Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
14. apr 2010

ivet 😀 😀 😀 😀 😀

dezyre
14. apr 2010

No myslím, že pokud by mě porod chytl nějak přes den a nebylo to až tak "akutní", zavolala bych raději svojí mamce, ať mě tam odveze, ta by alespoň netrvala vehementně na tom, že tam bude se mnou 😀 Kámošku ani ne.. většina z nich neřídí..

dezyre
14. apr 2010

😀 😀 Ivet to přesně vystihla.. a děsí mě to ještě víc než to, že bych tam byla sama 😀 😀 😀

aaadus
14. apr 2010

dezy ach jo, nemáš to jednoduché v tom to směru
ivet přesně 😀 😀 😀

dezyre
14. apr 2010

Snad bude malej rozumnej.. 😀 Sice si pořád říkám, že na porod to sice nevypadá, ale když si uvědomím, že mám tak tři týdny i s přenášením.. tak je to slušnej mazec 😀

iivet
14. apr 2010

Budu drzet pesti at ti to vyjde tak abys mela manzilka doma- zkus vykladat mrnouskovi, ze ted jeste ne, ze tatinek neni doma 🙂. Muj taky jezdi na sluzebky, ale utesuju se, ze kdyby to prislo, tak ze to snad nebude tak rychly a ze by stihl dojet.

peprlik
14. apr 2010

holky poradte muze me bolet pod zebry tim ze se mi roztahuje telo?? i pres to ze mimi citim jen kolem pupiku??a je normalni ze nekope ale jen se tak bouli a prevaluje a vlni??

aaadus
14. apr 2010

peprlik mě bolí pod žebry často, dneska celý den. A je to tím, že malý tam už má málo místo a je tam pěkně opřený. A kopat už taky nekope, jak píšeš, jen se vlní, převaluje a boulí a taky je to tím, že už tam má málo místo a na nějaké kopání není prostor.

peprlik
14. apr 2010

aaadus dekuju, ale ja to vlneni a bouleni mam prave jen kolem pupiku a trochu v bocich a pod zebry nic necitim tak nevim...??

aaadus
14. apr 2010

peprlik a jak je malá otočená?

peprlik
14. apr 2010

hlavickou dolu...

mikulka
14. apr 2010

Fuj, tchýně u porodu, staršná představa!
peprlik: jé, mně taky bolelo pod žebry, až se mi špatně dýchalo, a co se týče pohybů, záleží, jak se tam mimi natočí, někdo cítí pohyby i jako bublání a je to ok, neboj. 😉

aaadus
14. apr 2010

peprlik hlavně že pohyby cítíš 😉

peprlik
14. apr 2010

me se dela jednou boule na pravo u pupiku, pak vlevo u pupiku, pak zacuka a zavlni se cely brisko, tak asi kdyby nebyla mala v poradku tak by se nevlnilo ne??jsem dnes nejaka prepadla... 😨

dezyre
14. apr 2010

Peprli .. ono malá není jen kolem pupíku, zabírá ti prostor v celém břiše 😉 Vem si, že už může mít určitě kolem 1800 g. A to co cítíš kolem pupíku budou pohyby anebo ručičky. Pokud ji máš hlavou dolů, tak nožičky už má někde u žeber. Já jsem teda malýho cítila hodně vysoko jen jednou, mám dost velké břicho totiž 😀 😀 Anebo ho mám v břiše dobře uloženého, protože mě netlačí do žeber ani na močák, vůbec mě to nikdy nenutí na záchod a mám pocit, že udržím stejné množství moči jako před těhu 😉 Alespoň nějaká výhoda 😀 😀 😀
Díky Ivet..

peprlik
14. apr 2010

jako ze by se mi nehybalo brisko hm?? ono se vlvi a bouli...

dezyre
14. apr 2010

Peprli mě dokonce bříško hezky nadskakuje i když má malej "blbou" škytavku.. máš vidět jak mi skáče celej spodek 😀 😀 😀 😀

dezyre
14. apr 2010

A to už se kolikrát děsím, že tam má nějakej záchvat 😔 😅

peprlik
14. apr 2010

ja mama brisko male a kdyz jsem byla 29+5 tt tak mala vazila 1380 g tak nevim ci je to dost....??ale je fakt ze kolem pupiku me to vzdycky zatvrdne jako zadicka, nebo rucicka, je to tvrdy jako kost.... 😕

aaadus
14. apr 2010

peprlik tak jsem to přesně měla taky - boule napravo, nalevo a pak vlnění.

peprlik
14. apr 2010

me jako kdyz lezim na zadech tak tky cuka....tak snad je to mala, streva by asi tolik nevyvadely🙂

dezyre
14. apr 2010

Jo jo Aduš, a teď už tam tolik místa nemáme co 😀 Ale jak jsem psala, malej je teď poslední hoďku nezvykle akční... taky mi skáče celý břicho jak se tam převrací.. nekope, ale je nějakej neklidnej..

dezyre
14. apr 2010

Peprli kdyby ti vyváděly střeva, tak už by si byla poserkaná 😀 😀 😀 😀 😀

peprlik
14. apr 2010

aaadus ono to ztvrdne, udela se boule a ta pak jede na druhou stranu a pak uplne cuka nebo se vlni to jsou pohyby aspon si myslim..... 😲

gabap
14. apr 2010

holky me furt to bricho boli jak svina ☹ urcite z toho jak me dr."prohrabnul"

peprlik
14. apr 2010

dekuju holky, trochu jste me uklidnily, ja mam porad strach co srdicko jestli tluce, jestli je mala oki kdyz mam maly brisko kded se tam vejde a jestli je dost velka, proste se nejak bojim....ale zase si rikam ze kdyby nebyla v poho tak se nedelaji boule a netvrdne to na stranach, ze by to bylo porad na jednom miste....

aaadus
14. apr 2010

dezy já si teda vůbec nedovedu představit, jak tam ty naše prďolky musí být nasáčkované 😀
peprlik jak píše dezy, střeva to určitě nejsou, ty máš teď úplně někde jinde než kolem pupku 😀 A určitě to jsou pohyby, střeva teď na pohyb nemají místo 😉

aaadus
14. apr 2010

gabab že by že by? A co sprcha? Vana? Už sis dala?
peprlik neboj, ony jsou ty miminka chytré a místo si tam udělají 😉

peprlik
14. apr 2010

a pod tema zebrama me boli tak 3 dny a pri nadechu je to mazec, jako pri hlubokym adechu...
jj ja myslim ze mala tuka, musi to byt ona, my se na ni uz taaaaak moc tesime....🙂

gabap
14. apr 2010

adus me ty bolesti prave prijdou uplne jine nez u maleho 😒 jestli se "doziju"pondelka tak dr.uvidi,teda uslysi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre