Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
4. apr 2010

Tak my jedeme taky 😅 Pokud se večer neozvu, tak se pokusim napsat smsku, kdyby si mě tam nechali 😅

aaadus
4. apr 2010

Adélce gratuluji k Lukáškovi 😵

pugie
4. apr 2010

Adélko, moooooc gratulujeme k tý krásný Velikonoční nadílce 😵 😀 😉

pugie
4. apr 2010

a Blani, držim palce, ještě chvíli vydržte! 😉

doli1
4. apr 2010

jééééééé co to tu čtu velká gratulace k lukáškovi a fakt to byla rychlovka.
jak to tak čtu tak dnes je to fakt zakleté třeba bude více porodů.za to já musim říct že se citim skvěle takto bych vydržela i další měsíc 😀 prostě nějaký dobrý den
ještě uvidíme s čim přijde blanča

lienka1076
4. apr 2010

Ahojky kočky. Adelke gratulujéééééééééém 🙂 🙂 🙂 .

Som tu dlho nebola, lebo som bola v nemocnici. Moje malinké sa už tiež pýta vonku, ale ešte to musíme spolu vydržať 2 týždne. Dostala som kortikoidy, alebo ako sa to volá, aby sa malinkému rýchlejšie vyvinuli plúcka. No ale tiež je to všelijaké. Adelkino bábo je prvé z našich??????, alebo už niektorá má bábo?

No kočky, už tu máme tie týždne, na ktoré sme sme od začiatku čakali. Ja mám aj dosť strach, že nebudem vedieť, kedy ísť do pôrodnice. Ja to mám skoro 100 km do pôrodnice, tak neviem, neviem ☹ .

arcik
4. apr 2010

Adélko Gratulace největší.....tak už to máš za sebou to je skvělý......Lukáškovi přejeme hooodně moc zdravíčka,štěstíčka a hlavně super úsměvů pro svoje rodiče.... 🙂 opravdu skvělá zpráva....

doli1
4. apr 2010

lienka už je to druhé miminko
snad si to prcek ještě na chviličku rozmyslí a zůstane u tebe.100km do porodnice neni něco blíž?

bramburka
4. apr 2010

adelko gratulujeme!!!

Blani, dej vedet 🙂

lienka1076
4. apr 2010

doli je aj bližšie, ale tam nechcem ísť. Ale ak nebude na výber, tak aj tam budem musieť. ☹

A ktorá má ešte bábo???? Ako im závidím 🙂 .

vladkaz1
4. apr 2010

Ja sem chvilku nechodim a my uz mame babenko?
Jeee Adelke srdcene gratulujem k malickemu uzlicku stasticka k Lukaskovi .... 😵 😵 😵 😵 hlavne zdravicko prajeme
Baby neblaznite kto ide zas narad ? 😀 😵 ,musim vas docitat lebo potom prd viem co koho boli ,ale normalne som uz v soku ,fakt sa nam to krai hlavne teda kockam co uz maju ten 38 TT my si este pockame .. aspon ja

lucik...
4. apr 2010

Adelko moc moc gratuluju a závídím rychlý porod, skvělý 😵 😵 😵 😵

Blani držím palečky abyste ještě chvilku vydrželi 2v1, ale i kdyby tak maličký už bude určitě v pořádku 😵 😵 😵

bibi13
4. apr 2010

ja normálne nechapem.. aj ja už chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... 😅

doli1
4. apr 2010

já už bych taky chtěla 😉 jsem zvědavá co mi v úterý řekne.ziítra ani nedospim jak se budu k dr těšit 😀

bibi13
4. apr 2010

doli aj ja idem v utorooooook... 😀

lucik...
4. apr 2010

Já jdu taky v úterý 😀 😀 😀

lucik...
4. apr 2010

doli ty ještě nechtěj, ještě musíme vydržet alespon 2 týdny 😵 😵 😵

m.c.
4. apr 2010

velká gratulace Adélce k Lukáškovi! Krásné míry 🙂

Taky jdu v úter k Dr. 🙂 No zas tak moc se netěším, mimčo se určit nepřetočilo, tak se spíš bojím co mi řekne, bude mě určitě hnát do porodnice, ať se na mě mrknou a doufám že mě nebudou přesvědčovat na porod KP 😒

doli1
4. apr 2010

lucik ještě bych chtěla vydržet týden a pak je mi to jedno.
m.c. to jsme na tom stejně mě se prcek určo taky neotočil takže zprávičky nebudou nejlepší ale těšim se že uvidim prcka.
zrovna se přemlouvám aby šla na zítřek uklízet ale jaksi se nemůžu vyhrabat ven 😅

bibi13
4. apr 2010

m.c. šak presvedčovať môžu, nie? 😀 😝

doli1
4. apr 2010

m.c já doufám že jsou rozumní a nenechají nás rodit KP když si to nepřejem.

monika.c
4. apr 2010

adelka,aj ja gratulujem k Lukaskovi a prajem ti nech mas vela mliecka a ste obaja zdravi 🙂 🙂 🙂

lucik...
4. apr 2010

doli jo jo, já taky chci alespoň ještě do toho 37tt a pak je mi to fuk 😵

pralinka25
4. apr 2010

ahojte. no ake skvele spravicky

adelka gratulujem k lukaskovi a zelam malinkemu vela zdravicka a ty nech si co najskor fit 🙂

aj ja idem v utorok na poradnu. sa ak trosku bojim, lebo mam od stvrtka silne bolesti panvy. ani chodit nemozem ☹

jemrykka
4. apr 2010

jeej aj ja gratulujem Adelke ku krásnej správe, už sa neviem dočkať fotečiek!! 🙂 prajem vela mliečka a zdravia! 😉

zdenkapo
4. apr 2010

Adelko,moc blahopřeji k synáčkovi,měla jsi tedy celkem rychlý první porod.... ať jste oba zdraví a Lukášek vám dělá jen radost.... míry má Lukášek krásné....

Blani,kdyby to byla vyjížďka na ostro,tak se drž ....

tak jsem zvědavá,kdy přijdu na řadu.... v kříži mě furt bolí jak prase a menses bolesti taky občas,ale ne pravidelně.... no jednoho dne topřijde určitě 😉

doli1
4. apr 2010

pralinka já když měla takové bolesti pánvy-zad taky jsem sotva mohla chodit každý pohyb byl utpení tak mi dr řekl že se malá rychle drala do pánve-sestupovala.pánve se museli rychle rozšiřovat proto tak boleli.mě pomohlo jedině magnézko

pralinka25
4. apr 2010

doli a preslo ti to? ja magnezko uzivam 6 denne ale na toto mi nezabera ☹
som totalny invalid citim sa ako keby som porodila minimalne 5 deti a vsetky vazili 5 kil a potom este presla cestu okolo sveta na konovi 😝
no zaujimave. ani som netusila ze taketo miesto moze boliet 😅

m.c.
4. apr 2010

no já doufám že když jasně řeknu že KP rodit nebudu, tak mě nechají na pokoji. No uvidíme 😉 . Můj Dr. totiž říkal že se v porodnici rozhodnou, jestli je to na císaře nebo na porod KP. Ale nebavila jsem se s ním o tom, jestli můžu normálně hned KP odmítnout.
Doli, dívám se že jseš z okresu Blansko, kde budeš rodit? Jedem o víkendu ke známým do dědiny cca 10 km od Blanska(Olomučany), tak by mě zajímalo kam bch měla jet do porodnice kdyby náhodou🙂

aktaka
4. apr 2010

ahoj holky
já zase po dlouhé době píšu pár písmenek, i když se vás snažím aspoň průběžně pročítat. je to tedy fuška, jste ukecalky 🙂
mám teď ale nařízený klidový režim, tak budu načumovat častěji

Adelko, moc gratuluji k Lukáškovi, hlavně ať je zdravý a dělá vám jen radost. a bledě závidím rychlý porod 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre