Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
20. nov 2009

ty americké knížky jsou pěkně přiblblé, jsem se na jednu dívala v knihkupectví a děs běs. děkuji za tipy, v knihkupectví do nich nakuknu
blanka už jsem to našla, pasuje to na kočárky maxi cosi a quinny

blanka.k
20. nov 2009

Houbik - díkyu moc za tip na ten obchod, koukala jsem na net a fakt nejlevnější je to 1000,-, ale všude to posílají kurýrem 😅 ,tak ja muž pojede vyzvednout do Práglu auto, tak má za úkol zajet rovnou na Chodov 😉

bramburka
20. nov 2009

maxi cosi určo nepasuje na všechny! musí to tam být vyloženě napsaný, vím, že pasuje ke quinny

houbik
20. nov 2009

bramburka: no pracuju na pankraci, ale bydlim v troje🙂
jinak ten isofix jde do tech novejsich aut uz dodelat skoro do vsech podle me a normalne se to tam da dodelat kdykolliv...mozna spis mysleli, ze ti tam musi u vyrobce udelat ty uchyty na to ne? jinak myslim, ze ten system stoji kole 4tis, ale nejsem si jista, takze drazsi nez poutat to urco je no...

bramburka
20. nov 2009

holky jako arda vyhybat se pred vanocema nakupnim strediskum je bezva a nekdo jit nakoupit musi, takže MM, no a pak teda to chytnu od něj, no nevim no, spíš to vidim na vitamin C

aaadus
20. nov 2009

našla jsem stránku kde je seznam aut ve kterých je nebo do nich jde isofix namontovat, jen je třeba vědět kde bylo auto vyrobeno. a do mého jde namontovat, i do manželova. ale ta cena...
http://www.maxi-cosi.com/

houbik
20. nov 2009

aadus: oni u tech kocarku uvadi, ze si bud muzes koupit tu autosedacku primo k tomu kocarku v te trojkombinaci nebo, ze k tomu pasuje napr. maxi cosi, prima atd....pokud jsem to tedy pochopila dobre, tak ty si vyberes, kterou tam chces do te trojkombinace doplnit...kdyztak me opravte 😅

blanka.k
20. nov 2009

Houbik - on to Ford klasicky nabízí, jenže my chtěli konkrétní model + výbavu + barvu + typ karoserie, a jediný kus měli v Praze ,akortá tam právě neměl ten Isofix a ovládání rádia na volantu, to že už na hotové auto dodělat nejde 😖 jenže oni na to auto přímo co měli ve skladu na prodejně dávali slevu 20.000 a zimní gumy, takže jsme Isofix a rádio oželeli 😅 Jinak myslím muž říkal kolem 5000,-, že to stojí 😉

houbik
20. nov 2009

maxi cosi jde i na ten casualplay a teutonku mezi kteryma volim ja, ale jak rika bramburka musi tam byt uvedeno, ze to na to pasuje...ale to se proste zeptas...

aaadus
20. nov 2009

houbik nechám to manželovi ať si taky láme hlavu, to už je na mě moc takové věci řešit

houbik
20. nov 2009

holky, tak ja letim, budu tu zase az v pondeli, tak toho moc nenakecejte, at mam sanci vas docist a taky se zapojit 😉 tak hezky vikend vsem!

blanka.k
20. nov 2009

Brambru - to máš pravdu, nákupní centra teď děs...a bude hůř. A mě se dělá blbě i tady v samošce "Brněnka" bléééé 😅
adus - co je to za ty typy Car Seat (já si to teda dala do angličtiny 😅 ) - já nevím, co tam zadat 😅

blanka.k
20. nov 2009

Houbik - hezký víkend 😉

blanka.k
20. nov 2009

tady má hodně holek dobré zkušenosti s tou sedačkou Maxi Cosi 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Asi půjdu vykrást banku... 😀 😀 😀 😀

aaadus
20. nov 2009

blani to je do kolika měsíců ta sedačka je a ten tip uchycení jsem pochopila já. zkoušela jsem to EasyFix

mishah
20. nov 2009

Ahoj holky 🙂 koukám, jak vám všem pěkně naskakujou týdny, mě to pokaždé potěší,když se zas posunu o týden dál 😉
Koukám,že už chodíte na tripple testy-moc gratuluju k OK výsledkům, my jsme teda nějak pozadu, zatím jsme byla akorát na NT UTZ+krvi, výsledky byly naštěstí OK 🙂
Blani: my máme taky Ford a isofix nám tam nejde dát, právě, že v servise říkali,že záleží, jaký j to snad rok výroby-na novější to jde dodělat. Takže máme sedajdu bez isofixu,jinak bychom ji určitě koupili.

blanka.k
20. nov 2009

Adus - aha, já právě taky zkoušela různě vybírat a píše mi to u většiny, že to nejde dát na místo spolujezdce. Možná proto, že ten Ford nemá klasicky možnost vypnutí airbagů, tak proto. 😅 Nechám to muži, ať si počte a luští 😀

aaadus
20. nov 2009

blanka já už taky na to nemám nervy, bude mít manžel domácí úkol, je z oboru tak ať se snaží

blanka.k
20. nov 2009

Misha - my právě dnes zaplatili Fusiona Calero a isofix leda při objednání přímo z továrny...já si teda myslím, že šikovný ručičky by to zvládli dát i dodatečně, ale zas co záruka 😅 A gratuluji k NT+.

zzuzullka
20. nov 2009

jalinka, ja začnem nakupovať niekedy až po novom roku, možno až vo februári, ale plánujem nakupovať rozumne, tažke žiadne zbytočné veci čo sú síce krásne a páčili by sa mi ale mimi ich nebude až tak potrebovať. tada aspoň to mám tak v pláne, tak len dúfam že keď uvidím všetky tie detské vecičky tak ma neprepadne nákupná horúčka 😀

ja sa nedávam očkovať proti tej chrípke a ani to nemám v pláne, len chem obmedzovať preplnené miesta aspoň čo sa bude dať, bo do obchodu a podobne sa chodiť musí. ale napr. sme mali ís tento víkend na svadbu na východ Slovenska tak som to pre istotu zrušila.

mishutka
20. nov 2009

Já myslím, že maxi cosi jsou super a taky sedí do x-landeru 😉

aaadus
20. nov 2009

mishu jo? všude píšou že to pasuje do maxi cosi a quinny, o x-landeru ani slovo

zdenkapo
20. nov 2009

bibi proč bys neudržela půl roční dítě v hlubokém kočárku,já mám ten Baby Merc a ještě roce a půl v zimě jsem TOmáška vozila normálně v hlubokém a ve fusaku a jak se mu spinkalo,je jasn,že když chce koukat ven,tak jen posunu páškua už hačá- jojo další nevýhoda těch nacvakávacích korbiček 😉

mishu mi jsme si pohlaví u Tomáška říct nenechali,ale přáli jsme si oba kluka a teď jsme se shodli,že to chceme vědět a jedem proto do toho Německa na 3D

holky já teda taky nechci očkování proti prasčí chřipce, porodní asistentka mi řekla,že to je nová vakcína a není testovaná pro použití na malých dětech a vlivech na plod,takže nehodlám nic riskovat- nehledě na to,že to nafukujou,protože na normální chřipku ročně zemře 2 tisíce lidí ,ale o tom se nemluví,že? a ti co zemřeli nebo mají těžší průběch byli jinak nemocní a nikde neni řečeno,že by nezemželi i na normální chřipku,virozu... a kdyby fakt náhodou,tak Tamiflu je testované a těhotné by ho prý mohli

blanka.k
20. nov 2009

Zdeni - teď nevím, jeslti to bylo v USA, prý se nakazilo 22mil. lidí a zemřelo "pár" tisícovek (11.000???), to je tak malé procento, i teď byl článek v novincáh od nějakého mudr. z veterinární univ. , že chřipka holt občas zmutuje, ale to bylo, je a bude, jednou bude prasečí, podruhé kozí,... 😅 A jak píšeš to čokování, tak já před cca 14 dny o tom říkala manželovi, že se enchci nechat očkovat a co když to bude povinné a on někde našel nějaký "příbalový leták" výrobce, že nenese žádnou odpovědnot za cokoliv, jakýkoliv nežádoucí účinky, smrt, potraty,... prý s tímto přístupem by doktory akorát poslal... 😅 no, kdyžtak vyhlásím doma karenténu a budu žít o konzervách z komory 😀 😀 😀 😀

mishutka
20. nov 2009

aaadus:píšou to taky často a nám to ukazovala prodavačka v obchodě, že tam sedí maxi cosi cabriofix 😉
A když si zadáš do vyhledávače x-lander+ maxi cosi na zboží tak ti to najde celou sestavu 😉

aaadus
20. nov 2009

mishu mi se x-lander nelíbí, takže koupím maxi cos zvlášť a to vajíčko z 3-kombinace budu používat jenom když půjdu na nákup

mishutka
20. nov 2009

mě jo 😀

zdenkapo
20. nov 2009

Blani no právě,jen strašej lidi

bibi13
20. nov 2009

zdeni, presne si to napísala..babo chce už pozerať von.. a hovorila som o tých trojkominaciach.. ak taký kočík nemáš, tak to máš jednoduchšie.. 😀

bibi13
20. nov 2009

10. 12. si idem pre prebalovací pult.. sa tešíím.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre