Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
15. mar 2010

dezy já vim,malá měla mít minimálně 4 kg a měla 3,47

antynka1
15. mar 2010

Klárko - mám ale pocit, že ten hormon HCg hodě klesá, tak uvidíš, jestli tam ještě budou //

dezyre
15. mar 2010

Někde jsem četla, že porodní váha mimča je dědičná... a taky, že už je zakódovaná při spojení spermie a vajíčka, jako barva očí a všechno...
No taky nechci obříka, ale tak hlavně ať je zdravej.. A i když se narodí velkej, tak mu rozhodně nadávat nebudu 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
15. mar 2010

anty, právě proto jsem se ptala, taky si nejsem jistá. 😔

doli1
15. mar 2010

xxx klarka myslim že neukážou protože hormonu je hodně a test to nedokáže změřit ale třeba jsou to jen žvásty.určo po porodu se ti ukážou kdy hormon klesá

blanka.k
15. mar 2010

Klárko - vím, že když je hodně vysoké HCG tak t nemusí ukázat //. Sice teď to klesá, ale jelikož ty testy mají citlivost třeba od 20 jednotek a my se pohybujeme ve stovkách aaž tisících... 😉
Dez - kéž by se váha dědila, já 1750 + M. 3200 = tj. 2,5kg průměrně , to by se rodilo hezky i KP 😉
My měli míry:
25+3...760g
26+0...960g
29+3...1660g
31+0...1750g 😉

aaadus
15. mar 2010

Já si myslím, že pro všechny bude váha mimča překvapení. Tipuju, že ten náš prcek bude mít minimálně 3,5kg
klarka aspoň se vrátíš zpět na začátek těhu a budeš s napětím sledovat, jestli tam budou // nebo ne. A když nebudou tak aspoň nemusím být zklamaná 😀

blanka.k
15. mar 2010

jo a dnes ráno paní z MMB prodala ten fusak za 750! co jsem chtěla ☹ Už má jen červený, ale to M. naznal, ž eby se malej z té červené v kočárku asi zbláznil 😅 A je to fakt

dezyre
15. mar 2010

Holky, pozor na to:
http://www.novinky.cz/krimi/194747-zena-porodil...
Blani, tak já měla rovný 3 kg, manžel měl pod 3 kg, a brácha měl 3.30 a i moji rodiče se narodili do 3 kg. Manželovi rodiče nevím..

dezyre
15. mar 2010

Ady, tak 3 a půl kg je super, já se děsím váhy přes 4 kg 😅

dezyre
15. mar 2010

Holky já nevím, já čůrala na test když už jsem měla skoro 20000 jednotek. Protože jsem to pořád zkoušela... sice teď máme mnohem víc, ale tak Kláry uvidíš.. kdyžtak si do deníčku nalepíš fotku testíku, co si necháš vyvolat 😀 😀 😀

blanka.k
15. mar 2010

Dez - mě na tom článku překvapilo... přivolání v 8 ráno do restaurace.... co dělá ženská přd porodem tak brzo v restauraci? 😅 Pracovala? 😅

dezyre
15. mar 2010

Mě napadlo, jestli někam necestovala.. Já ještě teď taky občas s manželem jedu pracovně.
Teďkom naši koupily karavan, plánujou pro něj jet tak za 3 týdny do Jičína, chtěla jsem taky, jenže když to tak čtu, tak nevím nevím, asi raději zůstanu na zadku doma 😀

dezyre
15. mar 2010

Na druhou stranu, Pražská jižní spojka .. kdoví co to bylo za ženskou 😨 😨 😨 😨

aaadus
15. mar 2010

dezy no já bych chtěla, aby byl malý aspoň po porodu po mně - 3,5 kg a husté černé vlasy. Kdyby byl po manželovi tak má 4,5kg a je plešatý 😀
O té paní jsem četla, jedině že si byla v 8 ráno u mekáče na kafíčko a taštičku, nic jiného mě nenapadá.

dezyre
15. mar 2010

Achje.. 4,5 kg je moje noční můra 😀 Ani si nedokážu představit, že bych takový miminko rodila..

dezyre
15. mar 2010

To já bych chtěla by byl malej taky po mě.. a nejen váhou 😀 Pokud bude po manželovi, tak ten byl prý partyzán jako hrom. Zásadně zdravil lidi jen na ulici, kde bydlel. Když potkal souseda v obchodě, tak by si nejradši nacpal ruku aby nepozdravil. A když se při oblíkání zabejčil, tak ho nešlo ani oblíct. Nebo obout, zatnul prstíky a bylo..

aaadus
15. mar 2010

Já bych se zase ještě stihla zajet podívat na Floru do Olomouce a nakoupit si tam muškáty do truhlíků, ale když ona je 25.4. tak nevím nevím. Ale z Olomouce do Ostravy to s těžkou nohou 45 minut, to bysme mohli stihnout kdybych si tašku do porodky vzala sebou. Ale manžel nechce ani slyšet, on mě asi před porodem nepustí ani na zahradu nebo co. Už teď vymýšlí, jak to uděláme když to na mě přijde přes den jestli stihne dojet včas domů - má to 45minut cesty. Jsem mu říkala, že asi koupíme nějakou levnou sim kartu a to číslo budu mít jenom já. Protože on někdy dokáže telefonovat i 20minut

xxx.klarka
15. mar 2010

Jasně, bud se ukáže // nebo holt tam vlepím foto. 🙂

HOLKY, já se musím k něčemu přiznat ☹ je to hnusný ode mě, ale teď mi je z toho úplně zle ☹
Jak bydlíme tady v podnájmu tak pod náma bydlí důchodkyně asi 74let, chtěli jsme si s ní vyměnit byt za větší, možná to víte, možná jsem vám to psala. Ale ona nám to odmítla a v sobotu jí odvezka záchranka a byla na přístrojích, měla embolii nebo jak se to píše. Tak jsem se dneska o tom bavila s kamarádkou kolem půl 12 a říkala jsem, že kdyby umřela tak máme hnedka kde bydlet (větší byt, kdyby nám ho majitel nechal) a teď mi ta kamarádka volala že ta paní ve 12 umřela. Hnedka jsem si za to nafackovala, že jsem tohle vypustila z pusy. Mě je z toho tak zle, se klepu jak ratlík. ☹

aaadus
15. mar 2010

dezy manžel zase zdraví kde koho na potkání. Třeba potkáme úplně nějakou cizí babču a on jí pěkně nahlas pozdraví, aby ho nešlo přeslechnout. A aby toho nebylo málo, tak se pak ještě obrátí na mě a na celé kolo řekne "Ty jako nezdravíš?" Ale na to už jsem si zvykla. Nebo třeba jedeme autem, on z ničeho nic zastaví u chodníku, stáhne okýnko na mé straně a řekne "No řekni to tomu pánovi, pochlub se mu" To jsem červená až na prdeli a nejraději bych v tu chvíli zabila

dezyre
15. mar 2010

Ady teda tu Floru bych asi neriskovala. Vem si, že budeš celý den na nohách, to ti moc nepřidá 😉 Pokud ti jde jen o koupi muškátů, tak někoho vyšli 😉 bohužel ty to neuvidíš..
Tak my to máme jednoduchý, bydlíme v areálu manželové firmy. Takže na něj koukám celodenně z okna a kolem porodu nebude nikam jezdit ani pracovně s materiálem. Takže tak..
Ale představ si aady, že to na tebe přijde strašně rychle.. to by ani nestihnul, ale tak co, si kdyžtak zavoláš sanitku (tak to mám naplánované já, když bych rodila dřív a manžel byl pryč 😀) a manžel přijede, anebo brnkneš někomu z rodiny, nebo známýmu, nebo soused ..

bramburka
15. mar 2010

Klárko, na to nevěř, to je náhoda, opravdu.

blanka.k
15. mar 2010

Adus. já se chystám stejný den na pouť k rodičům. Od nás to je k nim cca 50 min, když vše půjde ok, a od nás do porodnice 18 min, když nebudou v centru zácpy 😅 My jsme totiž s M. začali chodit víkend o pouti, tak vždycky jedeme k našim, on mi koupí srdce z pouti ,jdeme do jedné rest. na jídlo, taková romantika... taky říká, že mě rodit v místní porodnici nenechá, tak říkám, že ne, že by jel se mnou do brma, ... moje mamka se směje, že na pouti už bude malej venku, jak furt mám nějaký problémy, atd. 😅

aaadus
15. mar 2010

klarka to si člověk někdy neuvědomí takové věci. Kamarádka teď bude rekonstruovat barák kde bydlí babička od manžela. A ona vždycky natvrdo říkala, že to sice opraví, ale bydlet tam půjde až oni umřou. A ten děda před měsícem z ničeho nic zemřel. Takže jí to taky mrzelo, že někdy něco takového řekla

antynka1
15. mar 2010

Klárko, to si nemůžeš takhle brát 74 let je krásný věk a už měla nárok....

bramburka
15. mar 2010

když mi prdla voda, tak jirka jel pul hodiny do kobylis, kde vylozil auto, pak 45 minut k nam na jiznak, takze jsem cekala hodkua ctvrt, na prijmu jsem cekala dalsi pul hodinu. Ono to zase neni tak horké...od prasknutí vody, pokud není zakalená a nemáte kontrakce, tak je jeste dost casu. První kontrakce prisly v 18h vecer (voda prdla ve 12) a mala se narodila ve 21h. 😉

dezyre
15. mar 2010

AAdy tak to máte veselo 😀 😀 😀 A to já bych to tomu pánovi všechno řekla, jakej je, a dost bych si vymyslela 😝 Sice kdyby to udělal poprvé, tak bych byla vykulená, ale příště už bych byla připravná 😀
Kláry, však to byla stará paní, ty si jí tu nemoc nezavinila. Já to chápu, že si řekla něco škaredýho a ono se to stalo, ale byla to náhoda a rozhodně si jí to nepřivolala. Beztak nechápu na co byl babce větší byt než máte vy, když tam bydlela sama.. to byla od ní pěkná schválnost. Možná se jen nechtěla stěhovat na starý kolena..

xxx.klarka
15. mar 2010

brambur, já vím, ale když my se o tom před půl hodinou než umřela bavili. Je mi z toho úplně zle... 😔

aaadus, je to fakt hnusný. Když mi to řekla, tak se mi chtělo normálně řvát, i když jsem ji skoro neřvala. Ale kvůli tomu že jsem jí něco takového přála...

anty, děkuju ☹

xxx.klarka
15. mar 2010

dezyre, ona se vymlouvala na to že by nahoru kde bydlíme my nevyšla schody.

aaadus
15. mar 2010

dezy já vím no, ale když já mám taky ráda květiny a tam je to vždycky tak pěkné. Ale třeba už v té době budu v porodce a na nějaké muškáty si ani nevzpomenu. A souseda mám taky v záloze kdyby to manžel nestihl. Akorát že manžel tak jako tak musí dojet domů, protože dělá v montérkách a to by ho asi ke mě nepustili takového špinavého
blanka to si stejný blázen jako já 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre