Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
1. mar 2010

Nikkka
však ty je ještě využiješ,budeš v nich ještě běhat a já už vozit kočárek 😉 a taky na další mimi

Blani
no ty první reakce někdy stojí za to..... ale hlavně,že si to vyšpekulovala 😀

Lékárna.cz
holky,co jste tam objednávali,snažím se tam teď registrovat a už potřetí jsem vyplnila ten jejich formulář a pokaždé,když dám uložit,tak se mi objeví stránka nenalezena a celé se to smaže a můžu začít znova- taky se vám to stalo,nebo mají třeba přetížené stránky?

lucik...
1. mar 2010

zdeni řekla bych že mají přetízené stránky, já se tam registrovala v pohodě

xxx.klarka
1. mar 2010

zdenka, mě nešlo poprvé ani přidávat do košíku. Musela jsem to otevřít v jiném prohlížeči (opera) a pak mi to šlo. Takže nevím jak Ti poradit. Mě zrovna psali, že dneska odeslali moji objednávku. První si udělej tu objednávku a pak až vkládej do košíku, aby se ti to zase neztratilo.

zdenkapo
1. mar 2010

jééé,holky,paráda, tak na počtvrté se zadařila registrace a teď teda jdu zkusit objednat,tak snad to půjde,když jsou tak vytížení...

a za jak dlouho tak vám přišlo zboží? asi jste taky platili převodem?

lucik...
1. mar 2010

zdeni já to měla snad na dobírku a přišlo to asi za 3 dny

lucik...
1. mar 2010

- ale něco jim chybělo, jinak by to přišlo hned

mayocka
1. mar 2010

ahojte,dlho som sa tu neukazala, teda citam vas ale nepisem 😉 ako? co nove? babiky sa drzkaju? my cakame dievcatko namiesto toho Tobiasa ktoreho Miska pisala do tabulky, nenarodilo sa tu uz nahodou nejake babätko?este by bolo skoro ja len ze sa to stava, to moje je velky neposednik, strasne malo spinka,cele dni kope,skoro rano ma budi ked je hladna a tak si nazivame 😎

nikkka
1. mar 2010

cez vikend som bola v tescu..take nadherne topanocky tam maju...

blanka.k
1. mar 2010

Mayocka - zatím jsme všechny 2v1 😉 Můj zas pořád spí 😅 Ale nestěžuju si, většinou,když začínám po třeba 6, 8 hod. panikařit, že mě nekopl, tak za chvíli kopne a zas mám pár hodin klid 😅
Nikka - já viděla o víekndu nějakou novou kolekci se slonama v Tescu, docela hezká 😉

xxx.klarka
1. mar 2010

zdenka, poprví jsem platila převodem a jakmile jim přišli peníze tak druhý den mi to přivezli, a teď jdu na dobírku poštou a objednala jsem v pátek a dneska psali že to odeslali.

zdenkapo
1. mar 2010

Mayocka
a copak ta změna? to ti špatně poprvé určili pohlaví u mimi?

Klarko
tak mám objednáno a zaplaceno,tak zíta by tam měli prašule mít,tak snad to dorazí do konce týdne 😉

izabel9
1. mar 2010

Ahojte 😎 Tak sme tu takmer po polroku, a hadam sa budeme zapajat castejsie.

janulka04
1. mar 2010

😀 😀 kockyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja som si ten kocik uhnalaaaa 😀

dnes mi pisala pani, ze teda maju vsetko podla mojich poziadaviek, autosedacku nam daju zadarmo ku kociku a aj dovoz do Nemecka je gratis...len nemali farbu z tej istej kolekcie, ale vybrali sme s mm podobnu, mozete kuknut, myslim, ze by to nemalo byt take hrozne...ja mam taku strasnu radoooost, si neviete predstavit 😀 😀 😀 😀 😀

lusta
1. mar 2010

ahojte babulky som tu nova akurat som sa registrovala, chcem sa spytat ci vas trapia aj nejake bolesti, labo ja si uz pripadam ako daky hypochonder 😢

mayocka
1. mar 2010

blanka: tak to budes mat kludne babätko,lebo doktorka mi hovorila ze ma skusenosti s babatkami ze ake boli v brusku take aj po narodeni,cize bude zrejme problem za nou behat....bude s nou robota ak bude taka akcna stale

zdenkapo: no ono to od zaciatku na UTZ vyzeralo na dievcatko akurat ze ja som citila ze to bude chlapec,a este aj chute som mavala a mavam take na chlapca,cize stale mäso mäso mäso,slanina,spekacky,parky...pri dievcatkach by to mali byt sladkosti a nie mäso...nie slane ale skor sladke,no ja budem mat asi nejaku muzatku alebo co 😀 😀 😀 Dr.povedala ze ma nostek po tatovi tak to uz zacinam chapat,lebo nas tato je taky macko ako ona,ma uz o dva tyzdne viacej kil ako by mala mat

pralinka25
1. mar 2010

janulka peknucky ste vybrali. aj farbicka je super 😵

mayocka no my vraj cakame clapca a veru ja som skor na sladke a maso moc nemusim. tak podla chuti by to malo byt dievcatko. aj vsetci sme si na dievcatko nezavisle od seba mysleli. no ale vraj to bude chlap. potvrdili to dvaja rozny lekari. tak snad nezazijem na porodnom sale sok. aj ked dievcatko by tiez bolo super kedze sme boli vsetci na zaciatku presvedceny ze to bude ono.

janulka04
1. mar 2010

dakujem, pralinka...

😉 no a kocky, ja som teda zvedava, co budeme mat my...kedze ja jem jedno cez druhe 😀 😝

antynka1
1. mar 2010

Lusta - taky si připadám jako hypochondr 🙂
No já teď maso nemůžu až na pár vyjímek ani cítit, takže holčička tomu odpovídá 🙂

pralinka25
1. mar 2010

janul 😀 😀 😀
ja v podstate tiez ale naj je sladke. bude zo mna gumimacko 😀

blanka.k
1. mar 2010

Izabel, Lusta - ahoj, vítejte tu. Lusta, mluvíš mi z duše, mě kdyby teď nic nebolelo, tak si asi přijdu divně 😅 (buď záda, nebo v kříži, v podbřišku jak při menzes, žebra.... ono se vždycky něco najde 😅 🤐 )
Mayocka- kéž bys měla pravdu, on je hodný až moc 😅 Před týdnem jsem popisovala, jak máme kolem sebe teď samo hodný miminka (sousedi, kaamrádky,..), tak prohlásil, že je teda na čese, aby se narodil nějaký pořádný "sígr", že jsme na řadě 😅
A taky podle "pověr" vypadám na holku - maso jsem nemusela ani před těhu, teď skoro vůbec, zato buchty, sladké pořád, vypadám hrozně, tak všichni pořád, že čekáme holku,atd. 😅
Dobrou všem a opět přidávám něco na zlepšení nálady:

Sex je to nejkrásnější, čím vás někdo může ráno probudit.
...
Teda pokud zrovna nejste ve vězení 😀 🤐

Nejnovější sociologické průzkumy potvrdily, že nejoblíbenější fantazií ženy
jsou dva muži najednou. Jeden vaří a druhý uklízí! 😀

Říká pan K.: "Kolem mě může chodit klidně dvacet nahých ženských s nádhernýma prsama
a se mnou to nic nedělá!" - "Jen se nevytahuj!" - "Já se nevytahuju, já si stěžuju!" 🤐

Paní K. Manželovi: "Drahoušku, dokázal bys žít beze mně?" - "Ano!"
"Prosím tě, a jak?" - "Podstatně laciněji!" 😀

pralinka25
1. mar 2010

blani 😀

my sme dnes boli na dni otvorenych dveri v porodke a prisla som odtial jaj zbity pes. kokso lezim uz mesiac kvoli krcku v posteli a takto ma zmohli necele dve hodky exkurzie 😝

yanika
2. mar 2010

Dobre ranko, dnes nejako nemozem spat.. Vcera som bola na cviceni pilates s takou pologuloua bolo to celkom fajn 😉 Normalne som odtial odchadzala s pocitom, ze nemam brusko🙂 ale bolo to len na chvilku.. aj tak by mi chybalo a moc...
Janulka: kocik je krasny, super.. viem aky je to pocit ulavy, my sme to s mm tiez riesili skoro dva mesiace...
Ahoj Lusta, je to tak ako pise Blanka, stale nieco boli.. a bude este horsie asi 😅 ale tie dva mesiace ujdu ako voda, treba mysliet pozitivne 😉 a tesit sa...
Ked hovorite o sladkom, ja som vcera mm spravila scenu ze zjedol celu tortu sam, az som sa potom citila trapne, tak som si aspon nabrala riadnu porciu zmrzliny, tiez mi chuti hlavne sladke... a veeeeeeeeeela 😉 uz je to spolu +13kg

michalag
autor
2. mar 2010

Dobre ranko 🙂

vitam nove tehulky 🙂

simi.w
2. mar 2010

Krásné slunečné ráno 🙂 ,
u nás je to tak, že chutě mám na všechno, takže taky nemůžeme určit pohlaví 😀 podle toho.
A jinak na bolesti zatím moc netrpím, akorát kyčle, to je děs, si připadám jak stará babka, hlavně, když déle chodím...... 🙄 a záda taky, ale to jsem měla vždy, takže teďkom je to jenom častější¨

také vítám nové těhulky 🙂

doli1
2. mar 2010

krásné ránko
já taky nemám chutě který by značili holku nebo kluka.docela jim všechno ale sladkého je víc.horší je že se mi začínají vracet vůně.dnes jsem otevřela ledničku a myslela jsem že pujdu hodit a přitom nebylo nic špatnýho prostě tak jak na začátku.
někdy mám dny když jsem naprosto v pohodě a nic mi neni bříško jako bych neměla a někdy děs a hrůza.hlavně záda ty když mě chytnou tak je to děsný.
také vítám nové těhulky

aaadus
2. mar 2010

Dobré ráno,
vítám nové těhule 🙂
včerejší poradna - termín porodu teda 11.5. a ne 1.5., váhový odhat 1900g a i tak to prý bude cvalík, změřena pánev - lážo plážo prý porodím 4kg mimčo (to je teda útěcha 😀 ), další poradna 30.3. a to budu nastupovat i na MD. Dostala jsem třetí prenatl box - dudlík NUK - krásný azurově modrý, sleva 20,- na ubrousky Pampers, sleva 40,- na plenky Pampers Premium Care, vzorečky Hipp a dva časopisy

doli1
2. mar 2010

teda vy stěma prenatal boxama dokonce třetí co my chudinky co nedostali nic 😖 😀
nějaký dudlík by se mi hodil.co budete prckům kupovat za značku či tvar?

aaadus
2. mar 2010

doli já mám 3 silikonové - 2x NUK (oba z těch prenatal boxů), 1x Avent (dostala jsem) a jeden latexový (dostala jsem)

doli1
2. mar 2010

takže zásobičk 😀

xxx.klarka
2. mar 2010

dobré ráno,

dneska jsem spala jak zabitá. Jen to lítání čůrat je hrozné.
Taky nemám chutě že by se podle toho dalo poznat pohlavi, jím vše jako před těhu jen ve větších dávkách. 😀

Vítám nové těhulky mezi nás🙂

doli, já mám taky ty silikonové od NUKu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre