Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
12. jan 2010

dezyre nemas zvysenou krvacivost nebo tak neco, krvaceni z nosu, dasni??
obecne v tehotenství je nizsi pocet trombocytu...

dezyre
12. jan 2010

Já nevím adélko. Myslím si, že to je nějaké rutijní vyšetření co se dělá 😉 . Jinak teďkom mi jen občas krvácí z dásní při čištění zubů, a z nosu občas, ale to jen při smrkání 😀 😀 😀
Holky.. zítra jdu na Veveří na kontrolu s malým, po tom měsíci (minule nám tam v hlavičce něco našli), tak doufám, že to bude OK.. ale kupodivu zatím nejsem nervózní. Pořád věřím, že to bude dobré a nepřipouštím si nic jiného. Ale ta nervozita ještě přijde .. čím později tím líp ☹

lucik...
12. jan 2010

blani já teď dosnídala 😀 A tou čokoládou se nacpi radši 3 dny před, abys to pak kvůli tomu neměla zkreslené 😉

adelka89
12. jan 2010

dezyre, ke komu jdete? My jsme byli u Vlasina a je to fakt kapacita 🙂
drzim pesti at vsechno dobre dopadne, co vam nasli v hlavicce? Urcite to nebude nic vazneho a samo se to upravilo 🙂

dezyre
12. jan 2010

Tak já byla minule u nějaké mladé doktorky. Byla fajn. A když jsem byla na tom Nt plus, tak mě vyšetřoval nějakej doktor. Ale přišel mi takovej dost odtažitej... nebo já nevím jak bych to řekla, takovej autoritativní, že jsem ze sebe tenkrát jen vymáčkla otázku, jestli to bude chlapeček nebo holčička a na jiné věci jsem se bála zeptat 😀
Našli nám tam něco co bylo na hranici .. nějaká pravá postranní komora větší. Ale říkala ta doktorka, že se to v 99% srovná, že se ještě nesetkala s tím, že by se to nesrovnalo, tak doufám...

adelka89
12. jan 2010

no vidis to bude dobre 🙂
tak to byl asi on, je takovy chladnejsi ale vsichni si ho hodne chvali je jednicka ve svem oboru 🙂 ale taky jsme se ho na nic nezeptali byli jsme nejak zaskoceni 🙂 manzelovi se jeho pristup taky vubec nelibil a byl z nej dost mimo 🙂

lucik...
12. jan 2010

dezyre to bude určitě dobré, 99% je doooost velká pravděpodobnost a do toho 1% určitě nezapadnete 😵 😵 😵

lucik...
12. jan 2010

jo zdeni, ještě k tomu lehátku, sem vás včera trochu mystifikovala... Já to měla na dobírku a ne platba předem 😀 Tak proto to vyšší poštovné 😉 😉 😉

bibi13
12. jan 2010

Zdeni, dakujem, si ma potešila s tými muškami.. aj ked som si s tým nejako hlavu nelamala..

ja idem tiež v pondelok na ten glukozovy test.. fuj!

dnes sa mi strašne kruti hlava.. čím to môže byť? ☹

zdenkapo
12. jan 2010

dezyre
přesně,chlapi asi vědí,ale musim říct,že teď jsem tak podvědomě myslela,že čekám holčičku i těhu mám úplně jiné....
na tu cukrovku musíš jedine na ten glukozovi test a je fakt lepší na to jít pro jistotu a stačí říct,že máš diabetes v tvé rodině jestli ti neni nad 25 let

Lucik
tak to jo,jsem si řikala,že by tě natáhli s tim poštovnym 😉
jj,při Tomáškovi jsem při tom oGTT zvýšenou hodnotu po té hodině od vypití a po těch dvou už ne,tak nevim,ale teď to změnili,že se odebírá jen po 2 hodinách,asi to u těhulí nejde tak rychle zjistili tak to změnili a dieta byla ne hrozná, já totiž měla už pak vždy odběry krve v pořádku,tak jsem jen nesměla sladké,tak mislim,že to bylo nějaké zmatene při tom oGTT jenom 🙂

Blani to je vtip doufám s tou čokoškou 😀 to nedělej,čoko a med se drží v krvi jako ďas

lucik...
12. jan 2010

zdeni díky za info já doufám že se jí mít nebudu ☹ Bych umřela, 4 měsíce bez sladkého 😀 😀 😀

zdenkapo
12. jan 2010

Lucik neboj,každá to zvládla a pro mimi udělá člověk cokoliv

Bibi prostě jdou na všechny barvy stejně, a já jsem si objednala včera moskytieru od Emitexu universální modrou- přes ní jde vidět do kočárku,přes ty světlé barvy jde vidět špatně

antynka1
12. jan 2010

Já bych taky bez sladkého nevydržela....
Tak jsem konečně odzdobila stromeček - no tak zase za rok 🙂

bibi13
12. jan 2010

zdeni ja som to mala ku kočíku.. takže to riešiť nebudem..

mishutka
12. jan 2010

Ahoj,
tak 3d jako vždy na ... 😀 Malý miluje koukat mi do břicha 😉 Byla jsem se i projít a nic on se ani nepohne! Ani kofola a delisa ho neprobrali 😀

mishutka
12. jan 2010

Už máte ty emitexky???

zzuzullka
12. jan 2010

dez, určite to bude dobré, 99% je veľa 🙂

bibi, mne sa hlava krúti každý deň doobeda, nemôžem nič robiť, maximálne zvládnem zohriať obed a to je všetko, variť musí mamka vždy večer a ja len zohrievam. ale mávam nízky tlak tak to preto a poobede sa to potom už zrovná a je mi OK.

michalag
autor
12. jan 2010

mishutka a nevolali vas este raz? Inak moze byt uz teraz mala otocena dole hlavickou? lebo vcera tak bola a ja ju vzdy citim v tej istej polohe a ako mi bucha rucickami do mechura 😅

zzuzullka
12. jan 2010

michalag, to ten náš drobec je vždy v inej polohe a musí tam robiť riadne kotrmelce lebo napríklad včera ma kopol skoro úplne dole, potom za chvílu cca 5cm pod pupkom na pravej strane, potom v úrovni pupka na ľavej strane, takže by ma občas strašne zaujímalo čo tam stvára 😀 a najviac sa smejem keď cítim len ako sa tam mrví a zrazu na jednej strane brucha cítim tlak a ako sa mi napína koža a pozriem na brucho a jedna strana uplne splasknutá a druhá strana úplne vydutá a tam natlačený drobec 😀 😀

zdenkapo
12. jan 2010

Bibi
no to já mám taky na kočárku síťku,ale jen takovou tu co se zapnne na zip na korbičku a přidělá se k nánožníku,jenže v létě nánožník kolikrát nedám,když je vedro tak ta síťka je přes celý kočár kolem dokola

greeri
12. jan 2010

adus a blani ďakujem za sneh, každú chvíľu čakám kedy dorazí 😎
anty ďakujem za odkaz na reláciu sama doma, určo to pozriem 😉
ja som dnes bola na poradni, bábenko rasite o sto šesťsto, veď to aj zvonku na bruchu vidno 😀 a 9.2. ma čaká curkovkový test, ale že si mám pre roztok ísť do lekárne, doma ho vypiť, môžem tam aj citrónovú šťavu dať a o dve hodiny prísť na odber 😅 a môžem to troškou čistej vody zapiť, to je úúúúľava 😀

aaadus
12. jan 2010

dezy určitě se to už spravilo. jak psala lucik, 99% je hodně veliká šance že to bude ok 😉
michalag já jsem měla malého otočeného hlavičkou dolů v 19tt ale už je zase napříč
mishu tak to jsi měla na 3D stejné jako já 😀

jsem hrozná, asi 1,5 hodiny jsem se hrabala v dětských věcech, odstříhávala cedulky a fotila 😀 a taky jsem si napsala kolik co stálo a půjdu to sečíst kolik už jsem utratila za ty pidi věci 😀

blanka.k
12. jan 2010

Dez - drží palce, ať je to ok, my tam jdeme na 4D za týden, a podle toho , jak budou vypadta ledviny, tak tam půjdeme ve 30tt nebo nám to jen vyšetří naše gyn.
Zdeni, Luci - jak jsem se tam objednávala, tak jsem se ptala , jak je to se sladkým před vyšetřením, že jsem zvyklá si prostě denně tu čokoládu,nějaký koláček, atd. dát, tak jestli to mám nějak omezit , tak paní se smála a říkala, že pokud jsem na to tak zvyklá, tak ať si to dám jak normálně akorát 12hod. předem nesmím jíst a pít nic kromě vody a ráno si můžu zapít prášky. 😉 Ne, že se v 8 večer nacpu 3 čokoládama, ale po obědě si ji klidně dám 😉
A tam kam půjdu dělají odběry 2 a pokud si zapltíte asi 100,-, tak dělají i 3. hned po hodině (prý je to přesnější), tak si ho chci zaplatit.
Geeri - a to náledí chceš taky bonusově poslat? 😀

janulka04
12. jan 2010

ahoj, babule... michalag, gratulujem k dievcatku 😉
my idemem zajtra s mm rodit 😀 , teda na porodnu pripravku, tak sa vytesujem 😵

zdenkapo
12. jan 2010

Blani,no tak si to zaplať a už si sladké nedáš ☹ já to měla při Tomáškovi vyšší právě po té hodině a po dvou už v pořádku a pak celý zbytek těhu v pořádku,akorát mě tim vystresovali a teď už berou jen po 2 hodinách a měla jsem to v pořádku....

bibi13
12. jan 2010

zuzka, to čo si popísala za drobca, tak z toho istého sa vytešujem aj ja.. ležím pri telke, pozerám na bruško a tam sa drobec prevaluje.. iba taký kopček vidím.. parada..

Zdeni, šak uvidíme, ako to bude.. možno tu sieťku potom budem zhanať aj ja.. ja vôbec neviem ako ta moja vyzera..🙂.. to ma nezaujalo, ked mi včera prišiel ten kočík..🙂

blanka.k
12. jan 2010

Janul - tak si to rození užijte, já jdu až za 2 měsíce, mají to až od 30tt 😉 Tak jsem taky M. říkala, že půjde hezky se mnou, ať ví, co ho čeká a nemine 😀 😀
Adus - takže až uslyším támhle ze severu republiky ránu, tak to jsi ty čísla sečetla a seklo to s tebou,co? 😀

bibi13
12. jan 2010

blani 😀 😀 😀

idete všetky na to prípravné rodenie? 😀 😀

dezyre
12. jan 2010

Bibi já asi nejdu..

bibi13
12. jan 2010

nestačí, že budem rodiť raz?? to sa mám na to ešte aj pripravovať? už teraz mám z toho strach.. 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre