mnou moje stříne (něco jako sestřenka, nevím přesně jak tuto příbuznou nazvat), měsíc po mě moje nejlepší kamarádka, měsíc a půl po mě moje švagrová, no a teď mi psala sestřenka, že je taky těhotná 🙂 No a o kolegyních v práci ani nemluvím, tam se rodí jako o závod 😀

doli1
15. jan 2010

anty stále se rodí hodně dětí.možná už nebude takoví nárust ale stále to bude dost dobrý a porodnice plný

arcik
15. jan 2010

Ahoj holky

zdravim vás po meněí pauzičce...
novým těhulkám zdar holky.. 😀 😀

Doli i my jdeme na ples jenže náš malej je trénovanej na zábavu takže pohoda,co 14 dní ho prohejbávám na místní disce ale jen slabě aby se neřeklo a ples je pro nás malina...co jsem těhotná se snažim chodit do společnosti pak na to nebude čas a ani nálada 😀 ....hoď fotku šatiček....já budu zkoušet až odpol v jaké roobě půjdu tak jsem zvědavá..

k lentilkám....fuj teda....ty nemusim.... 😒

zdenkapo
15. jan 2010

ahojky

Klarka
koukali jsme,to já zase můžu tyhle pořady,ale teda na plastiku by mne nikdo nedostal,ale je fakt,že těm lidem to asi hodne změní život

Mishu
mi budeme kupovat asi ten Babysence II a k tomu matraci molitanovou 120x60x6, u těch kokosových apod. bych se bála aby to dobře fungovalo,taková matrace bohatě stačí,TOmáškovi jsme kupovali zdravotní až do velké postěle v 2 letech

doli1
15. jan 2010

ted jsem viděla leták že v \brně pujčují babysence II za 150 na měsíc a musí se pujčit nejmín na půl roku
ma máme molitan s kokosem a švagrová taky a je to v pohodě.krásně to jede

zdenkapo
15. jan 2010

ty jo,to je za půl roku 900,-Kč,za rok 1800,-Kč, já bych ho chtěla používat do roka-dám ty dvě desky ,aby pokryly celou postýlku,tak by to mělo jít, a nový Babysence II stoji kolem 2000,-Kč,takže mě by se to půjčení nevyplatilo,protože plánuju po tom roce ho ještě se zárukou roční prodat

dezyre
15. jan 2010

Dobré ráno holky..
My máme objednanou do postýlky taky tu kokosovou matraci a monitor dechu je taky v plánu.. a teď jste mě vylekali jestli to tam teda pojede nebo ne 😒
Jinak my se chystáme na ples příští týden a bude to asi náročné. Protože v pátek máme maškarní pro dospěláky 😝 Mimochodem kdyby Vás napadlo, za co bych mohla s tím pupkem jít, budu jedině ráda 😀 Zatím jsem omrkla na netu půjčovny a zaujal mě jen jeskynní muž a jeskynní žena, ale to by nám byla zima.. a pak ještě japonec s japonkou. Tak do kimona bych se napasovat mohla 😀 .. No a v sobotu po maškarním máme zase mysliveckej ples.. a to budu muset zvolit teda taky nějakou róbu. Mám doma jedny šatky, který jsou od prsou dolů nabírané, fakt nádherný černý skládaný, na zavázání dozadu černou hladkou mašlí, co je našitá pod prsama, ale ouha, nedostanu se do nich přes prsa... takže mám problém ... 😢

antynka1
15. jan 2010

Dezyre, já to chci udělat zrovna tak, taky chci kokosou matraci nebo nějakou kombinovanou. Poptám se ségry, ta myslím měla kokosou a monitor k tomu. Pak dám vědět 🙂

antynka1
15. jan 2010

A Doli tu psala, že na kombinaci molitan kokos jí to funguje.

antynka1
15. jan 2010

Tak jsem psala ségře a opravdu měla kokosovou matraci a monitor jí bez problému fungoval.

matpaj
15. jan 2010

babky a máte už daktorá kúpenú perinku a vankúš do postielky? aké sú najlepšie? a aké rozmery aby som nemala problém s obliečkami? 🙂

antynka1
15. jan 2010

Holky, nevíte kam se v Praze nejlépe a nejrychleji objednat na genetický ultrazvuk?

mishutka
15. jan 2010

Ahojky, dík za odpovědi 😉
Právě kutím matraci kokos nebo pohanka nebo něco podobnýho i když na molitanu jsme vyrůstali snad všichni 🙂

pralinka25
15. jan 2010

dobre ranko vsetkym.
No my mame kokos pohanka. Tak dufam ze to pojde aj nam. A odvcera mame doma postielku tak sa vytesujeme 😵

antynka1
15. jan 2010

Holky, já už jsem zase totálně nasr.... a zoufalá, ta moje neverending story ohledně genetiky nekončí... Takže si musím postěžovat. Moje MUDr. konečně dostala zprávu z genetiky, takže mám u ní žádánku na genetický ultrazvuk, prý se mám objednat tam, kde jsem byla tedy do Thomayerky, kde jsem byl na té genetice - tam mi oznámily, že mi můžou dát termín až koncem února!!!! Tak volám k Apolináři - tam mi řekly to samé. Už totálně zoufalá jsem volala do Gennetu - tam byal paní tak ochotná, že mě tam napsala na úterý, ale s tím ať počítám, že tam budu taky možná 4-5 hodin čekat - tak jsem na to kývla, to čekání už vydržím. Tak volám své MUDr., že bych potřebovala, aby ta žádanka byla přímo na Gennet a byli tam uvedené ty výsledky těch mých dvou tripplů a taky ta zrpáva z genetiky. A ona mi povídá, no ale měla jste se objednat v Thomayerce, já nevím jestli to jde, musím se domluvit s paní doktorkou, jestli Vám ty doklady takhle připravíme!!! Zavolejte si později! Mě holky už snad odvezou!!!!!!!!!!!!! Hned jak to půjde změním doktora, tohle už vážně není možný!!!!! CHce se mi brečet a nevím co mám dělat........ no a aby toho nebylo málo, tak mě neobjednají do poradny, dokud tohle nebude vyřešené!!! A to mám mít poradnu někdy kolem 20. - chodím po 4 týdnech a naposledy jsem byl 21.12........... Holky, asi to se mnou švihne!!!!!!!

mishutka
15. jan 2010

antyka.jsou to lopaty..... 😠

pralinka25
15. jan 2010

kokso antynka to je fakt na mrtvicu. Asi ma tvoja doktorka s nimi nejaku dohodu alebo co. My sme boli na 3D kvoli vyvojovym vadam a ked som hovorila doktorovi povedal ze on odtial vysledky neberie a poslal nas este na jedno. Myslim ze oni maju medzi sebou dohody a posielaju si pacientov a ked ides inde tak su nastvany 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre