Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
6. apr 2010

Bubchen ma krem ,ale nemozem si pomoct mne sebamed viacej pre nu vyhovuje ci na telo alebo na tvaricku ..
pre mimi asi kupim len tu emulziu do vody seba med ... 🙂
Nivea sa mi vobec nepaci mam tam celu tubu kremu nemozem ju minut 😀

vladkaz1
6. apr 2010

Vlhcene sme v porodnici pouzivat nesmeli ... mi za to vynadala ze len minimalne na cesty ... mne sa pacia obycko v kauflande ta kauflandacka znacka zelene ... su super a super cena 🙂

janulka04
6. apr 2010

nam tiez Nivea nesadla... 😒
ale ono vela zalezi od pokozky babatka...ja som ani sebamed neskusala... 😕

janulka04
6. apr 2010

jee, teraz kukam, vladka, ty mas TP den po mne... 😅

vladkaz1
6. apr 2010

Janulka ano vsimla som si .. no som zvedava kedy porodim ... este budem dlhoooo kinderko 😀
Muz mi stavkuje ze malovat izbu cez vikend nebude ... hahaha no na to sa este pozriem ... 😀

miska1981
6. apr 2010

jasne kazda pokozka je ina, tak ako u dospelych 🙂
mne bola doporucena nivea a aj ja ju mam rada, pouzivam ju na telo, aj kremy maju dobre a nie drahe.
este je dobra seba med a klorane, asi si treba najst tu svoju

😉

janulka04
6. apr 2010

vladka...no ja to zase vidim u seba skor...ale tak mozno ma mala prekvapi 😀
miska, ved hej... 😉 ja sa nemazem nicim...normalne mi teraz to tehu vyhovuje, bo ani make-up nemozem, ani kremy...vsetko mi smrdi 😀 ...proste som sa riadne spustila 😀

vladkaz1
6. apr 2010

Jani ja to radsej nevidim nijako .. ked vymalujeme a vsetko budem mat pokupene coz sa chystam tento tyzden ,tak budem uz spokojna nech aj hromy blesky padaju ..
Ale musim sa vam priznat,ze ked chodim ,tak mam pocit taky tlak na konecnik ...ja neviem 😕

mishah
6. apr 2010

aduš: ten olej je doporučovaný i na mazání proti striím a fakt je příjemný,taky jsem ho otestovala..Koupila jsem ještě i tu kojeneckou koupel(od weledy),ta taky není parfémovaná..přiznám se, že do těch parfémovaných bych asi u úplně malinkého mimča nešla..weleda je jinak hodně aromatická 🙂 (i když mi docela voní 😎 )

miska1981
6. apr 2010

janulka ja zas naopak, az v tehotenstve som zacala pouzivat make up, zo zaciatku sa mi pohorsila plet, ale teraz to uz mam v pohode, asi u mna zafungovalo porekadlo, ze dievcatka odoberaju krasu 🙂
aj kremovat telo som si zacala, predtym sa mi nechcelo, ale tak nechcem strie, tak mazem, aj ked sa mi strasne nechce, vecer som uz riadne unavena, ale cecula na nohach a zadku sa mi urobila aj tak

mishah
6. apr 2010

vladi:no tak u nás vlhčené normálně, myslím,že to byl spíš takový trend, že se nemají používat...přijde mi,že se používají fakt běžně...i když někde používají snad perlan(pokud to nepletu... 😅 )..nakonec nikdo nedá miminku, z čeho by se pak osypávalo...a doma jsem taky kolikrát zadeček omývala pod vodou a bylo 😉

bibi13
6. apr 2010

jej vy už máte nakupené aj kremiky pre malé? ja mám len tu emulziu kupenu od seba med a na ritku sudocrem.. toť vše.. mám kupiť teda aj niečo na natieranie? som myslela, že zo začiatku sa nekremikuje miminko..

vladkaz1
6. apr 2010

Misah ja aj prach umyvam s vlhcenymi 😀 idem papat moje pekne lucim sa s vami 😉

janulka04
6. apr 2010

miska, no nieje vidno, ze by ti kustek krasy chybalo 😉
a inac, aj by som sa aj prisminkovala, ale ked mne fakt vsetko smrdi neskutocne 😔
ja som sa tiez olejovala, ale mna stale pokozka svrbela a doki, ze mam si kupit telove mlieko pre babatka a je to odvtedy v pohode... 😵

mishah
6. apr 2010

Holky, vy máte snad všechny nějaké předporodní příznaky a já zatím nic 😕 tak teda nevím...

Zítra jdu ráno do poradny, jsem zvědavá, s čím na mě dr přijde...ale spíš tipuju,že bude chtít, at chodím už do porodnice (jsem po CS a měla jsem komplikace ke konci prvního těhu..)Zítra mám poslední den PNky a od čtvrtka hurá na MD 🙂

mishah
6. apr 2010

vladka:sebamed je taky dobrý,není moc parfémovaný 😉 osobně bych taky nešla do bubchenu ani nivey(u maličkého mimi),ale je to věc názoru 😉

blanka.k
6. apr 2010

Mishah - stačí říct, hnedle skočím na poštu, které příznaky chceš poslat - tlaky v konečníku, menstruační boelsti, tvrdnutí břicha,....? A chceš to na dobírku? 😀 😀 😀
Holky, všem co jdete zítra k mudr, držím palce, pěkný večer 😉

janulka04
6. apr 2010

mishi...ja mam aj tu weledu...teda ako som pisala iba tie skusobne vzorky, taky starter set 😵 ale toto je nejaky novy rad...uz pre male baba..teda neviem, ci je aj u vas

tu su tak v skratke vsetky produkty
http://www.preisroboter.de/ergebnis9963285.html

ved uvidime 😉

miska1981
6. apr 2010

janulka ak sudit podla mojej foto, to bolo pred tehu, teraz mam o 16 kg viac a na pokozke sa to pekne odrazilo, ale nemam pevnu volu co sa jedla tyka a momentalne mam obdobie riadneho obzerstva, tak sa nemam comu cudovat ☹

ak ti vsetko smrdi, vykasli sa na to aspon si plet oddychne a po porode mozes prisminkovat a budes pekna mamicka na vychadzkach 🙂

aaadus
6. apr 2010

bibi mimčo by se mělo natírat olej, ne krémem. Tak nám to říkali v kurzu
A na koupání mám Sebamed, nějakou mycí emulzi co se dá přímo do vody

mishah
6. apr 2010

blani: 😀 😀 jsem ráda, jen čekám,že se to někdy zvrtne...s malým taky pořád OK a pak šup šup zůstat v nemocnici,ani domů pro tašku mě nepustili.. 😅

bibi13
6. apr 2010

no adus to isté mám aj ja... olejčekom?? nebude po tom moc mastné?? a to sa môže aj tvárička? a aký olejček?

mishah
6. apr 2010

janul:tak tyhle neznám..já jsem ani u Lukyho neviděla tu Weledu pro kojence a je určo mnohem lepší(doufám, že stejného názoru bude i mimís 😀 )

mishah
6. apr 2010

bibi:olejíčkem se maže celé mimi a fakt není mastné 😉(kupodivu)dokonce ani z toho olivového nebo slunečnicového..miminko krásně voní(na to se už teda moooc těším 🙂

aaadus
6. apr 2010

bibi nebude to mastné, neboj. Třeba ten od Weledy není vůbec mastný. A kdyby se ti zdálo, že je mimčo mastné, tak ho trošku utřeš plenkou

mishah
6. apr 2010

aduš.tak tu emulzi jsem taky viděla, nakonec jsem ale vzala tu weledu koupel pro kojence,no uvidíme, protože u Lukáška jsem fakt nedávala do koupele nic,jen jsem pak mazala olejem z lékárny a bylo to v pohodě..Teď jsem zvědavá, mám půjčený kyblík od kamarádky, ale teda myslím,že nakonec zas bude klasika vanička..

Holky, plánujete některá koupání v kyblíku? Od kdy se může takhle koupat??

janulka04
6. apr 2010

tak ja vam ju otestujem, ´misha aak bude dobra, poslem vam referencie, nez dorazi na SVK 😀

aaadus
6. apr 2010

mishah já plánuju koupat v kyblíku. A někde jsem slyšela, že se v něm může koupat až po zahojení pupíku. Ale nevím, nikde jsem si to neověřovala. Jedině se můžu zeptat PA na cvičení jestli nebude vědět

bibi13
6. apr 2010

a sebamed nemá žiadny olejček? nech ostanem pri tej značke?

mishah
6. apr 2010

aduš:Ta kámoška, co mi ho půjčovala, k němu už nemohla najít návod,ale právě, že říkala, že až od nějakého týdne nebo tak něco a že snad s plínkou??Tak to zjisti a dej vědět, budu ráda za info 😉 Fakt si to neumím představit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre