Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
13. apr 2010

Aduš co máš z toho, taky nepoznám klesnuté bříško 😀 Mám pocit, že už ho níž mít ani nemůžu 😀 😀 😀
Gabi jo jo, já koukala 😀 😀 😀

gabap
13. apr 2010

holky vy nevidite takovy "previs" 😀

gabap
13. apr 2010

prave u zuzuky to jde hezky videt 🙂

gabap
13. apr 2010

oprava-zuzky

lucik...
13. apr 2010

holky já to taky nepoznám 😀 😀 😀

dezyre
13. apr 2010

Já myslela, že pokleslé bříško má Zuzub.. Krom toho ani u Zuzky ani u Zuzub nemám na boku ten vstup do alba..

lucik...
13. apr 2010

dezy to nemáš proto, že jsou registrované na slovenském koníku. Klikni jim na fotku 😉 Každopádně já to nepoznám ani u zuzub 😀

gabap
13. apr 2010

klikni na jeji foto a jsi tam

dezyre
13. apr 2010

JJ dík holky, přišla jsem na to, ještě než jste mi to napsali.. tak jsem koukla zuzub na bříško.. a toto zepředu mi přijde hodně dolů, ale zboku tak normálka.. 😅

gabap
13. apr 2010

holky pujdu hodit koupel,bricho furt boli,zatka odchazi,ale pri me smule budu prenaset 😀

aktaka
13. apr 2010

jane, my máme postýlku ještě s deskou místo roštu, tak to řešit nemusím. ale kdyby ne, tak si necháme v baumaxu nebo nějakém tom kutilském obchodně uříznout, to položím na rošt, na to monitor a na to matraci

já klesnuté břicho poznám akorát na sobě. a to tak, že už mi nahoře nesahá tak vysoko 😅

dezyre
13. apr 2010

Gabi, tobě alespoň odchází zátka a bolí břicho.. Mě furt nic, ani zátka ani bolesti, takže ten kdo tady bude strašit ještě do září jsem jáááá 😀 😀 😀

gabap
13. apr 2010

dezyre ja to tak mela u prvniho porodu,furt nic sem tam posel a pak rychlovka 🙂

dezyre
13. apr 2010

Gabi, kéž by to tak bylo i u mě.. teda do porodky bych ráda stihla. Spíš mám strach, že ten porod nepoznám. Že si budu myslet, že mě teprve začínají poslíčci 🙂

gabap
13. apr 2010

urcite ho poznas,neboj 😀

aktaka
13. apr 2010

dez, až ucítíš hlavičku, tak to poznáš 😀 😀

dezyre
13. apr 2010

Gabi, jak se znám, tak to poznám až malýmu pomale půjde hlavička ven.. 😅 to už asi poznám bezpečně 😀 😀 😀

dezyre
13. apr 2010

Akti mě taky zná 😀 😀 😀 😀 😀

aktaka
13. apr 2010

😀 😀

michalag
autor
13. apr 2010

gabi, presne tak isto to bolo aj u mna 🙂

baby, porod urcite spoznate, to s aneda zmylit 😉

gabika_83
13. apr 2010

Caute, no tak napr. ja som vobec nevedela ze rodim 😀 O polnoci ma zacalo boliet brucho, ale bola som si 100% ista ze to nie je porod, priatel ma chcel brat do porodnice a ja ze nie, nie, to urcite nic nie je, este sme sa hodinu dohadovali, no nakoniec som sa dala presvedcit a ked ma prijali do nemoznice, bola som uz na 10 centi otvorena 😀 a mohlo sa zacat tlacit!

vavenka
13. apr 2010

Ty jo gabika, ty si aka stastna zena 🙂 🙂

gabap
13. apr 2010

vavenko 😕

gabap
13. apr 2010

vaven ja myslela ze je to na me 😀 😀 😀

mucka01
13. apr 2010

ahojte..jsem tady u vas nová.termín máme 18.5.2010 a čakaáme chlepečka
😎

zuzub
13. apr 2010

dnes ked som prišla k dokimu tak sestrička na mna hned, že jeeej ako vám kleslo bruško, a tom som tam bola pred týždnom.ale ja neviem mne sa zda byť rovnake 😀
inak ja mám tiež obavu, že či rozoznám, že už pôrod ide alebo je to len planý poplach 😒

vavenka
13. apr 2010

Gabci myslela som gabiku83 😅 by sa mi pacilo prist do nemocnice uz na 10 cm otvorena 🙂 aj ked ja budem musiet skor, kvoli tomu streptokoku hnusnemu 🙄 🙄

Mucka ahoj 🙂

zuzub
13. apr 2010

vave, čau a čo ty tu? 😀

michalag
autor
13. apr 2010

gabika, ako citam tak ti tiez patris k nam stastnym 🙂

mucka ahoj 🙂

vavenka
13. apr 2010

Zuzi 😀 😀 prisla som zistit, ci som v normale s ostatnymi spolubojovnickami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre