Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
16. apr 2010

Podle kámošky-dělá dulu- se prý u nás zbytečně s odtokem vody stresuje, v cizine prý běžně nechávají po odtoku daleko dýl..akorát se nemá koupat a VŮBEC vnitřně vyšetřovat..(což u nás dr ale nerespektujou..)

vladkaz1
16. apr 2010

ahojte zevraj mam vody dost ,ze stale sa tvori nova no mala som az mokre kolena cely zadok moje baby v autobuse ... inak na vlozku nic tam mi neodtekala ,nasi idu pre mna je mi divne budem u nich keby daco ma hned vezu ahojte .

blanka.k
16. apr 2010

Třeba by při odtoku vody a následným koupání zas nějaká natekla zpět 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Akortá nevím,jak by se malýmu líbila třeba pěna do koupele 😀 😀 😀

blanka.k
16. apr 2010

Vlaďko - drž se 😉

lucik...
16. apr 2010

vladi tak držím palečky abys ještě chvilku vydržela a hlavně se nestresuj, to nedělá malému dobře.. Určitě o sobě dej vědět 😵 😵 😵

aaadus
16. apr 2010

lucik já vím, že mi může říct, že na porod to nevypadá a večer můžu rodit 😀 Mě určo bude vyšetřovat + monitor tak tam asi trošku zkysnu. Tak snad se dočkám, protože když se na něco extra těším tak mi to nevýjde 😀 A v zimě ještě určo budu vozit v hluboké korbě, tak to by ten lodger měl stačit ne když malého pořádně zababuchám, fusak, deka, nánožník - to se upeče 😀

aaadus
16. apr 2010

vladko drž se, ještě chvilku vydržte 🙂

lucik...
16. apr 2010

aaadus a co máš za kočárek že budeš vozit v hluboké 😨 To u nás teda nehrozí 😅

lucik...
16. apr 2010

monitor mi taky bude dělat ale vyšetřovat asi ne.. Nevim, je to divný.. Sem myslela že teď už by měli vyšetřovat pokaždé, aby věděli co a jak.. na druhou stranu ono je to stejnak asi jedno... I když mi řekne jestli sem otevřená nebo ne tak se to může hned změnit a v tom 38tt už je to úplně jedno 😀

antynka1
16. apr 2010

Mě taky už nebude vyšetřovat - pokdu tedy nenahlásím nějaké změny od minule 🙂 Jenom poslechne srdíčko, moč, tlak, váha.

lucik...
16. apr 2010

anty no asi tak, jen ještě k tomu monitor a asi bude kontrolovat množství plodovky když jí mám na dolní hranici normy ale jinak nic 😵

andelka
16. apr 2010

Tak já jsem se dneska taky náhodou měřila a přes pupek mám 106 (ono je to stejně jako "v pase" , prostě kolem dokola v úrovni pupíku), začínala jsem někde lehce nad 80 😅

adus, lucik: Já jdu taky v úterý na poradnu, budou mi dělat monitor, vyšetřovat i UTZ, tak jsem zvědavá co se dozvím.

vladka: Teda to jsou věci. Určitě buď blízko porodky, kdyby něco - a drž se, kdyby už to náhodou brzy přišlo.

Jinak já taky plánuju prcka na zimu v hluboké, mám klasický kočárek, tak to půjde.

lucik...
16. apr 2010

no já plánuju na zimu sporták, do korbičky už se mi asi stěží vleze 😔 😀

blanka.k
16. apr 2010

Já taky počítám v zimě se sporťákem, proto jsem taky chtěla, aby šel dát úplně do lehu a otočit směrem ke mě. Když se ale vleze do korbičky nějakou dobu, zlobit se nebudu 😀

m.c.
16. apr 2010

u nás je vyšetření v porodce pokaždý - UTZ + monitor. Ale zas se u nás už neváží, nevím proč.

Valdka, drž se! Fakt se divím že tě poslali domů 😕 . Mně když odtekla plodová voda - a jenom ta přední, tak mě napojili na monitor, žádný kontrakce, ani otevřená jsem nebyla, tak mi řel´kli že to bude trvat ještě dlouho, ale v porodce mě nechali a do 3 hodin se Peťula narodila 😉 . Takže je to hrozně individální,odhady Dr. jsou fakt občas úplně jiný než je nakonec skutečnost...

aaadus
16. apr 2010

lucik já mám Roan Marita, mám ho i v albu. Vnitřní délka korby je 82 cm a aj je hodně hluboká, takže se mi tam v zimě v poho vleze i s fusakem

greeri
16. apr 2010

no nám na predpôrodnom kurze povedali, že odtečenie plodovej vody je dôvod k ceste do porodky, tak trošku nechápem, že všade je to inak 😠
a ešte dodatočne Lienka blahoželám ku synčekovi a prajem zdravíčko a mliečko a malému dobrý apetít 😅
a ja v utorok tiež idem na poradňu, vyzerá to tu na poradňový deň 😀
a odmerať si pupok nemám odvahu 😀 😀

greeri
16. apr 2010

a babenky je večer a ja by som si dala fakt niečo lahodnééééééééééééééé, nemáte nejaký tip? 😎 😀

aaadus
16. apr 2010

greeri záleží, co je pro tebe lahodné. Já si dneska koupila Mozartovy koule a před chvílí do sebe nacpala talíř ovesné kaše posypané hromadou cukru 😀

greeri
16. apr 2010

tie mozartove znejú lahodnejšie 😀 asi si idem vymiešať tvaroh s vanilkovým cukrom 😅

antynka1
16. apr 2010

Leontýnka ještě žádné zprávy, co?

aaadus
16. apr 2010

leontynka ještě nic. Ale jestli je po tom císaři, tak třeba ani nemá moc náladu

bibi13
16. apr 2010

a čo ta janulka04?? neozvala sa od rana?

lucik...
16. apr 2010

bibi neozvala ☹

Koukám že už zase probíráte jídlo.. to já snad radši mizim... 😀

aaadus
16. apr 2010

lucik jídlo? kde? 😀

antynka1
16. apr 2010

A Matpaj také akorát ráno psala, že je celá, ale podle mě měla k té doktorce zajít......... No tak snad se všechyn holky brzy ozvou ať víme co je s nimi ☹

lucik...
16. apr 2010

😀

Teď říkali ve zprávách o té střevní chřipce, prý nás to nejhorší ještě čeká.. 😔 Tak doufám že nám zakážou návštěvy v nemocnicích až budeme rodit 😔 😔 😔

antynka1
16. apr 2010

To se máme na co těšit....

aaadus
16. apr 2010

lucik dej pokoj se zákazem návštěv, to bych se zbláznila a celou dobu asi probrečela, kdyby manžel za mnou nemohl. Když já jsem na něm závislá 😅 Ale je fakt, že dneska už mě to 2x prohnalo, tak snad to nic nebude

aaadus
16. apr 2010

Já teda pro jistotu piju každý den Actimel a nevím jestli je to tím, ale vyhýbá se mi veškeré nachlazení a chřipajzny, co teď na jaře řádí (ťuk ťuk)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre