Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
14. mar 2010

klári určo 😉

blanka.k
14. mar 2010

Já taky u PC ležím, furt 😀 Já tak i na notesu kdysi narýsovala skoro celou diplomku 😅 Myš dobře jezdí i na saténovým povlečení 😅 A my měli pronajatý minipokojík a místo na prac.stůl nebylo 🤐 A teď je mi líp, když ležím na boku.
Doli - vše ne... k narozkám, já sice neslavím, ale M. koupil 2l Kofoly , takjsem trochu ucucla, do toho pořádný oběd, večerře,, nějaké zbytky od včerejška a snažím se to v sobě udržet 😅 😖
JInak od pátku mě šíleně bolí pravé žebro, i jsem včera si posteskla, až slzička ukápla, jak to bolelo 😅

dezyre
14. mar 2010

Kláry, tak já jsem prvně vytáhla starý knížky co nám zbyly ještě po nás a teď jsem koupila knížku klasických pohádek jako o karkulce, kůzlátkách, jeníčkovi a takový samý pěkný 😵 😵 😵
Včera nám měl číst manžel, jenže jsem usla ještě než se vykoupal 😀 😀 😀
Já mám teda pohádky moc ráda, takže si je tak čtu i pro sebe 😀 😀

doli1
14. mar 2010

já sedim u normálního pc u něho máme pohldné křslo tkaže pohodička ale jak sedim na konferenčáku s notbukem tak to jen chviličku to už nedavám.to si musim lehnout.někdy jsem v polosedu a notbuk na noháh nebo přichu.malé se to vůbec nelibí a i mám špatný pocit jestli jí nějaké ty vlny nemohou ublížit ale je to pohldné pro mě

xxx.klarka
14. mar 2010

dezyre, já jsem měla tolik krásných knížek a ani nevím kde jsou. Budu se muset zeptat mámy.

bibi13
14. mar 2010

blani, dakujem..

lucik, nááááááááááááááááááádhera.. fakt.. ja som pre drobca nechcela robiť takto izbičku, ale ako pozeram na tu vašu, tak asi zmením názor.. 😉 😉 😉

arcik, ja ked sedím celý den pri pc v práci, tak funim a stoniem.. všetko ma bolí.. každy pohyb a drobec mi samozrejme moc nepomaha.. a moje kolegyne vždy na mna so strachom pozeraju či nerodím.. 😀 😀 😀

blanka.k
14. mar 2010

Na MMB mají Emitex fusaky do 800,- a mají i někde zadarmo poštovné (tj. 749,- se vším všudy), ale už mají jen nějaké barvy 😉 Bohužel mě tu nejde vložit výběr, ale když dáte nahoru vybrat nové zboží, jméno Emitex fusak a cenu do 800, tak vám to pár prodejců vyhodí. Výhoda je, že mají na MMB většinou levnější poštovné než na eshopech. 😉

arcik
14. mar 2010

bibi ještě v práci??nemáš už MD?

lucik...
14. mar 2010

bibi děkujem 😵 😵 😵
Tak on ten pokojí takhle dětsky do nějakých třeba 6 let vydrží 😵 😵 😵

sonita
14. mar 2010

lucik-moooooooooooooooooooc krásne,ukázala som to mm a dcérke a mm však nakresli ja to vymalujem.Však ale mi tu máme malý domček malá je snami v izbe aj malý bude lebo teraz staviame väčší no ale ked sa tam nastahujeme malý bude mať 1,5 roka.

doli1
14. mar 2010

díky za přánička
blani asi se prcek dobře trefuje.malá mě kopne do žebra jen málo kdy ale od šimiho si to pamatuji dost živě.au au au
dezyre pěkně čti prckovi to jen a jen prospěje.já teda šimkovi nečtu nějak často ale máme takovou svoji 15min kdy ležíme po tmě a vykládáme si co a jak se za den stalo a úplně citim jak prcek poslouchá a jak je hodná protože já jsem v pohodě.to vykládání je moc uklidnuje.

dezyre
14. mar 2010

Bibi, však už máš nárok na mateřskou ne? .. Já mám teda psanou mateřskou až na 20.3. a to je tuším 6 týdnů před porodem. Ale chodí se 6 - 8.

lucik...
14. mar 2010

soni děkujem 😵
vidíš, to ani neví co si na sebe mm ušil 😀 Nakreslit to podle šablon je totiž hračka a vymalovat to bylo trošku horší 😀 😀 😀 Však ten pokojík je taky maličký, asi 3m*3m

lucik...
14. mar 2010

dezy já chtěla po mm aby četl už dávno, ale nějak se mu nechce 😠 A mamka mi slibuje že mi najde knížky po nás, měla jsem takové oblíbené a v té jedné bylo 365 krátkých pohádek.. Je to taková velká bichle, prodává se i teď a je strašně drahá, tak doufám že jí mamka najde..

blanka.k
14. mar 2010

Jo jen bacha, aby vám šly protáhnot ty bezpečnostní pásy ,kterýma se ten fusak přidělává do sporťáku. 😉 mě na to upozorňovali v obchodu, kdž jsem se koukala na originál, ten se mi nelíbil, tak říkali, že spíš kupují lidi ten Emitex, že ten tam taky jde protáhjnout 😉
Včera jsme byli 2 hod. u dědy na oslavě, střídavě jsem seděla u stolu a na pohovce a po 2 hod. mě tak bolela prd..., že jsem se těšila do pelechu jak malý dítě 😀 Zítra se chystám na výstavu orchideí, se těším, jak se v tom skleníku nahřeju 😀 Akorát jsem mysela, že když je to den ot.dvěří, že to bude zadarmo, a ono ne, tak na pokladně zatáhnu břicho a vytáhnu starou studenstkou průkazku no 😅 🤐 M. se mnou nebude, ten mi za to vždycky nadává 😀
Jo a dnes jsem chtěla koupit tu rod. vstupenku na BVV za 150,-, ale museli jsme si koupit 2x po 100,-, když nemáme děti. Jsem vystrčila bříško, že jedno sebou máme, ale není moc vidět, prý to se ale nepočítá 😀

lucik...
14. mar 2010

holky a jaká je to ta emitexka? Je emitex combi letní, emitex combi zimní a pak nějaká exclusive... Která je nejlepší?

bibi13
14. mar 2010

luci, ukazovala som mm fotky a ideme aj my na to..🙂))))

dezy, arcik jo jo ešte v práci.. som na materskej od 10. 3. ale slubila som, že dokončím mesiac.. a doučujem ešte.. 😒 😒 ale lutujem, že som to slubila..

blanka.k
14. mar 2010

Doli - právě, že malej kope úplně dole, hlavičku má někde na úrovni pupíku a jednu nožku nalevo naboku úplně dole,a tělíčko někde mezi tím, takový napůl leh napůl sed KP, takže pohyby cítím jedině pod úrovní pupku. Ale ty žebra prostě bolí třeba půl hodiny v kuse, jak kdybych tam měla megamodřinu a někdo mi na ni furt mačkal 😅 Tak doufám, že si tam tělo dělá prostor, aby se mohl T. otočit tou prdelí nahoru 😀

lucik...
14. mar 2010

blani tohle já mám taky.. Ne u žeber, ale spíš u žaludku.. Bolí mě to už asi 3 týdny, když udělám nějaký blbý pohyb nebo to mám zmáčklé... Říkala jsem to dr. a ona říkala že to je normální, že bude hůř 😀

bibi super 😀 😀

sonita
14. mar 2010

doli -všetko najlepšie ,lucik- no ja asi počkám na nový dom a potom mu nakreslím a nech si vymaluje však teraz sa ani on nebude nudit lebo základy máme a teraz ťaháme dalej pod strechu takže tak aj tak to robíme svojpomocne a vedla práce nemá tolko času vlastne nebude mať.

blanka.k
14. mar 2010

Holky, teď jsem zmatená, chci objednat ty Pemprsky, ty nejmenší. Vím, že tu byla debata, že jsou Pemrsky dva druhy, že trochu lepší by měly být ty "bílé" ty premium Care... ale dělají se v té nejmenší velikosti? Jsem asi slepá nebo blbá, nejspíš oboje, al ety nejmenší (Newborn) asi dělají jen ty žluté, klasické... nebo jen neumím googlit? 😅

lucik...
14. mar 2010

blani asi neumíš googlit já je mám doma 😀 Jsou od 2 do 5 kil a jsou to ty bílé...

Dezy si mě navnadila tak jsem poslala mm ke tchýni (bydlí vedle) pro knížky - ona dělala ve skladu s knížkama a má jich doma hromady dětských, stačilo aby se trošku ťukla a hned je prodávali za 30kč, takže má všechny krtky a já nevim co všechno 😀 Tak přinesl káťu a škubánka a rumcajse 😀 😀 😀

bibi13
14. mar 2010

lucik, tu vetu neznašam: bude horšie.. vraždila by som.. 😠 😠
ja si to horšie už ani predstaviť neviem.. bolia ma žaludok, rebra, vajička, alebo čo to, neviem to identifikovať, aj som dnes schytala kopanec alebo čo to bolo do chrbtice.. ked dvihnem nohy, alebo sa idem pretočiť tak ma pichne v podbrušku, nemôžem sa poriadne najesť, lebo ma bolí žaludok a všetko sa mi vracia do krku a potom ma páli žaha.. na pukanu si vidím už len cez zrkadlo a ked sa idem dvihnuť z gauča alebo idem si zapnuť topanky, tak to chvílku trva a funím jak lokomotiva..
tak ako môže byť ešte horšie.. no a o čuraní ani nehovorím.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

antynka1
14. mar 2010

Ahojky,
DOli vše nej k narozkám.
Luciku, pošleš mi taky heslo, prosím?

antynka1
14. mar 2010

Bibi, mluvíš mi z duše 😀

lucik...
14. mar 2010

Jdu koukat na pojištovnu štěstí a večeřet - rajčátka s mozarelou 😵 😵 😵

antynka1
14. mar 2010

Lucíku - nádhera!!!!!

blanka.k
14. mar 2010

Jaký mám koupit ten fusak? Černý s červeným vnitřkem nebo naopak?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2566245&tab=0 (ten 3. nebo 4.?)
Mám strach, aby tak černá brzo nějak nevybledla, neseprala se,... Co radíte?

simi.w
14. mar 2010

Ahoj holky,
Blani, mě se více líbí ten černý s červeným vnitřkem, ten je krásný, na vyblednutí a seprání nemyslím 😀

greeri
14. mar 2010

blani, ešte k tým plienkam: http://www.ibebe.bg/pampers-premium-care-1-newb... 😀 😀
a podľa mňa, keď sú vraj emitexky také kvalitné, by tá čierna mohla vydržať, hm? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre