Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
19. feb 2010

Michala
no paráda,tak gratulace k holčičce 🙂

KLarka
no pokud ti praskne voda,nebo máš pocit,že ti odtéká,tak do porodnice na příjem až máš vložku s buničinou,žádné ty moderní lisované- to nemaj rádi,oni na tom zkoušej právě tim činidlem,zda jde o plodovku...
a v porodnici by ti měli dát vložky,u nás teda ženský v porodnici maj vložek dostatek a pak na doma určitě ty porodnické,než se ti zahojí hráz,co nejvíc vzduchu a bavlněné prodyšné kalhotky...

Blani
to si fakt koupila v lékárně ten Temešváryho roztok? to se musim teda poptat.při Tomáškovi mi řekli,že to neprodávaj,že to mají je doktoři,tak asi změna?

blanka.k
19. feb 2010

Zdeni - přesně ten, za asi 40,-, koupila jsem ho v lékárně u místní porodnice 😉

xxx.klarka
19. feb 2010

zdeni, no nevím zda poznám, že mi odtéká voda. Protože mám nějáký silnější výtok ... někdy musím vzít i imtimku, jinak mám pořád vlhké kalhotky. Ale doktorka když dělala UTZ tak nic neříkala že by utíkala plodovka nebo tak nějak. 😒 ani moč jsem neměla špatnou, vše v pořádku.

zdenkapo
19. feb 2010

Blani
tak to musim zjistit,zda ho u nás tky mají a to je jako na vícero použití ve skleničce nebo jen nějaká ampule jednorázová?

Klarko
no to nepoznáš právě,když odtéká pomalu, proto bych taky chtěla radši ten roztok.mám totiž málo plodovky a tak bych to nemusela rozlišit...

xxx.klarka
19. feb 2010

zdenka, já právě taky ne. Asi se zkusím poptat tady v lékárně.

lucik...
19. feb 2010

Ahoj holky 🙂

Byla jsem dnes plavat, v lékárně a teď jsem uklízela celej barák.. Fuuuha 😀 Ale večer jdeme do místní hospůdky na smažák 😀 😀 😀
V lékárně jsem nechala 1200 😅 ale už mám snad všechno co se ze lékárny a drogérky potřebuje. Ještě mi tedy chybí zubní pasta, toaleťák a kapesníky pro mě, ale to je ještě čas, to až budu balit tašku 😉

V tescu sem byla taky a měli jen 3,4 a 5 takže sem taky nekoupila žádné 😢

blanka.k
19. feb 2010

Klárko - ze stejného důvodu jsem si ho koupila 😅
Zdeni - je to v lahvičce jak třeba kapky (asi 10g, mají to napsáno v ruce a nejde to moc přlouskat), a nahoře je to uzavřeno a má to kapátko, takže třeba na 30 použití? Odhadem... A oni si to právě tam dělají sami, ona to odkudsi donesla, napsala na to, že je to dnes namíchané a že spotřeba do 19.8. 😉

zdenkapo
19. feb 2010

Lucik
máš už všechno z lékárny? to už si kupovala i fialku a líh? já už si právě nepamatuju jak moc dopředu se to dá koupit aby to vydželo

xxx.klarka
19. feb 2010

zdeni, jakou fialku??

houbik
19. feb 2010

ahoj holky, ja jeste trcim v praci, ale za pul hodky mam konecne padla...pak jdu balit a chystat, zitra vyrazime do rakouska, tak tu budu az ve ctvrtek...tak toho moc nenakecejte 😉

lucik...
19. feb 2010

zdeni líh sem koupila, ten se má spotřebovat do srpna a borová voda do června a fialka nevim co je 🙂

houbik
19. feb 2010

holky a ta borova voda je na co? a fialka je co? 😅 to ja ani v seznamu nemam...

blanka.k
19. feb 2010

Taky to neznám, borovou vodu jsem akorát používali zvířátkům na oči, když v nich něco měli 😅

arcik
19. feb 2010

Borová voda-otírání očiček
líh-ošetření pupíku a fialka???

zdenkapo
19. feb 2010

Blani,aha,takže u nás by to mohli namíchat,když mají laborku...

fialka
dávala se dřív do pusinky na vytírání,ale to jsem nedělala,ale měli jsme ji koupi jako třeba desinfekci- švagrová tím natírala třeba,když se mimi víc škráblo nehtem,nebo když lezl a spálil se jí o kamna,tak to hojí...
borovou jsem nepoužívala,ale asi koupim na omývání očiček...

arcik
19. feb 2010

jooo fialka je na tu moučku či moučnivku pro slovenky na žábu tušim-plíseň v pusince

blanka.k
19. feb 2010

jo, tak to znám, to mi máma furt patlala na afty, huba fialová a stejně to nepomohlo 🙂 Ale tak to je spíš na akutní věci, tak to kupovat nebudu 😉

lucik...
19. feb 2010

blani jo taky si pamatuju jak mi to máma patlala na afty 😀

yanika
19. feb 2010

Tak sa hlasim spat z nakupov. Mam otazocku, aj vy sa citite sem-tam ako keby vam svitorilo? Ja mam v jednej chvili totalne euforicke navaly, lietam meter nad zemou a za polhodinu mi je tak, ze by sa najradsej vyplakala 😕
A este k tomu mi je "na bliti" uz par dni...
To mam zato, ze som ten zaciatok tehu znasala tak dobre asi...

yanika
19. feb 2010

Klaarka: hlavne sa setri a oddychuj..
Anty: Ty toho stihas, ja som akurat tak povysavala a umyla riad, viac zajtra..
Michalaq: super spravy! 🙂 Ja som dnes videla take nadherne satocky pre dievcatka.. ach jaj, dufam ze dalsie bude babenka🙂

Ja som tiez kupila v lekarni take klasicke porodnicke vlozky - od fi Hartman, zvysok (lieh, tu fialovu vodu, atd) dokupim az po predporodnej priprave, uvidim co povedia co treba u nas v nemocnici..

adelka89
19. feb 2010

holky ja gencianu (fialku) ani kupovat nebudu, pediatri ji uz myslim ani nepisou (aspon ta pediatricka ke ktere chodi sestra) protoze obsahuje kov a je karcinogenni... mozna je to neprokazana informace, ale vim, ze uz e nedoporucuje v takovem mnozstvi jako driv...

lucik...
19. feb 2010

Já jí taky kupovat nebudu.
Taky jsem tam koupila tu obyč odsávačku hlenů, kdybychom potřebovali a nebyl po ruce vysavač, stála asi 29kč 😀

adelka89
19. feb 2010

luci taky ji mame, ale tu na vysavac nemame ☹ asi ji budu muset jeste dokoupit

aaadus
19. feb 2010

Ahoj holky,
jsem zpět z nákupů a totálně kaput. V lékárně jsem nechala 1200,-,chybí jen olejíček po koupání, ten měl trvanlivost jenom do konce dubna, takže dokoupím později. A ty síťované kalhotky jsou teda mega antisexy 😀 A chtě nechtě jsem si musela koupit punčochy na křečové žíly ☹ A hroznový cukr jsem zapoměla, ale to dokoupím až s tím olejíčkem. A ten líh na pupík co mám já vydrží do konce července

michalag
autor
19. feb 2010

tak sme doma, uz varim veceru a som uplne hotova po dnesnych behackach 😝

babenky dakujem, kludne ktora chcete moje cislo, tak mi poslite svoje a ja vam poslem naspat moje aby som neposielala tym ktore chcu dat info niekomu inemu a zbytocne nesedela 3 hodky za pc a posielala cisla 😉

idem hodit foto do albumu z nakupu 🙂

jemrykka
19. feb 2010

Ahojte kočky🙂 dnes som mala prednášky takže som trčala v škole, ale teraz idem pekne oddychovať, no idem vás dočítať zase ste toho zapísali🙂) ale aspoň mám čo čítať 😉

pugie
19. feb 2010

Tak nám volali z prodejny, že už máme kočárek na skladě 😉 teď budu muset vydržet, až nebudu závislá na vycházkách a budem moct pro něj sjet 🤐 ale překvapilo mě to, je to mnohem rychleji, než předpokládali.. tim líp 😵

antynka1
19. feb 2010

Ahojky holky,
jsem tu jen na skok - trochu jsem se vás snažila dočíst - klidně mi telefon, kdo chcete pošlete a já vám zase pošlu svůj.
A ta fialka - jak už tu psala Adélka se jmenuje Genciánová violeť 🙂 Hrozný název....
Teď odjížídm na Vysočinu, tak papa. Večer nebo o víkendu na vás zase kouknu 🙂

antynka1
19. feb 2010

Michalag - gratuluji k potvrzení holčičiky.
Jo a málem bych zapoměla, dneska mi přišla SMSka od Dr. - tak oGTT v pořádku, cukrovku nemám 🙂 Jdu zbaštit čokoládu 😀

michalag
autor
19. feb 2010

babenky dakujem 🙂 , inak mala vazi 1670g a podla utz vyzera ze je o 3 dni vacsia (30tt+3d), cize TP by vyzeralo na 27.4.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre