Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
3. nov 2009

Gaby - nám taky odhadli, že budeme mít chlapečka, v 12+1 na NT+. A co víím, tak tam jak jsme byli, mají na odhad kluků docela velkou úspěšnost, takže já prostě mám v bříšku Marcelka a s ničím jiným nepočítám 😀 Prý ty kluky na kvalitním UZ odhadnou docela dobře, a když tam nic nevidí, tak sic eby to mohka být holka nebo prostě to u kkluka ještě není moc vidět, tak to radši nehádají. 😉 Holt, kdyžtak bude holčička chodit v modrým, pořád lepší než kluk v růžovým 😀 😀 😀

doli1
3. nov 2009

ahojky u nás je plno sněhu.chvíli jsem doma uklízela a pak šla na pokec za holkama.
pokud řekli že je to kluk tak to asi tak bude.věřila bych tomu.ikdyž zrovna té mé kámošce řekli že je to kluk a je to holka.vyjimky jsou vždycky.

blanka.k
3. nov 2009

Doli - o sněhu mi povídej. Já dnes došla do obýváku a málem mě trefilo, nějak poslední dobou jsem nekoukala na počasí, a ráno komplet bílo všude a sněžilo a sněžilo 😝 Na šalinu jsem šla 2x tak déle, teď už je to teda na silnicích samá břečka...ještě tak zmrznout to a bude lepší nevystrčit ani nos 😅

andelka
3. nov 2009

pipussa: Plísňové sýry by se neměly, ale tepelně upravené už jo. Jsem četla teda. Ale na pizze toho moc není. Já jsem tuhle měla i pizzu 4 druhy sýra, ale nesnědla jsem celou a další dva druhy byly eidam a ementál, takže nivy a hermelínu tam moc nebylo.
Já teda kafe už moc nepiju, sem tam si dám malé bezkofeinové. Ale pravidleně odpoledne usínám a jsem unavená. to byla jindy moje doba na pravidelné kafe.

Holky, víte co, tohle jsou zatím jen teorie. Člověk může mít nějaké přesvědčení, ale nakonec stejně to může dopadnout jinak, když je před ten problém postaven. Já nad tím uvažuju už dlouho a došla jsem zatím teoreticky k tomu, že by záleželo na druhu toho postižení. A na "síle". Pokud by bylo postižení vážné, řekněme opravdu těžko slučitelné se životem, musela bych se rozmyslet, jestli dám přednost tomu, že miminko bude žít tak dlouho, jak může a jak mu třeba medicína dovolí, nebo jestli ho nechám zabít. Musí to být pro každou ženu (rodiče) strašně těžké a bolestné rozhodování. Nepřeju to nikomu. 😔
A už dost. 😕

blanka: U nás bude holčička 100% chodit i v modrém, je to moje oblíbená barva, tak abysme k sobě ladily 🙂 Růžové nemám zatím nic a ještě dlouho mít nebudu, asi tak do května 😀

blanka.k
3. nov 2009

Andelko - já taky miluju modrou, ale postupně zjišťuju, že nemám modrého skoro nic. Protože jsem si před asi 3 lety řekla, že mám vše modré, takže když jsem šla na nákup, už jsem držel v ruce modrou věc a pak ji dala zpátky, že modrou už ne....a najednou koukám a v aštníku vše hnědé, červené,... modrá skoro žádná 😅 Ale dnšní úlovek pro mimčo je samo v modrým 😀 😀 😀

doli1
3. nov 2009

zrovna máme taky pizzu a fakt toho sýra nivy atd tam moc neni.neměla bych stoho obavu.už to tu krásně voní.
jinak se plisnovím sýrům vyhybám.
tak před týdnem jsme byla na pizze vždy si beru stěma sýrama ale tam to tak ochuzený nemají tak jsem se neodvážila a dala jsem si salámovou a nakonec to dopadlo tak že i ten salám jsem stoho vybrala a měla jsem čistě sýr eidam 😀 chudák číšník se na mě díval jak na debila

newyorkgirl
3. nov 2009

ahojte kocky 🙂 tak vas citam po dlhsej dobe... ja idem na testy az 20.nov. a tiez sa ma pytali uz teraz ze nech si rozmyslim, co keby boli pozitivne ci budem chciet amnio a tak, ale verim ze budu negativne, a riesit to budem ked tak az potom...

michalag aj ja sa pridavam, postihnute dietatko ak by sme vedeli dopredu ze isto bude, by sme si nenechali, tiez by sme to s manzelom nezvladli, ale obdivujem maminy, ktore sa takto obetuju svojim detickam 😔

babule ja zasnem ze vy uz viete pohlavia, mne sa dnes v noci snivalo dievcatko, tak uvidime, pocit mam skor na chlapceka, 22.12. mame uzv tak hadam na vianoce uz budeme vediet, hoci nase prve to pekne tajilo medzi nozkami privretymi 😀

doli1
3. nov 2009

já mám ráda červenou takže manžovi kupuji trika červené a syn taky chodí převážně v červené.kočárek i autosedačku měl taky červenou a já mám plno věcí červených.prostě uchyláček 😀 😀

andelka
3. nov 2009

blanka: no já mám nejvíc věcí v modré, ale přesně jako ty, snažím se už hlídat. Takže už mám i svetr zelený, růžový, černý, červený 😀
No a manžel ten zná akorát černou a když už tak hnědou. Do barvy by ho člověk fakt nedostal. 😅
Kočárek budem mít asi modrý nebo červený. Ale ne kvůli pohlaví, prostě co se nám bude víc líbit. Klidně budu mít kluka v červeném a holku v modrém.

blanka.k
3. nov 2009

Doli - já se taky nějak přeorientovala na čevrenou...ona je i taková elegantnější a mě se třeba na sukních , halenkách, šatech víc líbí. taky jsem si koupila veliký červený korále, ty jsou taky super na oživení, ale teď je nenosím, protože hrozně studí. Dnes mi muž řekl, že jsem Červená Karkulka. Vyšla jsem ven, a jak chumelilo, tak mám asi 1,5 m dlouhý šátek, tak jsem si ho omotala přes hlavu, pak mám červenou manžestrovou sukni a červenou kabelku.... 😀 A stojím v Tesku a telefon od kamarádky... nebyal jsi teď ve městě a nemáš na hlavě nějakou červenou věc? 😀 😀 😀

blanka.k
3. nov 2009

Jo a doma máme červenou kuchyň a červené saténové polštářkya na sedačce, červený světla a taky stůl pod akvárko. ještě jsem chtěla jednu stěnu za sedačkou vymalovat na červeno, ale to mi muž zakázal 😀

blanka.k
3. nov 2009

Tak tady je ten můj dnešní úlovek.... já z něj mám radost 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mayocka
3. nov 2009

u vas v Cechach uz snezi??? juuuu tak to uz aj sem asi pridu Vianoce 😉

lucik...
3. nov 2009

blani krááásný 😉

mayocka
3. nov 2009

blani je to nadherne aj ja po tom "pasiem" uz dlho ale tak za taku cenu tu podlozku asi nezozeniem 😖 😅

blanka.k
3. nov 2009

May - jojo, Brno hlásí bílo 😉 akorát na silnicích je z toho spíš břečka, ale jak to tu nikdo neuklízí, tak je to fakt o ústa 😅 Jsem šla k doktorce a říkala si dokola: padej a prdel nebo ruce, padej na prdel nebo ruce.... 😀 Ale už to vypadá nádherně, já z okna koukám na pole a lesy za barákem , tam se to krásně drží 😉
Lucik - díky.

mayocka
3. nov 2009

blani no aj u nas bol sneh asi tak pol metra,to bolo v polovici oktobra,no ale ako prisiel tak odisiel 😀 nebola este zamrznuta zem,ale teraz uz hadam aj ostane na celu zimu ak zacne 😉

gaby21
3. nov 2009

Blanka- ono je to aj tak uzasne, tak skoro vediet co to bude, presne viem po akych vecickach uz mozem ist, ako napriklad tu hrazdicku co si kupila v akcii, pre dievcatko by sa asi moc nehodila, ale kedze uz vies ze to bude chlapcek tak ju mozes kupit, no a ta cena uplne skvela, presne nieco take budem zhanat aj ja. 😅

blanka.k
3. nov 2009

May - já se právě koukala na mimibazar a na aukro, co vše tam jde sehnat za dobrou cenu (nové věci) a tohle tam měli fakt kolem 1000,-, teď jsem ještě koukala tady na bazar a teda kup to byl. Ještě jsem zjistila, že ta podložka je taky "multimediální".. medvěd má pískavý nos a šustící uši 😀 Vždycky když jdu do Teska, tak tam mají nějaký velký výprodeje, takže prostě budu průběženě koukat a nakupovat. 😉 Kámošce jsem tam koupila 3 bodýčka z 200 na 45,- 😉

lucik...
3. nov 2009

blani cooooooo 😀 Asi vlítnu do teska 😀 :- D😀

blanka.k
3. nov 2009

Gaby - tak chlapeček je odhad paní doktorky, že to tak zrovna vypadalo, ale jelikož se mi růživý věci nelíbí, tak jsem si říkala, že tahle hračka je jedno, jestli bude pro holčičku nebo kluka. Akorát že teď u nás v Tesku mají v akci už jen růžový oblečení, ty béžový a modrý už jsou vyprodaný 😅
Lucik - Měli tam teda úžasnou modrou nudičku, ze 400 na něco přes 100, na podzim skvělá, ale zas jen pro novorozence nebo roční dítě, zbytek vyprodaný...ale času dost, slevy furt mají nějaký 😉 ještě tam měli třeba náhraní dudlíky k falšce na pití z 20,- na 4,-, atd., ale v to se ještě vůbec nevyznám...

lucik...
3. nov 2009

blani to sou super ceny 😉

blanka.k
3. nov 2009

jsem se přepsala....modrou bundičku tam má být 😀

zdenkapo
3. nov 2009

mi máme deku jmenuje se Chytráček s hrazdičkou od Taf Toys a je taky "multimediální" 😀 jak píše Blanka,na dece je zrcátko,různé druhy látek,na kousku po látkou takové ty kuličky,šustící ryby a vlny,zpívající ptáček a taky aktivní zvířátka a hrající míček na pružné hrazdě a stála přes 2000,-Kč http://www.ukrtecka.cz/index.asp?id=11&kod=9060...

holky,jsem natvrdlá,ale jak vkládáte fotky do albíčka-hlásá mi to,že jsou moc velké a taky když se vám něco líbí pro mim,jak to dáváte do alba?

blanka.k
3. nov 2009

Zdeni - ahoj, vidím, přidala jsi fotku, super 😉 Ty fotky musí mít max. 700kB, jinak se ti nevloží 😅 Teda každá max.700

zdenkapo
3. nov 2009

ahoj Blani,no právě,prostě máme všechny fotky focené na digi foťáku v nej kvalitě a to je pak moc dat,tak asi nebudu moc nic vložit 😒

zdenkapo
3. nov 2009

pořád hledám na netu vánoční dárky, jeden mám doma a jedem objednaný a hladám dál 😉

jinak teda na severu Čech právě prší,sníh zatím asi někde na cestě 🙂

blanka.k
3. nov 2009

a v jakém programu to upravuješ/otevíráš... nemáš tam někde možnnost Změnit velikost/Resize, nebo něco podobného.

mishutka
3. nov 2009

u nás na Karvinsku sucho zatím 😀

mishutka
3. nov 2009

Jo,a fotky mi musí manžel taky pracně upravovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre