Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
9. apr 2010

ja mam freestyle a bezovou barvu ,mam korbu,sport.verzi,origos fusak,plastenky a taky to vyslo docela draho

gabap
9. apr 2010

medan ja maleho vozila v korbicce do 6,5 mesice a to byl ve fusaku a v pohode se tam veselale byl prcek

gabap
9. apr 2010

jdu do vany shodit srst,kdyby nahodou 😀

medan29
9. apr 2010

no já koukala na ten originál fusak ten větší co mají v letošní kolekci co by šel pak i do sportáku ale zas je za 2.300

simi.w
9. apr 2010

a ten quinny jsou jenom trojkolky ?

medan29
9. apr 2010

simi.w.:tak to nevím

simi.w
9. apr 2010

medan, ty už máš nachystané všechno ? já musím žehlit, vůbec se mi nic nechce 🙄

medan29
9. apr 2010

simi.w.:no tašky jsem dobalila a jestli mi tam něco chybí tak na to už kašlu manžel pak dokoupí, jinak včera jsem ještě doprala dárky co jsem dostala od kámošky z Prahy a jinak mám už vše připravené a postupně pak budu dokupovat.

simi.w
9. apr 2010

medan, to máš dobrý, musím taky máknout a děláš nějakou přípravu, jako maliník a tak ?

pepibubu
10. apr 2010

Ahoj holky, tak já dneska razím na nákupy - hlavně teda do lékárny, protože i když mám chlapa šikovnýho a nakoupí toho spoustu, tak než bych mu řekla o "síťované kalhotky" a "porodnické vložky," tak to si to radši objedu sama 😀

xxx.klarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxx.klarka
10. apr 2010

ahojky, tak máme skoro hotovou kuchyň, tak se vytěšuju 🙂 dneska vaříme a odpo ji přijedou dodělat. 🙂 juchůůů. Ještě nám chybí navrtat hodiny do kuchyně, repráčky na dvd a nalepit pásku kolem plovoučky kde není. 🙂

Včera jsem malovala křemíláká a vochomůrku, tak to možná dneska objedu fixem a začnu si míchat barvičky. To bude prdel 😀

bramburka
10. apr 2010

Klárko, jste super akční, my jsme zlenivěli. Hodně jsme toho udělali, když jsme dorekonstruovali a ted uz 14 dní nejsme schopni vymalovat záchod. 🙂 já pořád jen velebím ložnici a pokojíček, někam něcop řendavám a vyrobila jsem přebalovací pult (na psacím stole jsem dala 2 staré šuplíky ze staré kuchyně a na to položila tu pevnou podložku. No a ušetřili jsem 4 tis 🙂

Jinak já včera dělala razii v DMku tak mam snad vsechno

aaadus
10. apr 2010

klari to je super, úplně si dokážu představit, jakou máš radost. Vím, jak jsme se stěhovali do nového, furt jsem něco uklízela, rovnala, leštila a zkrášlovala.

U nás je dneska pěkně hnusně - prší a je tam strašná zima venku. Jsem se těšila, jak pojedu k našim a pěkně se rozplácnu na slunku a ono nic. A v noci jsem normálně cítila, jak mi praskají kosti v pánvi, až jsem se bála pohnout jak to bylo nepříjemné.

bramburka
10. apr 2010

Tady je zatim azuro, ale asi to prijde.

Dnes jdeme na narozkovou oslavu, bude tam klaun kterej bude delat ty balonkovy zviratka...

bramburka
10. apr 2010

aču ja mam quinny freestyle, ale 4kolku, ale uz se nevyrábí, nevim proč, super kára! je to bytelný, to vydrží ještě 10 dětí, akorát jsme kupovali nový pneu, nový origoše stála 450 kč jedna, jak u auta, šílený

pkláštěnka na sporták je naprdku, je to strašná kráva, nevejde se to skoro ani do košíku pod kočár, takže ve finále máme no mame univerzál

taska se mi libila, ale nakonec jsem taky koupila unoverzál za 450 kč...

ale jinak ta korbička je teda fakt malá, Xenušku jsme dávali v 5,5 měsících do sportáku, a to bylo jaro, tak měla jen tenounkej fusak, ten beránčí se tam nevejde ani bez mimina.

blanka.k
10. apr 2010

Ahoj holky,
taky mám Freestyle a můžu říct, že ty originál věci jsou pěkně drahé a ani se mi nelíbí, teřba ten fusak jsem koupila mnouhem levnější, do 1000,- od Emitexu ten 3v1, za pláštěnku na sporťák chtěli 1390,- , na MMB se dá pořídit do 200,-, moskytiéru mám Xlander za 99,-. Kola nám říkali, že stojí kolem 600,- jedno, když píchneme...Jo a teď vím, že jsem viděla v novinách inzerát, že v tom našem obchodě (je i někde v Ostarvě) mají na kočárky Quinny a Maxi Cosi akci, že ke kočárku autosedačka MC zdarma! Zkusím to někde vyhrabat 😉

blanka.k
10. apr 2010

Tak nic, já myslela, že jsou i v Ostravě, ale oni jsou 2xPraha a 1xBrno ☹ Ale tu sedačku dávají zdarma.... A taky v případě reklamace dostanete náhradní podvozek 😉
http://www.babypark.cz/autosedacka-maxi-cosi-zd...

xxx.klarka
10. apr 2010

Děkuju holky, fakt mám radost. Máme tu na víkend neteř, tak jsem s ní dneska dávala dohromady postýlku, myla a zkoušeli jsme nebesa atd vše k tomu 🙂 Ale musím vám říct, normálně abych měla zvlášt maturitu na ty neseba 😀😀 nemohla jsem přijít jak se přidělává ta tyč na postýlku, tak jsem si to normálně musela najít na internetu😀 a pak jak je tam nasadit aby byli tak jak mají být😀 fakt mazec. Ale výsledek stojí za to a je to klásný, už se těším na to naše mrně 🙂

Vyfotím a hodím foto 😵 😵

blanka.k
10. apr 2010

Taky se dnes chystáme na postýlku 😉
Koukám na přírodov.dokument, jsou tam malí lední medvídci a teď tuleni, úplně čertsvá miminka, ještě, že nečekáme tuleně, přibírají prý až 2kg denně z mateřského mléka 😀

xxx.klarka
10. apr 2010

😵 😵 😵
akorát to není tak pěkně vidět tím telefonem ☹

a ty nebesa jsou schválně tak nakřivo jo🙂

aaadus
10. apr 2010

klarka no pěkné 😵
blanka to bysme museli kojit nonstop - 2kg denně 😀
My se chystáme na postýlku zítra. Už ji i nachystám a přikryju dekou ať se na to nepráší

xxx.klarka
10. apr 2010

aaadus, já jí už taky nechám ...jen přes ní něco hodím, nad postýlku budu malovat ještě krtečka a pak mě čeká míchání barev a vybarvování, to bude něco 😅

l.e.o.n.t.y.n.k.a
10. apr 2010

Ahoj holky, koukám že máme stejný plány, já budu dneska taky chystat postýlku a košík do obyváku, kdyby náhodou už to přišlo, tak ať je to připravený.

dezyre
10. apr 2010

Dobré ráno holky..
My máme postýlku zatím jen složenou, chystat ji budu až vystěhujeme kočku 😀 Mám v plánu ju dát alespoň na půl roku, nebo po dobu co bude malej spát s náma v ložnici, k našim, protože ona je zvyklá spát s náma v posteli a mě by hrozně vadilo, kdyby lezla v noci po malým, nebo teď, kdybych už nachystala postýlku, tak aby mu tam lezla a trousila chlupy.. Ale jsem ráda, že už ji máme alespoň složenou, protože povlíknout peřiny a tak můžu i když pak přijedu z porodky 😉
Jinak dnes mají naši a manžel celodenní brigošku na dřevě a já mám za úkol jim uvařit, tak jsem už udělala bramborovej salát a za chvíli se pustím do obalování a smažení řízků 😀 Ale teda mám pěkně nabitej den.. protože jakmile uvařím, pojedu domů, tam se vykoupu a udělám ze sebe člověka, pak musím jet koupit známýmu dárek na narozky, shodou okolností má i jeho syn, tak i něco pro něj, pak se psem k veterinářovi na píchnutí antibiotik, pak hodit do pucu manžela a večer jdeme na narozky.. Teda potřebovala bych, aby někdy ten den byl nafukovací, a to se mám šetřit kvůli tomu vysokýmu tlaku 😀 😀 😀
Holky tak si užívejte víkendu, mějte se fajn a zatím porodit má dovoleno akorát Zdeňula 😝 😝 😝 😝

dezyre
10. apr 2010

Jinak holky jak jste tu řešili ten kočárek, tak my už máme doma tento:
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-implast-bolde...

zzuzullka
10. apr 2010

ahojte, klárka super, že vám to ide tak pekne rýchlo všetko, ste šikovní 🙂

vidím, že všetky už chystáte postieľky, to ja tu moju ani chystať nebudem, myslím že to zvládne mm so svokrou keď budem v pôrodice

zzuzullka
10. apr 2010

dezyre, pekný kočík a má super veľké kolesá, náš má tiež také veľké tak dúfam, že sa s ním bude dobre jazdiť 🙂

zdenkapo
10. apr 2010

Ahojky

tak obě postýlky mám nachystané jen tak, že složenou na místě,matraci zabalenou ještě v original obalu a v pytli hadrovém dané všechny věci,co na tu postýlku přijdou- chránič matrace,prostěradlo, límec,kolotoč,spirálka atd.- a manža to nachystá než nás z porodky pustí, máme to tak už nacvičené... akorát monitor dechu si tam pak nastavim sama jak budu potřebovat....

jinak všechno ostatní máme nachystané....

zdenkapo
10. apr 2010

Dez
no já už bych šla rodit třeba hned... snad to do toho týdne vyjde,pak bych odila bůhví kde 😠

lucik...
10. apr 2010

Ahoj holky 🙂

Klári, postýlka krásná, já budu chystat asi v pondělí, ať je to nachystané a taky si musim pořádně zabalit tašku, jak jsme jeli ve středu narychlo tak to byl blázinec a půlku věcí sem stejně asi neměla 😀 😀 😀

Co Adelka??Uz je doma?Už je to týden ne...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre