Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
10. mar 2010

taky nechápu jak to že dr na to nepřišli a dokonce řekli že je ve třetim měsíci a ona už rodila

pralinka25
10. mar 2010

antynka teda sila 😕

pralinka25
10. mar 2010

ja zas mam depky ci ti male nechtiac neprizabijem pri kupani a ako to drobne stvorenie obliekat. asi ho necham v perinke do 18-tky 😀
ale fakt ja som nikdy nic tak male nedrzala tak mam strach

kitty123
10. mar 2010

Strach z manipulace s malým miminkem tě přejde rychle.

kitty123
10. mar 2010

Já jsem strašně zvědavá, jak bude vypadat. Když srovnám 4D ultrazvuk Honzíka a miminka, tak vypadají úplně stejně.

blanka.k
10. mar 2010

Pralin - no přesně, já si chovala za poslední 2 roky teda 3 mimča,ale jen chvíli a toť vše 😅 Zorvna v pondělí jsme si dělali s M. srandu, když jsem prohlásila, že musím rozdělat pemprsky, abych koukla, jak se dávají, že fakt nevím, že snad to nebude těžké, že to snadjen rozbalím a lepítkama zas přilepím, tak se smál, že pemprsky jsou akorát na hlavu a dírky (na nožky), to asi bude pasovat na uši, aby dítě slyšelo 😀 A oblíkání... to asi malýmu dolámu ruce, nohy, než ho do něčeho nasoukám. Nebo bude nosit věci vel.80, abych ho do toho dostala bez násilí 😅 🤐 Mě zavřou za týrání.... 😀

kitty123
10. mar 2010

No a nejvíc teď řeším to, jestli chtít při císaři celkovou narkozu nebo částečnou. Už jsem to řešila před třemi lety a tenkrát jsem měla celkovou a jsem ráda...dělalo se mi zle, když jsem viděla ten operační sá. Ale teď zase váhám.

kitty123
10. mar 2010

blani, u cizího dítěte je to jiné než u vlastního, u vlastního jsi si jistá.

doli1
10. mar 2010

já právě chci jít do epi celkové se bojim a hodně

kitty123
10. mar 2010

Já jsem byla v prvního císaře rozhodnutá pro částečnou, ale jen proto, že tam se mnou bude manžel. Jenže v porodnici, kde jsem rodila to nešlo,tak jsem zvolila celkovou. Každá varianta má svá pro a proti.

doli1
10. mar 2010

já musim zjistit jak je to ve vyškově při plánovaném císaři.vim že v brně to jde s epi

blanka.k
10. mar 2010

Je to dilema, mě by lákala ta částečná, ale zas vidět, jak se ve vás někdo hrabe... 😅 Na to bych asi neměla 😅

kitty123
10. mar 2010

doli,částečná jde určitě všude. Jen manžela tam ne vždy pustí.

kitty123
10. mar 2010

blani, nic nevidíš, naštěstí. Ale cítíš prý cukání a škubání a hovor doktorů.

nikkka
10. mar 2010

nastastie brat aj sestra maju dokopy 5 deti a prebalovanie a obliekanie mam uz nacvicene, aj kupanie obkukane, tak toho sa vobec nebojim...

mishah
10. mar 2010

Ahojky 🙂 my jsme dneska s manžou konečně trochu přestěhovali nábytek(teda hlavně manžel..) a už teda zbývá snad jen nachystat kolíbku 🙂
Koukám,že tu řešíte porodnice...no,já si tam užila rovnou 14 dní-4 před porodem a 10 po něm a bylo to nic moc-ale rozhodně to bylo lepší s miminkem než předtím porodem bez něj 😉Byla jsem i na nadstand.(měli plno,tak mě tam šoupli) a musím říct, že bez miminka a sama to bylo o ničem.
Holky, vy už máte plánované císaře?

kitty123
10. mar 2010

Jsem to napsala nějak blbě. V porodnici, kde jsem byla tak šla celková i částečná narkoza. Jen ani u té částečné nemohl být přítomen manžel. A já tam nechtěla být sama a vše vnímat.

kitty123
10. mar 2010

mishah, jo jo, já už mám jistého císaře.

mishah
10. mar 2010

kitty: můžu se zeptat, kde jsi předím rodila?a kde ted?

blanka.k
10. mar 2010

Kitty - jojo, to vím, myslela jsem to jak píšeš, že prostě všechno vnímáš, co si říkají, atd. brrrr

doli1
10. mar 2010

mishah datum nee jen mě dr upozornoval že pokud prcek zůstané v této poloze tak pujdu na císaře tak zjištuji nějaké info.

kitty123
10. mar 2010

Byla jsem ve Vinohradské nemocnici a budu tam i teď.

mishah
10. mar 2010

Tak já taky rodila CS-akutně,ale šlo to s EPI a rozhodně pokud bude další CS, tak bych chtěla zas částečnou narkózu..ten moment, kdy mi ukázaly malého byl fakt k nezaplacení, nedá se to vůbec popsat a jediné, co jsem u operace vnímala bylo, že jak ho vytáhli, tak říkali, že je to kluk 🙂 jinak se bavili potichu a šlo to jak na drátkách.Manžel si malého pochoval, byl u vážení, mytí atd.jen bych si odpustila napodruhé to porodní martýrium, které CS předcházelo ☹

mishah
10. mar 2010

kitty: a ten první CS byl u tebe plánovaný?já teda rodila na Bulovce a tam říkali,že se snaží většinu CS dělat v epi.a běžně pouští myslím 5.den po CS(já byla dýl,protože malý byl narozený dříve a když nás propouštěli měl rovná 2 kila 😎

mishah
10. mar 2010

na manipulaci s miminkem si holky zvyknete ani nevíte jak...měla jsem fakt pidi mimi a ani mi to nepřišlo-naopak se krásně nosil, byl lehounký, jen byl trochu problém ze začátku s krmením, protože u toho pořád usínal a museli jsme ho budit(tj.různě lechtat na nožíčce atp..)

mishah
10. mar 2010

doli: myslíš koncem pánevním?Tak snad se ještě otočí 😉

antynka1
10. mar 2010

A ty jsi Misah rodila kdy? Pamatuji si dobře, že v 36 nebo 37 týdnu?

kitty123
10. mar 2010

První císař byl plánovaný a druhý je taky. Kvůli úzké pánvi.

mishah
10. mar 2010

antynko: 36+1( a Lukášek byl o týden menší celé těhot.,opravdu velikostně odpovídal spíš 35+1..ale stejně to počítali jen podle MS...)naštěstí byl úplně zdravý, jen byl v inkubátoru kvůli udžení teploty 😉

mishah
10. mar 2010

kitty: tak to je jasné 😉 a už víš termín?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre