Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lubka89
9. apr 2010

ahojte baby uz sa nam to krati🙂

zuzana0409
9. apr 2010

mozem sa spytat na co su dobre lanove semena a ten caj z ostruziny malinovej????daujem 😕

iwonka
9. apr 2010

ahojte..prajem vam uz pekny obedik🙂)))juj ja som mala dnes taku dobru noc celu som prespala ani raz som nemusela ist na zachod🙂))))) 🙂

babara
9. apr 2010

miladka, asi tak. Taky piju, spis teda obden, ale zas si ho delam do konvice amicham se zbytkem tehotenskeho, lneny seminko mi chutna a urcite diky nemu chodim ted krasne pravidelne na zachod, ani zelezo me nestavi 🙂 taky obcas masiruju hraz, a myslim, ze je to znat, chtela bych ted i to epi-no, ale uz ho nestiham sehnat, leda by ho nejaka prazanda prodavala, nebo mi ho poslala Adelka z Brna 😀 Ale ta bude mit ted lepsi starosti 😵

zuzana, lneny seminko, by melo pomoct diteti lepe vyklouznout a listy z maliniku taky pripravuji porodni cesty na porod, no u prvniho mi to moc nepomohlo ☹ ale mam bylinky rada a lneny seminko taky neni spatny, musi se hodne rozkousat, jinak projde cely a nejlepsi je si z nej povarit odvar a vypit ten sliz, ale to bych nikdy nedala 😝
Drceny jsem teda jeste prodavat nevidela, ale stejne to asi neni dobre, aby to nezluklo, ten olej.

zuzana0409
9. apr 2010

a kde by som to kupila?semienka aj ten caj?a kolo to ASI STOJI?ň

babara
9. apr 2010

ja mam noci v pohode, na zachod nechodim, to si vynhrazuju pres den, mam opravdu velkou kapacitu mocaku, vcera kvuli mereni ty jizvy jsem mela mit plnej mocak a ani po vic jak litru se mi ho nepodarilo naplnit, tak mi napsala do zpravy ze stredne plny 🙂

vcera jsete se tu bavili o tom stahovani predkozky, tak v Krci porodce taky rikala dra ze do roka nedelat, ale v rodine i nase pediatricka me presvedcili at zlehka zkousim co to jde a slo mu to hezky castecne, ted si s pindou hraje sam potvurka az se nekdy divim, ze ho to neboli. Svagrove kluci taky museli na nejaky zakrok, protoze jim to nedelala. nechapu co je to za rady, kdyz se to dela jemne a jen kam to jde, ne nasilim, tak to prece nemuze ublizit jako kdyz to sroste.

babara
9. apr 2010

zuzi, stoji to jen par kacek (cca 20Kc), v lekarne nebo racio vyzive, mozna i v nejakych obchodacich, snad v Kaufu psaly holky.

Jo a ta Melta, v Albertu snad meli vsechny mozny druhy 😉

babara
9. apr 2010

si to dneska vynahrazuju, ze jsem sem tak dlouho nepsala 😀 😀 😀

lucik...
9. apr 2010

Ahoj holky,
tak jsme konečně doma.. Nedočítám, nejsem blázen 😅
Ve finále jsem tam byla úplně zbytečně 😅 Buď ze mě nic neteklo a když jo tak jsem nesla vložku sestřičce ale ten jejich roztok nikdy nezareagoval tak tomu moc nerozumim.. Buď ten roztok co mám doma je nějakej špatnej a nebo mi ta plodovka teče fakt vyloženě jen jednou denně kapka a to sem včera třeba zrovna nepostřehla nebo nevim.. Monitory jsme měli v pořádku, i vnitřní vyšetření - CS2, UTZ taky v pořádku - říkala že plodovky je tam sice málo (ale na můj týden ještě v normě) a že neví jestli je to tím že odtéká nebo tím že ke konci těhu přirozeně ubývá... Jinak malá má 2650g 😉
Jsem ráda že jsem doma a rozhodla jsem se že už to nehodlám řešit dokud toho ze mne nevyteče fakt nějak extrémně víc, myslim že když by mi to teklo fakt jen denně po kapkách tak se nemůže nic stát.. A ten roztok co mam doma vyhodim.

lucik...
9. apr 2010

Jo a jinak mi tam včera odešla hlenová zátka, takže stejně se tam třeba za chvíli vrátim 😀 😀 😀

nara
9. apr 2010

Tak to je dobře luciik, že už jste doma a všechno je ok. Aspoň má člověk jistotu! Já myslím, že mimčo bude květnový 😉

nara
9. apr 2010

Antynko, mimčo je odoperovaný, už ho odpojili od přístrojů, takže se to vyvíjí dobře. Ale jasnej verdikt z doktorů ještě nikdo nevyslovil. Asi se bojí dělat nějaký předčasný závěry. Říkali jim, že když všechno bude ok, mohli by je do tří týdnů od operace pustit, ale co jsem četla na nějaký diskusi maminek, který to absolvovali, tak šli domů většinou až po 3 měsících. Budu muset zase něco vysondovat od mámy. Kdybych nebyla těhotná, tak bych jim zavolala, ale takhle si myslim, že bych je akorát deptala. Až tak v kontaktu nejsme.

nara
9. apr 2010

Báro, držím palce, ať porod tentokrát vyjde přirozeně.

Já jsem o porodu pořád přemýšlela, tak před 2 měsíci a už jsem to nějak vytěsnila, naštěstí 😉

blanka.k
9. apr 2010

Luci - super, že jste doma a v pořádku. 😉

iwonka
9. apr 2010

babara akurat vcera o tom v telke hovoril jeden lekar ze s predkozkou by sa nemlo nic robirze az do dvoch rokoch dietata..noo a teraz nech sa z toho vysomarime....cakam chlapceka a pocuvam tolko nazorov a teraz ktorym sa riadit..
baby a to vam lekar povie kolko ma to CS?????

lucik...
9. apr 2010

iwon jo jo dr, když tě vyšetří vnitřně tak to 100% ví kolik máš CS, někteří to říkaj, někteří ne

houbik
9. apr 2010

babara: to epino maji na smichove k odberu ihned...jen si tam pro jistotu zavolej a domluv se s nima, ta pani je tam asi trikrat tydne, kdyztak to mam na mailu 😉

vavenka
9. apr 2010

Lucik - tesim sa ze je vsetko v poriadku 🙂
Aj mne uz odisla zatka, v stredu , som zvedava dokedy vydrzime 😉

nara
9. apr 2010

My jsme s předkožkou nic nedělali, ale u nás jakmile František zjistil, že má ruce tak byl pindík dost oblíbená hračka, takže si asi pomohl sám 😀

iwonka
9. apr 2010

lucik no mne naposedy povedal ze je vsetko ok uzavrete neskratene..takze by to malo byt dobre.... 😉

lucik...
9. apr 2010

Vaven oni to doktoři viděli, a nějak je to netrápilo 😀 Tak ona může odejít i hodně dopředu ne a ani nevim jestli to nebyl jen kousek zátky, nebylo toho zas tolik. Hlavně jsem včera špinila, jak mě v noci dr. docela "brutálně" vyšetřila 🙄 , tak třeba to zátka ani nebyla.. 😀
Holky myslíte, že když už ten výtok nebudu řešit i kdyby to byla třeba trocha plodovky a když pojedu až když to nepobere intimka 😀 Že to bude OK?

blanka.k
9. apr 2010

Lucik - jjá bych to tak asi udělala, prostě je teď normální mít silnější výtok, tak pokud by to bylo jiné, víc toho, nebo zabarvené, tak jedu. 😉 A prý je plodovka cítit sladce 😅
Iwonka - mělo by se CS psát do průkazky, nemáš to tam někde? 😉

lucik...
9. apr 2010

blani mě to dr. do průkazky nikdy nepsala... 😠
No tak ten výtok taky není pořád bezbarvý že 😀 Ale plodovka je buď průhledná, narůžovělá a nebo pak když je špatná tak i zelená nebo tak ne? To výtok je jen bílý nebo žlutý

iwonka
9. apr 2010

baby a to ako viete ze vam odysla ta zatka??to vam tiez lekar povie??noo ja asi potom menim lekara lebo pre mojho je uplne vsetko normalne....a este v tehu knizke mam napisane ze mam placentu preaviua este mi to aj podciarkli ked mi to jeden dr zistil tak zakazal mi vsetko aj vela chodit no proste nenamahat sa ani sexik aby som nezacala krvacat...
..a moj lekar sa vyjadril ze to je normalne...

blanka.k
9. apr 2010

Lucik - přesně tak, může být i dohněda, a v nějaké mé knize jsem četla, že může mít barvu i konzistenci jak hrachová kaše a to pak je potřeba fakt vyrazity směr porodnice 😅 To si fakt nedovedu představit, že by ze mě taková "kaše" vytekla. 😅

iwonka
9. apr 2010

blanka nie namam tam nic take napisane... ☹ a mne este nikdy anilekar nepovedal ze ake mam asi velke mimi a kolko vazi..

lucik...
9. apr 2010

fuj, to si taky neumím představit 😀
Já návic dostala tbl. kvůli tomu výtoku takže to ze mě v noci vytéká dost 😀 A ještě teď když se na WC utřu tak je to celé žluté od té bobule 😀

lucik...
9. apr 2010

Holky a když se prokáže že teče voda tak se musí porod vyvolat? Nebo když teče jen málo tak se čeká? 😕

eliz
9. apr 2010

Ahoj holky,
tak jsem se tu konečně objevila.Nevím nevím jestli vás kecalky stihnu dočíst-no obávám se že ne 😅
Jinak jsme pořád 2v1 a relativně zvládáme,tak snad to ještě chvíli vydrží-zjistila jsem,že manža má teď příštích 14 dni termínovanou zakázku,tak musím taky vydržet 😀
Jdu na kafe 😉

xxx.klarka
9. apr 2010

Lucik... , potřebuju radu. Přišli mi ty předlohy a chtěla bych začít je malovat na zed. Ale nevim jak na to jak to přilepit. Ty jsi to normálně nalepila a pak nějak obkreslovala jo?? Přijde mi to nějak blbě nakouskovaný, že to neobkreslím, jsem pako 😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre