Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
7. feb 2010

Zdeni - zkusím to 😉
Já bych si chtěla nechat po porodu napsat klas.pilule, ale uvidíme, jak na tom člověk bude zdravotně, co mudr. poradí. možná se na to ale vykašlu a budu zas na Pharmatexu 😉

zdenkapo
7. feb 2010

Blani
právě ty prášky,které s emůžou brát při kojení jsou stejné jako v injekci Depo provera a to já nemůžu-a spousta ženských po tom furt krvácí,tak jedině Mirenu,kdyby mi to sedlo,tak být bez menstruace a mí klid na 5 let by bylo fajn a spolehlivost se rovná sterilitě

blanka.k
7. feb 2010

Na Proveru jsem četla na jiném serveru, které je o antikoncepci, takový historky, že mi vstávaly hrůzou vlasy, prý fakt hnus velebnosti 😅 Hlavně my zatím plánujeme další mimčo s odstupem 1-3 let, takže antikoncepci bych brala třeba jen rok, možná se na ni vyprdnu úplně, uvidíme. Ppořádně to budu řešit až po 2.dítku, to mám zatím v plánu nějaký ten implantát pod kůži, ale času do té doby habakuk 😀 A te´dkoukám, že už ti naskčil 30tt, teda to to letí 😨 😨

zdenkapo
7. feb 2010

no to si myslíš,že máš času 😀 mě ty 3 roky utekly- 6.6 budou TOmáškovi 3 roky a letí to šíleně rychle... já jak jsem musela přestat kojit a hned po operaci jak jsem mohla,tak jsem si nechala zpět napsat Tri-Regol,ale teĎ bych při kojení prášky nemohla žádné a další dítě neplánujeme,tak to je pro mne nej řešení... a co víč o tom podkožním implantátu,jak se to jmenuje,četla si recenze? prý je to taky snad účiné jak Mirena a sterilita

zdenkapo
7. feb 2010

no 30tt je tu, TOmášek se narodil 39 +0tt ,tak jsem zvědavá teĎ..za měsíc začnu prát a nachystám tašku do porodky

xxx.klarka
7. feb 2010

zdenka, tý jo. Se Ti to pěkně krátí 🙂

Já jdu zítra na 8 do poradny, tak jsem zvědavá jestli bude něco říkat na ty moje +4kg 😀 a na kdy mi domluví test na cukrovku. 🙂 A nejvíce na UTZ až uvidím to naše mimí a jestli mi zase potvrdí holčičku🙂

blanka.k
7. feb 2010

já o něm četla před asi 2, 3 lety, ale pak jsme se dohodli na mimču, takže jsem od toho upustila, byla to tenrktá docela novinka,, nevýhoda je, že když ti to nesedne, tak holt peníze na ty 3 roky v háji. 😅 Ale taky prý hodně ženských je bez menzes, to by s emi taky líbilo 😅 Ale od té doby jsem to nesledovala, určo už je dalších X druhů, tenkrát jsem hodně chodila na lide.cz na forum Antikoncepce, tam to docela jelo ta diskuze 😉

doli1
7. feb 2010

holky toto utiká.za chvíli budem mít prcky doma.já ještě moc o HA nepřemýšlim po dobu kojení nic brat nebudu a pak se uvidí

zdenkapo
7. feb 2010

jj holky utíká to...

já bych byla nervozni nic nebrat,kojeni není antikoncepce a jen na kondom se teda nechci spoléhat a stejnak další dítě nechcem,tak toto je dlouhodobé,ještě mrknu na ten implantát,ale že by to bylo spolehlivější než mirena,která brání i uhnízdění vajíčka a hormony působí je lokálně,no nevím,jdu načíst

bramburka
7. feb 2010

ahoj ja jsem mela pri kojeni nejake prasky, uz nevim jak se jmenovali a krvacela jsem strasne, bylo mi blbe, takze to ani nahodou, Mirenu nechci, jak holky psali, ja se bojim vedlejsich ucinkua navic opravdu to zni divne, ale ja bych byla zmatena z toho, ze nebudu mit cyklus, nevedela bych, jestli se nestal renonc a nejsem těhu, nejak mi to nevyhovuje. Takze po dobu kojeni kondom, stejnak jsme tomu moc nedali...a pak jsme si davali pozor spis a potom normos prasky asi

jinak s tim cajem, skoro u vsech granulovanych je napsano bez pridavku cukru, ale jsou tam jine cukry jako fruktoza nebo glukopur nebo jine ktere delaji tu sladkou chut, takze sladke jsou. Ty sackove mi dite bojkotovalo. Takze dodnes pijeme sladke granulovane, i v noci, holt proste snad bude mit zuby OK ale neresim to.

jinak nevim asi bych mela zacit nakupovat, ze?al eporad nejsem nejak uplne In v tom, co mam koupit. Chci ten monitor dechu, chci ten Jablotron se zarukou 48 mesicu, abych ho hned mohla prodat, a chci ho uz pouzitej, abych usetrila. Ale prodavaji ho za 1500 a novej 2000, tak nevim, to uz mi neprijde takovej rozdil, spis ho tedy koupim novej a prodam za tech 1500 taky.

zdenkapo
7. feb 2010

Bram
no ty prášky jsou stejné hormony jako Depo Provera- hnus největší
mě by vyhovalo nemít při Mireně menses- to není záruka,že nejsi těhu,znám spostu holek co měli menses i do 4 měsíce
no právě jediný granulovaný čaj bez cukru je ten z mého odkazu výše od Hippu,je to taková malá nadobka...
monitor dechu jedině nový,nikdy nevíš,jak ten který člověk s tím zacházel,tak aby to správně fungovalo, já mám doma Babysence II a vejde se mi i do kočárku

bramburka
7. feb 2010

mě se libil ten nanny, ze to ma zaruku 48 mesicu. To je dobry pak to prodat. No asi novy, jako kdyz za stary chteji 1600 a za nový na MMB 1960 tak neni co resit. ale jeste pockam, noevj koupim kdykoliv a treba neco najdu nejakou vyhodnejsi nabidku

blanka.k
7. feb 2010

Já chci taky Nanny kvůli těm 4 letům, že to snad vyjde na obě děti 😉 A na MMB je tak levně, jo? Já právě dnes ho zahlídla v akci někd ena netu za 2300,-, ale nějak netuším kolik stojí normálně. Koupit ho chci až v dubnu. Tak aspoň pak budu mít od vás info, kde se dá sehnat nejlevněji 😀

zdenkapo
7. feb 2010

Tak já ho po roce taky prodám ještě v záruce,ale to nějak neřešim,ale kdo ho chce ještě na dvě děti,tak je to asi lepší.

medan29
7. feb 2010

blanka.k:taky chci koupit monitor dechu až v dubnu, taky jsem uvažovala jestli koupit starý nebo si ho půjčit v porodnici, ale nakonec si koupím nový a pak ho zas prodám

blanka.k
7. feb 2010

Tady ho půjčují za 150,- za měsíc, to je cca 1000,- z apůl roku, a když ho za 2000,- koupíš, tak si myslím, že ho min. za těch 1000,- ho prodáš určitě v záruce, a budeš mít nový a svůj 😉
Už se nám to , holky, nechutně blíží, co? 😅

medan29
7. feb 2010

blanka.k :přesně, proto ho taky koupím

adelka89
7. feb 2010

ja budu mit monitor dechu pujceny od kamaradky 🙂
jinak malicky nam zase skyta 🙂 ale ted uz citim ty zaskuby hodne nizko v podbrisku uplne jakoby dolu... takze uz jsme asi otoceni 🙂

simi.w
7. feb 2010

ahoj holky, na víkend jsme byli pryč a teď dočítám..... 🙂
bram posílám hodně síly, vím, co to je ztratit maminku 😔

simi.w
7. feb 2010

Blanka, opravdu se nám to blíží nechutně....
máš pěkné fotky bříška a šikovného manžílka

blanka.k
7. feb 2010

Všem krásný vstup do dalšího týdne 😉

Víte, proč mění blondýnky svým dětem jednorázové pleny jen jednou za měsíc? Protože je na nich napsáno "až do šesti kilo". 😀

Péťa letí ve škole po chodbě a jen tak tak že nesrazí ředitele.
Ten ho chytí za límec a dává mu lekci: "Teď se pěkně vrátíš, v klidu půjdeš okolo mně a pozdravíš mě tak, jak to dělá tvůj tatínek, když se potká se svými známými."
Péťa se o několik kroků vrátí, nacpe si ruce do kapes, dojde k řediteli, praští ho po zádech, až mu brejle spadnou na zem a na celou školu zařve:
Nazdar čuráku, sto let jsem tvojí plešatou hlavu neviděl, to jsi ještě nechcíp, kurevníku jeden?" 😀

Malý dinosaurus se ptá své mamky:
"Kam se dostanu, až umřu? Do nebe?"
"Ne synáčku, do muzea!" 😅 😀

Blondýnka porodí v nemocnici dvojčata,potom utíká do pokoje a abrečí.Sestřička tam za ní příjde a ptá se ji :Proč brečíte ??blondýnka:když já nevím s kým je to druhé!! 😀

Chlapeček a holčička si spolu hrají na pískovišti. Chlapeček se zeptá holčičky: "Nepůjdeme si radši hrát na doktory?"
Holčička: "Tak jo, naval třicet korun!"

Rodiče večer spěchají do divadla a pustí svému dítěti gramofon, aby po doposlechnutí desky šlo spát.
Vrátí se za tři hodiny, dítě bije hlavou o zeď a volá:
"Chci! Chci! Chci!"
Z gramofonu se ozývá:
"Chcete slyšet pohádku?...Chcete slyšet pohádku?...Chcete slyšet pohádku?..." 😅 😀

m.c.
7. feb 2010

vidím že jsem přišla akorát, Blančiny vtipy mi zvedly náladu🙂

Holky, mně se zas naopak zdá že rodím až zadlouho, nějak si nepřipouštím že bude mimčo brzo na světě🙂.

Potvrzuju že Depo provera je hnus, nikomu ji nedoporučuju, nechala jsem si ji píchnout jednou hned po šestinedělí, krvácela jsem skoro měsíc v v kuse. A ségra s ní naopak neměla absolutně žádný problémy, měla ji asi rok a když ji vysadila tak se jí úplně zbláznily hormony a doteď (už je to 2 roky) má problémy 😝 . Taky uvažuju o Mireně, další bejby neplánujem.

doli1
7. feb 2010

m.c mě taky přijde že 3měsíce je ještě dlouhá doba ale když to tu holky přepočítají na týdny tak jich už tolik neni a taky někdo už může rodit každym dnem

vladkaz1
7. feb 2010

no ja vam uz zavidim ze tam mate 30 ciatku napr .... ja mam este len 25 ☹ fnuk .. ale pripada mi to ze budem rodit uz za chvilku

antynka1
7. feb 2010

Ahojky holky,
já vás nějak vlbec nestíhám, učím se na to úterý.
A k té antikoncepci, tka to já vůbec nevím, prášky moc nemůžu kvůli slinivce, měla jsme antikoncepční náplasti Evra, ale ty nevím jestli při kojení můžou....

michalag
autor
7. feb 2010

tak ked pocitam ze este mame pred sebou 3 mesiace tak mi to tiez pride este daleko ale ked to pocitam na tt tak je to lepsie a na dni uz ani nehovorim 🙂
... ja som sa uz tiez s drahym rozpravala a zatial planujem Mirenu, ale chcem sa o nej este porozpravat s dokim a potom sa rozhodnem uplne, ale neviem planujem si ju dat neskor po porode nie hned, lebo ako viem z preveho tak na keksik som nemala dost dlhy cas chut 😝

simi.w
7. feb 2010

No, já zase ten 30. týden nezávidím, jak se to blíží, začínám mít obavy 😕

michalag
autor
7. feb 2010

simi, tak to sme asi dve, ja tiez cim je to blizsie tak tym viac premyslam 😅

antynka1
7. feb 2010

Já už se těším až tu svou prďolku budu držet v náručí 🙂 A na porod moc nemyslím - no holt ještě nevím do čeho lezu, takže jsem zatím celkem v pohodě 😀

antynka1
7. feb 2010

Jo Adus, jak jsi sem dávala tu fotky té hoky v 33 tt bez břicha - no na to jsem koukala jak puk. Kde to mimčo měla?????? Nevěřila jsem svým očím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre