Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. feb 2010

blanka mělo by to být nějaké Temesvaryho činidlo nebo modř brmothymolová. ale pochybuju, že se to bude dát sehnat

aaadus
5. feb 2010

oprava - bromthymolová modř

bibi13
5. feb 2010

dobré ranko..🙂.. ja tiež nechodím na prípravy.. dojdem teraz dosť zničená z práce a ešte sa niekam trtkať na prípravu.. no fuj! a samozrejme by som musela do bratislavy a to ee.. a som prvorodička..xi..

vrátim sa k ponožkám.. poznaaaaaaaam to veeeeeelmi dobre.. nie sice od mm, ale od tatina.. no uf! 😀 😀 😀

maptaj, aj ja chcem babatko tak rýchlo vypluť.. 😒 😒 😒

segre odtiekla plodovka doma. a to volala mm, že haaaaalooo, niečo zo mna tečieeeeeee..🙂.. no stres..

blanka.k
5. feb 2010

Já jsem ležela v nem. s paní, co čekala druhé, 30letou a ta nevěděla nic, ani neznala pořádně svůj zdrav. stav, byla ze všeho vyhukaná,... 😅

nikkka
5. feb 2010

ahojte..
ani ja nechodim na ziadne pripravy a ani sa nechystam...co to si precitam tu, potom v knihe a hotovo a som si ista, ze ked pride na vec, tak vsetko z tej pripravy by mi z hlavy vyfucalo... 🙂

blanka.k
5. feb 2010

Tak sjem napsala mail sestřence, chodila na střední na nějakého zdravotníckkého laboranta a teď pokračuje na vš, tak ta by měl avědět, co to je na tu plodovku 😉

pralinka25
5. feb 2010

ja tiez nechodim na pripravu. chcela som ale som na PN tak nemozem a teraz musim este aj nacisto lezat takze smola. o detoch moc neviem lebo v rodine ziadne nie su. spolieham sa na infosky z netu a instnkty 😅

antynka1
5. feb 2010

No já s tou přípravou taky nevím, chtěla bych chodit, ale bohužel buď je to daleko, anebo je to v době, kdy musím ještě pracovat (třeba vždy pondělí dopoledne a tak....).... Takže mi to vůbec nevychází.....

doli1
5. feb 2010

pralinka ikdyž ses na PN tak na kurzy či plavání můžeš chodit ikdyž v té době nemáš vycházky
já bych holky na nějaký rychlí kurzík šla.

nikkka
5. feb 2010

no ved aj to je to, ze je ta priprava ked som v praci a teda vecer sa mi uz nikam nechce...aj cvicenie pre tehotne neviem ci nebyva cez pracovnu dobu..

blanka.k
5. feb 2010

Já jse se ptala na PN a na kurzy mé mudr, tak prý v ČR můžu i během PN na různé porodní kurzy, atd., protože chci jít na 2 nebo 3 jen takové hodinovky pro seznámení s porodnicí, které jsou ale jen občas a nechci čekat až 6 týdnů před porodem, abych to ještě stihla, že 😅 A právě jsou tak blbě, že jsou od 14 do 15, a mě ve 14hod. končí vycházky 😅 Tak mám radost, že aspoň z toho nedělá sociállka vědu.

pralinka25
5. feb 2010

sestricka mi povedala ze by som nemala ale teraz je to uz jedno lebo musim lezat ☹

medan29
5. feb 2010

Takže můžu na kurz i po vycházkách?Já chci tady u nás taky začít chodit, tedy jen na přednášky, protože cvičení mám zakázané, ale vždy to začíná až v 17 a já mám zas vycházky jen do 16.

nikkka
5. feb 2010

jaaaj baby ja mam taku nechut pracovat..

antynka1
5. feb 2010

Holky, tak teď se držte, přišel mi doporučený dopis od mé bývalé MUDr., jak je vidět, ještě to nekončí....

pralinka25
5. feb 2010

antynka to myslis vazne??????????? si sa tam podpisala?
sila. koza jedna

antynka1
5. feb 2010

nevím, jak přišla na to, že jsem to já. Vůbec nevím, co mám dělat....

xxx.klarka
5. feb 2010

anty, to si děláš srandu. Ale je vidět, že jsi měla pravdu když ví hnedka o koho jde 🙂

pralinka25
5. feb 2010

vykasli sa na nu. ved nema ako dokazat ze si to bola ty tak nech si trhne

bibi13
5. feb 2010

nikkka, mi hovor.. a neviem ako mám usedieť..:(

doli1
5. feb 2010

anty jak se dr jmenuje?přečtu jsi co jsi napsala?
já bych se k tomu vyjádřila tak že jsou to veřejné stránky a je demokracie kdy každý může říct co chce a vše je pravda.nějak bych to více neřešila a na právníky kvůli tomu určitě nepujde jen vyhrožuje.

doli1
5. feb 2010

nebo jak říkají holky nikdo ti nemůže dokázat že jsi to byla vážně ty

antynka1
5. feb 2010

Doli - pošlu ti to do IP.... začínám mít strach.....

xxx.klarka
5. feb 2010

anty, já to chci taky vědět co jsi psala🙂 Neboj, nemůže dokázat že jsi to byla Ty a i kdyby, tak to je pravda ne!!

bibi13
5. feb 2010

antynka, aj mne prosím pošli.. a vyser sa na nu... už si jej meno sem písala, však? niečo som čítala.. to by musela potom každej posielať listy.. a možno aj posiela..

pralinka25
5. feb 2010

vobec si to anty nevsimaj a nereaguj

doli1
5. feb 2010

já bych ji jen napsala dopis že stránky jsou veřejné že ty jsi nic nepsala a dále se k tomu nebudeš vyjadřovat.konec
tady je blbí že si to tu může každý přečíst.třeba www.dama.cz ta je líp hlídaná.může se tam psat o čemkoliv a je jistota že to nikdo nepřečte

vladkaz1
5. feb 2010

Anty ja tomu akosi nerozumiem ,ako dosla na to ze si to ty prosimta???
Nic ti nemoze je to anonimne nie pod Nicom ... a nemusela si to pisat ty ale nejake decko napr ved taka vec sa dokazat neda a co si tam vlasne napisala ked je taka urazena alebo dotknuta?

doli1
5. feb 2010

vůbec bych na to nereagovala jak vidim nikdo ju nehodnotí kladně

antynka1
5. feb 2010

Vladka, asi se poznala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre