Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
17. feb 2010

Dobré ráno holky 🙂
matpaj všechno nejlepší k narozeninám 😵

janulka04
17. feb 2010

dobre rano kocky...aj ja som mala ten thermoval, a este by aj sluzil, ale ja ked som merala BT s nim, chcela som ho oplachnut a spadol mi do wC, tak som ho zabila...a ze vtedy pojdeme kupit novy a mali len ten detsky....a vidite, mrcha uz neprisla 😀 , n o ja mam teplomer pre mrnuska 😀

janulka04
17. feb 2010

matpaj, ma narodeniny? Tak vsetko najlepsie.... 😵

doli1
17. feb 2010

ahojky holky jak se všem vede? marpaj gratuluji k narozkám a nej dáreček přijde až v květnu
holky já mám nějakou krizi hlavně včera.jak jsem s šimkem jen doma tak my klesl tlak a od toho se vše odvijí.jsem děsně unavená,stále žízen,nevim jak si sednou a ležení neni to pravé,nic se mi nechce,ještě mám zácpu a přitom plácám pátý přes devátý a večer mě do toho začala bolet noha.prostě krizoví den snad dnes bude líp.musim si dat kávu a jít aspon na chvíli ven

z.lienka
17. feb 2010

Ahojte, kočeny! Dlho som tu nebola. Doli neboj nie si sama kto sa cíti pod psa. Môj synáčik ochorel minulý týždeň v piatok a od vtedy sedíme len doma. Už som to chytila aj ja od neho - našťastie v takej slabšej forme. Jemu zabrali antibio takže on je už skoro fit zato ja sa cítim hrozne. Ja beriem len homeopatiká a to je slabotka.

aaadus
17. feb 2010

doli já měla krizi v pátek - točení hlavy, pak depka, že jsem na všechno sama, že se všichni starají abych nezvedela nic těžkého, ale jak mi je je nezajímá. Pak mě prcek tak krásně kopal, cítila jsem kde má hlavičku, nožičky a začala jsem bulet znovu 😅 No hysterka jak blázen 😀

doli1
17. feb 2010

z-lienka přesně dnes jsem stával s bolestí v krku a trochu rýma aprcek už v poho taky zabrali ATB
já si včera pěkně postěžovala tatínkovi takže ten to měl z první ruky.naštěstí byl v pohodě a bral mě s rezervou.
prcek mě včera taky pěkně kopal dala jsem mu na břicho ovladač tak se stoho mohla zbláznit a furt ho nakopávala a šimi s tátem ju ráno budili že ji frkali-prděli na břicho.samozdřejmě že ju probudili a potom celi den reagovala na svého brášku.

z.lienka
17. feb 2010

že je to krásne sledovať ako tvoje bruško reaguje na okolie? Aj ja sa v tom vyžívam. Som z toho unesená. Bábo reaguje na naše hlasy, dotyky. Je to super. Ja soplím nenormálne v noci sa mi nedá dýchať tak chrápem horšie ako môj muž a ten sa chudák ani nevyspí a už ide zasa do práce. Proste teror. Koľko ste zatiaľ pribrali kočky? Ja už 9 kíl. ☹

doli1
17. feb 2010

jj je to sranda tak reaguje.hlavně na tatino toho prostě ignoruje a u šimka sebou vždy tak škubne že na něho bude mít asi averzi když se ho leká už ted.třeba dělá bordel a já začnu něco vysvětlovat šimkovi takovim tym táhlim hlasem jak když se vykládá pohádka tak je okamžitě v klidu a poslouchá co říkáme.je to prostě super.
já mám tak 6kg nahoře.

jemrykka
17. feb 2010

Dobré ránko kočky, aj ja sedím v práci...odrátavam minuty do 4tej 😀
Matpaj aj ja prajem všetko naj k narodkám, kludne si dopraj dnes tie zakusky 😝 aj ja by som si dala hmmm 😅
lienka ja zatim 7-8kg

matpaj
17. feb 2010

jooj, dakujem babky, posielam vam virtuane kolacik 🙂

http://www.schudnem.sk/foto/torticka-chocolate-...

skoda. ze nemozem naozaj...... 😒

lienka1076__2
17. feb 2010

Bré ránko.
Matpaj všetko najlepšie 🙂 🙂 .
No dnes mi začal deň dosť blbo, lebo som ostala sama doma s 87 ročnou babkou. poviem vám, tá mi riadne lezie na nervy. Neviem či aj vy ste v poslednom čase také nervózne, ale ja strašne. Ale len od vtedy, ako ju k nám priviezli. Ešte že inak sa o ňu stará mamina.
To je desné!!!!!!!! Som si včera myslela, že ma porazí, tak som šla do spálne a tie nervy som musela normálne vyplakať 😢 . Ja to s ňou nevydržím 😠 . Buď ovezú ju, alebo mňa!!!

matpaj
17. feb 2010

no a ja mam uz 14 kil navyse.....a kde je do maja.....
ale vobec na sebe necitim ze priberam, rifle mam uplne volne....aj koleginky mi hovoria ze to nie je vidiet, tak ja neviem..... 😒

jemrykka aj ja robim do 4tej, ale dnes tu nieje riaditel, tak naobed zdrham...... 😀

zdenkapo
17. feb 2010

Dobré dopolko...

Matpaj
všechno nejnej.... já mám 24.4.,tak třeba už je oslavíme jako 4 člená rodina doma 😀

z.lienka
17. feb 2010

no ja som sa s váhou v prvých mesiacoch nestrážila vôbec a tak to so mnou vyzerá. Teraz si už trošku pozor dávam ale už to asi nezachránim. V prvom tehu som pribrala 18 kíl a to bolo peklo to potom zhadzovať. Pôrodom išlo dolu len 6. Koláčik vyzerá super ale ja som skôr na slané. Asi preto si myslím, že to bude zasa chlapec. Už viete všetky čo budete mať? Nám sa nechcelo ukázať. Robí tajnosti. 😔

matpaj
17. feb 2010

inak k tym reakciam bruska na okolie....mna vcera jedna "oblubena "kolegina zacala strasne hladkat po bruchu, pritom to urcite nemyslela uprimne, som bola normalne strpnuta a potom som babatko pol hod utesovala.normalne som sa bala aby mi nepocarovala bosorka jedna stara........ 😖

lienka1076__2
17. feb 2010

No ja som pribrala 8 kíl a teraz som 2 zhodila, takže to ma potešilo 🙂 .

z.lienka
17. feb 2010

Ja mám narodky 7.5., termín pôrodu mám 12.5. - tak možno si dám pekný darček. 🙂

matpaj
17. feb 2010

co lienka? to ako sa da zhodit v tehu?

doli1
17. feb 2010

z.lienka já právě začínám až ted pořádně jest 😒 třeba se prcek odtajní na ultrazvuku ve 30tt to nám potvrdili šimona až tak pozdě a to se mě dr ptal jestli už nechci vidržet do porodu.podle chutí bych taky tipovala kluka.

matpaj já moc lidem nenechávám šahat na břicho nevim proč nějak mi to neni přijemné a ještě někdo koho nemám vůbec ráda

janulka04
17. feb 2010

zdenka, jeee...tebe vychadzaju s malou skoro rovnako narodeninky? 😕 😵
no, ked nase milovane pride o tyzden skor, budeme mat tiez spolu, ja mam 17.5. 😵
z.lienka....ja som pri malych mala bez 4kg 100-ku 😀 a tiez to neslo dole, az po nastupe do zamestnania som schudla na 62kg, co som nemala ani pred tehu 😀 😀
a tolko som mala aj minuleho roku, ale kedze som ostala doma, pribrala som na 68kg, plus teraz mam 8kil hore....co je podla mna normal..vahu neriesim, pocitam, ze pri troch detoch sa nabeham 😀

janulka04
17. feb 2010

matpaj, aj mne ta vaha kolise...niekedy mam tyzden rovnako, niekedy menej o kilo...asi je to tym, ze niekedy sa obzeriem a niektore dni nemam chut.. 😅

lienka1076__2
17. feb 2010

Matpaj neviem to len tak náhodou, ale prestala som mlasať, akosi mi to už nechutí. Len sa čajíkujem a tak. 🙂

yanika
17. feb 2010

Dobre ranko a pekny dnik vsetkym,

matpaj vsetko najlepsie🙂)) ja oslavujem v piatok 😉
Lienka: ja som pribrala 12 a vobec to neriesim, citim sa fajn a babatko tiez, takze je vsetko ok.
Anty: ja som vydrzala v praci 2dni, 9 hodin sedenia na zadku ma totalne odrovnalo. Nakoniec mi preratali este raz tu dovolenku, takze naozaj mam narok na plnych 20 dni za cely kalendarny rok, takze v klude budem chodit do prace, len ked mi bude fajn a odchadzat o 2hodiny skor...

A tie stavy, ja som mala tiez nejake tazsie hlavne cez vikend, nizsi tlak a to natahovanie bruska, hladanie polohy pri kazdej cinnosti, nuz musime si len zvyknut a vydrzat to este tych par tyzdnov.
Najkrajsie ale je, ked mi junior vystrci ritku a mne to pripada akoby mi hovoril: mamina hladkaj maaaaaaaaa 😅 😅 😅

jemrykka
17. feb 2010

matpaj no ja zdrhnúť nemôžem lebo šéou tu mám hned 3🙂)) a okrem toho aj tak máme karty na pípanie aj ked dochádzku robím nášmu oddelniu ja 😀 no nejako to vydržím za hodku a pol je obed aspon niečo heheh
inak všimla som si niektoré tehotné nosia červené náramky aby im bábo pri chytaní bruška niekto neuriekol... možno že si kúpim aj ja, lebo čím mám vačšie brucho viac ludí si na neho chce siahnuť a pohladkať a tí ktorý ho môžu urieknuť ani o tom nevedia...proste z niekho ide negatívna energia a nemôže za to....

zdenkapo
17. feb 2010

z.lienka
koukám,že to máme podobné- kluky první a jen o měsíc a druhé skoro stejně a termíny téměř na narozky 🙂
nám se teda ukázala Anička krásně i na 4D v Německu a i minulou poradnu u mé dr. na 2D,takže budeme mít holčičku a musim teda říct,že každé těhu mám úplně jiné a od začátku jsem podvědomě tušila holčičku...

z.lienka
17. feb 2010

Ja si tiež bruško strážim veľmi sa nedám ošahávať iba môjmu mužovi a synovi. Nemám to rada a bola som na to alergická hlavne na také to "úprimné" povzbudzovanie. A hlavne tie reči - "no ty máš okrúhle bruško to bude dievča", "no ty máš brucho nízko to bude chlapec" a bla bla bla.
Ženičky koľko vypijete cez deň tekutín? Približne. Lebo ja si len pripadám že pijem a cikám 🙄

zdenkapo
17. feb 2010

janulka
jj,právě jsem zvědavá,kdy se jí bude chtít ven... Tomášek se mi jako prvorozený narodil 39 +0tt,tak nějak si řikám,že to asi taky přijde možná o pár dní dřív a budeme už hezky na mé narozky doma a v klidu... a ještě stihne bát v jiném znamení zvěrokruhu,než já 😀

z.lienka
17. feb 2010

tak to už je osud, Zdeni. Máme rovnaké mená budeme mať rovnako staré detičky - to je super. Keby ešte aj nám potvrdili dievčatko - to by bol super bonus. Sranda ako sú niektoré osudy ľudí prepojené ani o tom netušia.

janulka04
17. feb 2010

no, s tymi bruskami, my sme sa vcera krasne pri telke tulili s mm a ja ze sa idem umyt a on na mna zo srandy, ze : Kam sa gulas? 😕 ...tak som ho napadla s vankusom este...ále , ze sa gulam a nechodim , vidim sama 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre