Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
30. aug 2009

cauky 🙂
zuzi vitej mezi nami 😉
ja priznaky nemam,snad jen trochu bolestive prsa 😉

zdenkapo
30. aug 2009

ahojky,tak se k vám s radostí přidávám 😉 // jsem objevila již 19.8.,to bylo 5 dní před MS. Docela jsem byla překvapená,že je to už vidět na testu. Při prvním těhu jsem měla // až 10 dní po očekávané MS. manža si dělá legraci,aby tam nebyly dvě,ale na tom myslim nezáleží. Jak jsem vás dočítala,jsme na tom asi stejně. Také mám větší strah,aby to dobře dopadlo. A havně-při prvním těhu to na mě do 4.měsíce nešlo znát a při porodu jsem měla také mal bříško,ale teď? Už jsem jak ve 3 měsíci,vypouklé břicho,zvětšená prsa 🙂 jde to prostě vidět... ale jinak zatím nevolnosti žádné,to při prvním jsem ale měla až 3. a 4. měsíc,tak uvidíme 😉

newyorkgirl
30. aug 2009

babule ja este neviem ci sa pridam, priznaky ziadne zatial len dnes po 2dnoch vynechania MS slabulinka ciarocka druha tak sa zatial nepridavam, uvidim co povie doktor ale to si par dni pockam lebo som v UK a letim az v utorook takze najskor stvrtok pojdeme dokimu tak zatial vam vsetkym gratulko a troska sa tesim ze sa pridam 🙂

gabap
30. aug 2009

ahoj zdeni 🙂 koukam,ze mame skoro stejne stare deti 😉 uz jsi byla u lekare?

terkajesterka
30. aug 2009

doli, já žádný příznaky nemám, ani při prvním těhotenství jsem neměla. Uvidíme, jak to bude tentokrát 😉
jak jsi na tom ty?

zdenkapo
30. aug 2009

gabap ahoj,syn je 6.6.2007. volala jsem dr. toto pondělí,ale má dovču,tak mi řekla ať přijdu 14.9.,to je za dva týdny,takže si ještě počkám ☹ to bych měla být tak nějak 7 +1,tak aspoŇ už vše krásně uvidí,včetně srdíčka 😉 musíme věřit že je vše v pořádku,ale obavy samo sebou mám asi jako každá těhule. a ted mne napadlo, jak to budeš řešit,až ti přijde pozvánka na přeočkování syna proti splalničkám,zarděnkám a příušnicím- někdo říká,že je to pro těhule riziko,někdo že ne tak nevim 😒

gabap
30. aug 2009

zdeni,muj prcek je 28.5.2007 🙂 to o tom ockovani vubec nevim,ale asi budu muset jit ja 😨

doli1
30. aug 2009

ahojky už máme prcka doma hned jsem valila si udělat další test a je silnější než včera tak to bude pravda 😀
motá se mě hlava tak jak u prvního syna a asi nebudu bez zvracení už ted je mi trochu nevolno.ještě že syn nastupuje do školky a já budu mít klídeček

zdenkapo
30. aug 2009

gabi jak to mysliš,že budeš muset jít,jako s malým na to očkování do ordinace,no to je jedno kdo by s nim šel,tam prý jde o to,že jde o tzv, živou vakcínu s živými viry a může dojít po očkování k nějakým projevům podobným těm nemocem,tak proto někteří na netu psali,že to může být pro těhule,obvzlášť v 1.trimestru rizikové-tedy pro plod. tak nevím,toho 14.9.jdu k té gyn. tak se zeptám a uvidim. a ty jdeš kdy ke gyn?

mayocka
30. aug 2009

Ahojte kocky bolo zdlhave sa tu dostat a vymysliet nick je tu uz tolko bab 😒 dufam ze tu uz 18-teho septembra budem oficialne patrit ako tehulka 😉 😉 😉 ale zatial to tak vypada co nechcem zakryknut 😝

doli1
30. aug 2009

zdenkapo myslim že zbytečně strašíš jediné riziko by pro tebe bylo když by dítě bylo infekční a ty tyto nemoci v dětsví neprodělala.třeba já vim že jsem neštovice měla tak mě vůbec nevadí že by je šimi přines ze školky.ještě je to rizikové před porodem když bys novorozeně měla přinést k infekčnímu. nebo do infekčního prostředí.rizikové by to pro tebe bylo pokud by ses nemocí nakazila jinak ti to nemůže udělat nic.

zdenkapo
30. aug 2009

doli1 - myslim,že tohle řeší spousta maminek a dokonce i někteří lékaři si nejsou jistí,některé maminy dokonce očkování nechaly odložit až po porodu. Uvidím,co mi řeknou moji dr.

doli1
30. aug 2009

určitě to bude dobré a nic se nestane.
táta si udělal párky to je smrad 😀

gabap
30. aug 2009

zdeni ja jsem blbka 😀 😀 no docela jsem se vystrasila, zeptam se na to 😒
mayocko vitej 😉
doli zacinaji ty vadit pachy? 😀

michalag
autor
30. aug 2009

Ahojte 🙂,
mayocko vitaj medzi nami ... ako pozeram krasne sa tu rozrastame 🙂
newyorkgirl, dufam ze sa k nam pridas 🙂 😉
doli, ze by uz vone 😝 😀

No ja ako by som anebola ani tehu, praveze mi je perfektne 🙂

Co ste dnes porabali?

doli1
30. aug 2009

no něco tu zasmrádlo.za normálních stavů mam špatný žaludek natoš v těhu to určitě odzvracim 😖
sprovoznila jsem váhu těhu začinám přesně na 58kg

brisilda
30. aug 2009

ahojte tehulky tak ja som nabrala na vahe pocas 6 rokov tak ako ked som bola v 9 mesiaci 😉 cize mam o 25 kg viac 😖 no neva 😉 Inak chcem sa vas spytat v ktorom tyzdni sa vam zacali prejavovat priznaky tehu??? ja som pri prvom grcala hned ako som mala na teste // teraz ma okrem prs a obcasnom pichnuty v bruchu nic neboli a jest mi vyslovene chuti 😀 😀 😀

doli1
30. aug 2009

já už ted mám příznaky hlavně to motání hlavy to jsem měla hned i u šimona špatně a vůně to jsem před tim neměla ale to je od toho že mám špatný žaludek jinak by mi asi nic nebylo.určitě něco málo přijde,jinak se raduj že máš štěstí a budeš v pohodě 😀

mayocka
30. aug 2009

no ahojte tak ja cakam teda dufam ze cakam prve babinko,je mi uplne fajn spapam toho coraz viac az sa cudujem ze to ide somnou tak rychlo a to sme este nemali ani prehliadku no meska to a dve // su viac nez iste 😉 vone nepocitujem inak ako normalne je to krasne po roku sa dockat vysnivaneho babätka dufam ze to uz bude naozaj nielen pocit 😵

doli1
30. aug 2009

may taky jsi čekala tak dlouho,bylo to děsný že.určitě vše kde má byt a miminku se bude jen a jen dařit.

gabap
30. aug 2009

holky ja si takove dlouhe cekani na mimco nedokazu predstavit 😔 u prcka jsem otehotnela 3 cyklus a ted 2
jak se znam urcite bych vysilovala 😔
kazdopadne vam to vsem moc preju 😵

doli1
30. aug 2009

gabap čekání bylo děsný a těch scén když došla ms a pak mě to přešlo už jsem ani netestila.u prvního jsem otěhotněla hned 1 cyklus

gabap
30. aug 2009

ty sceny znam a to se nam vlastne zadarilo "hned"

doli1
30. aug 2009

prcek asi bude nějaký hodnouš protože jsem mu domlouvala že má poslední šanci tak si nechal říct.v žáří jsem měla jít už na léčení nějaké prášky a tak.místo toho pujdu na první ultrazvuk .)

gabap
30. aug 2009

ja uz bych taky chtela k dr. 😢 asi jeste moc neuvidi,ze?

doli1
30. aug 2009

uvidí tam tečku nic víc a pak tě pozve znovu za 14dní to už by tam mělo byt i srdíčko.já doufám že mě pozve ještě tento týden aspon abych věděla že je na správném místě

gabap
30. aug 2009

tak to musim jeste aspon 14 dni vydrzet 😉
musim zehlit,mozna jeste nakouknu 😉

michalag
autor
30. aug 2009

ja som sa dnes rozhodla ze zajtra si idem kupit vitaminy, teraz hlavne potrebujeme kyselinu listovu, tak nech ju zacneme brat co najskor 🙂

doli1
30. aug 2009

taky beru listovku ale moc jí tu nemám to mě zbylo ze snaženíčka.do 3 měsíce bych ji chtěla brat

jachacha
30. aug 2009

kuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre