Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
29. jan 2010

andelka, ja se tesim na UTZ. Zatim kdyz jsem byla na UTZ tak mělo pokaždé stejnou polohu, akorát jednou na tom 3D na nás házelo záda, jinak bylo vždy krásně vidět. Tak taky doufám, že se pak nějak hezky uleží a nebudou problémy 🙂

doli1
29. jan 2010

já už sem tam dostanu perdu do žeber nebo spíše citim tlak na žebra ale ještě se tam točí až až ale nejvíc kopanců mám kolem měchýře

antynka1
29. jan 2010

Klárko - tak to držím palečky, ae ať se stane co se stane, nejdůležitější ji teď ty, mimísek a tvůj přítel. A řečmi od ostatních, i když blízkých lidí se nenech rozhodit.

andelka
29. jan 2010

klarka: No tak moje má na každém UTZ polohu úplně jinou, věčně sebou mele. Ale mají ještě čas ti naši drobci, jen ať se protahujou a kotrmelcujou, dokud tam mají ještě místo 🙂
Tak přeju, ať se mamka ozve a taky slušně 🙂
Jdeš až na UTZ ve 30tt nebo ještě mezitím na jiný? Já se taky těším, hlavně 30tt, to už mi přijde strašně blízko k porodu, ani tomu nemůžu uvěřit jak rychle to letí. 🙂

xxx.klarka
29. jan 2010

anty, jsem v klidu a pohodě, jen mi to nedalo a musela jsem jí něco napsat. Ať to dopadne jakkoliv, od ní jsem si užila už dost zlého a tohle mě už rozhodit nemůže. Mě bude stačit když se do nás přestane mýchat a říkat takové nesmysli.Já jí nepotřebuju ani od ní nic nečekám.

xxx.klarka
29. jan 2010

andelka, mě dělá moje dr UTZ na každé poradně, teď jdu 8.2. tak počítám že mi ho bude zase dělat. Prozatím ho dělala pokaždé. 🙂 Pokaždé je hlavičkou k mojí pravé straně. Taky sebou mele, ale že by se někdy otočilo přímo na UTZ to ne.

andelka
29. jan 2010

klarka: Rodiče jsou někdy na zabití, nesmíš si to tak brát, i když chápu, že když se doslechneš co máma vykládá, tak se to nedá hned jen tak v klidu přejít. Vztahy v rodině by měly být aspoň korektní, když už ne přímo vřelé. Ona si to máma neuvědomuje, ale škodí tím jen sama sobě - ty máš super přítele, miminko na cestě, byt v dohlednu... 🙂

jemrykka
29. jan 2010

pridávam sa do kopancovej debaty 😀
Moja malá leží preične takže vačšinou to cítim nad pupkom alebo ma kopne do mechúra....ale nie je to ešte také silné, že by som si cvrkla 😉 Inak ja až teraz začínam viac jesť v 25tt, a hovorí sa že prvé 3 sú také žravé...neviem.... za pol hodku končím v práci, konečne víkend. vy ste ako na tom ženičky, pracujete? alebo ste už na PN?

xxx.klarka
29. jan 2010

andelka, ona si to neuvědomuje no, že to jednou odsere všechno ona. Měla 4 děti a nakonec u ní zůstalo jen jedno. Mě vyhodila, ségra s brachou se přestěhovali k jejich tátovi, vidí se spolu jednou do roka, občas 2x.

Sorry holky, že Vás tady tím zatěžuju, ale potřebovala jsem si postěžovat. 😒

antynka1
29. jan 2010

Klárko, je dobře, že to máš v hlavě srovnaný. Člověk by se měl trápit jenom věcmi, které může změnit, s ostatním se musí naučit žít. Chápu, že tě to štve, ale jí nezměníš, tak to hoď za hlavu.
Jemrykka - já pracuji, ale z domova.

jemrykka
29. jan 2010

klarka- to je mi lúto v akej si situácii :/ ale ked príde bábo možno sa zmeni..ktovie,ale ak je to až také zlé, tak ti prajem nech vám ozaj dá pokoj, žiť si spokojný život, aby si sa nemusela nervačiť...
antynka, to máš super🙂 aj ja by som chcela 😎
Ja idem budúci piatok na 3D dúfam, že bude pekne otočené chcem vidieť tváričku velmi🙂

andelka
29. jan 2010

klarka: Neuvědomuje, její smůla. Jednou na to možná přijde, ale možná až když bude pozdě anebo vůbec. Můj otec si to do smrti neuvědomil, jeho škoda. My to máme se ségrou taky srovnané, smířily jsme se se vším - tím, jak on se k nám stavěl, uškodil nejvíc sám sobě. Vlastně ho i lituju. Sebe ne, díky tomu jsem taková jaká jsem, mámu mám skvělou, život před sebou, manžela, mimčo v bříšku... 🙂

antynka1
29. jan 2010

Tak dneska pořád mlsám, teď jsem dostala chuť na čokoládovou šlehačku ve spreji, ale bylo mi blbý si jí dát jenom tak. Takže jsem si udělala půl hrnku Cara z mléka a zbytek postupně dopňuji šlehačkou - kteorou postupně ujídám - to Caro mi moc nechutná, kafe je kafe....

zdenkapo
29. jan 2010

holky
byla jsem v Kiku a mám další úlovky,a to jsem řikala,že už nic kupovat nebudu 😀

Můj manža je taky skvělej,uvaří,uklidí,vyluxuje,myčku zařídí- to popisujem,jak kdybychom si porovnávali,která máme líp vybaven domácí spotřebič 😀

jo jinak balík jsem dostala a vše vypadá pěkně, nafotim až bude čas....

Chránič matrace
jsem dnes koupila v JYSKu- měli ho v akci-v letáku- ze 699,-Kč na 249,-Kč- no nekupte to- TOmáškovi jsme ho tenkrát kupovali taky a je skvělý, prodyšný, a jde hlavně vyvařit v pračce 😉 je to rozměr 80x200cm,tak si ho nechám rozpůli a obšít a až bude mít velkou postel,tak ho nechám zase sešít a je to 🙂

antynka1
29. jan 2010

Zdeni, to je dobrá cena za ten chránič 🙂

kacenka24
29. jan 2010

Babenky, dnes sa v júnovkach 2010 narodilo dievčatko. Veľmi im držím palčeky.

antynka1
29. jan 2010

Kacenka - ty brdo, to je hrozně brzy, v kolikátém byla týdnu?

kacenka24
29. jan 2010

Anty, ešte menej ako my dve. Myslím, že 22+ niečo. 😔

antynka1
29. jan 2010

Koukám na ně, ale nikde to tam nevidím... Ufff, úplně my z toho běhá mráz po zádech..... Držím jim palečky.

antynka1
29. jan 2010

Už jsem to četla, je to na slovenské verzi Koníka a rodila CR v 22+2, malá má 520 g....

zdenkapo
29. jan 2010

Anty
no cena skvělá a doporučuju ho,hlavně,že se dá vyvařit v pračce,je v letáku jysku,tak můžeš mrknout jak vypadá
a ta holčička přežila v 23tt přežila? já zrovna koukala na ty slovenské stránky,jak tu byl odkaz,že V mym 29tt má mimi už více než 90% šanci na přežití-ale stejnak bych nerodila dřív než 38tt...

DOli
blahopřeju k neg cukrovce,bezva 😉

Poloha mimča
tak mi bylo řečeno v prvnim těhu,že se mimi může přetočit i těsně před porodem,proto dělaj na příjmu u UTZ v porodce,sice já měla málo plodovky,tak to nehrozilo,ale stává se to

antynka1
29. jan 2010

Zdeni, to mimi se narodilo dnes 7 minut po půlnoci, takže teď bojuje....... Píše tam její manžel. Mělo nějak omotanou pupeční šnůru a nebilo srdíčko, takže jí musely oživovat..... Na leták kouknu.
Nevíze co Blanka? Dneska se nikdo neozval co?

zdenkapo
29. jan 2010

Anty
to je teda hrůza,chudáci rodiče,musejí mít nervy na dranc, a tobylo jejich první dítě jo?
od Blanky se nikdo neozval,tak musíme doufat,že je to dobře a jen hajá na kapačkách a brzo půjde s Marcelkem v bříčku domů
na leták mrkni a spěchej,má omezenou platnost

kacenka24
29. jan 2010

Zdeni, ja sú túto maminku pamätám, že prvé potratila dvojičky v cca 19tt...

antynka1
29. jan 2010

Zdeni, ale tam píšou, že je to na mtraci 80x200, to je na normálí matraci ne?
Kačenka - fakt? NO tak to je síla... úplně se mi chce brečet.......

doli1
29. jan 2010

ty jo snad se miminku povede dobře a zvládnou to.jak se říká každý týden k dobru.
jeli jsme s prckem k rodičům tak mám klídek mohou se zněho zbláznit 😀

zdenkapo
29. jan 2010

Kacenka
no tak to je ještě strašnější ☹ snad to dobře dopadne...

Anta
no však jo, je to na velkou postel,ale nechám si to rozstřihnou na půl a konce oba obšít-takže vzniknou 2 chrániče 80x100 a to bude do postýlky dobré a až půjde do velké postel,tak si ty konce nechám zase sešít a bude zpět velký chránič.... takže to využiju roky....

DOli
hezky odpočívej a užívej klídku...

jemrykka
29. jan 2010

juuj, dúfam, že bábetko bude v pohode.... že nebude mať žiadne následky...neviem čo by som robila:(
dúfam, že aspon naše pozitívne myšlienky im pomôžu...
kočky ja idem tiež mlsať🙂) mamina mi priniesla šomloi halušky, je to dezert z maďarskej kuchyne..neviem či to poznáte, je to také piškotové cesto obliate rumovou esenciou s čokoládou a drvenými orieškami a šlahačka🙂 len nechcem vidieť čo mi zajtra ukáže váha:DD

zdenkapo
29. jan 2010

Jemrykka
tak u nás se halušky říká takovým uvařeným kouskům jakoby z bramborového těsta se zelým kyselým....

já se láduju taky- rumová kostka a nanukáč potom 😉

bibi13
29. jan 2010

baby, prečitala som ti to o tej holke, čo sa jej narodila dcerenka, čo tam písal jej manžel.. revem tu jak decko.. držím im palce.. dnes som celkovo v p.....
moje krsnatko je v nemocnici.. bude mať 3 roky.. rano vraj vracal kade chodil a odpadaval.. segra ho držala nad zachodom a maly jej odpadol, tak ho musela preberať... teraz mu po 4 hodinach zobrali preč infuzku, tak čakam, čo segra zavola z čoho to je.. včera bol v pohode.. chudatko malinké a aj segra.. je s nervami v prdeli..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre