Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
17. mar 2010

Ahojky

tak jsme dorazili z toho Tesca a máme ty Pampers plenky vel.1 bílé za 299Kč jedny,to je parádní cena 😉

už peru ty věcičky co mi dnes přišli-jak jsem dávala odkazy,tak zítra požehlím a hotovo....

Greeri
díky,snad aspoň ty dva týdny vydržíme...

Sterilizace
tak holky to je teda omyl,že stačí 5 minut- sterilizace vroucí vodou působí až po min. 20 minutách ve vroucí vodě- říkala mi to tenkrát mudr. i to je na netu různě- třeba tady- http://www.emimino.cz/puvodni/doma/u_vyziva.htm
když jsem to slyšela poprvé,,tak jsem na to taky zírala
proto začli vyrábět sterilizační roztoky a parní steriliátory...

blanka.k
17. mar 2010

Jé, já bych měla strach, že po 20 min. ve vroucí vodě z dudlíku moc nezbyde 😅
Právě jsem dostala tip, že v druhé botanické zahradě v Brně je o víkendu výstava bonsají, tak asi vyrazím zase fotit, za pár týdnů mám s focením na chvíli utrum 😒 😅

doli1
17. mar 2010

počkej to budeš fotit jak divá ale už jiný objekt
já mám tisíce fotek a to nekecám

zdenkapo
17. mar 2010
blanka.k
17. mar 2010

Doli - tak to ti věřím, já když fotím, tak za den klidně nafotím několik set fotek 😅 Akortá děti a zvířátka jsou pro mě na focení to nejhorší 😅 Hlvaně te´d musím ukecat M., ať se mnou jde se vyfotit do jednoho ateliéru, se mu nechce ☹

pralinka25
17. mar 2010

ahojte
fuha 20 minut. no neviem kolko dnesne flasky a dudle takychto sterilizacii vydrzia 😒

xxx.klarka
17. mar 2010

Tak mi asi radši jedeme do nemocnice, jsem zvědavá co nám řeknou.

doli1
17. mar 2010

klarka máš na někoho číslo?

zdenkapo
17. mar 2010

Klarko
tak ať ti to dobře dopadne a Natálka je ještě aspoň měsíc v bříšku....

mishah
17. mar 2010

Teda, tak držím Klári palce...at vše dobře dopadne a Natálka se hezky v bříšku dopíká..

ad sterilizace: tak 20 minut si neumím představit, dudlíky jsem vyvařovala 5 minut...v mikrovlnce se to vyvařuje v tom parním ster.snad 3 minuty.

Jsem dneska nachystala věci do kolíbky, jste mě holky pěkně nakoply... 😉do neděle chci mít sbalenou tašku..akorát,že se mi nějak nic nechce, doufám,že se oteplí a ještě doperu plínky-chci je věšet na balkon a pár dalších věciček...jinak už mám taky snad skoro všechno vyžehlené a nachystané 🙂

Jo-jak sjte tu dneska řešily ty látkové plíny, je fakt, že ty po nás jsou mnohem kvalitnější, mají daleko větší gramáž.Ale byla jsem celkem překvapená,když jsem si koupila plenky s potiskem v Ikea, že jsou taky docela pevné,není to až takový hadřík 😎a vypadají docela pěkně, za 89,-jsou 3 🙂

adelka89
17. mar 2010

holky asi bych si tu tasku mela sbalit taky,co? 😀

mishah
17. mar 2010

zdeni: dobrá cena 🙂 taky se chystáme, navíc tu mají akci, že dávají každý týdne kuponky za nákup,takže nakoupíš za 500 a výš a máš 100,-Kč slevu.Mám dva kupony 🙂 akorát se mi nikam nějak nechce.... 😒

mishah
17. mar 2010

adel: 😀

zdenkapo
17. mar 2010

s tou sterilizací vodou to píšou všude tak,tak to tak asi je... parou horkou to trvá kratší dobu- 3-9 minut,dle výkonu mikrovlnky a tak...

Mishah
jj,poprvé,co jsem viděl akci na plenky vel.1

Dobrou,dočtu vás snad zítra- pokud už kůň poběží 😉

bibi13
17. mar 2010

no ja čo som kupila dudlik, tak tam bolo napísané, že vyvarať vo vode max 5 min.. takže viacej to vyvarať nebudem.

klarka, držím palčeky..

jeeeeeeeej blani, bonsaje? zbožnujem ich.. ak budeš mať foto, daj link. dokazala by som na bonsajky kukať celý den..

mishah
17. mar 2010

tak manža se nabídl, že do tesca zajede...jsem ráda, že nikam nemusím... 😎 máme zítra návštěvu, v pátek ten veletrh... a víkend už je taky nabitý...
Holky, dobrou, jdu se koukat na chůvu 😉 papa hezky držte 2v1 😉 😵

arcik
17. mar 2010

jejda Klári co to tu čtu??

ať je všechno v cajku holka,myslim na tebe 🙂

no zejtřek bez koně to bude haluz...nuda jak v kostele

jo holky jsem si objednala od jedný holčiny normálně pampersky active baby velikost 3 balení po 100 ks za 199,- krásná cena 😉

doli1
17. mar 2010

arcik super cena a určo se nestratí.takové příležitosti častěji že 😀
to teda taky nevim co zítra budu dělat když nepojede koník asi prat 😀 😀 😀 😀

pugie
17. mar 2010

Ahojky, no koukám, že se to tu pěkně rozjíždí 😒 tak to zuzul a klari držim pořádně palečky..
My se teď musíme konečně pustit do dětskýho pokojíku, už dorazily na sklad skříně, co jsme objednávali, tak honem rychle vymalovat, barvy jsem dneska mázla na zeď, ať vidim, jak to bude vypadat.. jen máme byt jedno velký skladiště a já začínám mít depku, aby se všechno stihlo 🤐 🤐
Zítra jdu poprvý na těhu cvičení a po tom máme první hodinu por.kurzu, hnedka s tatínkama, to je manžel nadšenej 😵 😉

lucik...
17. mar 2010

Klári moc moc držím palečky a zuzul taky, ty ji michal moc pozdravuj a za týden bude určitě doma 😉

My jsme dnes byli fotit bříško a už se moooooooooc těšim na fotečky.. Sice budou až za 14 dní ale výsledek bude určitě stát za to 😵 😵 😵

pugie
17. mar 2010

ještě jsem se zapomněla zeptat, komu se nakonec posílá to číslo na mobil?? 🙂

lucik...
17. mar 2010

pugie pošli to michalag 😵 😵 😵

antynka1
17. mar 2010

Ahojky,
tak zpráva od Klárky - posílám co psala:
Ahoj, tak si mě tu nechali. Říkali, že to není tak hrozné, ale dali mi kapačku a zítra budou dělat stěry a nějaká vyšetření. Tak uvidím.

Tak snad to bude v pořádku.

antynka1
17. mar 2010

A ještě psala, že si zkusí zaktivovat internet.

aaadus
17. mar 2010

lucik doufám, že se potom pochlubíš fotkama, určo budou krásné když viděla vaše svatební, není o tom pochyb 😉

Dneska jsme měli předporodní kurz, ale nic extra si z něho nepamatuju, co bych vám tu mohla napsat. Zítra aspoň v klidu prostuduju materiály co jsme dostali a pak něco písnu.

aaadus
17. mar 2010

antyn že zdravím a držím palce 🙂

antynka1
17. mar 2010

Vyřídím 🙂
TO já z toho dnešního kurzu moc nadšená zatím nejsem - na mě až moc alternativní ☹ Tak uvidím co příště. PA je fajn, ale na některé věci mám jiný názor....

dezyre
17. mar 2010

Ahoj holky... tak půl dne tu nejsem a dočítám se takový zprávy.. Jsem ráda, že Klárka se nakonec rozhodla vyrazit do té nemocnice a nečekala do rána a hlavně, že říkali, že to není tak zlé. Moc moc jí držím pěsti..
Ady, doufám, že si to nepletu, ale tuším, že si to psala ty o tom jak si si zkoušela letní oblečení 😉 a můžu ti říct, že jsem na tom stejně, vršek ujde, ale zadek, boky a stehna katastrofa. Už v září, říjnu jsem se nedostala do kraťásků, co jsem nosila ještě v srpnu 😉 A můžu ti říct, že jsem se brutálně rozjela přes boky. I když jsem vždycky měla takovou typickou ženskou postavu přesýpacích hodin, tak teď jsem věstonická venuše, přes boky měřím skoro o 15 cm víc než jsem měla.. Není se čím chlubit, ale mám už přes boky 110 ☹ ☹ ☹ ☹ Doufám, že se to po porodu stáhne, jinak nevím nevím jak budu vypadat ..

lucik...
17. mar 2010

anty tak když jí budeš psát tak moc pozdravuj a že jsme rádi že to neni tak zlé 😵 😵 😵

aaadus určitě se pochlubím neboooj 😵 😵 😵

babara
17. mar 2010

jejda, co to ctu, zdeni, zuzul, klarko tak jeste par tydnu snad date, jinak uz jsme vsechny celkem dost daleko a dopadne vse dobre.

To jsem rada, ze zitra nepujde kun, budu celej den mimo, tak nebudu muset docitat 😵
Zitra mam poradnu, rada bych vedela, zda jsme zmenili polohu, ale myslim, ze to ta moje dra bez UZ nepozna. Pred chvili mi mimco skytalo celkem dole, ale taky trochu nalevo, tak je mozna porad sikmo ☹

Holky, mela bych otazku, nekdo na zacatku tady radil nejaky dobry krem na hemeroidy, muzete kdyztak zopaknout?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre