Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
19. sep 2009

jeje dezyre ja te prehlidla 😀 to je fajn ze je vse v poradku 😵
utrogestan a ascorutin jsem brala ja,ale motala se mi s toho utrose hlava tak mi dal duphaston 😉

andelko neparili jsme spolu? 😀

dezyre
19. sep 2009

Holky a když jste brali ten utrogestan.. tak v přílohovým letáku píšou, že se může jen v prvním trimestru a to zavádět... vy jste ho polykali nebo zaváděli?

gabap
19. sep 2009

dezyre ja brala 2-2-2 a polykala,mysli ze to je hodne proto se mi asi motala hlava

dezyre
19. sep 2009

já mám brát 1-1-1 ... no asi ho taky budu polykat... však je to jedno.. do těla se ti to dostane tak nebo tak... ;)

miroslava89
19. sep 2009

tie tabletky na vkladanie sa maju brat preto na vkladanie aby sa ucinne latky dostali cim skor tam kde maju..

zuzub
19. sep 2009

dezyre som rada, že ste v poriadku 😉

ciknori
19. sep 2009

Dez, to jsou dobré zprávy, super!

janulka04
19. sep 2009

ahooj, babule, smiem sa pridat? Dufam, ze mi v piatok doki potvrdi tehu a termin by sme mali tiez v maji....

ciknori
19. sep 2009

Ahoj Janulko, vítej v klubu 🙂

michalag
autor
19. sep 2009

dezyre, som rada ze ste oki 😵
janulka, vitaj medzi nami 🙂

bramburka
19. sep 2009

ahoj holky, jsem se jen prisla juknout, jak dopadla Dez, jsem happy a drz se hezky v klidu s nohama nahore, papa zitra dobrou

ivanka612
19. sep 2009

Ahojte Dez super,ze je vsetko ok hlavne na seba davaj pozor a odpocivaj.
Ja som dnes taka nejaka ani neviem aka,stale ma pobolieva podbrusko tak je to dnes take neprijemne,vzdy ked idem na wc tak len skumam aby tam nebola krv,viem,ze to prehanam ale stale mam strach uz nech je za nami treti mesiac.
Dnes som bola u kamaratky co ma malu par mesacnu princeznu tak som ju vyzliekala a kupala,potom aj krmila tak som mala trening trosku. Som hrozne unavena ale nechce sa mi spat ale ako tak pozeram tak asi nie som sama.

bramburka
20. sep 2009

dnes budu asi padla na hlavu, mala me nechala usnout az v pul 3 ranoa porad se budila...to je vzdy, kdyz vecer hlida tchny, tak ma pak divoky sny...des, jsem utahana jako kote a MM jel pomahat kamaradovi s podlahou

michalag
autor
20. sep 2009

Ahojte 🙂
bramburka, tak snad si oddychnes aspon pocas obedneho spanku spolu s malou

ivanka, oddychuj 😉

Mna vcera bolelo dost neprijemne podbrusko az som mala strach ale ked som si lahla tak uz bolo oki ale vecer som mala zase tazobu na zaludku, bleee 😝

dezyre
20. sep 2009

Ahoj holky 😉 ... děkuju moc .. ;)
Vítám nové májovky mezi námy 😉
Jaňulka.. ty máš stejný termín porodu jako jsem se narodila já 🙂.. tak doufám, že ti to tak vyjde .... abych měla spolunarozeninovce 😀 ..

janulka04
20. sep 2009

ahojte mamicky... 😉 ahoj dezyre, no ja mam narodeniny, ako ma zase termin ivanka 😀 , takze pre mna majove babiliatko je vlastne moj darcek, len dufam, ze si na narodeniny neodrodim 😀 😀 😀

ivanka612
20. sep 2009

janulka: no tak to aby som si to presne nacasovala...uz som to tu spominala moja mamina ma nar 15.5. tak narodky by uz mohla oslavovat ako babka alebo to budu jej posledne narodeniny pocas ktorych bude iba mamina.. 😉
Neuverite ale ja som dnes este nevysla z postele,teda okrem wc a chladnicky vobec sa mi nechce nieco robit a to by som mala ist aj nieco upratat ☹

janulka04
20. sep 2009

ahoj, ivanka...uverime, ja urcite..ja som takto fungovala cely tyzden, ako mechom uderena, som stale spala a teraz pre zmenu mam take krce v podbrusku, ma ide porazit 😖

dezyre
20. sep 2009

Tak ani já jsem dnes nevylezla z postele, kromě snídaně a kdy jsem po snídani umyla nádobí a trochu vysála 😀 toť moje celodenní akce... jinak chvílema pořád spím 😉 vůbec nevím jak budu fungovat zítra v práci 😉

ivanka612
20. sep 2009

No to sme doopadli,ja som sa tiez premohla a aspon som povysavala a umyla kupelnu na viac som sa nezmohla.
Asi je nieco vo vzduchu,tu je nadherne ale ani na prechadzku sa mi nechce ale vecer pojdem so psikom ja aby som sa pripravila na to,ze zajtra zasa treba normalne fungovat...

miroslava89
20. sep 2009

ahojte... asi som jedina ktora ma druhy den energie na rozdavanie 😀 😝

doli1
20. sep 2009

ahojky všem
dezyre to je fajnky že vše je v pohodě.prcek už má srdíčko a pěkně roste.
unava u mě je děsná.prsa stále taky rostou s beček už mi přetíkají.kojenecká je mi akorád ale jak neni vycpaná tak mě bolí bradavky asi budu muset zainvestovat do větší.
vítám nové těhule.
od pátku jsme byli na chatě a vůbec nevim kdy to dospim 🙂)
dnes bych měla byt 6+4tta když si davám pozor co jim tak je mi dobře a prolezla jsem plno diskuzi o espumisanu a všude dr psali že se může přes celé těhu tak jsem si ho vzala s klidným srdcem a hned mi bylo lépe.

ivanka612
20. sep 2009

doli1: no espumisan je fajn teda mne pomaha ked ma naduva,co je teraz skoro stale,ale ako som pisala,odkedy som zacala pit ten tehu caj tak je mi dobre

miroslava89: tak to ti asi viacere zavidime,nemozes nam trosku poslat???

bramburka
20. sep 2009

tak jo prd dospim, mala po obede nespala...

jinak mamku odvezli do nemocnice, ona ma rakovinu plic, momentalne na ozarovani a najednou ji brnela jedna ruka a postupne cele telo, nemohla se na nej postavit, jakoby ochrnula 😔 nevim co se děje, ted je v nemocnici 😔

babara
20. sep 2009

Xen, to me moc mrzi, snad bude mamce zas lip!
Dozen spanek dneska.

Ja tento vikend jsem taky k nicemu, od toho patecniho vecera uz zas blijua maloco do sebe dostanu, ale na Torecan to jeste neni, no.

ivanka612
20. sep 2009

bramburka viem co teraz prezivas moj tatino sa trapil 4 roky s rakovinou hrubeho creva a pluc ale u nas to bolo tak,ze sme mu doma davali infuziu a lepili morfiove naplasti,pred rokom a pol zomrel tak mi je luto,ze sa nedockal vnucatka a to mal 47 rokov...
Ale neboj treba byt optimista inak sa to ani neda,ty hlavne mysli na to,ze ste dvaja v jednom tele a ze vsetko co citis prenasas na to malinke,viem,ze je to tazke ale aspon to skus

bramburka
20. sep 2009

Ivanka, snazim se, je pravda, ze me hodne boli brisko...ach jo, ach jo.

eliz
20. sep 2009

Ahoj holky 😉
já vás fakt nestíhám,tak jen poinformuju že páteční kontrola dopadla na jedničku!
Jsem podle MS 6+2tt,podle UTZ 6+0tt, "mimi" má 3mm 😀 a hlavně-akce srdeční+!!! 😵 😵
Takže tak 🙂
Jinak je mi zatím dobře a jsem v poho 😉
tak pa a snad zas někdy 😅
mějte se všechny fajn a ať vás mimískové netrápí zvracením,únavou a tak 😉

michalag
autor
21. sep 2009

Dobre ranko tehulky 🙂
eliz, blahozelaaam k srdiecku 🙂 😵

bramburka, je to strasne co prezivate, je to hnusna choroba a tiez viem o com hovoris, presne ako pisala ivanka treba mysliet pozitivne a tiez ze ste 2v1 a malicke to vsetko citi aj ked viem ze je tazke na to nemysliet ...

aktaka
21. sep 2009

dobré ránko

tedy tady se nakecalo o víkendu 🙂

Dez, ten utrogestan je možná lepší zavádět, při polykání má horší vedlejší účinky (únava a špatně od žaludku). jinak po umělém oplodnění se bere normálně až do 12tt, takže s tím si nemusíš dělat starosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre