Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
21. sep 2009

bramburko to je mi lito,drz se kocko 😔
ten janotuv balicek me pekne nasral 🙄 at uberou hlavne sobe 😠 nenazranci 🙄
zitra mam zase kontrolu,tak jsem zvedava,protoze uz tyden nespinim 🙂
vitam nove tehulky 🙂

halintoa
21. sep 2009

Janulka: ani mi nehovor, obavy sú stále ale snažím sa ich zahnať, lebo verím, že myšlienky majú moc. Tak dúfam, že všetky čo sme tu a čo ešte pribudnú budeme v máji oslavovať 🙂 .
bramburka: neviem si ani predstaviť, čo prežívaš ☹ , prajem Tebe i Tvojej maminke veľa sily

babara
22. sep 2009

Xeni, to je mi strasne lito. Hynkova prvni sestra to nakonec dostala taky do mozku, bylo ji teprve 40, 3 deti...
Je to hruza ta rakovina, v jeho rodine je toho plno, ta amilojdoza sic neni rakovina, ale taky jsou to ty geny..
Xen, to je ted v ty nemocnici? A planujete ji to rict? Moc se drz, myslim na Tebe, hodne sil!!

pepibubu
22. sep 2009

ahoj holky.... tak se k vám přidávám, včera jsem našla // 🙂

bramburka
22. sep 2009

Baru, asi se ji to rekne dneska, tata nechce, ale zase kdyz ji budou ozarovat mozek, asi by to poznala. ja opravdu nevim, ja jsem zase rikala, ze by bylo snad lepsi vzit ji domu a rict ji to doma. ach jo. Jak dlouho zila ta Hynkovo sestra?

miroslava89
22. sep 2009

dobre raanko🙂

pepi gratulujem 😵

michalag
autor
22. sep 2009

Dobre ranko 🙂
pepi, gratulujem 🙂 😵 a vitam ta medzi nami 😉

michalag
autor
22. sep 2009

a tiez vitam dalsie tehulky halintou a ceeruti 🙂

bramburka, to ma moc mrzi ☹ . Drzte sa a vela vela sil tebe a aj mamine

babara
22. sep 2009

Xeni, ja presne nevim, mela to nejdriv v prsu, a do mozku se ji to pak po case dostalo podruhy, to pak asi pul roku, zemrela na 40. narozeniny, nesla to hodne tezce, nechtela umrit, nerekli ji to, ale to vis, ze asi tusila. To druha sestra i mamka to nesly statecneji, zatim bojuji uspesne.
Ja bych teda taky nevedela, jestli rict, hlavne jak, kdyz to opravdu chce vedet, tak teda asi jo..
Kurna je to hruza, ale tak budou ji ozarovat, muze to dopadnout dobre?

babara
22. sep 2009

Jeee, Pepi, super, blahopreju a vitam Te tu.
To še mamka pošele ž toho dalšího žlata, viď? 😀 😀 😀

babara
22. sep 2009

Jinak na me ted vsechno dorazi, nachlazenii - ryma, krk, hlava, k tomu gynekologicke problemy, vcera jsem chtela k doktorce, ale nestihla jsem to, malej mi spal 4 (!!!) hodiny! Blbec jsem ho mela vzbudit ☹ Ted se mi znovatech 25km nechce ☹
To bude dovolena. No snad do tech skoro 3 tydnu vsechno prejde a aspon par dnu si uziju. No, ale kdyby na svete byly jenom takovehle problemy... 😔

pepibubu
22. sep 2009

Babaro, ši piš 🙂 Nebo ho naopak bude ignojovat pjotože má švýho Jožulu 😀

Pro neznalé - moje matka je exot 😀

janulka04
22. sep 2009

dobre rano babulky....vitam nove tehulky a gratulujem 😉

verisek
22. sep 2009

ahoj holky, moje mimi by se melo narodit 2.5.2010 dle posledni MS, pri dalsi navsteve gynekologa bych se mela dozvedet presnejsi datum dle ulrazvuku 🙂

kornelia223
22. sep 2009

Dobre ranko, vsetkym mne sa rano zdalo pri utierani ze je na papieri akoby ruzova stopa tak som sa tak vyplasila, ale je pravda ze vcera som po kolenach vysavala skoro cely byt a podobne tak dufam ze zajtra bude vsetko v poriadku na sone ☹

zdenkapo
22. sep 2009

ahoj holky,tak vás nestíhám dočítat... někdy mi je líp,ale někdy bych proležela celý den a ty nevolnosti s dopoledním zvracením jsou síla... snad to brzy přejde...
vítám nové těhule...
ten Janotův balíček ještě schválený není,to ještě musí projít tím jejich politickým kolečkem...ale moc nadějně to nevidím,ikdyž své odpůrce má,tak uvidíme 😒

ivanka612
22. sep 2009

Brambu: tak to ma mrzi,treba mat nadej a nechcem ti ju ani brat ale moj tatino zil s metas.na mazgu 3 mesiace,lekar nam to povedal az po jeho smrti,nevedeli sme to ani my a ani on a bolo to tak lepsie,pretoze,cim viac toho clovek vie tym viac sa zacne opustat. Neviem co Vam povedal lekar ale myslim,ze by nebolo rozumne brat ju domov...Teraz uz mozete pocitat aj s vypadkami pamati napr. Tatina ani neozarovali,zaradili ho do vyskumneho programu a ten mu trosku predlzil zivot,ale posledne mesiace sa len trapil,ale zomrel v spanku v nemocnici,odtrhla sa mu metastaza a srdiecko sa zastavilo....My sme si hovorili,ze sme na to v podstate pripraveni,ale uz je to rok a pol a ja sa s tym neviem vyrovnat.
Mozno teraz ked budeme mat babo tak ma to posunie dalej.
Ale v kazdom pripade hlavu hore a snazte sa jej vsetko co najviac sprijemnit a aj vy si ju este co najviac uzite..

Aj ja vitam nove tehulky vidim,ze august bol velmi plodny....
janulka: tak to co si pisala to je naozaj iny pristup u nas ti ani caj neohreju ked potrebujes...Je to hrozne, a ze EU

kacenka24
22. sep 2009

Ahojte dievčatká. Tak to teda vypadá, že budem máj uzatvárať. 🙂 V sobotu som mala pozitívny testík a čiarka silnie. 😵 🤐
Síce nezačím ideálne, som na PN s nejakou virózou, tak dúfam, že to bude ok. 🙂

janulka04
22. sep 2009

veru ivanka....tak som zvedava, ako to bude v poradni tu
inac babule, poradte mi...v piatok idem na prvu prehliadku...mam si vziat aj ranny moc...? Celu noc cestujeme na Slovensko...a u lekara budem hned rano, samozrejme predym idem ku mame sa osprchovat, len neviem, ci to nevadi, ze celu noc cestujem, ci ten moc bude ok...a asi treba na lacno...kvoli krvi, ze? Ja uz somto pozabudala vsetko..ze kolko nesmiem jest, lebo ja v aute nezaspim a aj asi nieco zahryznem 😕

bramburka
22. sep 2009

holky, ja proste zadne priznaky ani nevolnosti ani bolesti nemam, bradavky jsou normalni, ja teda nevim, jetsli nemam zacit mit strach. no asi se tim nebudu zabyvat, u xenusky to bylo taky tak.pamatuji

blanka.k
22. sep 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Podle výpočtů dle PM budeme mít také květnátko 😉 Dnes jsem nastoupila na neschopenku, tak snad konečně budu mít čas něco o těhu zjistit, pořád ještě nějak nebyl čas (a chuťv 😅 ) si někde něco přečíst.

janulka04
22. sep 2009

brambur, bude to v poriadku...ani ja nemam ziadne priznaky, len to natahovanie maternice....

prosim a poradi mi niekto s tou prvou prehliadkou?

doli1
22. sep 2009

bramburko to je mi líto.bratranec na to před 2 rokama umřel.poprvé mu to vyoparovali a byl na ozáření.ochurnul na pravou stranu(na co tlačí nádor tam to začíná)potom bylo pár let klid po 5 rokách našli znovu a to bylo konečný.řekli má tři měsíce na konci třetího měsíce byl docela v pohodě jedl,seděl,mluvil, jen byl ochrnutý zas na pravou stranu.všichni jsme měli radost že to bude víc jak ty 3 měsíce ale nee skoro přesně na den a umřel.po celou dobu byl doma.

vítám nové těhulky.
jdu dat pračku a něco uvařit

blanka.k
22. sep 2009

Janulka - já když šla poprvé k mudr., tak mi říkala, ať si vezmu ranní moč. 😉

simlenka
22. sep 2009

Ahoj,my se ale rozrustame 🙂 uz se lehce ztracim,ale vitam vas vsechny 🙂 pepibubu - my mame taky exota,nic si z toho nedelej 😀 Bram,mamky je mi moc lito ☹ drz se a zkuste myslet na lepsi casy,ona i psychika dela hodne! A toho,ze ti je dobre se neboj,bud rada.Mne uz krom hrozny lenosti taky nic neni,prsa neboli,ale mozna je to tim,ze jsem nedavno prestala kojit,tak se jeste nesrovnaly... Kdy ze jdes na kontrolu?

aktaka
22. sep 2009

dobré dopoledne všem

Bramburko, je mi moc líto ☹ hodně sil, ať to zvládnete
jinak já příznaky moc taky nemám žádné, bolí mě trochu prsa a jsem víc ospalá. ale kdo ví, jeslti to není spíš z nicnedělání, jsem doma na PN 😅

jinak vítám všechny nové těhule 🙂

Halintoa, na mykozy se v těhotenství může užívat Vitagyn C, je volně prodejný v lékárně, akorát trochu dražší (já ho tuším kupovala za 300kč)

bondy1
22. sep 2009

Ahojte kočky, zase sme sa rozrástli 🙂 janulka, ak si testovala doma - myslím, že moč netreba - mne zobrali krv na potvrdenie Hcg, šla som pre istotu na lačno, ale neviem či to bolo nutné... Po potvrdení z krvi ma zavolali na prvé sono - či vidno gestačný vak / dutinku v maternici - aby vylúčili mimomaternicové tehu, ja som bola v 5tt+2 - bolo vidieť malú bodečku, zajtra idem na kontrolu - veľmi dúfam, že už uvidíme srdiečko...

janulka04
22. sep 2009

dakujem bondy, moj lekvos ma sono tam, takze mozno by mi to urobil hned....

bondy1
22. sep 2009

dočítala som čo sa deje, bramburka, je mi ľúto - určite to stojí hodne síl, obaja moji rodičia zažili niečo podobné, nie je ľahké sa s tým vyrovnať - držím palčeky, nech to mamina zvládne

bondy1
22. sep 2009

Janulik, pozrela som tvoje bambulky - krásne detičky - fotka, na ktorej ju sestrička ostrihala mi pripomenula scénu z filmu S tebu mne baví svět... Ako sa Kačenka ošmikala, keď ju nechceli zobrať na apaluchu - riadne šidlá máte doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre