Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
20. apr 2010

Arcik - malá vyložen pozuje - modelka 🙂
Luciku, tak ať jsi v pořádku.

arcik
20. apr 2010

no antyn pěkná potvora to je a néé modelka 😀 😀 😀 celá maminka 😀 😀 😀

antynka1
20. apr 2010

Vy se toho riciňáku nebojíte? Já jo.......

arcik
20. apr 2010

antyn ani já si ho nezakoupím to radši budu 3x denně násilnit M

aaadus
20. apr 2010

antyn nebojím, maximálně mě to prožene. Furt lepší zkusit toto, než jít na vyvolání, z toho mám fakt bobky

lucik...
20. apr 2010

anty děkuju, kdyby si mě tam nechali tak ti zítra dám vědět co a jak 😉

Tak já mizim, pa paa

arcik
20. apr 2010

no nic holky já jdu něco dělat,začnu u nádobí

sonita
20. apr 2010

xxx.klarka-jééééééééé prepáč lebo všetko sa nedá prečítať a tak čo je také tak rýchlo prešvihnem a tak som to predtím nezaregistrovala.Jéééééééééééééééééééé ked hovoria že druhé je rýchlejšie aj ja vtom dúfam tak mne prvý pôrod trval len 4 hodiny dokopy aj s plodovou vodou čo mi začala odtekať a tak asi 1 hodinu to bolo celé čo som mala až také bolesti brala by som to ešte raz tak isto.

xxx.klarka
20. apr 2010

sonita, to jsi měla rychlý porod 🙂 v pohodě, nic se neděje, u jedináčka určitě zůstat nechceme. Já jsem ze 4 dětí a jedináčka bych nechtěla. 2 děti jsou ideální si myslím 😵 😵

mishah
20. apr 2010

luciku: tak hlavně at je vše OK 😉 Nakonec by mi ten porod určo vyvolávali, kdyby voda neodtekla jen čekali, až budu asponve 36.týdnu(což ty už jsi, takže to je určitě lepší 🙂

mishah
20. apr 2010

jj.já bych taky jedináčka nechtěla..uvidím, co budu říkat za měsíc 😀

mishah
20. apr 2010

Holky, jdu něco dělat, vidím to na pomazánku k večeři 😉 ..jsem zvědavá,jestli zas budu mít dvě kila nahoře(jde mi to ted snad kilo týdně 😝 )jsem si to spočítala že nakonec budu snad na 15 😝 ..jestli to půjde pořád takhle nahoru...

sonita
20. apr 2010

klarka-aj ja a mm sme zo 4 súrodencov tiež no lenže teraz v dnešnej dobe by to asi bolo veľa tie dve deti to musí byť. 😀

evil15
20. apr 2010

Ahojte babulky ja som len tak kuki do vašej tabulky a už tam máte dosť bábätiek 😉 nepredbiehajte sa prosím pred nás neni to fééééér 😀 😀 😀 my čo sme ešte kinderka v aprílovkách tak sme ☹ ☹ ☹ z toho

michalag
autor
20. apr 2010

evi 😀 😀 😀

zzuzullka
20. apr 2010

lucik, držím palce aby to bolo v pohode, ale už máš pekný týždeň, takže pôrod by bol už myslím v pohode 🙂

ja sa celý deň učím a už ma to fakt nebaví, ale si hovorím že už len 2 maximálne 3 týždne do štátnic a potom koniec- buď ušpešný alebo nie ale aj keby som ich neurobila tak do októbra úpln pokoj od školy

evil, no tiež im to stále hovorím aby sa nepredbiehali a dodržiavali plán poradia a vidíš, stále sa tu chce niektorá predbehnúť 😀 a potom si z toho zoberie príklad aj ten náš drobec a bude chcieť ísť skorej na svet...ale to ja nechcem...tak pekne poporade 😀

evil15
20. apr 2010

ale miška ty čo tu??? hmmmmmmmmmmmmmm?????

evil15
20. apr 2010

zzuzulka ano presne tak pekne po poradí ked ste májovky tak v máji rodiť ĎAKUJEM 😉

andelka
20. apr 2010

evil: Ale mezi těmi miminky je půlka dubnovkových maminek, tak nesmutněte 😉

Jinak já hlásím, že poradna dopadla zase dobře, žádné změny, na monitoru prcek zase spal, ani čokoláda nepomohla. Podle UTZ váží 2 770g, takže od minula je to o půl kila víc, tak mám radost, že nerostu jen já, ale i on. Protože já jsem fakt přibrala za posledních 14 dní kilo. Ještěže už zbývá jen pár týdnů. 😅

Jo a i když byt je pořád neobyvatelný (dneska se dělala stěrka na podlaze a v pátek se bude dávat lino do kuchyně), takže tady nemůžu dělat skoro nic, tak jsem se neudržela a začala prát. Už mám vyprané plínky a většinu oblečků a věci pro sebe do porodnice. 🙂 to hnízdění se nedá udržet na uzdě 😀

aktaka
20. apr 2010

Lucik, to je mi líto, že to takhle dopadlo ☹ hlavně ale ať je Viktorka v pořádku. snad se to uklidní a pošlou tě domů

aktaka
20. apr 2010

Aaaduš, fotky jsou super!!

blanka.k
20. apr 2010

Luci - držím zítra palce 😉
Tady jsou úlovky z dnešní procházky, venku bylo fakt krásně: http://www.btweb.cz/duben2010.html 😉
A kdo nemá Mozillu, ale třeba Explorer, tak by to mělo fungovat tu: http://www.btweb.cz/img/Flora/Duben 2010/index....

aaadus
20. apr 2010

aktaka děkuji 😵

Jdu něco dělat a překecávat malého, ať aspoň trošičku sestoupí do pánve, že mi tím udělá radost

zdenkapo
20. apr 2010

evil
já jsem třeba tak dubnová a jsem v této diskuzi pořád celá a květnové mamči mě předběhly 😉 no ,co se dá dělat...

zdenkapo
20. apr 2010

Adus
fotky jsem teď prohlédla a jsou moc hezké,roztomilé a ty jsi odvážná,že si je sem dala,já bych se asi obávala,že by si mne třeba sousedi prohlíželi,ale tak na druhou stranu... 😀

aaadus
20. apr 2010

zdeni však ať se podívají 😀 na mně nic k vidění není a snad už sousedi prsa viděli ne? 😀

babara
20. apr 2010

aaadus, super fotky! Jeste se tesim na Blanciny 🙂

babara
20. apr 2010

Klary, jak ses ptala na to OP, ja myslela, ze to jsou otoky (mozna opuchliny nebo nevim proc takova zkratka)..

lucik, tak uvidis, jak dopadnes, dej nam vedet, drzime palce, at je vse ok 😉

aaadus
20. apr 2010

babar děkuji 😵

Otoky, to mi taky dneska dr říkala, že se mám připravit na natíkání nohou. Já neciiiiiii

greeri
20. apr 2010

ahojte babenky, tak pozerám, že dnešné kontroly vo väčšine prípadov len poukazujú na to, že bábätká sa majú v bruškách dobre, a že sa im vonku nechce 😅 ale hlavne, že sú v poriadku krpci 😉
doli, Eliška je peknučká, taká princeznička maličká, ale určite bude teraz doma pekne priberať 😵
leontynke blahoželám k riadnemu chalaniskovi 😀
babara, adus, skvelé fotky, parádne 😉
no a k našej poradni, bábo je stále KP, takže lekár to vidí na cisársky, lebo ja so svojou panvou pôrod KP nedám, ešte uvidíme o týždeň, keď spraví kontrolný utz 😒 už sa s tou myšlienkou pomaly zmierujem, ale neviem, či začať čítať články o cisárskom alebo radšej nie 😀
a čo sa týka opuchov, babenky, mne za tri dni tak opuchli celé nohy od hora až dole, že nechápem normálne, ako balóny, ale tlak v pohode, aj bielkoviny, tak to bude asi len voda, ale je to fakt nechutné 😖 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre