Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
14. okt 2009

mne by to asi prislo blbe aby sa pozeral kam mi to pcha 😅

houbik
14. okt 2009

me by to tedy nevadilo, ale je fakt, ze ja mam zenskou 😉 i kdyz v tom podoli na NT nevim, kdo mi to bude delat..radsi bych zenskou nez chlapa, pokud by to mel obyt vaginalne 🙂

mishutka
14. okt 2009

Tak můj muž ví co a jak, on už ten ultrazvuk viděl, švagr s tím kdysy dělal...
Ale i přesto by mě to znervozňovalo 😀

lucik...
14. okt 2009

houbi mě by to taky jako nevadilo, ale ani příjemný by mi to určitě nebylo a myslim že ani manželovi

houbik
14. okt 2009

to asi ne no 🙂 ale tak sna uz to bude normalne pres bricho...

mishutka
14. okt 2009

Je to nějak dane od kdy přes břicho nebo furt přes vag.??? ☹

lucik...
14. okt 2009

mishu to já netuším ☹

mayocka
14. okt 2009

mne uz robila v piatok cez brucho ale bola aj vo vnutri merala mi maternicu.. 😒 tak je to take no kedy ako asi....musi zistit aj ako sa vyvija maternica a kde uz je...alebo ked robit stery...ale inak babinko uz cez brusko sme pozerali 😉

doli1
14. okt 2009

mě dr taky dělá jen vaginálně ale na tom NT v brně to dělají přes břicho.to mě těší

ciknori
14. okt 2009

Ahojte 🙂
Já jdu na NT utz 26.10., jdu do nemocnice, kde je moje doktorka, ale říkala, že to bude její kolega a že to bude přes břicho. Tak uvidím....

bramburka
14. okt 2009

holky a tak zkuste aspon solnou jeskyni, my se ted koupili permici!

doli1
14. okt 2009

holky je něco horšího než mít v těhu hlad? mě to vždy tak přepadne ale strašný pocit hladu to vůbec neznám a hned musim jít jest.máte to někdo?

bramburka
14. okt 2009

jA jsem si koupila tehu dziny od kamosky 44, jsou mi tesne...a jim 2. talir testovin...

lucik...
14. okt 2009

doli já si spíš pořád připadám přecpaná...

doli1
14. okt 2009

to já mám právě každé dvě hodiny strašný hlad a přijde to nečekaně.žádná příprava něco bych si dala hned prostě bolest žaludku mám hlad mám hlad.i v noci mě to budí 😖 přecpaná jsem zrovna ted protože nevim kdy mám dost a jsem už najezená

mayocka
14. okt 2009

ja som tak pol na pol raz mi nechuti a raz aj ano...ale mali by sme jest nie vela naraz ale priebezne stale nieco ja tiez chytim zachvat ked som hladna a musim sa hned najest lebo mi je zle potom...preto uz jem aj ked nie som hladna preventivne

lucik...
14. okt 2009

Holky já tu dneska asi usnu.. 😔

nikkka
14. okt 2009

toto pocasie je vhodne do postele..

lucik...
14. okt 2009

holky já vám sem musim dát jeden vtip, ať se trošku zasmějete 🙂

Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce, ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá. Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mě na pár dní pustí. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě. Vysvětlil jsem jí, že představuji žárovku, aby si šéf myslel, že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce. Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil. Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se: "Co tam, proboha, děláte?"

Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou. Odpověděl, že jsem očividně přepracovaný a že si mám jít na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou.

Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?"

Odpověděla mu: "Jdu taky domů ..... Kurva.....přece...nebudu dělat potmě!"

lucik...
14. okt 2009

Když se objednáváte na ten screening, tak máte doporučení od svého doktora nebo se tam prostě objednáte?

aktaka
14. okt 2009

můj muž byl u mých dvou vaginálních utz a opravdu byl to poslední, na co jsem v danou chvíli myslela (podruhé jsme čučeli na tlukoucí srdíčko, tak to tuplem), takže mi to už přijde úplně normální 😅

newyorkgirl
14. okt 2009

ahojte babulky, tak sa vytesujem konecne si tu v UK na mna spomenuli na konci 11tt idem na prvy UTZ tak dufam ze vsetko bude oki v piatok poobede 🙂 dneska si idem posediet do vecera do skoly tak dufam veru ze nezaspim lebo po osmej vecer uz mam co robit a sme tam az do deviatej 😒

doli1
14. okt 2009

lucik doporučení mít nemusíš je to jen a jen an tobě ale když se ti podaří vydyndat s dr doporučení tak to můžeš mít zadarmo protože ti to dr doporučil jako vyšetření.nějaký dr to udělá jiný nee.muj ne to vim.pokud nad tim uvažuješ tak bys měla jednat rychle.

luciik
14. okt 2009

Ahoj holky, uff, tak kontrolu máme úspěšně za sebou. Máme všechno co máme mít, mimčo dělalo kotrmelce a pořád sebou mlelo 😵 Jsou to ale nervy, to vám povím 🙂

Jo, a stím hladem. Já jsem dnes ve tři ráno musela jíst, protože mě přepadl tak neskutečný hlad, že se to nedalo vydržet 😀 to jsem ještě nezažila 🙂

luciik
14. okt 2009

A co Zuza, ještě tady nebyla? Měla taky dnes kontrolu na jednu. Myslím na tebe holka 😵

lucik...
14. okt 2009

doli no já se právě objednala, ale chtějí doporučení od lékaře... Tak musim jít ještě k doktorce.. To jsem fakt zvědavá jestli mi to napíše.. Pomooooc

hepinka
14. okt 2009

Ja som len tak narychlo preletela co ste tu popisali, ale ja mam tiez vazne problemy udrzat ocka otvorene, ja som priserne unavena a spim uz bezne o 21,00 pri telke, co som davno chodila spat okolo 23,00v pohode. Ja som bola doteraz 2x na vaginalny ultrazvuk a ani len netusim kedy mi bude robit ultrazvuk na brusku. Hovorim,ze mne tam nikto nic nepovie v tej poradni ☹ Akurat ma minule tak zvozila sestricka jak male decko, pretoze som schudla kilo a pol. No bohuzial mavam brutalne migreny a to som vtedy za 2 dni myslela,ze si vygrckam aj creva:(( Mne takmer nie je zle, iba mam pocit tazoby na zaludku a aj ked hladna dost casto nemozem zjest normalnu porciu, len tak "zobkam" stale po kuskoch.

aktaka
14. okt 2009

Luciik, super zpráva, gratuluju 🙂

Hepi a je normální ta sestřička?? vždyť většina ženských v prvních týdnech hubne kvůli nevolnostem. a kilo a půl není nic strašného. mně by stačilo tři dny nevečeřet a mám je dole. to je nějaká baba, bych jí taky sjela jak alíka 😠 akorát tě tím vystresuje

aktaka
14. okt 2009

Luciik, prsek je krásný, celá maminka 🙂
koukám, že jste si taky prošli svým, než jste otěhu. teď už to určitě půjde všechno jak na drátkách 😉

luciik
14. okt 2009

Jojo, ani nemluv. Jsou to nervy. Já jsem zatím pořád jen a jen ve stresu a vůbec si to neužívám. Bojím se o to malé tak strašně moc, že se to ndá ani popsat. Snad to už dotáhneme do konce, když se nám zadařilo přirozeně 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre