Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

halintoa
6. okt 2009

bondy, aj ja mám kontrolu 14.10. ale nevoľnosti ma netrápia. Denne cítim hrču v krku, ale nič čo by sa nedalo prežiť. Ale ja mám termín dosť neskôr, tak sa možno ešte len môžem tešiť 😅 . Celkom dúfam, že ma to neminie, lebo zatiaľ mi len neuveriteľne chutí a cítim že priberám, ešte že nemám váhu 😀 😕 😅 .

babara
6. okt 2009

Ahojte holciny, zdravim Vas vsechny z Floridy. Poctive jsem Vas docetla, dalo to zabrat, ale nemohla jsem si pomoct 🙂
Mame tu pekna vedra a bohuzel me (celodenni) nevolnosti nejak neprechazej a to uz jsem ve 12tt! Si nejak nedelam iluze, ze to v nedeli najednou skonci 😖 Davam tomu jeste 2 tydny maximalne!! Jen aby to nebylo cely tehu, jsou i takove pripady.. ☹

Je mi lito korny, zajimalo by me, ve kterem tydnu ji ten hematom prasknul. Ja se nejak extra nesterim, ale mam pocit (jsem asi vyjimka co v tomto mysli pozitivne), ze je vse v poradku a ze to mimco ci delohu citim, jak se zvetsuje, mam vzdy vypoukle bricho na jedny nebo druhy strane.
Mam i pres celkem casty zvraceni pocit, ze jsem mozna pribrala, sem mela pri prijezdu tusim 102liber, no mozna 105, sem si totiz az pak vsimla, ze to maj po dvacitkach a ne po 10 jak u nas, a vcera 110lb, to uz musi byt prece pres 50kg.

babara
6. okt 2009

Urcite uz vsechny chrnite, tak ja tady s dovolenim povedu monolog, si trochu vynahradim ty skoro 2tydny absence 😀

Bram, ke vsemu jeste marodi Xenuska, to je mi lito, at jste brzo v poradku! Hynecek mel ted 2 dny taky teplotu pres 38, tak jsem mela strach, sem si ani radeji nic necetla o praseci chripce, a snad uz dobry, vypada to, ze se konecne prorezaly i dolni spicaky, tak je to snad ono. Jinak bych se nedivila, kdyby nastyd, tady ty prechody a vsude klimosky, to je hruza, ja s sebou musim brat vzdycky dovnitr neco s dlouhym rukavem 🙂

simlenka
7. okt 2009

Ahoj,ja se hlasim taky po tisicileti - Bab,ja taky myslim pozitivne a nepripoustim si,ze by se mohlo neco stat,proto sem mozna temer nechodim,pze me ty spatne zpravy odsud docela rozhodi ☹ no,mame 4,5cm a nevim proc,taky nas ceka prvotrimestralni test (aniz bych se o nej prosila),tak na nej razim v pondeli. Vsechny zdravim a preju pohodove tehu!

lucik...
7. okt 2009

Dobré ránko 😉
Tak já přibrala asi 10dkg 😀 Ale břicho mám nafouklé.. Ten kdo to neví nic nepozná, ale manžel mi to už říkala a já to vidím 😀
Vy se máte, taky bych chtěla dovču, ale mám jen 4 dny a to si chci nechat na vánoce.. Chtěla bych mít přes vánoce celých 14 dní, ale asi mi to neprojde.. Leda neplacené volno, ale to nevím jestli mi dají ☹ Ch jooooo

mayocka
7. okt 2009

ahojte vcera som tu chcela ist a cely den mi nesla stranka konika,neviem co sa dialo ....teda vecer uz mozno isla ked su tu nejake prispevky.... 🙂

dezyre
7. okt 2009

Dobré ráno...
May koník nešel celý den.. až před šestou ho konečně spustili 😉
Holky teda mě je dnes tááák divně ☹ tak nějak nijak... ani smutek ani radost.. a hlavně mě tak bolí hlava..
Myslíte, že je možné, že mě bolí roztahování dělohy? .. teda myslím to tak, že všichni píšou, že je to bolelo jako na MS ale jen v prvních týdnech.. a to mě nic nebolelo.. ale teď nebo asi včera mě to začalo bolet jakoby měla přijít MS .. ale tak nějak tupěji a míň a hlavně mě to bolí třeba jen dopoledne.. doufám, že je to normální 😉

dezyre
7. okt 2009

A to jdu dnes na pohřeb ☹ nevím jestli jsem to psala, ale asi jo.. od manželovýho bratrance manželka zemřela.. 22 jí bylo.. to bude dnes hrozný ☹

gabap
7. okt 2009

ahoj 🙂
dezyre myslim ze to je v pohode,me taky obcas "vsecko"boli 😉 ten pohreb bude sla,co? 😕 me uz zemrely 2 spoluzacky jedna mela 17 a druha 23 😔 obe na rakovinu 😢

dezyre
7. okt 2009

Tak to je mazec Gabi ☹ .. rakovina a tak mladý holky.. ... ale ona umřela na nic.. prostě jen kolaps.. a ani z pitvy nezjistili čím by to mohlo být, tak to uzavřeli jako nějaká srdeční aritmie.. ale máš pravdu, bude to síla..

mayocka
7. okt 2009

dezy: nejak neskoro ju idu pochovat,nie?vsak uz minuly tyzden si pisala ze zomrela .... srdcova vada?ty kokso v takomto veku?no vau!!! a nebola chora nikdy predtym na srdce?

dezyre
7. okt 2009

No maji oni ju pohřbívají později proto, protože musela proběhnout pitva, a to taky chvíli trvá 😉 .. a umřela už předminulej pátek, takže je to skoro 14 dní.. A byla naprosto zdravá.. a říkal mi vlastně její švagr, že byl s tím jejím manželem na té pitvě a tam jim ten doktor říkal, že měsíčně takhle na Jižní moravě zemřou 2 - 3 lidi ve věku 15-20 let.. a na to samé.. na nic.. prostě nějaká chvilková větší slabost..
Oni to vysvětlovali tím, že vlastně srdeční aritmie, to znamená, že to srdíčko jakoby trochu poskočí.. a stává se to u téměř všech lidí, ale normálně se vrátí během chvíle do normálu, že to ani nepciťujeme, ale jí prostě poskočilo nějak víc a do normálu se nevrátilo.. tak nějak mě to vysvětlovali..

mayocka
7. okt 2009

dezy: a ty si uz doma ci co?ked si vyssie pisala ze chces 4dni v kuse oddychovat,mas PN?
Ja idem v piatok ku dr. uz sa tesiiim hadam pojde aj milacik somnou a uvidi miminko,ak teda pride z prace..som zvedava co mi povie a aj ohladom oblicky ktora zase strajkuje 😒

dezyre
7. okt 2009

Nejsem doma.. ještě dnes jsem v práci .. včera jsem odjížděla z práce až v 6 večer, to byl masakr, dnes jsem ale do 12ti jen, letím pro kytku a pak domů a na ten pohřeb.. no a čtvrtek a pátek mám dovču.. 🙂

mayocka
7. okt 2009

vau tak to ti zavidim aj ja by som chcela mat dovcu uz konecne aspon den ale "teraz je sezona" nemozem,toto je veta mojho sefa takze som nahrata aj v piatok sa musim po vysetreni vratit do prace no este neviem ci tak aj spravim 😉 len aby som vobec v pondelok prisla znova lebo ak ma doky vypise tak uz kaslem na robotu a venujem sa cela babätku,viem ze mu nie je naj.chodit do prace somnou a skoro vstavat ☹

aktaka
7. okt 2009

ahoj holky

Dez, určitě je normální, že tě může začít bolet podbřišek až teď. jak se ta děloha víc zvětšuje, tak někdo to cítí už na začátku, někdo až později

jinak my máme za sebou první utz a čekáme jedno miminko 🙂 ale krásně mu bilo srdíčko, tak snad bude všechno v pořádku. po druhém tam sice byl gestační váček, ale prázdný, tak to vypadá na syndrom mizejícího dvojčete. no hlavně, aby to jedno bylo v pořádku
ale super zážitek, však to znáte 🙂

mayocka
7. okt 2009

no mna tiez boli podbrusko teda konkretne vcera ked som si smrkala nos tak to zapichalo riadne

dezyre
7. okt 2009

Tak to se mi Maji taky stává.. a ještě horší je to při pšiknutí 🙂)) už to tu někdo psal.. 😀 .. ale všimla jsem si, že teď během těhotenství pšikám nějak často 😀 😀

lucik...
7. okt 2009

Dez: dneska sem nad tím zrovna přemýšlela, že co jsem těhotná tak pořád prskám 😀 😀 😀

ciknori
7. okt 2009

Ahoj holky, taky zdravím po odmlce 🙂

zdenkapo
7. okt 2009

tak holky taky pšikám a při synovi taky,asi to s tim těhu nějak souvisí...

poraďte co je to za zvláštní vyšetření na které chodíte za 1500,-Kč? Je to místo těch tripple-testů v 16.týdnu? Já jdu k dr. až 16.10. a to budu už končit 12.týden,tak je na to asi už pozdě,že?

blanka.k
7. okt 2009

Ahoj holky,
Andelko -to je dobře, že už je ti líp. A na to dědictví bych se vyprdla... 😅 V našem stavu máme být v klidu a ne se rozčilovat. 😅 Já dnes zapnula počítač proto, abych napsala a vytiskla právě Odmítnutí dědictví 😅 Přišlo mi 15 let po smrti, že mám dědit, jednak nevím co, protože zemřelá vše před smrtí přepsala na jiné a dožila bez majetku, a už všichni okolo mě odmítají, tak muž mě nutí, ať to rychle taky pošlu, že nestojí o nějaké problémy s dědictvím, tak se do toho musím vrhcnout, příští týden uplyne termín.... a doufám, že to tím bude vyřízeno.

blanka.k
7. okt 2009

Zdeni - je to něco jako ty tripple testy.... http://www.prenatal.cz/faq.htm
Ale jsou prý spolehlivější a hlavně, kdyby něco nebylo v pořádku, tak je lepší ten zákrok v 12tt než třeba o 2 měsíce později 😒 A já jdu až za 3. týdny, takže rozhodně nejdeš pozdě.

dezyre
7. okt 2009

Holky a víte co je ještě sranda? 😀 Já vždycky něco vyčtu ohledně těhotenství na internetu a hned se o to musím podělit s manžem.. tak už vždycky když začnu.. Broučí.. představ si, co jsem četla na internetu.. a on už jen z této věty je úplně hotovej.. a jeden den když jsem se chystala do práce, asi kolem půl šesté, byl už tak napůl vzhůru, chodí totiž do práce až kolem osmé.. a já na něj zase spustila a tak mě povídal, že si mám připravit přednášku a večer mu to všechno říct 😀 jenže já se nedala a on povídá, že jak tak kouká, tak to zvládnu i bez přípravy 😀 😀 😀

doli1
7. okt 2009

ahojky všem a pěkné ránko teprve se hrabu s postele 🙂)
zdenko ty testy jsou přesnější a na vady přijdou dříve.je víc času rozmyslit se co dál.znám ted strašně moc matek co jim trippl testy vyšli špatně a přitom bylo vše v pořádku.jsou strašně nepřesný

lucik...
7. okt 2009

Holky já z vás budu mít deprese.. Mě moje doktorka na žádný testy neposílá ani mi nenabízí tu možnost.. Doufám že až tam půjdu příště (12tt) tak už se začne něco dít..

mishutka
7. okt 2009

Ahojky, to je humus co je na světě za huýmus 😢

Moji známé asi před třemi týdny umřela malá dceruška, neměla sni dva roky ☹
Večer ji daly spát a ráno už se nevzbudila, měla taky nějakou srdeční příhodu☹((((((

Ale my musíme myslet pozitivně!!!! Bohužel je to asi osud nebo nevím....

blanka.k
7. okt 2009

Lucik - mě jen dala leták a řekla, že je to na mě, ale vzhledem k zdrav.problémům, že jsem provorodička a není mi 20, tak prý tím nic nezkazím. Ale já o tom už četla v chytré knize o těhu, kde o tom píšou, že je to novinka a chválí to tam. 😉 Asi kdybych byla zdravá atd., tak se možná na to taky koukám jinak , ale chci mít jistotu už teď a nečekat na ty Tripply zadarmo 😉

dezyre
7. okt 2009

Luci.. neboj.. ani já nejdu na ty testy za 1500 ;).. nebojednala jsem se na ně.. a ani mě na ně určitě nepošle.. doktor sám od sebe tě na tyto testy pošle pokud ti je přes 30 .. anebo pokud se mu něco nezdá... Třeba moje kamarádka, která je v 6 měs. na nich taky nebyla 😉
Mishu.. to je strašné :(...

lucik...
7. okt 2009

no snad doktorka ví co dělá 😀 Jsem zdravá, mladá, tak asi nevidí potřebu. Minule mi řekla že mám ukázkové těhotenství 😉 Tak snad bude vše OK 😉
Ovšem nejvíc mě děsí návštěva zubaře, nebyla jsem tam dva roky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre