Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
23. feb 2010

Nekoukáte na zprávy na nově? V pondělí nepojede skoro nic, vlaky, busy, MHD,.... http://ekonomika.idnes.cz/stavka-zastavi-v-pond... 😅 No, ještě, že nemusím do práce a nikam jinam

blanka.k
23. feb 2010

mateřská 2010 😉 hurááááá http://zpravy.idnes.cz/vyssi-materske-uz-nezabr... 😉 😉

antynka1
23. feb 2010

No to by bylo super 🙂
A s tou stávkou - v pondělí mám v plánu jet do práce - ale jestli bude stávka, tak se na to vyprdnu - sice jezdím s kolegou atuem, ale Praha by v tom případě byla tak zacpaná, že bychom jely minimálně 2 hodiny.....

zdenkapo
23. feb 2010

máme tuto,dá se vyvářet a je vzduchopropustná http://www.jysk.cz/4/5/20/525/3401923/a/catalog
jinak dělaj i jiné třeba takovou ať máte představu,na jakém principu to funguje http://www.babymax.cz/nepropustna-podlozka-50-x...

antynka1
23. feb 2010

ZDeni - už chápu. Díky

lucik...
23. feb 2010

blani jo, taky sem říkala že ještě že nemusím jezdit do práce, jinak nevim jak bych se tam dostala 😀

S tou mateřskou by to bylo super, ale tak stejně to musí jít ještě do senátu a pak k prezidentovi ne? Tak bůh ví jak to nakonec bude a jak dlouho to bude trvat, já už tomu nevěřim

antynka1
23. feb 2010

Lucíku - je před volbami, tak se budou snažit 🙂

blanka.k
23. feb 2010

Já chápu jak to funguje, jen pořád nevím, jak to poznat. 😅 Jak říkám, na stavbě taky na kusu igelitu nepoznám, když tam není označení, jestli je to vzduch propouští nebo ne. 😅 Mám doma něco takovéhoto, ale štve mě, že je nahoře to froté.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22227073&tab=0 😉
Právě objednávám toto:
dudlík s medvídkem... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&albu...
2 koše na pleny... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30891578&tab=4
krabici na kosmetiku na přebalovák... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29556066&tab=0 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26508007&tab=1
2 plínky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23094242&tab=0 😉

bramburka
23. feb 2010

jo ta mateřská to by bylo super, u mě je to asi 4 tis mesicne, supr. 😉

blanka.k
23. feb 2010

Ptá se primář před operacemi sestřičky: "Tak, co všechno dnes máme?"
"Dva lehké případy, bouračka na dálnici s utrženou rukou a pád z lešení.
A pak jeden těžký případ. Pan K., který doma odmítl umýt nádobí." 😀

Ptají se Pepy K.:
"Co ti říkala žena, když ses vrátil domů tak pozdě v noci?"
"Ani nevím, já po ráně válečkem na nudle do hlavy čtvrt hodiny vůbec neslyším!"

Paní K. se ptá muže: "Co si tam tak dlouho prohlížíš?"
"Naši svatební fotku. Divím se, že jsem se tenkrát tak usmíval!" 🤐 😅 (koukla jsem na naše svatební, taky je na nich M. dost vysmátej 😅 😀 😀 😀 😀)

Slípka snese a vysedí dvaceti kilové vejce. Hned se samotřejmě o to začnou zajímat novináři, tak přijedou spousty aut, najednou kolem slípky desítky novinářů a ptají se:"Jaké to bylo snést takové obrovské vejce?"
"No bylo to velice bolestivé."
"Teď když se vám povedl takový úžasný rekord, máte nějaké plány?"
"No ještě bych chtěla snést třiceti kilové vejce."
Novináři se pak přesunou ke kohoutovi a ptají se:"Jaké jsou vaše plány momentálně, když vaše slípka snesla rekordní dvaceti kilové vejce?"
"No ja asi půjdu rozbít držku pštrosovi." 😀

aaadus
23. feb 2010

mateřská - to by bylo super. Jen teda nevím jak se počítá, jestli ze základního platu bez osobních příplatků nebo s osobníma příplatkama
podložka proti počuraní - asi mám tu co blanka. No co, když to počurá, hodím pod prostěradlo provizorně jednorázovou podložku na přebalování a bude

Konečně jsem uklidila ty krabice od nábytku a jako bonus jsem si sama složila přebalovák do koupelny. A teď jdu uvařit chilli con carne

adelka89
23. feb 2010

nazdarek tak jsem zase tady 🙂
prave jsem se pustila do vareni zitrejsiho obedu 🙂 chci mit konecne jedno dopoledne na valeni v posteli tak delam segedynsky gulas a asi si ho dame i dnes na veceri, verim, ze nam z toho nebudu tezko 😀

adelka89
23. feb 2010

ja materskou neresim proste ji mit nebudu 😠

blanka.k
23. feb 2010

Adelko - jak je? Cítíš se už líp? A kdy jdeš na kontrolu? 😉

vladkaz1
23. feb 2010

Ahojte kocky moje ,zanedbavam vas ale nic ma nebavi 😅
Inak co nove? len mi tak ozrejmite?
Vsteky ste v poho este kinderka? No dufam teda 🙂 ja mam uz 6 kil hore 😀

antynka1
23. feb 2010

AHojky Vladko - no zanedbáváš nás..... Kormě běžných problémů jsme všechyn celkem v pohodě - někdy lépe někdy hůře.... A co ty?

matpaj
23. feb 2010

ahojte...... 🙂

ja vas nemozem docitat.....ale snazim sa.... 😒

babky, zajtra mam GTT, zjedla som zemlovku......nevadi to? a asi 2 kocky cokolady....nemohla som vydrzat.... 😒

antynka1
23. feb 2010

Matpaj - já jsem taky před Ogtt pila ten den kakao a nebyly z toho žádné následky - tak snad to bude v poho - akorát jsme dodržela těch 12 hod předtím nic nejíst a píte jne vodu nebo hořký čaj.

vladkaz1
23. feb 2010

Anty ja pohoda len som viacej unavena , ked som tu kolko krat sa mi nechce pisat ,alebo mi mala stoji za usami a pisti ,tak nemam zas sancu 🙂
Do obeda sme vonku ,testujeme novy kocik ,mala v nom super spava aj doma ,som max. spokojna aj stym ,ze ked ma omrzi farba prehodim na druhu stranu a budem mat zas inu kombi 🙂
Na poradnu idem az 10 teho a zajtra idem doki pre tlacivo pre malu do skolky ,jaj nehcce sa mi veru ,ale musim lebo je zapis .
Po obede si musim vzdy poslata spon pol hodku ,to vzdy ked pride MM a okupat sa potom mi je lepsie ,ale brucho mam teda dost velke 😀

antynka1
23. feb 2010

Vladko - ta unava je asi normalni - taky bych porad jen lezela a nejradeji nic nedelala....

jemrykka
23. feb 2010

matpaj aj ja som normálne jedla aj sladké akurát tušímm po 7 večer som nejedla lebo o 7mej ráno som to mala piť a výsledky som mala super🙂

adelka89
23. feb 2010

blani, no mne je docela dobre 🙂 ted nejake vetsi problemy nemam, sem tam tvrde brisko, krece v trislech a bolave kycle, ale je to vsechno zpusobeno tim jak se maly sune dolu.
Dneska mi mamca rekla, ze mi kleslo brisko, tak jsem zvedava co to znamena.
Na kontrolu jdu az za 14 dni tak snad do te doby bude vsechno OK. A co ty? Uz nemas ty bolesti jako jsi mela driv?
matpaj neboj to vubec nevadi, ja jsem si dokonce vecer v 11 hodin dala jeste jednu veceri protoze jsem mela proste hlad a palila me zaha 🙂 jestli mas dostatek inzulinu, tak to telo musi zvladnout bez problemu a jestli ne tak at se na to radej prijde hned 🙂 fakt se neboj 🙂

blanka.k
23. feb 2010

Matpaj - držím palce, já jedla odpoeldne čokoládu a v 8 večer si dala nějakou večerři a zajedla to asi 0,5kg slaďoučkých hroznů 😅
Nevím, ale asi mě začala docela zlobit žáha, už pár dní večer, většinou až po 22hod. mě začne páli v rkrku, udělá se mi tam jak kdyby bolavý knedlík, trochu to jde do hrudníku, ale spíš to pálí nahoře a spíš až tak hodinu po jídle, a dnes už asi ve 2 odpoeldne a nemůžu se toho zbavit, to nejím nic kořeněného, ostrého, smaženého a je to furt horší a horší. Možná to mám z toho, jak se mi každé jídlo vrací, tak nějak rozdrážděné, nevím, jak má pálit žáha 😅 Už aby byl čtvrtek a mudr. mi poradila 😅 Ten malej mi prostě musí vyvádět furt něco extra 😀

vladkaz1
23. feb 2010

ja som ani neni ze unavena ,dlho spat nemozem lebo ma bolia nohy a trpnu mi ,skor som taka ufucana
Adelka sufam ze je vsetko oki neboj uz dobojujeme ...vy uz mate za par jak sa hovori 😵

blanka.k
23. feb 2010

Adel - mě bolí břicho skoro pořád, buď jak při menzes, jak se ta děloha roztahuje (doufám, že je to ono 😅 ) a pak poslendí měsíc mě čímdál víc bolí střeva, jak se najím, ale v 1.trim bolely víc, tak ještě to jde 😅 Tak doufám, že to je jen tím utlačením dělohou a nějakýma mýma srůstama 😅 A máš něco na tu žáhu? Mě se na to ptala někdy po vánocích mudr. jeslti s tím nemám problémy, tak jsem říkala, že ani nevím, jak má žáha pálit, že to jsem nikdy neměla,...ehm, a je to tu. 😅

adelka89
23. feb 2010

vladi dekujeme 🙂 jj uz to mame za par 🙂
blani mne to boli uplne stejne, jako by spis do krku ne do bricha... a je to teda poradne neprijemne.

matpaj
23. feb 2010

joj, dakujem baby, som si myslela, ze to odlozim na strtok.....tak idem.... 😒

inak ja by som nedokazala nejest sladke....ak by som nahodou mala zle vysledky, tak mne nejaka dieta nehrozi, umrela by som............ 😖

blanka.k
23. feb 2010

A mám pro malého mega dáreček... koupili jsme našim fretkám v Globusu 100 malých plastových míčků, dala jsem je do krabice, do ní otvory, aby si v tom mohly šmejdit, to ony rády někde norují a v něčem se hrabou... a ony na to prdí 😝 😠 Absolutní nezájem, tak je zabavím, pořádně omeju, a bude mít malý na hraní v létě hodím na terasu nafuk.bazének (s krtečkem 😀 ), a do něj ty balonky a bude. Snad to bude mít větší úspěch 😅

adelka89
23. feb 2010

blani nene nemam na to nic ale pomahaji mi mandle a dynove seminka 🙂 jinak se rika ze by mela pomoct soda nebo osolena voda, ale to jsem delala jen jednou, kdy uz se to fakt nedalo vydrzet chtelo se mi uplne brecet jak to bolelo nakonec nepomohla ani sul a tak jsem spala v sede 😀

vladkaz1
23. feb 2010

Adel nemas za co ..
hmm ja si myslim ze porodim v maji skor ,neviem uvidime ,mne sa zda ten drobec v tom brusku taky velky .. tlaci ma na vsetky svetove strany ,hlavne rebra
Blanka mna zacne tak bolek ked chodim ,ze idem s kocikom k nasim to normalne musim zastat a pockat ,mama mi hovori ze to sa vsetko roztahuje ako pises ty..
Ja som zacala jest pukance a od vtedy som nemala zahu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre