Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
5. feb 2010

mishah mě jde právě taky o ten princip... Vůbec nechápu jak jim to může tak trvat 😠 😠 😠 Vím že kolega s tím měl taky problémy a v lednu poptával peníze za listopad tak mu tam volala naše šéfová a taky jí to všechno řekli. Kde to vůbec je?

mishah
5. feb 2010

Holky, já se jdu taky koukat na ty pandy neb jsem z dneška nějak vyčerpaná...Zítra nás čeká odpoledne karneval,musím ještě Lukáškovi vymyslet nějakou čelenku s hřívou-asi z tvrdého papíru no,nevím,ale nic jiného mě nenapadá..On to stejně ještě tak neprožívá, užívat si bude hlavně další děti atd🙂))
luciku,pejsek je ještě mlaďounký, určitě se z toho dostane...Když si vzpomenu, kolika problémama se prokousala ta naše boxerka....☹( a naonec se dožila skoro 11 let.ale úplně chápu,fakt jsem si s ní užila.... ☹
DOBROU 😉

lucik...
5. feb 2010

mishah děkuju.. Mě se zdá že už vypadá líp, ani už nekňíká ani žádné zvuky nedělá.. Ale i tak se strašně bojim aby nám neumřela 😔 😔
Já taky končim, tak zatím paa

mishah
5. feb 2010

luciku: ono to zas tak málo peněz není...(byla jsme překvapená,protože strašně málo mi přišlo od zaměstnavatele-jenže ony se za těch prvvních 14 dní neplatí víkendy a první 3 dny, takže mi snad platily jen nějakých 7 dní..)..ale to, co mi říkala, bylo už o poznání lepší( já jsem už asi i zvyklá po 2 letech na RD..)...takže je jasné,proč by peníze někam rychle posílali.... 🙄
jo a jestli myslíš, dke sídlí?Tak v trojské na kobylisích🙂)mají tam otevřeno každý den...

doli1
5. feb 2010

blani jeden hřebínek určo stačí.po koupání přečesat a doporučila bych přávě ten tvrdší protože hřebínek neni jen na časání ale na masáž hlavičky aby vlásky rostli

michalag
autor
6. feb 2010

Ahoooojteeee tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

lucik...
6. feb 2010

ahoj michal 😵

lucik...
6. feb 2010

a i ostatní samozřejmě.. 😉

aaadus
6. feb 2010

Ahoj při sobotě 🙂

antynka1
6. feb 2010

Krásné ránko,
já jsem teprve před chvilkou vstávala a teprve si jdu dělat snídani 🙂

zdenkapo
6. feb 2010

Ahojky

Kluci jsou venku,tak jsem pověsila vyprané prádlo... k obědu budem mít čočku a uzené... no jo, to mám ten klidový režim 🙂 ale je fakt,že manža mi hodně pomáhá...

Anty
to jde vidět,kdo ještě nemá potomka,že? 😀

antynka1
6. feb 2010

Zedni, však mi taky všichni říkají, spi dokud můžeš, až se to narodí, tak se nevyspíš, takže se snažím naspat do zásoby 😀

aaadus
6. feb 2010

antyn téééda, to je život 😀

lucik...
6. feb 2010

já vstávala v půl 10 😉 A k obědu budem mít guláš s bramborem.. Ale nejdřív se musíme nasnídat 😀 Manžel jel na kontrolu se psem a teď se vrátil, tak jdeme snídat 😵 😵

bramburka
6. feb 2010

ahoj holky, omlouvám se, že jsem dlouho nebyla, ale měla jsem to ted težší a bude hůř. V úterý mi zemřela maminka a ve čtvrtek bude pohřeb. Tak jsem měla i bolesti břicha, ale do nemocnice jsem nejela, ustála jsem to doma. Do toho jemalá nemocná, tak nemůžeme ani ven

aaadus
6. feb 2010

Manžel se mě zrovna včera v posteli ptal, prý až se nám miminko narodí jestli více vyspíme než teď 😀 Mu říkám, ať rovnou zapomene na spánek. A on mi říká, však ty s ním budeš spát přes den ne? Jsem mu říkala že to sice jo, ale pokud budu kojit třeba co 2-3 hodiny tak se toho moc nenaspí. A on však kojení trvá tak 2 minuty ne? 😀 Bláhový to člověk 😀

aaadus
6. feb 2010

brambur to mě strašně mrzí 😢 drž se holka, vím jak ti je, já si tohle prožila před rokem s prababičkou (někdy nahlídnu to té smutné diskuze, ale ještě jsem neměla sílu tam napsat...)

bramburka
6. feb 2010

AAAdus, 2 minuty 🙂 nám to trvalo hodinu, pak pul hodky prebalovani a za dalsi hodinu zase kojit, moc nam to neslo, snad ted bude Ondra vetsi jedlik

aaadus
6. feb 2010

brambur jsem mu říkala, že když bude dobře tak minimálně půl hoďky + odříhnutí a kdesi cosi. Však to za chvíli pozná, že má hlavu v oblacích 😅

antynka1
6. feb 2010

Bramburka - to je mi líto, tak se drž!

lucik...
6. feb 2010

brambu to mě strašně moc mrzí.. Ani nevím co na to říct 😔 Hlavně se drž 😉

aaadus my máme vedle barák kde bydlí manžela rodiče takže on už počítá s tim že se občas půjde vyspat tam 😀 😀 😀

michalag
autor
6. feb 2010

bramburka, uprimnu sustrast 😔 ☹

aaadus
6. feb 2010

lucik manžel asi bude muset spát v obýváku nebo si dát nafukovací matračku do dětského když postýlka bude v ložnici 😅 Ale já myslím, že ho to neprobudí, ho nevzbudí ani jak v noci chodím na záchod, který je vedle ložnice

lucik...
6. feb 2010

aaadus no to ten můj má docela lehký spaní - jak kdy teda.. Ale dneska sem taky byla překvapená že neslyšel to naše nemocný miminko jak v noci kňučela... Sem furt čekala až se probudí a půjde k ní protože se mi nechtělo a on furt nic 😀 Tak sem si teda sedla že půjdu a v tom se probudil a řekl ať spim, že tam jde 😀

bramburka
6. feb 2010

díky holky, spíš se bojím toho čtvrtka, to nějak ted v hlavě řeším. V utery to bylo děsný, streda a actvrtek i patek dobrej, ale v v noci to na mě padlo a uvedomila jsem si, ze jsem uplne sama.. mam sice tatu, brachu, Jirku, ale vsechno jsou to chlapy, mam kamaradky, ale ne takove ty velké nej, proste spis pratele, no prostě budu muset ted byt mama já a konec dětství jak se říká,

aaadus
6. feb 2010

lucik on ani neslyší, jak ten náš (vždy pod okny ložnice 😠) a sousedovic 2 feny v noci štěkají třeba hodinu v kuse. Já už nervy, že je asi uškrtím psiska a on si v pohodě chrápe jakoby nic 😀

aaadus
6. feb 2010

brambur čtvrtek bude hodně hodně těžký a budu na tebe myslet ať to zvládneš. Já jdu raději uklízet, tu řvu jak želva a malému se to vůbec nelíbí a dává mí to jasně najevo

zdenkapo
6. feb 2010

Bram
to je mi moc líto,drž se... a aŤ se malá brzy uzdraví...

holky já měla snad nejhodnějšího syna pod Sluncem... už v porodnici z něj byli paf... od porodu spinkal celou noc- jen se budil první 4 měsíce na kojení tak 2x za noc,pak musel mít Nutrilon a od té doby až do dnes spal celou noc až do rána- a kdybych tenkrát blbec koupila monitor dechu,tak jsem se v klidu vyspala i já 😒 tak proto ho už mám doma a doufám,že Anička se pobratří 😉

odpoledne jedem do Tesca,tak se musim mlátit přes prsty,abych zase něco nekoupila Aničce 🙂

lucik...
6. feb 2010

Brambur musíš být hodně silná.. Už hlavně kvůli Xenušce a Ondráškovi ☹ ☹ ☹
A co třeba tchýně? S tou si nerozumíš ☹ ? Samozřejmě ti maminku nenahradí nikdo na světě, ale aspon nějaká ženská

lucik...
6. feb 2010

zdeni my taky pojedem odpo nebo večer nakupovat 😀 A uvidíme jestli manžu přemluvím ať se sjedem kouknout i do tesca - to uhraju na to, že musím přijít na jiné myšlenky (kvůli Amy - psovi)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre