Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
30. okt 2009

jaká krupice tam je jenom cukr, ne????

doli1
30. okt 2009

blanka já jdu 18.11 už se zas nemohu dočkat 😀 určo si to vytisknu.taky jsem myslela že to hned pošlou.
krupice je ta pro děti.

mishutka
30. okt 2009

blanka: 😀

nikkka
30. okt 2009

krupica je aj muka...

lucik...
30. okt 2009

Ahoj holky 😉
Sem byla celé dopoledne na školení.. Opruuuz 😀
Doli gratuluju k negativnímu NT 😉 My jdeme v pondělí odpoledne tak se těším 😉 Jde i manža, tak sem zvědavá na jeho reakce 😉

hepinka
30. okt 2009

pheva - super, velka vdaka za objasnenie - budem sa snazit pridat si tam nejake fotocky postupne🙂

mishutka
30. okt 2009

já jdu toho 5.11. a uvažuju, že bych vzala manžela.
Musím to hlásit doktorovi nebo sestře??? 😅

lucik...
30. okt 2009

holky jedna otázka.. Píšou Vám na tom NT něco do těhu průkazky..? Já totiž nechci 😀 Tim jak mi to moje doktorka zatrhla apod tak bych nejradši aby o tom vůbec nevěděla 😀

blanka.k
30. okt 2009

Mishut - na ten NT+? Určo vem manžela, mě teda řekla rovnou setra při objednávání, ať ho vezmu 😀 A bylo tam asi 5 tehulí a všechny s tatínkama 😉 Já teda měla 2x manžu i na UZ u mé gyn, ale tenhle byl mnohemlepší. Jednak na to jsou tam vybaveni, takže jsem ležela, vedle seděl M., a před náma byla velká LCD a na tom nám to ukazovali. Super bylo třeba, že barevně zapnuli krev v těle, takže bylo krásně vidět i komory srdíčka jak to pumpuje, atd. a pak ho ještě zapnuly na hlasito, tak fakt zážitek.... A samořejmě prolíželi mimčo ze všech stran, a obraz bbyl kvalitnější než u mojí mudr.
Dnes psala další holčina z "mojí" diskuze na BRM, že jí dopadly špatně triiply a jde na plodovku, tak doufám, že jí to dopadne dobře, prootže jiak by z diskuze byla během 2 měsíců už druhá, které to dopadlo v půlce těhu špatně. Takže jsem se zas utvrdila vtom, že NT+ budu doporučovat kam vlezu 😅

blanka.k
30. okt 2009

Lucik - mě to psala do té kolonky Ultrazvuk.vyšetřní a do kolonky 12-14.tt. Ale vzhledem k tomu, že si to platíš, tak bych jí to řekla, jaká je tvoje mudr, ať ti to dá jen na papířče zvlášť a nepíše to tam 😉

mishutka
30. okt 2009

Já už jsem na NT byla - to jsou ty krevní testy +UTZ,Ne??To jsem z toho debil 😅

blanka.k
30. okt 2009

Mischut - jojo, UZ, kde ti měří to NT a krevní testy a pak podle věku, UZ, atd. spočítají riziko 😉

lucik...
30. okt 2009

blani nebo řeknu že sem jí zapomněla 😀

mishutka
30. okt 2009

Vy maté vůbec divné doktory v té Praze, si nějak vyskakujou 😉
Změň doktorku!
Ty tu nejsi pro ni,ale ona pro tebe!!! A to by si měla holčička uvědomit 😀

Nenech si sr... na hlavu 😅

lucik...
30. okt 2009

mishu já na ní kašlu. Nejsem přímo z prahy a tuhle mám blizoučkou na začátku prahy a nechce se mi v těhu trmácet někam daleko.Ona je jinak fajn, jen s tímhle to přehnala, každopádně mi je to jedno, ať mi to tam klidně napíšou, já jí řeknu že sem si to zaplatila sama tak ať mlčí, že jí do toho nic neni (sice si vyslechnu, že jsme za ty peníze měli koupit něco miminu a bla bla bla, ale já na ní kašlu, co jí je do našich finančí, že)

blanka.k
30. okt 2009

lucik - tak to oj edrsný, ještě vám kecat do peněz 😅 Tak když to řekne, tak řekni: Jasně, radši to s manželem propijeme a proukouříme 😅
Já dokončila svoji první buchtu, no, okraje bych nazvala křupavějšími, a nějak nenakynula, tak má asi 1,5cm v nejvyšším místě, ale jíst se dá, ještě jsem ji posypala vanilk.a obyč.cukrem, i tak bude mít M. šok, co s ei stalo, že peču 😅

lucik...
30. okt 2009

blani tak já peču strašně ráda 😉 Peču i dorty, snad pro všechny 😀 A občas i za peníze 😀 V srpnu sem pekla kamarádce svatební 😀

blanka.k
30. okt 2009

Lucik - třeba mě to tky chytne, jsem v těhu fakt divná.... co mě dřív nehutnalo, mi teď jede a naopak. A jak jsem dřív furt někam chodila na procházky s foťákem, tak teď jsem ho vytáhla po 2 měsících, a nějak na to nemám chuť... 😅 Ale na vánoce jsel letos "pekla"...miluju marcipán, takže jsem udělala kilo marcipáu a dělala z toho různé cukroví. Třeba datle plněné marcipánem a polité čokoládou, atd. Jsem to donesla do práce (mám tam za kolegy jen chlapy), tak na to kkoukali, asi čekali vanilk.rohlíčky, atd., ale zaprášilo se potom, oni jsou zlatí, oni sní cokoliv 😅 😅 😅 😅

blanka.k
30. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... ... to jsou krásná kukadla a vlasy 😨

doli1
30. okt 2009

lucik já nic v kartě napsáno nemám.vše mi dali bokem na papíru.

lucik...
30. okt 2009

tak uvidíme 🙂

m.c.
30. okt 2009

lucik, mě taky do karty nic nepsali, Dr. říkal že výsledky pošlou mýmu gyndařovi.

lucik...
30. okt 2009

ještě toho trochu, aby jí to posílali 😀

andelka
30. okt 2009

Já teda nemám v průkazce ještě skoro nic. Akorát někam navrch do rožku sestřička zapsala, že 1. trim screening je negativní. Papír s výsledky jsem doktorovi donesla ukázat sama, možná si něco z toho zapsal do PC, nevim. 😕

zdenkapo
30. okt 2009

jé holky,konečně jsme dnes malému sehnali zimní botičky- loni měl od FARE za 870,-Kč a teď je neměli,ale koupili jsme od Béďa obuv-je to taky zdravotní se žirafou,hlavně jsou kožený,na tkaničky a vysoké,nebo se ohrnou ke kotníčkům a má tam kožíšek a cena šla 675,-Kč, tak mám radost,další věc vyřízená 🙂

babara
30. okt 2009

blani 😀 sem si rikala, ani jsem neklikla na odkaz, ze to bude cukr 😉
hlavne ze se povedla, tak at chutna a mnoho uspechu do dalsiho peceni 😉

lucik, ja myslim, ze kdyz nebudes chtit a vysvetlis jim to, ze ti to do prukazky psat nebudou. Jsi jejich klient.

babara
30. okt 2009

mayocka, tak to moc gratuluju, zes to vydrzela, ja myslela, ze to mas az (do konce) listopadu. Ale stejne bych se bala, ze me jeste posledniho muze vyhodit a rekla mu to az prvniho 🙂
Je fakt, ze aspon u takovyho sobce nemusis mit vycitky.

esssi
31. okt 2009

Zdar matičky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze, jen kdo ještě nemáte látkové pleny klasické na utírání a pod hlavičku a znáte to, moc doporučuju www.pleny.cz, maj tam teď deset plín za 160 kč plus teda pošta...ale ty jejich plíny jsou skvělý, měkkoučký, nikdy nezhrubly jako jiný, který jsem kupovala v kamenným obchodě, takže fakt fakt doporučuju,a kupovala jsem tam i tetraosušky, ty tam maj bílý jednu za 45 kč a s potiskem 55, to se nezměnilo kouám ty ceny jak si vzpomínám, a to jsem tam nakupovala před pěti rokama, fakt moc doporučuju!
.....a kdyby jste tam náhodou pak objednávaly, zadejte tam prosííím kód zprostředkovatele 4997, koukám že jsem si tam kdysi díky obejdnávce založila účet a něco získám, když tam napíšete, že jsem vám ty stránky doporučila přísahám že nedoporučuju kvůli tý odměně, ale proto, že ty plíny od nich jsou fakt skvělý 🙂

zdenkapo
31. okt 2009

holky tak nakonec monitor dechu koupíme a nový,ale musíme koupit asi ten Babysence II,protože Nanny se mi nevejde do kočárku...

máte zkušenost s Babysence II,nebo někdo z okolí? ale tak snad by to mělo být také dobré,že?

blanka.k
31. okt 2009

Zdeni, taky to ti bohužel neporadím, taky chci nový, ale objednám ho až v dubnu, a holky z jiné dizkuze říkaly, že někdy se dají sehnat i v akcích se zárukou třeba 3, 4 roky, což by bylo super, kdyby se nám podařilo za 3 roky další mimčo, že by to ještě bylo v záruce... sice to nic moc neznamená, ale byla bych taková klidnější, že snad by to mělo pořádně vydržet 😅
se musím pochlubit, teď odjíížděla kamrádka z beremese, a asi 3 hodiny mě fotila.... tak jsem zvědavá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre