Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
19. jan 2010

ja idem za chvilku volat pre vysledky, ale mam trosku strach 😅

blanka.k
19. jan 2010

Antyn - jojo, taky v práci jsem pracovala se samýma chlapama a Nigwish se tam puštěl jako odreagování, jak to slabší 😅 tak mi to občas chybí... 😅 Akortá jsem měla problémy s PC a něměla místo, CD mi to nevypalovalo, tak jsem skoro vše vymazala, a teď to musím zas vše stáhnout znovu. no ještě, že existuje ten internet, že 😅 😀 😀
U nás je dnes krásně, svítí slunníčko, mlha postupně ustupuje, tak já jdu na vycházku, zatím všem ahoj, to zas budu odpoledně půl hodiny dočítat 😀

antynka1
19. jan 2010

Zdenkapo - já jsem ze zavinovačky také nadšená - mám neutrální béžovu - bude si hodi t kočáru i autsoedačky, protože oboje je béžovo-oranžové. A je krásná na omak. A jak jí budeš před použitím prát? Normálně na 30? A může se to žehlit? Sice to tam není zakázáno, ale bojím, bojím.

antynka1
19. jan 2010

Míšo neboj, určitě to bude v pořádku 🙂

aaadus
19. jan 2010

michalag mě se líbí více z druhého odkazu, ty s těma třema růžovýma kamínkama. jsem prostě na takové náušnice úchyl no 😅

xxx.klarka
19. jan 2010

michal, mě se líbí na tom prvním odkaze ty srdíčka 🙂

pralinka, v tomto je babička dobrá že všechny schovává, má schované co jsem začala nosit asi v první třídě jsou s takovým růžovočerveným kamínkem 🙂 takže naučnišky my řešit asi nebudeme muset🙂

jinak byla náhooda že jsem narazila na "skoro" stejné jak jsem posílala ten odkaz, přeci jen jsou ty naušničky co mám u babička po mě už skoro 20 let staré🙂 ale tyhle jim jsou hodně podobné.

malá pěkně řádí v bříšku zase 😀

michalag
autor
19. jan 2010

klarka, presne tie srdiecka sa pacia aj mne 🙂 , ale to len pozeram este pojdeme pokukat s drahym do normalych obchodov pred kocom tehu a popytat sa ci sa nedaju odlozit ... ak by nahodou tak by ich tatino kupil a doniesol do porodnice 🙂 😉

michalag
autor
19. jan 2010

ja nemam odvahu tam zavolat 😅

xxx.klarka
19. jan 2010

michal, mě se ta srdíčka taky líbí nejvíce, jsou i takové holčičí 🙂 pěkné 🙂 .... uvidíte, na to je čas. Já vůbec nevím kdy se můžou dítku píchat ouška. Budu se muset pak poptat i kde to tady dělají a tak.
neboj a volej 🙂

aaadus
19. jan 2010

michalag neboj 😉

michalag
autor
19. jan 2010

klarka, robia to aj v porodnici a aj v dobrom studiu ich vedia nastrelit ... ja som zastanca toho cim skor tym lepsie

mishah
19. jan 2010

klarka.náušničky jsou hezounké🙂)
blani:ty Happy pro malé miminko mi přišly fajn,používali jsme je v porodnici a jak sjem už psala,opravdu tam mimča nebyla osypaná,ptala jsem se i sestřiček.-)hlavně my měli pidi mimčo,takže pro nás byly ideální,protože je dělají v mini velkostech.-)a mají ten výkroj🙂))Pampers jsme kupovali taky,ale nejprv jsme začínali na těch Happy..
Přišly mi teda nic moc až na větší dítko-když jsem je Lukymu koupila asi v roce a půl,tak fakt nic moc...

pralinka25
19. jan 2010

nightwish je super. Tiez to mozem pocuvat 🙂
budete do porodky kupovat tu najmensiu velkost? a kolko balickov?

xxx.klarka
19. jan 2010

michal, taky si myslím. Já myslela jestli není potřeba před tím propíchnutím mím to první očkování nebo tak víš. 🙂

mishah
19. jan 2010

Tak my razíme pomalu ven,at se prcek unaví a já nezlenivím 😉 Jinak se mi už začíná zdát o porodu 😅

mishutka
19. jan 2010

Ahoj,
tak co se týče tchýní a maminek tak u nás je to v poho protože ví, že nic neprosadí tak se ani nesnaží.I když občas je něco napadne, ale když vidí můj ksicht tak je to přejde 😀

U nás(z mamčiné strany) byl zvyk že když se narodila holčička tak jí náš děda koupí naušnice a když kluk tak tisícovka do peřinky 😀 Ale už je jiná doba a peněz není jak kdysi 😅

pralinka25
19. jan 2010

niekde som citala ze by mali byt tie nausnicky 24 hodin predtym ako ich date mimcu namocene v liehu

doli1
19. jan 2010

u nás kupuje naušničky kmotra bylo to tak a nadále i je.řeknou se požadavky a snaží se jim vyhovět.

yanika
19. jan 2010

Ahojte, tak po dlhsej dobe.. citam vas priebezne, tak som ako-ak v obraze🙂 my nausnicky tiez neriesime, a doktorku mam kusok od bytu, tak tam zajdem, ked budem na materskej.. Vlastne viac si toho nehavam na tie dni, lebo po praci to nestiham ani nahodou. Akurat tak hladat na nete, co vsetko mi este chyba 😀
Ja som si volala o vysledky testu vcera - takze vsetko ok 😉
A zaroven som sa postazovala doktorke, ze ma zacali poriadne bolievat nohy a poobede mi aj riadne opuchnu.. uz sa to zacina... 😅

Svokrusku mam tiez fajn, ale este musim priratat aj jej mamu-babku a sestru, cize ja budem tych "odbornych rad" asi tiez dost 😒 naposledy babka skoro prehltla salku ked pila kavu a ja som jej povedala, ze budem mat kocik doma.. ach tie povedacky!!!

mishutka
19. jan 2010

doli:u nás ba to taky možná přežilo, ale jsme jenom 3 vnučky 😀 a nejmladší je 17 😉 Takže za těch 17 let to upadlo 😀
A teď mě napadá, že je třeba sehnat "kmotra" 😅 Já vím, že třeba kmotr kupuje aktovku a jakoby do toho dítěte víc investuje 😉
Mě můj kmotr umřel 😢 Strejda mě rozmazloval jako vlastní 😉

pralinka25
19. jan 2010

mate uz niektora hotovu izbu pre babo?

bibi13
19. jan 2010

vyyyysledkyy su ooook..🙂

xxx.klarka
19. jan 2010

bibi, supeeeeeeer🙂

michalag
autor
19. jan 2010

bibi, supeeer blahozelaaam 🙂

bibi13
19. jan 2010

klarka, kujeeem..🙂 teba to kedy čaká?

pralinka25
19. jan 2010

gratulujem k dobrym vasledkom 🙂

aaadus
19. jan 2010

bibi,yanika gratuluju 🙂
pralinka zařízenou ještě ne, ale nábytek už je koupený

bibi13
19. jan 2010

michalag, ty čo?

simi.w
19. jan 2010

Ahoj holky, zdravím po delší době, něco jsem pročetla, ale je toho tolik, že to jako fakt nejde všechno 😀

Prenatal Box jsem dostala už před Vánocemi, prý jako "Mikuláše", no teda nic moc tam nebylo, ty boxy, co se dostávají v porodnici jsou teda lepší.

Náušničky zatím neřešíme, nechceme vědět pohlaví, takže když to pak v květnu bude aktuální, budeme vybírat.
Malé jsme nechali náušničky nastřelit v sedmi měsících, dr. říkala, že máme počkat na hexu a tu jsme měli kvůli očkování TBC posunutou, tak proto jsme čekali......
Já nevím, ale jak jsem byla naposledy s Aničkou v poradně, zrovna tam přišla maminka s asi měsíční holčičkou a té dírky na náušničky dr. propichovala. Maminku nechali čekat v čekárně a holčičku odnesli, pak byl slyšet pláč, až jsem chtěla brečet taky, když přinesli tu malou mamince, tak měla ouška ovázaná, na hlavě čepici.
Po tom zážitku bych asi nedala miminku dírky propíchnout.

bibi13
19. jan 2010

simi ☹ ☹ ☹ chudatko malinke..
jednoznačne nastreliť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre