Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
21. jan 2010

vladka u nás to spíš vypadá že budem doplácet.toho se bojim ale třeba budem mile překvapeni.musim koupit přebalovák-komodu.nemám už kam dávat věci,možná kočárek.potom nějakou tu vymoženost co u šimka nebyli ale to podle peněz oblečení moc neřešim sem tam něcou koupim růžovi jen tak pro radost.co tobě chybí?
jemryka táta někdy pivo otevře tak trochu vypiju moc mi chutná ale je to fakt někdy a víc jak deci to neni.přes svátky to bylo horší to bylo furt vínečko,pivíčko po obědě ještě že jsou za námi

aaadus
21. jan 2010

mishu já měla krupici v pondělí 😀

simi.w
21. jan 2010

vladka 😵

mishah
21. jan 2010

mishu 😀 dobrá snídaně 😀

mishah
21. jan 2010

vladka, kočárek je pěkný,my máme taky jané,ale nomad.. 😉 mně se docela líbí ta nová kolekce 2010-teda korbička moc ne,ale spor´ták, hlavně to,že má otáčecí sedačku,takže můžeš vozit mimčo i čelem k sobě 🙂 to je myslím docela výhoda,hlavně ze začátku a taky když je blbý počasí.... 😉

antynka1
21. jan 2010

Tak vás na chvíli opouštím, jedu do poradny k nové MUDr. 😉 Tak pa odpoledne.

lucik...
21. jan 2010

Ahoj holky 🙂

My máme taky Jane 😵 😵 😵

Kávu si občas dám ale většinou jen tak jednou týdně u mamky 😀 Doma piju z dolce gusto bezkofeinovou a nebo čokoládu z toho... Mnaaam 😀

doli1
21. jan 2010

anty držim palečky at se ti tam moc a moc libí.

aaadus
21. jan 2010

antyn budu držet palce ať ti to tam dobře dopadne 😉

mishah
21. jan 2010

anty, tak ať dobře pořídíš.-))

mishutka
21. jan 2010

já kávu vůbec nepiju, vynahrazuju si to kofolou 😀 😅

vladkaz1
21. jan 2010

ja kocky ved uvidite mvsetko sa od penazi odraza jasne ,niekto si moze dovolit to niekto nie .... no je to tak a tak to bude ..
Takze ja viecej do kocika nez 500E nedam ani za svet ,dala som pri malej a je je to zbytocne ...
Doli no ved som ti pisala ze mi chyba odsavacka ,kocik po pripade mame ten chicco a ponozky a flasky nic viecej uz vsteko mame ..
A ten satnik no ... neskor zatial budem skladovt tak ako sa bude dat tie 2m .. NEVIEM 😔
Miskah ten nomad je pekny ,len ja som moc neni na tie kolesa .. mne to pride obrovske a tu 10 sinu som este nevidela kolekciu ,hod link ak mozes popozeram sa.. mysim ze maju aj pevnejsie striesky ze?
Doli preco budete doplacat na dane????mas zivnost ci MM? 😕
No ja sa bojim vyuctovania vody a elektriky ,to bude palka hlavne voda 😖

simi.w
21. jan 2010

do kdy se musí podat žádost na vrácení daně na manželku ?

mishutka
21. jan 2010

simi:pokud manžel pracuje tak se to vyřízuje v práci,já myslím že někdy do konce února se podává daň. přiznání 😉

doli1
21. jan 2010

vladka jj táta má živnost.jeden rok jsme dopláceli 30 000 a to doufám že už se nikdy nestane.pěkně jsem to obrečela ale jiank se nedalo nic dělat.vim že DPH vyšlo do plusu ale daně no nevim nevim.doufám že to účetní udělá brzo aby jsme měli přehled.
ponožky tak po těch už jsem se taky dívala a překvapivě docela pálka.za nějaké pěkné růžové

greeri
21. jan 2010

ahojte, zatiaľ som vás ešte úplne nedočítala, ale tiež som rozmýšľala o premaľovní starého detského nábytku a našla som toto: http://www.efarby.sk/profi-poradna/malujem-nati...
tak možno to niekomu pomôže 🙂 idem čítať príspevky ďalej 😅

zzuzullka
21. jan 2010

anty, držím palce aby sa ti nová doktora zapáčila 🙂

simi.w
21. jan 2010

mishu, a je na to nějaký formulář nebo je třeba napsat žádost ? a třeba něco doložit ?

houbik
21. jan 2010

vladka1: tady je odkaz na novou kolekci Jane: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

lucik...
21. jan 2010

mě se ta nová teda vůbec nelíbí 😔 Proto jsme spěchali pro 2009 😵 😵 😵

michalag
autor
21. jan 2010

tak mne sa tiez viac paci Jane2009, toto uz je az prilis 😝

mishutka
21. jan 2010

simi:u nás v práci mají formuláře přichystáne účetní,dokladají se doklady které vám přijdou poštou pokud máte hyp.,úvěr,penzijko(od 500,-tuším), teď nevím jestli úrazovka nebo životka se odepisuje, děti a manželka pokud nepřesáhla nějak cca 65 tis.

mishutka
21. jan 2010

za ty prachy nic moc vzhledově 😔

lucik...
21. jan 2010

Chjo, musim jít něco dělat.. Mám tu horu nádobí a žehlení. Tak se do toho jdu dát... Manžel je dnes doma a vstával jaksi pr**** napřed 😠 😠 😠

mishutka
21. jan 2010

lucik:tak ho zapřahni 😀

lucik...
21. jan 2010

mishu no právě proto je nasranej 😀 😀 Včera mi slíbil že se pustí do toho dětského pokoje, že to celé vyklidí apod. A teď už mu asi po desátý volal jeho brácha že potřebuje pomoc (dělá si byt u rodičů na půdě vedle v baráku) tak sem se nasrala a říkám že sem zvědavá kdy on pomůže jemu a že místo aby dělal tady tak bude dělat tam.. Pak přišel a řikám mu že mu tam moh vzít aspon ty věci co se s nim domluvil že je tam odložíme (babičky krámy) no tak na mě vyjel že je snad asi musí zabali neee 😠 😠 😠 Na facku dneska fakt

mishutka
21. jan 2010

Já mám zkušenost se švagrem, to jsme ještě bydleli u rodičů.švagr se asi 3x stěhoval tak jsme mu pomáhali co šlo, dokonce jsme mu škrábali omítky v celé baráku a on že až budem potřebovat, že nám pomůže 😵
Když jsme se stěhovali tak nám jenom převážel postel ani ne 1 km, ale kdyby jste slyšely těch ku...jak u toho nadával 😠

aaadus
21. jan 2010

lucik manžel vstává prdelí napřed asi už třetí den. včera mě zdupčil jakto že neměl vyžehlené pěkné trenky když šel k doktorovi - byly vyžehlené, jen jsem je ještě měla v koši. tak mu říkám byly vyžehlené v koši a on jak prý má poznat že to je vyžehlené. ta jeho logika je někdy děsná. tak mu zítra nakoupím hafo pěkných trenek aby se příště neposral 😠

lucik...
21. jan 2010

mishu tak on by třeba pomohl ale jaksi "nemá čas" apod. takže stejně nikdy nepomůže.. Jen když potřebuje on 😠 😠 😠 Já neřikám že mu nemá pomáhat, ale pro nás je teď důležitější udělat ten pokoj než jeho byt 😖

lucik...
21. jan 2010

aaadus tak já teda trenky nežehlím, to bych mu řekla at si je laskavě vyžehlí sám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre