Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
21. apr 2010

Klarka
tak se příště optej,ale stejnak to porodu nenasvědčuje,proto to třeba ani neříká,může se to rozjet i z nuly,ne naopak budeš otevřená a budeš tak chodit ještě měsíc...

Doli¨jj moje dr. jo a teď doufám,že natrefim na dobrého dr. v té porodce....

allie69
21. apr 2010

ahojte, nevie mi niektora poradit? ja som prvykrat tehu, tak sa v tom dobre nevyznam... vcera som bola na poradni a teraz citam v lekarskej sprave ze : hrdlo semicentr. skrátené na pol cm, ale uzavr. - to akoze mam cakat ze porodim co chvila?

dupik
21. apr 2010

kamarádka měla hrdlo otevřené na 2cm víc jak dva týdny...těžko říct

allie69
21. apr 2010

ja som myslela ze cim menej tak tym to je blizsie... lebo kamoska mala 2,5 cm a ju sili a sla na rizikove.... a som myslela ze ked to sa stale zmensuje... lebo to nie ze som otvorena na pol cm, ale ze hrdlo maternice je skratene na pol cm

adelka89
21. apr 2010

doli malicka je nadherna 🙂
klarko ja jsem byla na spicku prstu ve 24tt 🙂 ale nikdo to nejake neresil.

dezyre
21. apr 2010

Allie, ale ty už každou chvíli rodit budeš 😉 Vždyť máme týden a něco do termínu 😉 a to jestli budeš rodit za dva nebo za tři dny ti nepoví nikdo 😉

dupik
21. apr 2010

no právě, nejdříve se čípek zkracuje a pak se začíná otevírat. Ty ho máš zatím zkrácený, ale uzavřený. I s otevřeným hrdlem se dá pár dní čekat na porod...

adelka89
21. apr 2010

allie pokud to dobre chapu mas zkraceny cipek, ale je uzavreny.

blanka.k
21. apr 2010

Allie - to je dobře, že je zkrácené, to se porod blíží 😉
Klárko - já to tu psala myslím v neděli, že si po asi 2 měsících vidím "tam dolů".... břicho mi teda ještě nekleslo, ale prostě se nějak na boku zeštíhlilo, když ležím na boku, tak je takové "propadlé" a krásně si vidím pod pupek...prostě najednou jsem začala hubnout, tak jestli je to z toho... 😨

kamilakd
21. apr 2010

AHOJTE DIEVCATA NEMATE ZAUJEM KUPIT MOBILNY MONITOR DYCHU SNUZA GO?info cez IP mame dva jeden sme dostali a jeden kupili je novy nepouzivany aj s blockom zakupeny 17.2.2010

blanka.k
21. apr 2010

jo a nevíte, jeslti ten líh co je na pupík pro mimča, jde i jako desinfekce, abych si vyčistila krvavé šrámy na ruce? 😅 jsem utrpěla válečná zranění v boji s našima fretkama a pálí to 😅

dupik
21. apr 2010

jasně, že je to dezinfekce....

zzuzullka
21. apr 2010

allie, ja myslím, že sa ti to už blíži a keď sa kŕčok spotrebuje úplne tak sa ide rodiť...no ale ja mám skrátený krčok už od 33tt na 1,3cm a zatiaľ som stále 2v1, ale zasa ja sa šetrím a snažím sa pôrod oddialiť...keby som normálne fungovala tak už je asi malý vonku

inak chcete počuť vtip?...práve mi pridelili termín štátnic...takže by som mala štátnicovať 13.5. a termín pôrodu mám stanovený na 16.5. 😀 😀 😀 tak to bude sranda ešte, som zvedavá čo bude skorej

allie69
21. apr 2010

mmm... ja viem ze tak ci tak to pride onedlho... ved termin sa blizi.... len som nevedela co to znamena v tej sprave...keby slo o mna ja by som najradsej rodila aj dnes 🙂 nech uz to mam za sebou

blanka.k
21. apr 2010

Dupik - tak teda chudáci mimča, pálí to "jak sviňa" 😅

iivet
21. apr 2010

zuzulka: Ja statnicovala vloni a meli sme tam jednu tehulku, ktera rano odstatnicovala a vecer porodila 🙂

antynka1
21. apr 2010

Zuzi - tak to jsem sama zvědavá, jestli ty státnice absoluješ teď nebo až v říjnu.
Zdeni - tak budeš asi první co bude rodit na termín 🙂 Tak držím palečky 🙂
Matpaj - že se na tu práci nevybodneš - já bych ty telefony nebrala......

zzuzullka
21. apr 2010

ivet, no ja si myslím, že keby malý vydržal až do tých štátnic a keby som ich ešte aj úspešne urobila tak od radosti určite porodím ešte v ten deň a hlavne cesta autom nám trvá do školy tak 1,5 hodiny 🙂

allie69
21. apr 2010

zuzi - budem drzat palce nech sa podari oboje v termine 🙂

lucik...
21. apr 2010

Ahoj holky,tak se bam hlasim z nemocnice.. Mam internet v mobilu ale je to tak pomaly ze to je tak na jeden prispevek denne..
Rano tlak 140/90 takze me tu nechali.. hrdlo mam otevrene na 1cm.. pry domu driv jak s mimcem v narico nepujd☹ tak doufam,ze budu mit ten tlak porad vysokej a ze to treba pristi tyden vyvolaj.. ted kdyz me merila tak sem mela 136/85 coz neni tak hrozny ale na to ze sem mela cele tehi spis nizky je to dost.. tak doufam ze to vyvolaj a nejpozdeji za tyden tu budem 2

blanka.k
21. apr 2010

Luci - to mě mrzí, držím palce, ať máš malou co nejdřív u sebe a jste brzo doma. 😉

aaadus
21. apr 2010

lucik jej bobku. Hlavně ať jste obě v pořádku a co nejdříve doma už jako rodinka 🙂

mili1pu
21. apr 2010

Ahoj holky to je zase stránek 😀 ,nevíte některá jestli si lucíka nechali v nemocnici asi jo co?no já mám dnes po kontrole jsme s malou obě v pořádku,když jsem mu říkala že mám občasné bolení jako bych to měla dostat tak mi řekl že už je to příprava na porod,ať jsem připravená že už to může přijít kdykoli,pokud neporodím tak za týden zas na kontrolu 😝 .v dnešnim termínu se malí ven nechce takže mi nezbývá než čekat 😝 .ale prý pomůže mytí oken že i doktoři to říkají,prý je u toho taková pozice,že to vyvolá porod takže dnes odpoledne se na ně chystám 😀 a mohla by přijít i bouřka

mili1pu
21. apr 2010

tak se nám lucka ozvala sama 😀 ,tak hodně štěstí třeba se zadaří a potkáme v nemocnici 😀

antynka1
21. apr 2010

Lucíku, tak se drž!

aaadus
21. apr 2010

mili na mytí oken se taky chystám 😀 a příští týden je úplněk, tak snad aspoň něco zabere

mili1pu
21. apr 2010

úplněk zabýrá taky jo? 😀

allie69
21. apr 2010

nech zaberie co len chce, len nech to uz mame za sebou. ci?

aaadus
21. apr 2010

mili měl by no, to se pozná příští týden kolik z nás v té době porodí

mili1pu
21. apr 2010

já se hlásím dobrovolně 😀 ,už nechci být jak tučňák, a chci malou džet v náručí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre