Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
19. jan 2010

klarko, já ho hledala 2 měsíce před porodem - pro případ, že by se stalo že by vykouklo dřív... Teď to řešit nemusím, Martínek bude u té samé dr co Pepa (je fakt super)

xxx.klarka
19. jan 2010

anty, tý jo, tak to je zajímavé. 🙂 Já nosila naušničky od malinka co se dali uši píchnout .... a nosím ho do teď a nikdy jsem problém neměla, tak snad ani malá nebude 🙂

xxx.klarka
19. jan 2010

pepi, já právě nevím kdy mám zajít k dr a dohodnout se s ní víš.

michalag
autor
19. jan 2010

anty to je dobra historka 😀

klarka, ja budem mat malicke tiez u rovnakej ako je Samko a ona s tym aj rata, ale racsej si najdi pediatricku skor ak by sa malicke nahodou chcelo poponahlat, ved istota je istota 😉

medan29
19. jan 2010

tak to jsem taky nevěděla že musím hledat doktora pro malého

matpaj
19. jan 2010

antynka, to je pravda, každému zlato nemusí sedieť, ale bábatkám by sa mali dávať zlaté náušnice a zo žltého zlata, má lepšie zloženie pre alergikov.....to viem, som zlatníčka....v tomto sa vyznám.... 😀 aspoň niečo...

michalag
autor
19. jan 2010

u nas v porodnici musis nahlasit ku ktorej Dr. potom pojde

michalag
autor
19. jan 2010

mne sa zlato osobne nepaci 😝

bondy1
19. jan 2010

ahoj kočky, už mám po glukóze, ešte vydržať do desiatej, znovu odbery a som zvedavá na výsledky. K tým náušničkám - čakáme Martinka, takže neriešime (hoci rada by som 🙂 ), ako malej som mala tiež reakcie na prímesy zlata - náušničky v mieste kontaktu s uškom černeli - nenosila som ich až do osemnástky,a problémy už neboli... Alergia na zlato je asi z tých lepších 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

michal, tady se to taky musí v porodnici hlásit ..... děkuju za info holky, tak já si to co nejdříve zařídim.

pralinka25
19. jan 2010

dobre ranko 🙂

ja sice cakam chlapceka ale keby bolo dievcatko (co dufam bude ako druhe) tak by som dala prepichnut asi co najskor kym je este malinke. Asi nie hned v porodke ale mozno tak o mesiac. A mam este po sebe odlozene nausnicky zlate. Su velmi pekne a dostala som ich od svojej prababky takze na uvod taketo dedictvo a potom neskor by som kupila ine.

Myslite ze moze nadmerny hluk skodit mimcu? U nas zatepliju barak a ked vrtaju pri nas je to dost velky hluk. Tak sa bojim aby to malemu nejak neuskodilo. Co si o tom myslite. Ako ked vrtaju dalej je to v pohode ide mi skor o to ked su pri nasom okne a na nasom balkone

bondy1
19. jan 2010

tá glukóza sa dala prežiť, ale nedovolili použiť citrón, ani zapiť väčším množstvom vody, nič príjemné

pepibubu
19. jan 2010

Já si vyhradila jedno dopoledne, zkraje července, a měla jsem vytypované tři doktory. A zakotvili jsme hned u té první, byla milá, sympatická, a Pepa mě dloub do bříška jako "mamí, to je ona," zeptala se na termín porodu, řekla že máme přijít do dvou dnů od propuštění z porodnice a bylo. Pak už jsme j jen zavolali.

bondy1
19. jan 2010

neboj Pralinka, to sa myslí dlhodobý intenzívny zvuk -zateplia a pôjdu ďalej 🙂

matpaj
19. jan 2010

no pralinka, nezávidím-ten hluk, ale to by musel stráááášne veľkýýý hluk aby to bábu uškodilo, tento určite nie

Bondy-veď som sa včera divila, že baby z Čiech si dávajú do toho humusu citrón, na Slovensku ani toto zrejme nie je možné..... ☹

aaadus
19. jan 2010

klarka já už pediatra mám 😉
náušnice - kdyby jsme čekali holčičku, koupila bych z bílého zlata s růžovým kamínkem (na takových náušnicicíh ulítávám, nemyslím tím z bílého zlata, ale s kamínkama - doma jich mám asi 30 párů 😅 )

pralinka25
19. jan 2010

dik baby. Tiez dufam ze nie. No uz aby isli dalej co najskor. neni to nic prijemne sediet cely den doma na PN v hluku a so zatiahnutými zaluziami 😝

my budeme mat lekarku podla obvodu, ale je fajn a chodil k nej este moj muz 🙂 ale budeme tam musiet asi pred porodom este zjast

pralinka25
19. jan 2010

adus take by sa aj mne pacili. Ja ked zlato tak len biele, mam aj zasnubny aj snubny taky a ten ruzovy kamienok pre dievcatko super 😵
ja mam teraz z chirurgickej ocele tiez s kamienkom ale bielym

doli1
19. jan 2010

aahojky u nás stále sněží
pediatra už máme vybranýho tam kam jsem chodila já i ted šimonek.zde neni moc na výběr a je dobrá.už mám i v šimonové kartě napsaný kdy se má narodit.
anty já mám zas problém s hodinkami.nikdy jsem nic na ruce nechtěla nosit ale kvůli střední musela.jenže všechny hodinky po měsíci přestali jet jen rafička dělala sem tam sem tam úplně jak pitomá.vyzkoušelo se několik značek levné i drahé a pak jsme to vzdali.podle dr mám kolem sebe moc velké magnetické pole.

xxx.klarka
19. jan 2010

äaadus, tak to se máš. Já psala už sestře, která chodí k pediatričce a znají se spolu, tak mi to u ní zařídí 🙂 Tak jsem ráda🙂

My máme takového naušničky http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlat... , akorát že májí jiné zapínání. 🙂

mishah
19. jan 2010

Ahojky 😉 u nás teda už konečně nesněží,ale i tak je sněhu všude plno 😒
na pediatričku jsme dostali tip tady ve vsi a jsem docela spokojená 😉 naopak holky, co šly naslepo do vedlejší obce většinou od té dr odešly,jak nebyla nic moc...

aaadus
19. jan 2010

pralinka zásnubní mám taky z bílého zlata a snubní taky a kamínky mám po celém obvodu 😅

antynka1
19. jan 2010

Tka holky, já mám fakt asi těhu demenci - přišel mi ten balíček - zavinovačka od EXMITEXU je super, nao ale ručníky.. Chtěla jsem froté ručniyk s kapuckou - no a já blbec si vybrala úplně normální ručníky, kterých mám plnou skřín a nevím kam je dávat! AKorát mají krásnou barvičkou, dětský motiv, ale na zabalení prcka jsou prostě malé.... Hlavně, když teď na to zpětně koukám, tak vidím, že jsou malé a bez kapuce... Ach jo, já se už asi půjdu odstřelit....

michalag
autor
19. jan 2010
pralinka25
19. jan 2010

klari pekne. Ja mam v zalohe pre pripadne buduce dievcatko zlate s cervenym kamienkom

Adus no ja mam teda len na zasnubnom kamienok diamantik taky maly ale zato pekny 🙂

blanka.k
19. jan 2010

Dobré ránko,
nepsavostí netrpím, spíš jsem zas najela na staré časy, kdy jsem chodila do práce, to jsem chodila spát nejrřív v 1. Ale pak v 1.trim. jsem spala i 16 hod.denně 🤐 a teď se pomalu zas vracím do starých kolejí. Hlavně muž samozřejmě chodí spát bez ohledu na mě (takže taky nejdřív v 1, o víkendech klidně ve 3 v noci), tak chodíme spolu 😀 Však taky do práce odešel před 5 minutama 😅
jinak tchýni mám naprotsto suprovou, i když občas je až tak hodná, že už je to až moc, ale ona většinou pozná, že už se mi něco nelíbí a nenaléhá, ytakže super. Ale docela jsem ráda, že tam nidke nebydlíme, pocházíme s M. z jedné dědiny, takže babičky, rodiče, tettičky, vše na jedné kupě, tak mě vyhovuje jednou za čas se tam na pár hodin otočit, pozdravit a jet domů 😀 Taky nehrozí, že by někdo neohlášeně přijel, taky výhoda 😀
Ad nášunice- to doufám nebudu muset nikdy řešit 😀
Pralinka - nevím, myslím, že to extra nevnímá, prý stejně dítko slyší hlavně hlas své matky a třeba tatínka, když se nahne nad bříško a jinak tvoje tělo (střeva, srdce,...), ale jinak prý to spíš vnímá jako vibrace. Já si teda klidně pustím svoje oblíbené Kabáty, Nigtwish, ...prostě tvrdý rock a metal, ěmto dělá dobře, 😀
Dětského doktora si musím nehcta poradit od holek z baráku, jelikož tady v anší městké části ještě taková vymoženost jako dětský mudr. nedorazil. I k praktické mudr. co tu je chodím, i když je jinak obvodní lék. pro místní dopravní podnik, ale jiná tu nebyla 😀 Aale zas je to jen 2km hezky po rovině 😀 S dětským to asi bude horší, ale taky bych tam chtěla tak 2 měsíce před porodem zajít a domluvit se. 😉

zdenkapo
19. jan 2010

čaute holky,

Prenatal box
při TOmáškovi jsem nedostala v těhu nic až v porodnici a teď při Aničce jsem dostala od své gyndr. Prenatal box od Bella Happy Baby- bylo tam několi věcí od této firmy,jako vzorek plínky s výkrojem,přebalovací podložka,červená plastová lžička,2 různé vložky pro mě,vlhčené ubrousky a letáčky a nálepka do auta dítě v autě... jinak ta plínka mě na omak nepřijde tak měkká jako pampers nebo huggies,no uvidim až jí zkusíme Aničce...

Anty
mě přišla včera ta růžová jarní emitexka a je nádherná

Pediatr
mi měli při Tomikovi na výber ze dvou doktorek ve městě nejblíž,tamnebylo moc co řešit,samozřejmě tam budu registrovat i Aničku,akorát už si nepamatuju jak moc před porodem jsem jí volala,ale pomalu bych měla... musí se jí volat v den,kdy tě propouští z porodnice a ona přijedfe domů se sestrou ten den,nebo následující... a do poradny osobně pak každý týden v šestinedělí...

michalag
autor
19. jan 2010

klarka krasne 🙂

antynka1
19. jan 2010

Blani, koukám, že jsi stejná krevní skupina a posloucháme stejnou muziku! Nightwish je mě nejoblíbenější kapela, takže na ní prcka trénuju 😀

blanka.k
19. jan 2010

Zdeni - myslíš tu plínku s tím výkrojem Happy? Mě ji právě doporučila sousedka (že ji mají v Globusu, jinde jsem jineviděla), tak nevím, jinak prý jsou ty Pemprs dobré, ale zas němají ten výkroj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre