Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
1. máj 2010

yanika srdecna gratulacia ,aj ostatnym kockam co som nestihla si vsimnut 😵

petulynka
1. máj 2010

anopka, yanika: taky moc gratulujem!🙂)ať si ten svět společně moc a moc užíváte!!🙂)

antynka1
1. máj 2010

Yanika, moc a moc gratuluji a těším se na fotečky 🙂

janulka04
1. máj 2010

yanika..obrovska gratulacia....hlavne nech ste obaja cim skor doma 😉

lolita.9991
1. máj 2010

jejj gratulujemm 😀

hepinka
1. máj 2010

Srdecne sa aj ja pripajam ku gratulaciam a nech ste obaja OK 😉

michalag
autor
1. máj 2010

Ahooojte 🙂

srdecne blahozelaaam k novym miminkam shaarka, yanika 😵 😵 😵

vladkaz1
1. máj 2010

Michalag aj tebe ide srdecna gratulacia mala je straaasne pekna 😵

janulka04
1. máj 2010

pripajam sa ku gratulaciam....veru, krasne babenka

marcy30
1. máj 2010

jeeee, dalsie babatka? Gratulujeeem 😉

michalag
autor
1. máj 2010

dakujeme 🙂

michalag
autor
1. máj 2010

tabulky 🙂

misicka85
2. máj 2010

Ahojky, dlouho jsme tu nebyla nějak poslední dobou nestíhám sedět u kompu,malá mě zaměstnává 😀

Koukám že tady už jsou porody v plném proudu, takže všem maminkám dodatečně obrovská gratulace k dětičkám, ať vám dělají jenom samou radost a krásně rostou a nezlobí!!! 🙂 🙂

Já jsem furt 2v1,docela by se mi už hodilo rodit.Manža má nemocenskou takže by to bylo super při jednom a nemusel si pa brát další volno kvůli malé...Podle gynDr to ale zatím na porod nevypadá,porodní cesty zavřené,malý má cca 3300g už,no jsme teda zvědavá kolik bude mít u porodu 😝 na další KO jdu ve čtvrtek tak snad se to nějak pohne konečně...

leta
2. máj 2010

gratulujem vsetkym maminkam, my este stale 2v1

mishelik
2. máj 2010

Ahojte chcem sa vas opytat ci mate aj vy rovnaky problem zacinam 39tt a od vcera mam silny uplne ciry vytok neviem co to je ale stale to tecie nestiham menit vlozky a citim sa ako keby som sa pocikala. Uz mam z toho nervy a vecer ked som lezala v postely a tieklo mi to som si myslela ze mi odteka voda ale zas netecie to v kuse ale sem tam ked sa postavim normalne citim ako to steka...sorry ze to tak popisujem ale normalne nechapem odkial sa to berie uz druhy den.

marcy30
2. máj 2010

mishelik,a nemoze to odtekat plodovka aj na etapy? Ja som to teda este nazakusila na vlastnej kozi, ale myslim, ze som to niekde tu na konikovi citala, ze je to mozne....neviem. Ak to bude trvat, mozno by si mala zajst za dr. Pre istotu 😉

evina0
2. máj 2010

mishelik daj si porodnicku vlozku a pokial casom bude plna tak ze ked stacis je durchom mokra tak je to plodovka.treba ist potom radsej do porodnice nech ta skontroluju . nam takto na porodnom cviceni kazali a ze radsej 10x zbytocne ako 1x neskoro. drzim palce 😉

antuanet
2. máj 2010

mishelik myslim, ze to bude plodova voda, Nelka sa pyta na svet...daj vediet ako si dopadla, vela stastia 😵

chester
2. máj 2010

mishelik, to bude určo plodovka, jela bych co nejrychleji do porodnice 😵

fatimuska
3. máj 2010

dobré ránko prišla som vás pošpehovať, či už sa začali rodiť májovčatká🙂
mishelik to je určite plodovka, ona niekedy tečie aj na etapy a len tak cícerkom, bábätko to môže zastavovať hlavičkou, určite by som šla do pôrodnice🙂 držím palčeky

anny1987
3. máj 2010

Ahojte baby, ja mam teraz termin 6.maja a nasemu drobcovi sa vobec nechce ist von. Ja by som to uz najradsej mala za sebou. Inak nechystate sa teraz niektora rodit na Kramaroch?

sunny323
3. máj 2010

ahoj Anny, ja som na tom podobne, takisto sa malej nechce von, skusam kupele, masaze bradaviek a neviem co a stale nic! JA rodim v Ruzinove....

olga77
3. máj 2010

Ahojte babulky,tak konecne som doma a mam chvilku casu Vas pozdravit a oznamit ze Matiasko je uz na svete..
narodil sa skor ako bol planovaný cisarak mal pricviknutu pupocnu snuru a v brusku trosku schudol takze nase mieri boli 2770g a 49 cm...
pozeram ze uz vacsina babatiek je na svete a tak vsetkym zelam vela zdravia a maminkam vela mliecka...

vladkaz1
3. máj 2010

Ahojte kocky srdecne gratulujem k novym babatkam🙂)))) 😵 😵 😵

brisilda
3. máj 2010

fiiiha kocky tak vas tu je uz neurekom mamiciek 😉 srdecne blahozelam kazdej s vas a prajem vela zdravia 😉
mishelik podaj info ci to bola plodovka lebo ja si tiez myslim to co kocky 😉

michalag
autor
3. máj 2010

olga77, gratulujeeeeme k Matiaskovi 😵 ... idem pridat do tabulky 🙂

greeri
3. máj 2010

yanika a oľga gratulujem k bábätkám, to je paráda ako sa to rozrodilo 😵

anny1987
3. máj 2010

sunny323
To cakanie je strasne, ze? to bude tvoje prve? lebo moje ano.

blanka.k
3. máj 2010

VZKAZ OD M.C.!!!
Vyřiď holkám májovkám, že na mě mají zítra dopoledne myslet, jdu na CS. Už jsem v porodce, děkají mi předoperační vyšetření chci spinal, ať is ten porod aspoň trochu "užiju" 🙂 Na MK se dostanu, ale můžu jenom číst, nejsou mi z mobilu přidávat příspěvky. 😉

takže zítra držíme palce, bude to další májovčátko. 😉

greeri
3. máj 2010

jeeeej, m.c. tak držím palce, nech je to napriek tomu, že ide o cisársky krásny zážitok a nech si skoro fit 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre