Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
19. máj 2010

strasne to leti ani sa nenazdame a drobci uz budu mat rocik 😅 🤐 🙂

mayocka
19. máj 2010

ahojte maminky,vsetko dobre dodatocne ku babatkam prajeme s Ivankou 😉

newyorkgirl:ani nevies ako ti zavidim,ja neviem ci sa to v nasej nemocke da pytat domov,ale asi nie,brali by ma za debila...dost som si tam pretrpela,nuda cele dni,v noci nepospis ked mas tri deti na izbe,rano vstavat o piatej,sprcha,hned vizita...navstevy na 5minut,lebo bol na chodbe len 1vozik,a samozr.ze navstevy mali vsetci... ☹ na rukach v ziadnom pripade,pri kupkani buzeracia akoby som mala uz stvrte dieta a mala vsetko vediet...chcela som ist domkov tiez skor,no bola som tam skoro tyzden bez jedneho dna,na prvej dobe som bola dva dni a 4dni s malou na sestonedeli ☹
na ockovanie proti tbc ist nemusis?a na utz ci sa dobre cistis?

mayocka
19. máj 2010

miska kde je ta tabulka?stale zabudam 😅

newyorkgirl
20. máj 2010

baby tuna nas chodia domov kuki ci sme OK mne sa to zda lepsie fakt aj to ze sme doma a prave mi ma kto pomoct, mozem sa najest, ist na wcko a tak a viem ze o maleho je postarane, kupe moja mamina, mne sa tak naliali prsia, ze sa nemozem moc zohybat 😅 ... miska maly ma dnes 3 dni a 53cm tak neviem ci mal aj pri porode tolko, lebo tuna nemeraju, ale je taky dlhy slizik 😀

marmar1
20. máj 2010

Martina dnes porodila 7.02 chlapečka váží 3,95kg měří 51cm oba jsou v pořádku.

marmar1
20. máj 2010

a jmenuje se Tobiáš

shaarka
20. máj 2010

gratulujeme! 😵

a ako sa pridavaju fotky do majoviek?

hasmenka
20. máj 2010

len oznamujem že 15.5.2010 o 3:45 sa nám narodila druhá princezná Nelka váha 4160g 52cm a je nádherná 🙂

michalag
autor
20. máj 2010

shaarka a ktoru foto chces, skopirujem ju do albumu
marmar a aka Martina?

maja929
20. máj 2010

Ahojte baby,
pridavam sa do skupiny, termin mam 30.5. tak sa mi to uz blizi. drzte palce a gratulujem cerstvym mamickam!

helka1
20. máj 2010

Ahojky len nakukujem, nejak nestiham, Samko mi da strasne zabrat, cez den mi nechce spat, v noci ho trapia koliky 😅 , takze je to narocne.... Len som vam chcela napisat, ze predvcerom sme mali uz 2 mesiace 😅 😀 ( to nase "majovciatko") a vazime 5560 g 😅 . Drzte sa majovky !

mayocka
20. máj 2010

helka: supiiis krasny macko sa z neho stal 😉

helka1
20. máj 2010

Mayocka vdaka, tesim sa na fotky Ivanky, ako bude princezna rast 😵 . Prikladam foto z dnesneho poobedia

xxx.klarka
20. máj 2010

michal, já bych řekla že ta Martina je marmar, že někdo psal za ní!!! 🙂

tara33
21. máj 2010

ahojte 🙂
vsetkym novym maminkam a ich babatkam blahozelame 🙂
tak aj my sme uz doma z nemocnice 🙂 , som rada, ze to uz mam za sebou 😉 ale nebolo to az take hrozne 😉 😵 17.5. sa mi narodila bambulka Dominika s vahou 3600 a dlzkou 51 cm 😵
pa

domeli
21. máj 2010

ahojte,
aj ja som bola májovka, hoci som sem neprispievala tak často, ako iné tehuľky. Aj my to už máme za sebou: hneď v prvomájový deň sa nám narodila dcérka s krásnymi mierami. Bolo to riadne prekvapko, pretože to podľa 2 lekárov mal byť Dominik...
Blahoželám všetkým ostatným maminám a stískame pršteky pre krásny zážitok z pôrodu všetkým "bruškovým" maminám 🙂

janulka04
21. máj 2010

domeli, ahoj, take sem neüis...to je moja nocna mora posledne tri dni... 😕 😢
ale teda gratulujem, ze ste v poriadku 😀
tak snad nasa mala bude baba

marcy30
22. máj 2010

Domeli 😉 takze riadne prekvapko, ale urcite ste stastni aj z dievcatka. 🙂

domeli
22. máj 2010

janulka, to nemalo byť "na odstrašenie", uučite budeš mať ďalšie krásne bábätko, z ktorého sa budeš veľmi veľmi tešiť 🙂

janulka04
22. máj 2010

domeli, ja len ze akurat den pred tm som na take nieco myslela, chudak chlapec by siel v kvetinkovom ruzovom a malslickovom 😀
ale tesim sa s tebou 😵

renata79
23. máj 2010

ahojte baby, pri vsetkych mamickovskych povinnostiach doplnujem az takto neskor .... takze maly Dominic sa narodil 6. maja o 14:34, vazil 3700g a meral 51cm. nakoniec to bol cisarsky, lebo som mala odtecenu vodu uz vyse 30 hodin a kontrakcie nikde, oxytocin zaberal slabo, tak som sa neotvarala... som rada, ze to mam konecne uz za sebou 😝
dodatocne gratulujem vsetkym mamickam ktorym sa ich majovky uz narodili!!!!! 🙂

hepinka
24. máj 2010

ahojte baby, ja nejak nestiham, lebo spinkame -nespinkame - v noci sa budime kazdu hodku-hodinku a pol 😒 Malicka je ale zlate babätko - papame, priberame, zltacka ustupila, takze som hrozne rada. Pridavam zopar foto a drzim palce vsetkym, ktorych to este len caka, alebo uz "bojuju" s drobcami 🙂 😉

sunny323
24. máj 2010

ahojte babulky, aj ja sa hlasim k dcerke... Narodili sme sa 8.5. v Ruzinove, volame sa Leuška a miery sme mali 3020gr a 47cm. UZ mame vyse 2tyzdnov,ale stale papame, kazde 2hodinky, ach ach... v noci sa nevyspime,ale je to pokladik. Maminky, ktore maju starsie deticky chcem sa opytat : kedy sa zacina upravovat rezim, teda kedy zacnu babatka jest kazde 3, 4, 5hodin...atd?

newyorkgirl
24. máj 2010

ahojte kocky... my dneska ale spinkame som zvedava aka bude noc teda... vacsinou sme takto poobede 2hodky hore, dnes to mal asi prehodene a bol hore cele doobedie, tak uvidime, dufam, ze v noci bude buvkat tiez...
sunny, ja som pri prvej kojila hadam kazdu hodku, hodku a pol a viem, ze tie prve 2mes. to bolo strasne casto, potom to bolo lepsie uz... babenka su malinke a potrebuju maminku, aj ked su smadne, hladne, ci len citit to teplo maminkinej naruce... pri prvej mi to prislo casto az ma to hnevalo, ze ani ist na zachod ci najest sa nemozem, teraz si to zas uzivam, lebo viem, ze to dlho nepotrva a rychlo vyrastie, takze kojim kedy vypyta, aj ked casto 😵

movin
26. máj 2010

ahojte, taktiez sa pridavam k syncekovi... Narodil som sa 20.5.2010 v Kosiciach-Saci, volam sa FILIP a moje miery boli 3150 g a 48 cm.

dracinek
27. máj 2010

ahojte, po delší odmlce se hlásím. Už jsme 3. Jareček se narodil na mé narozeniny 9.5.2010 na Obilňáku. 3350g a 52 cm 😉

newyorkgirl
27. máj 2010

gratulujem novym maminam, kto este stiha majovcatko? 🙂

sunny323
28. máj 2010

ahojte babky žabky.. prosim vas, poradte mi maminy zo SR, ze ci treba ist po porode osobne aj na socialnu poistovnu,alebo staci len postou polat rodny list? A ked mam 2.pilier, netreba tam ist nieco vyplnit? Dakujem za info

zuzana39
28. máj 2010

sunny- ja som bola minulý týždeň,musela som tam ísť popodpisovať pár papierov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre