Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
28. dec 2009

Ahojda holky...
Vy jste toho teda nekecaly že se mi ani dočítat nechce.....

Vánoce....hurá že už jsou fuč,jelikož řízky a salát nechci vidět minimálně tak rok jsem ráda že nebudou dřív.. 🙂

dneska jdu na to fetální echo tak jsem zvědavá na prcka a na silvestra valim na 4D tak už se těšim....
Jinak to moje mimino je normálka alkoholik on mě furt nutí sosat alkohol....no děs toto a já to tak nemam ráda v netěhu že teď jsem jak běsnej pes za tim...
Taky si myslim že to bude minimálně fotbalista jelikož kope furt jak pobázněnej..je to šílený a to doslova...když jim kope,když odpočívám kopa,když chci spát ona ne a kope....no fakt šílený toto 😉

lucik...
28. dec 2009

blani 😀 přesně... Tak my máme nějaký korunky našetřený a už od začátku co jsme spolu tak máme všechny korunky dohromady, takže to moc neřešíme 😉 Já teprve snídám a vy už jdete na oběd 🙂 Taky bych zašla někam do restaurace 😉 Ale ve středu mám slíbený bazén, tak se těším

blanka.k
28. dec 2009

Já právě ještě nesnídala.... vzala jsem si prášek, co se má jíst na lačno min30 min před jídlem a už je to 1,5 hod.... 😀

antynka1
28. dec 2009

Holky já se zblázním radostí!!!!! Po velkých peripetiích se mi podařilo dovolat se na genetiku a je to NEGATIVNÍ!!!!! Sice prý spíše hraniční výsledek (1:390), ale to už neřeším, prostě je to negativní!!!!!!!! Proti původní hodnotě 1.80 je to nádhera!
A pak, že na to nachlazení nemá vliv!!!!!! Kdybych mohla, tak se snad radostí opiju!!!!! Takže na žádný amnio nepůjdu!!!!

michalag
autor
28. dec 2009

antynka, gratulujeeeem k dobrym vysledkom 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 a tesim sa s tebou 🙂

lucik...
28. dec 2009

anty gratuluji 🙂

Holky já se zbláznim... ☹ Chtěla jsem rodit v porodnici v Hořovicích a teď čtu, že od 11.5. do 13.5.2010 mají malování a poslední porod berou 10.5. do půlnoci.. To je teda fakt skvělý 😔 Takže pokud se netrefim fakt do termínu tak mám smolíka

antynka1
28. dec 2009

Luciku, tak to je ted smolik..... Taky se mi libily Horovice, ale mám je daleko.... Jak to máš daleko do Slanýho? Tam je to prý taky super.

lucik...
28. dec 2009

anty víš že ani nevim 😀 Musim se zeptat manžela 😀 Jsem sice registrovaná u apolináře, jenže tam se mi nechce ani náhodou... taková továrna na děti 😔 Nezbyde mi než doufat že porodím bud do termínu a nebo až za ty 3 dny ☹

bibi13
28. dec 2009

antynka, gratulujeeeeeeeem!!!! 😀

antynka1
28. dec 2009

Holky díky 🙂 Dneska jsem fakt šťastná jak bleška 🙂
Lucik - koukám, že jsi z Prahy, tak to máš asi kousek i do Neratovic - tam chci rodit já 🙂

aaadus
28. dec 2009

Ahoj holky,
antynka gratulace 😉
tak já jsem dneska měla poradnu, všechno je v pořádku. jen jsem si nechala předepsat horčík na to tvrdnutí. a na bradavky jsem se samozřejmě zapoměla zeptat že. a 23.1. jdu na test na těhu cukrovku, tož se fakt těším na dobrotku 😅
no ještě jsem se byla podívat na kočárky, jeden tam byl pěkný, takový huštavý a za dobrou cenu. no a pak jsem jela do obchoďáku - horší jak před vánocema kolik tam bylo lidí. ale koupila jsem zase něco prckovi a sobě pletené šaty. a ještě jsem si byla nechat změnit pojišťovnu
k tomu alkoholu - dala jsem si malé pivo a taaaak mi to vlezlo do hlavy 😀 a při štědrovečerní večeři jsem si jenom cucla šampusu a byla jsem opitá jak kdybych toho vypila celou láhev 😀
a přibírání - výchozí váha při 165cm 65kg, dnes na poradně 67kg

lucik...
28. dec 2009

anty koukala jsem na ty neratovice a tam se za všechno platí.. to se pak ten porod solidně prodraží..

antynka1
28. dec 2009

Lucik, to sice jo, ale nevyjde to tak o moc dráž než ostatní - třeba nadstandardní pokoje - ceny jsou skoro stejné jako na BUlovce - a epidurál je tam zadarmo, nikoli za 3000 jak píšou na webovkách - mám info přímo z Neratovic. Mě se tam ale líbí to prostředí, je to tam takové jako doma 🙂 Ale je to na každé z nás. To je jenom takový malý tip pro tebe 🙂

lucik...
28. dec 2009

anty já vím, děkuju.. ale já to mám stejně dost daleko. Bydlíme uplně na druhé straně, takže je to přes celou prahu 😖

kajamatus
28. dec 2009

Antynka super sprava 😉 😉 😉 😉 😉 Gratulujem , tak a teraz pekne v klude mozes tehulkovat, a velky morfologicky UTZ v 20t.t. si uzi.

tak ja som zatial pribrala 7 kg a mudr.na diabetickom ma upozornila, ze za teh. by som mala pribrat maximalne 12 kg. aj ked mam hranicne hodnoty cukru dietu mi nedala no 27.01. mam kontrolu u nich nalacno a mam si priniest ranajky 😉. Moje hranicne hodnoty pripisuje tomu, ze beriem prednison a picham si Fraxiparin, koli krvnej hematologickej mutacii.

bramburka
28. dec 2009

v neratovicich rodila svagrova a byla moc spoko,a le me nejak vadi ty male porodnice, kvuli komlikacim se mimi musi prevazet...

dezyre
28. dec 2009

Holky, jak jste tu probíraly to mazání alba adminama... dala jsem si do albumu kočárek, který se mi nejvíc líbí a který bych chtěla.. a oni mě ho smazali... vůbec nechápu proč.. jakože ta fotka nesouvisí? .. Už mě to docela štve 😒

aaadus
28. dec 2009

dezyre kočárek snad s mimčem souvisí ne? 😀 jestli teda nemažou ty obrázky, které máš stažené z netu. ale nevím, jedině jim zkus napsat. mi smazali jedině fotku našeho psa, měla jsem ho tam vyfoceného jako naši chůvu. ale co už

antynka1
28. dec 2009

Koukám, že admini nějak blázní..... Já sice albíčko nemám, ale asi by mě to taky pěkně štvalo....

blanka.k
28. dec 2009

A není to jak na BRM, že na to m nesmí býttřeba webový odkaz jako reklama? I když tady se ty odkazy ani v dizkuzích nemažou, tak nevím....já teď vyfotila naši výbavičku, tak jdu stáhnout fotky, zas mi došel balík z Aukra, věci z Anglie za 17 Liber a já platila 250,- 😀 Ale už jsem dala stop oblečení a včera jsem koukala na ty lehátka, Dez, ty máš v albíčku krásnééééééééé 😉

aaadus
28. dec 2009

jéé, to lehátko od dezy je fakt pěkňučké. co to je za značku?

antynka1
28. dec 2009

Dezyre - to lehátko je fakt super, odkud je?

aaadus
28. dec 2009

jo holky co jste kupovaly mužíčku knížku Ahoj tati, co na to říkali? manžel si v ní teď četl, sám od sebe 😀 a mamka mi říkala, že na štědrý den po půlnoční si ještě spolu dali skleničku, tak se muž rozvykládal prý se na prcka strašně moc těší 😵 jenom to neumí dát moc najevo, ale oproti tomu jak se choval na začátku je to obrat o 360 stupňů

antynka1
28. dec 2009

AAdus - můj manžílek jí dostal taky, chvíli si v tom četl a pak po mě chtěl dělat si nějaký test před zrcadlem nebo co a je tam i test pro maminky, tak si mě hned testoval 😀

iwonka
28. dec 2009

ahojte.... ANTYKA1 aj ja ti gratulujem.. ja som dnes bola objednana na velky ultrazvuk co sa robi v 20tt apovedali mi ze nerobia az na novy rok ☹ ☹ uz mesiac nic neviem o malinko do poradne idem az 4 januara tak som aj ja rochu smutna aj sa obavam ze ci je vsetko oki ☹ ☹ a este k tomu ani necitim ziadne pohybi v brusku ☹

aaadus
28. dec 2009

antyn ti naší muži budou za chvíli chytřejší než my 😀
já jsem dneska dr zahrnula spoustou otázek. švagr chytrolín nám koupil poukázky do čedoku ať si vybereme zájezd kam chceme. ale či já někam můžu. lyžovat nemůžu, termály mi dr zakázala a letadlem maximálně někam po Evropě aby let netrval dýl jak hodinu. no tak si asi v srpnu pronajmem někde chatu a pojedeme i s prckem. co už s tím. normálně bysme se sbalili a jeli na silvestra fuč, ale tak z toho dárku nemám vůbec radost. za ty peníze by byl kočárek a ještě by zbylo

aaadus
28. dec 2009

iwonka a jak ti to mohli zrušit když jsi byla objednaná? to na tebe neměli číslo aby ti zavolali ať se tam zbytečně netrmácíš?

iwonka
28. dec 2009

a mozem este jednu otazocku???? a viete ako chcete rodit ci s epiduralkou alebo bez????u nas sa za epi plati asi okolo 150euroak nie viac tak to stalo pred pol rokom...

blanka.k
28. dec 2009

Antynka - gratulace k výsledkům
Lucik - to je teda na pytel s tou porodnicí, prostě budeš od 1.5. hodně uklízet a sexovat 😀
Iwon - já pokud bude bolest velká tak epid. chci a budu o něj škemrat 😀 😀

antynka1
28. dec 2009

Jak se slovensky řekne Kojící polštář? Hledám tady na Koníkovi, jestli tu není o tom téma, ale v české verzi není nic... Tak to chci zkusit po slovensky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre