Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
27. jan 2010

zdenkapo:no já se tak těšila že malou uvidím, tak ještě 3týdny, kdyby nebyla taková kosa tak vyrazím po obchodech

bibi13
27. jan 2010

zdeni hej je skoro.. ale ked vieš, že sa budeš musieť dosť uskromniť, tak radšej do tej roboty pojdeš.. a hlavne ked viem, že o drobca bude dobre postarané..

zdenkapo
27. jan 2010

Medan
jj,taky jsem byla zvyklá,že mi pokaždé dělá utz a najednou ne,ale teď určo jo... no u nás je skoro -20,fuj...

Bibi
taky jsem měla doborou pracovní nabídku,když bylo TOmáškovi 1,5 roku,ale prostě mateřský pud to nedovolil, sama uvidíš,až se malý narodí,teď si to nedokážeš ani představit,dokud se nestaneš matkou,tak nepochopíš...

bara.c
27. jan 2010

Ahoj xxxklarko, u nás je taky velký mráz. Je to ale krásný, mám ráda zimu - ovšem tuhle zimu a ne nějaké ty břečky a cahoty. Jak se cítíš? Těšíš se na maličkou, viď? 😉

babara
27. jan 2010

Ja planovala jit taky do prace, uz po pul roce pozvolna, tchyne byla ochotna hlidat, a v praci to byla s predsednictvim v EU velka vyzva, no nakonec me chteli jen na plnej uvazek a jeste bych spadala pod jineho sefa a tchyne je ted vazne nemocna, a ja bych na plnej uvazek asi stejne nepristoupila.
Taky jsem si to malovala, ale vubec mi to neni lito, a musim rict, ze od pul roka ci roka maleho me to s nim bavi cim dal vic, je to uzasny sledovat, jak se stava osobnosti, jak povida, je to uzasny.

Ja mam cukrovku zitra, tak jsem vcera udelala babovku a krtkuv dort 😀

anty, gratuluju k holcicce, mate hezka jmena.

bibi13
27. jan 2010

hej, ale ked je človek donutený, tak ho nezastaví ani materský pud.. bohužial je to tak..

a na tu moju otázku o drobcovi? čo hovoríš zdeni? cítiš malu stále?

lucik...
27. jan 2010

ahojky 🙂

Tady bylo ráno -20 😀 Teď -15... uaaaaaaaa 😀

Bibi já mám taky dny kdy malou necítím a pak mám dny kdy jí cítím snad celej den 🙂

xxx.klarka
27. jan 2010

bara, ahojky, cítím se dobře, ale od rána mi nějak krvácí z nosu, tak snad to přestane. V půl 12 se chystám vyrazit za babičkou do léčebny, tak ze sebou musím ještě něco udělat, aby se mě nepolekali. 😀 Já teda taky mám ráda zimu, tuhle - ale letos trvá už nějak moc dlouho. Už by mohlo vylést sluníčko a oteplit se. Nejvíce mám ráda jaro. To je jasné že se těším, kdo by se netěšil 🙂 Akorát dneska mám furt pocit těžkého břicha, nevím co to je 😒 . A jakpak se máš Ty a jak se cítíš? 🙂

bara.c
27. jan 2010

Dobré ránko Lucíku, jak jsme se vyspinkali? U nás bylo -19 stupňů, ale teď krásně svítí sluníčko. 🙂

zzuzullka
27. jan 2010

ahojte tehuľky 🙂
medan, gratulujem k výsledkom 🙂
náš drobec bol teda včera extra aktívny. už od 5:30 som bola kvôli nemu hore, lebo začal strašne kopať a kopal s maličkými prestávkami celý deň, asi sa tešil so mnou z kočíka 😀 tak dnes by mohol byť trochu kľudnejší lebo najradšej kope tam kde to najviac bolí 😒

lucik...
27. jan 2010

ahoj baru, dobře dobře 🙂 Jen jsem se furt budila a koukala kolik je venku, sem se bála aby nám tam neumrznul pes 😀 Ale byla v boudě kde má spoustu hadrů tak jí bylo teploučko 😵

bara.c
27. jan 2010

xxx.klarko my se máme krásně. 😀 Těhu si maximálně užívám, nic nebolí - bříško hezky roste. Co víc si přát??? Akorát naše zlatíčko je asi otesánek. Pořád musím jíst - min. po dvou hodinách, jinak je mi špatně. 😒 Foukáme na nosánek ať to brzy přestane. 😉

bara.c
27. jan 2010

Lucíku já bych to nevydržela a vzala pejska domů. Jsem hrozná měkota. 😵

xxx.klarka
27. jan 2010

medan, gratuluju k dobrým výsledkům🙂

bara, no jo, co více si přát. Taky nemám žádné problémy nic, ale dneska mě nějak extrémně tlačí břicho a mám ho nějáké těžké. No otesánka, hele nemusí být 😀 já jím relativně "málo" a ve 22tt měla malá 417g, což mi přijde docela dost. Jenže u mě má zase zásob až až, takže asi bere z nich. 😀

lucik...
27. jan 2010

baru no to bys nemohla mít našeho pejska - bígla 😀 My jsme ji chtěli vzít, jenže ona si na to pak strašně rychle zvykne a pak je to peklo, pořád kňučí před oknem a chce zase dovnitř.. Před vánoci byla na operaci, tak jsme ji měli doma a potom tak 3 týdny pořád jen kňučela a vyla, protože chtěla dovnitř

zdenkapo
27. jan 2010

Bibi
no,sama uvidíš,minimálně se ti chtít nebude...
Aničku cítím každý den a to silně,ale když jsem v pohybu tak jen občas,většinou,když si v klidi sednu nebo lehnu,a nejvíc v leže na zádech...tak zkus lehnout na záda,natáhmout nohy a trochu do ní šťouchni a pak bez pohnutí lež a čekej,snad se probudí 😉

lucik...
27. jan 2010

bibi jo to zkus, to funguje i u mě 😀 minule jsme jí s manžou takhle večer probudili a pak mě kopala skoro celou noc

nikkka
27. jan 2010

ahojte,
hlasim sa z postele, uz druhy den som doma a lezim...vcera som mala teplotu 38,5 aj u doktora som bola, ale kedze som tehotna dokopy nic nemozem, dala mi aj antibiotika, ale keby mi teplota ustupila tak si ich ani nemam davat, tak dnes to vyzera lepsie, snad to bez nich zvladnem...radsej si davam paralen, ale aj ten som este dnes nepotrebovala...
takato chora som uz dlho nebola...a ten kasel, cela trubica ma boli...

blanka.k
27. jan 2010

Ahoj holky,
Zamilovana - ja ten steriliz.Tesco mám, ale ještě jsem návod nečetla, se mi to nechtělo rozdělávat a on je uvnintř 🤐 Já teda myslela, že to funguje jak tu někdo psal u jiného, že se nalije voda, dá se pořádně vřít do mikrovlnky a ta pára to vydesinfikuje 🤐 🤐 Ale je fakt, že vedle měli v kaci i ty tablety 😅
Nikka - ať je ti líp. Mě je už 6.den furt stejně blbě a mudr. mi ATB prý kvůli těhu nenapíše... a včera mě už fakt doste bolelo břicho i mimo kašlání a smrkání, taové trošku křeče jak při ms, tak doufám, že to bbylo jen přechodné 😖 M. mi koupil večer 1kg cibule, nastrouhal, dal do toho snad 0,5kg cukru a nechal to odležet a teď to mám prý dne po lžících pít v průběhu celého dne 😝 Naštěstí ten cukr to fakt přebije, akorát barák je zamořený smardem z cibule 😀
A já jdu vybrat další účet a objednat postýlku a lehátko 😀 😀 😀

medan29
27. jan 2010

Holky děkuji 😀

jemrykka
27. jan 2010

Ahojte baby🙂 No dnes je teda poriadna zima brrr, už chem aspon 10 stupnov nad nulou 😝
Mám otázku, kde ste si kupovali oblečenie pre tehotné alebo odkial objednávali, ja teraz pozerám na mimibazári.... Zatial sa mi dali nosiť veci v pohode, len rifle natiahnem len jedny čo sú mi pohodlné, ale pomaly aj tričká by som chcela volnejšie a vačšie si kúpiť 😉 tak ak máte nejaké osvedčené tipy dajte vedieť, dik🙂

nikkka
27. jan 2010

cibula s cukrom??? fuuuj, ale keby to pomohlo tak by som to aj skusila...no este jeden den bez toho vydrzim.
mozno kysela kapusta by bola tiez dobra, tu mame doma v sudku nalozenu, poobede si dam...
dem porobit nejake fotky do albumu..

blanka.k
27. jan 2010

Nevíte, jeslti "chránič matrace" je zároveň i voděodolný? Asi ne, že? 😅
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/matrace-do... 😉
Já tam právě nemůžu najít takovou tu "gumovou" věc co se dává pod prostěradlo... 😒

zdenkapo
27. jan 2010

Klarko
to teda Natálka neměla v tom 22Tt nijak moc,ba naopak,mi na tpom 4D v Německu měli v 20 +4tt 440g a dr. říkal,že je to úplně akorát,

ale právě od 6 měsíce už mimča rostou individuálně a ani z utz dr. nedokáže určit váhu ani náhodou-ani se nespoléhejte na to,jakou váhu a míru vám gyndr. řekne,neuměj to změnit přesně,dokonce mi dr. říkala,že až 1kg rozdíl může být,že utz nedokáže změřit tukovou vrstvu- TOmášek měl mít pár dní než se narodil 47cm a 2700g a při porodu měl normálně ideálně 51cm a 3200g

blanka.k
27. jan 2010

Jemrykka - já sukně kupovala v CaA a pak v jednom místním shopu pro těhule, já to musím vyzkoušet 😅 A zbytek (šaty, punčochy) mám pro netěhule, kalhoty nenosím, tak to nevím. Ale v CaA jsem našla nejlevnější z těch klas. obchodů.
Nikka - mě už to včera říkala ta mudr., že si mám dát cibuli akorát jsem její popis moc nepostřehla, pak sjem ještě volala mamce, tak to taky doporučovala, a můj M. se tím prý tím krmil zamala, tak mi to udělal a fakt dobré. prostě nakrájíš cibulku najemno, zasypeš moučkovým cukrem, a necháš půl dne odležet (nebo prostě aby to pustilo šťávu) a pak třeba 5x, 6x denně si dáš velkou lžíci. Já v tom tu cibuli ani necítila, fakt je to hodně sladké 😉

vladkaz1
27. jan 2010

Cafte ja som bola pre paier na dane muzovi do prace ,som odmrznuta ..
Od kamosky som dostala 3 je malicke adidas ponozticky uplne nadherne 🙂
Dnes ma caka po obede sono o 15 tej drzte palceky ,nech sa ukazeme v plnej krase 🙂
Gratulujem k dievcatkam ,uz sa to skore vyrovnava teda 😎
jaj a Flasky avent mam uz kupene tesims a jak mala 2ks za 4.99L

jemrykka
27. jan 2010

diki blanka, určite sa tam pôjdem cez víkend pozrieť🙂
a s mimibazarom nemáte niektorá skúsenosti? teda ohladne tehu oblečenia

lucik...
27. jan 2010

Už mi přišel balík z ppl 🙂

Já byla na velkém UTZ 22+3tt a to malá měla 531g 🙂 a taky říkala že je to akorát

blanka.k
27. jan 2010

My jsme měli v 21.tt 200-250g 😉

blanka.k
27. jan 2010

Tady jsem našla spoustu různých zarážek, "plotů" pro bezpečnost mimča 😉
http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre