Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
14. apr 2010

aktaka kdybys řekla dřív tak bych ti dohodila toho našeho fotografa.. On chce za tyhle fotky normálně asi 3tis a to más kolem 150ks na CD a několik vyvolaných v různých velikostech..

matpaj
14. apr 2010

Ahojte 🙂
No ja som dnes uplne hotova....v noci som vobec nespala......akosi ma prehana a mam normalne svalovicu, vsetko ma boli....
blani, inak aj mne bolo vcera aj dnes rano na grc, len som sa udrzala..... 😒

a u nas prsi a prsi.............

mishutka
14. apr 2010

Holky nevíte co s odsátým mlékem? Odsávám aby mi prsa nezatuhla.

nikkka
14. apr 2010

aj u nas stale prsi a nevyzera ze by chcelo prestat...uz ma to nebavi take pocasie...
a este k tomu nieco na mna lezie, vsetci tu v robote kychaju a kaslu, tak ma asi niekto nakazil..zacinam kaslat aj ja..

antynka1
14. apr 2010

Mishutka - do lednice nebo do mrazáku, tady je o tm pěkné povídání:
http://www.rodina.cz/LLL/uchovavani.html

zdenkapo
14. apr 2010

Aktaka
no to u nás právě ale nejde no,jinak bych to už dávno udělala... nikdo si tam nemůže jen tak přijít a říct,tak téhle paní jdu vyvolat porod,nebo- jdu si vést sám porod.... o všem rozhoduje jen primářka....

aktaka
14. apr 2010

lucik, to jsi hodná. hold když někomu trvá douho než se rozhoupe, tak má pak smůlu 😅

mishut zamrazit, bude se hodit, když přijde laktační krize 🙂

matpaj
14. apr 2010

babky sice sa straaasne bojim, ale keby mi dnes navrhli ci by som nesla rodit....tak idem......ja uz s tym bruchom neviem chodit 😒 nevladzem nic robit a potom som nervozna, ze nic nestiham......potrebujem povysavat....normalne mam z toho hrozu.....5 minut vysavam a potom hodinu lezim lebo som hotova...... 😒

aaadus
14. apr 2010

mishu tak jak píše antynka. A pokud budeš zamražovat, popiš si z kterého to je data, ať pak nedáváš 6-ti měsíčnímu dítku mlíko z obodobí, kdy měl týden

matpaj
14. apr 2010

ked mishut pise o odsavani, mate nakupene odsavacky a tie uschovne tegliky na mlieko?
ja nemam, rozmyslam,ze ju kupim az ked ju budem potrebovat......

zdenkapo
14. apr 2010

Mishutka
nechce se mi číst ten článek od antynky 😀 ,ale normálka bezpečně den v lednici a 3 měsíce určo v mrazáku.... dobré na to jsou ty via pohárky od Aventu,mají šroubovací uzávěr- je teda k tomu i odsávačka.... nebo v lahvičce normálně,ale to zmražené se musí rozmrazovat přirozeně při pokojové teplotě,nesmí přijít do mikrovlnky...

zdenkapo
14. apr 2010

matpaj
měla jsem odsávačku,ale rozbila se mi tenkrát,tak jsem s ní šlehla do koše a teď jinou nekoupim,dokud jí nebudu nutně potřebovat... pokud půjde hezky kojit,tak to není třeba...

aktaka
14. apr 2010

zdeni, já vím, že to asi nejde, je to na pytel ale 🙄

matpaj, tak se vůbec nesnaž vysávat. jen lež a oddechuj 🙂
jinak já odsávačku ani pytlíky ani nec nemám, koupím až když to bude nezbytně nutné

groka
14. apr 2010

Ahojte baby,neviem ci viete,alebo nie,ale asi nie,nasa Janulka mala v noci bolesti od pol noci,o 5 rano uz nevydrzala a isla do nemocnice,predpokladam ,ze ste tu partia,tak len hlasenie,ak nie,dam vediet vam,cakame...

sonita
14. apr 2010

ahojte-ja som už po dnešnej poradne bral mi krv aj kultivizáciu a malý má 2660g 🙂 .Na dalšiu idem 28.4 ale 26.4 idem na ten pás do nemocnice k nemu povedal nech nečakám tak nech mu pred tím zavolám lebo sa tam čaká aj 4 hod 😲 .A termín mi ostal nedal mi iní 😢 povedal že ešte uvidíme toho 26.4 😝

mishutka
14. apr 2010

Antyka dík už to mám vytištěný 😉
Zdenka:pohárky i odsavačku od Aventu mám, včera mi jí koupil manžel A můžu doporučit! 😀

Já něco namrazím a zbytek budu v ledničce obměňovat 😉

xxx.klarka
14. apr 2010

sonita, pěkná váha, tu jsme měli teď v pondělí 😒 snad to nebude nějáký obřík. Mě termín taky neměnila moje dr, i když podle utz mám úplně jiný.

groka, děkujeme za info, určitě dej pak vědět co a jak. 🙂

sonita
14. apr 2010

matpaj-stím vysávaním som aj ja tak nechávam to na mm no teraz ho už musím prosiť nech povysáva ešte do pôrodu som mu povedala potom už ja budem.

matpaj
14. apr 2010

jeeej janul 🙂 nech vsetko dobre dopadne.........

babky na mna ma zelezo opacny ucinok..... mna hrozne prehana, je mi az slabo,fuuuuj.....

aktaka, to sa povie nevysavat, ked mi tu popod nohy lietaju chumace prachu.....

antynka1
14. apr 2010

Groka - tak jí pozdravuj a čekáme na další zprávy 🙂

matpaj
14. apr 2010

soni,mne mm nepovysava, chodi vecer z prace uplne hotovy a keby som po nom chcela aby mi este vysal, tak ma asi niekam posle..... 😒

sonita
14. apr 2010

xxx.klarka-pekne si nakreslila tie postavičky velmi pekné aj izby máš fajn.Aj ja dúfam že nebudú obríci 😒 .Aj ja mám podla utz.iné tak som rada že nie som sama 😝

xxx.klarka
14. apr 2010

sonita, a jaký by jsi měla termín podle UTZ? Mě to vychází přibližně na 7.5. , a děkuju za pochvalu 😵

sonita
14. apr 2010

matpaj-môj teraz začal chodiť na nočné tak neviem či mi v piatok povysáva možno v sobotu ked nie 😢 tak musím ja no je to na nás asi ☹

sonita
14. apr 2010

xxx.klarka-mne to vychádza na 3.5 😠 aj by sa mi páčil ten termin už som aj ja na ten den plánovala či na 7.5 no uvidíme 😝

aktaka
14. apr 2010

matpaj, moje kámoška říká: udělej průvan, chuchvalce vypochodují samy 😀

já to tedy musím zaklepat, pořád jsem schopná normálně fungovat. když to nepřeženu, tak ani nejsem nijak unavená

simi.w
14. apr 2010

Ahoj holky, tak dočítám.............
zdenka, přeju ti už ať to máš za sebou, tohle prožívat, takový přístup v nemocnici, to je děs, jak jsi psala včera
blani, ty máš asi všechny možné problémy, co můžeš mít, fakt nezávidím, ale zase pak ten porod bude pro tebe hračka 😉
to já když se najím, tak se mi špatně dýchá, že můžu tak akorát sedět nebo ležet, nějaké aktivity jdou mimo mne, včera jsem byla v obchodě a cestou každou chvíli musela sedat na lavičku a oddychovat, se už mi nechce ani nikam chodit 🙄

lucik...
14. apr 2010

groka moc děkujeme za info, držíme palečky ať to má brzy za sebou 😵 😵

antynka1
14. apr 2010

Mě dle UTZ to vychází na 8.6. - jj, všechny už budete mít odrozeno a já tu ještě budu funět jako kinder vajíčko ☹ No uvidíme, třeba ještě někoho předběhnu 😀

aaadus
14. apr 2010

groka děkujeme za info. Kdyby janulka porodila, dáš nám vědět?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre