Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. dec 2009

zuzul tak to jdeme k dr ve stejný den 😀
zdenka já tam mám být na 13 hodin. už se pomalu chystám bo zas nevím co na sebe 😅 a než ometu a oškrábu auto. fuj mi se nechce do té zimy
brisilda ve 20tt určitě není pozdě, to už jde v pohodě vidět

zzuzullka
16. dec 2009

ahoj brisilda, my sme to krásne videli na utz už v 17tt, že čakáme chlapčeka a včera t.j. v 19tt sa nám to zasa potvrdilo, krásne sme všetko videli 🙂

xxx.klarka
16. dec 2009

brisilda: ahojky, mě též doktorka v 18tt řekla, že to vypadá na holčičku. Tak teď čekáme jestli nám to potvrdí 🙂

antynka1
16. dec 2009

Ahoj holky, nějak moc nestíhám sem teď chodit, mám moc práce. Včera mi dorazily poslední dárky, tak jsm měla radost, ale moc douho nevydržela. 2 (stejné) jsem musela reklamovat - tak doufám, že mi stihnout do Vánoc poslat nové....
21.12. jdu do poradny a chci se zeptat, necháváte si vždy dělat UTZ? Já si ho vždy musím platit - no pro klídek duše chci prcka vždy vidět.... Ale nevím, nevím, někde jsem četla, že moc čast UTZ není pro mimíska vhodný... Tak nevím....

janulka04
16. dec 2009

ahojte babulky, tak nam na UZV mrnus neukazal nic, doslova lezal., oddychoval, doktor sa pomali priblizoval a ked uz bol uplne pri nom, drobec frrrrrrrrrrrrrrnk a uz ho nebolo, normalne po mne zazrel, ze ci som si nejako neposteklia brusko...ale male to urobilo este raz, tak to zabalil, vyzera to, ze nas Copperfdield sa nechce vystavit, takze uvidim 4.1., kedy idem znovu na vysetrenie, tak drzte vsetko, co sa daaaaaa ☹

fatimuska
16. dec 2009

ahojte májovky....stalo sa vám že ste špinili aj v druhom trimestri?ďakujem, júnovka

xxx.klarka
16. dec 2009

antynka1, a kolik platíš za UTZ?? Mě ho dělá pokaždé, tak nevím.

babara
16. dec 2009

brisilda, ty sis vymazala profilovou fotecku? Uz te nevolnosti netrapi?

HOlky me je od vcerejska porad spatne, v noci jsem zvracela tu cinu, rano tyoicke tehu pocity na zvraceni, ale nebylo co. Vubec nevim co budu dnes jist, asi suchej rohlik jenom.

antynka1
16. dec 2009

Za UTZ platím pokaždé 350,- což není zrovna málo + 50,- za zrcadla a 50 za fotku, takže mě každá návštěva vyjde minimálně na 480,- Kč......

brisilda
16. dec 2009

babara ano musela som ju dat prec aby nikto necital to co popisem 😀 no a na sone sme videli krasen pohlad s predu no medzi nozickami nic nevyselo doktor sa nechcel vyjdrit kedze si neni isty no pondelok idem na 4 D tak tam sa hadam doktor uz vyjadri kedze si za to zaplatim 😀 moje tusenie je na dievcatko aj ked som si doteraz myslela a bola presvadcena, ze to bude chalan no po tom co som videla na sone tak to asi ta holcicka bude 😉 inak nevolnosti ma uz netrapia len obcas ked necham male vyhladovat 😀

aaadus
16. dec 2009

antynka mě dělá utz pokaždé, bodejť by ne když platím za každou návštěvu 200,-
janulka 😀 😀 😀
fatimuska volej dr, může to mít více příčin
babara ☹

zdenkapo
16. dec 2009

pohlaví nám řekli na 4D a to jsem byla 20 +4tt,takže to jistě není brzo,a ve 20tt to běžně říkají na tom velkém utz,jen máš asi líného gyndr, 😒

anty,to fakt? to je teda drsné- je fakt,že máme nárok asi jen na 3 utz za těhu,ale mě teda dělá každou poradnu utz a nic neplatim,jen když chci foto tak 50,-Kč a teda pokaždé 40,-Kč za zrcátko

xxx.klarka
16. dec 2009

anty, tý jo, tak to je sumička, já platím 50,- za foto, a 50,- za zrcátko když je potřeba, jinak UTZ ne, ona mi ho dělá kontrolní, ale nikam to nezapisuje víš. Jen aby jsem věděla že je mimí v pořádku.

antynka1
16. dec 2009

No tak koukám, že mám pěkně drahou gynekoložku... Právě, že už mě to štve - chci mít jisotu, že je mimi v pořádku, ale ty prachy se mi zdají už vysoké...... Platím i za zkumavky na krev.... No na příští těhu asi zvolím jiného doktora... (tedy doktorku - nevím proč, ale před chlapem se stydím... No to mě asi při porodu přejde 🙂)
Tak to máte super, že ty UT neplatíte.... Ono se to pěkně prodraží.

blanka.k
16. dec 2009

Já taky nic neplatím za UZ a dělá ho vždy (dělala ho i 2 dny potom co mi ho dělali na NT+, atd. 😅 ), jinak foto má za 100,- a zrcátka za 50,-. 😉 Bych se častých UZ nebála, když je někdo na rizikovým aleží v nemocnici, tak mu ho taky dělají furt, RTG by byl horší. taky jsem četla, že by se neměl dělat pořád, ale zároveň tam bylo, že nikdo neprokázal, že by to škodilo, že v dnešní době už jsou UZ bezpečný 😉

xxx.klarka
16. dec 2009

anty, to jo, to se ti pěkně prodraží. I za zkumavky jo??? Ta to má nějak moc naúčtované ne?? 😒 Ty bláho.
Já teda před těhu byla taky u jiné, čekala jsem tam minimálně 3 hodiny, dr. nepříjemná a dojížděla jsem, tak jsem se rozhodla jí změnit ..... objednala jsem se k nové a ten samí den mi vyšel pozitivní test😀 Takže jsem šla k nové dr. i s testem😀 hnedka mi brala krev a odpo mi hnedka volala že je to pozitivní 🙂 jsem tak ráda že jsem přešla, když si představím že bych měla chodit k té co jsem chodila, tak mi je na zvracení.

zzuzullka
16. dec 2009

antynka, ja si zasa už neviem predstaviť doktorku, od 15-rokov som chodila k žene ale tá ma ani nevyšetrovala ani nič, keď som s niečim prišla tak povedala, že si mám uvariť urologický čaj, no proste hrôza, teraz už pár rokov chodím k chlapovi a nevymenila by som.je oveľa pozornejší než žena, všetko mi krásne vždy vysvetlí, aj je s ním sranda, podľa mňa je naj 🙂

blanka.k
16. dec 2009

Já jsem chodila ke gyn. asi od 13,a to bylo u rodičů na dědině, tam dojížděl jeden pán (cca ve věku mého táty) na kole v šusťákovce, na sebe vždycky hodil bílý plášť a vždycky se otevřely dveře a on zavolal: Tak kočko, pojďte dál... sranda byla, když tam zrovna seděla nějaká místní babka 😀 ale jinak až na ten zjev byl super 😉

babara
16. dec 2009

Ja taky za UZ ani navstevu neplatim, ale zatim jsem mela "jenom" 3. Myslim, ze min. 1 me jeste ceka v tom 30.tydnu. Na 3D asi tentokrat nepujdem, uz mame aspon 1 dobrou fotecku, minule jsme az do 4D nemeli nic.
Moje dra UZ nema, ale ma ho naproti dr, tak me posle tam nebo do nemocnice na velky.
Za zrcadla platim taky 50, fotka ale vsude 100 😠

Sem se chystala umyt dnes okna alespon v obyvaku a kuchyni a zvladla jsem jen 1 a jsem mrtva, nechapu co to je, ted sem schroustala jabko, tak je trochu lip, mozna ale spis tim, ze sem se natahla.

zdenkapo
16. dec 2009

já se taky chlapa gyn.nebojim a rodil mě taky nakonec chlap,takže v poho

mě teda dává i zkumavky na moč zdarma- to je divné anty,že po tobě chce takové prachy- a vystavuje ti účtenku,nebo to má do kapsy 😠 stejně jako moje gyndr. za fotky

terkajesterka
16. dec 2009

já taky za prohlídky neplatím, ani za utz a to mi ho dělá pokaždý. Jediný, za co platím, jsou fotky, a ty jsou dost drahý - 200 Kč.

zzuzullka
16. dec 2009

ja platím za foto 2eura a včera som platila 11euro asi v tom bol aj utz ale nepamätám si či platím vždy 😅 ale vždy sa ma opýta, či chcem aj bloček alebo nie

brisilda
16. dec 2009

kocky tak to mate dost blbe ja neplatim zatial nic jedine ten 4 D si zaplatim 50 € 😉 inak u svojho gyn. mam vsetko zadarmo dokonca aj fotky mi dava bez problemov 😀

medan29
16. dec 2009

tak to já platím jen za zrcátko když je potřeba to je 20,- a 50,- za foto jinak nic neplatím

blanka.k
16. dec 2009

Tak já jsem schválně koukla na moje výdaje, který si poctivě píšu:
lékaři (poplatky, fotky, vitamíny, léky,...) cca 3000
moje těhu oblečení ... 3000
oblečení bublina.... 3200,-
kočárek , autosedačkam pláštěnka,... 14.300
a další drobnosti, suma sumárum 25.500,- 😅 Ale zároveň si tam píšu i slevy, ve kterých jsem nakupovala dost věcí, tak ušetřeno je 6700,- 😉

xxx.klarka
16. dec 2009

blanka, tý jo, to máš dobře rozepsaný 🙂 to já už ani nevím kolik jsem utratila:D .......... dneska jsem dokonce koupila 2 baalíky pampersek, byli ve slevě. 😅

brisilda
16. dec 2009

maniacky jedne 😀 ste hadam horsie ako ja 😀 😀 😀 inak ja si ceny nepisem bolo by to zbytocne nakupujem postupne cize sa to v nasom rozpocte trati 😉

blanka.k
16. dec 2009

Já si taky říkala, že jsem utratila pár tisíc, prostě prá oblečků,nějaké ty poplatky... přesně jak píšeš, jak je to postupně, tak se to nějak v tom rozpočtu ztratí, ale když jsem si to teď vyjela ty položky sečtené, tak jsem se nestačila divit, protože pro mimčo je tam pár hadříků, jiank z toho okolo 1 dudlík a láhev 😅 ještě chybí cca 2/3 oblečení, veškerý textil, vaničky, podložky, monitory dechu, chůvička... počítám, že dalších 25.000 ještě do porodu padne 😅

lucik...
16. dec 2009

zdeni u holiče super 😉 Zkrátila mi konečky, sestříhala, dala barv a po dlouhé době zase melír 😉

antynka1
16. dec 2009

Teda Blani, ty to máš krásně spočítaný. Já raději nepočítám. I když to možná udělám - asi se dostanu taky k pěkné sumičce, na mimíska teprve budu nakupovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre