Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

m.c.
5. mar 2010

Dobré dopoledne,
no u nás je zatím jasno, akorát pod nulou, ale nesněží. Takže čekám že k nám na Moravu dojde sníh o o víkendu🙂. Zatím mi to nevadí, mám teprve objednaný jarní boty pro Peťulu, takže hned jak přijdou tak už chci taky jaro 😀

Zdeni, ať dopadneš dobře na kontrole! Dívám se že jsi adeptka na první mimčo v této diskuzi, co 🙂? No jsem zvědavá jestli tě náhdou ještě někdo nepředběhne 😉

yanika
5. mar 2010

Dobre ranko, ja uz druhy tyzden chodim v jarnej bunde a topanky len take nasuchovacky goratexove 😉 aj ked sa dost schladilo verim tomu, ze zima mi nebude... vsak maly kuri, a ja sa potim a potim 😉
lucik: ja som tiez +14kg a doki zareagovala uplne normalne, bez komentara, tiez to vidim tak +20kg 😀
janulka: super, takze budes mat domka 3 princezne.. a ako hovori zdenka, aspon nemas problem s nakupovanim..
Co sa tyka veciciek, tak vacsinu mam nakupenu od slovenskych a ceskych vyrobcov, sem-tam nejake H&M, C&A, ale este som neprala, tak neviem ako to bude vyzerat potom, vsak napisem..

matpaj
5. mar 2010

ahojtee 🙂
uf, aj u nas napadol sneh....a je kvalitna zima.....
janul, gratulujem k princeznicke.....dufam, ze aj nam sa potvrdi.....co by som robila s tymi ruzovymi cacnymi vecickami.....
inak vcera som bola u jedn kamosky, ma polrocne babo-chlapceka a tej crly cas hovorili, ze bude mat dievcatko a az ked isla rodit, tak jej povedali, ze to bude chlap.....ani meno nemala pripravene a aj obliecky ma ruzove.....tak som sa normalne zlakla......boze ked ja mam UVZ az o 3 tyzdne.... 😒

pralinka25
5. mar 2010

dobre ranko. vcera som nebola na nete a teda docitat som vas nestihla, skusim teraz.
len ma tak napadlo ci neviete poradit ake znacky detskych hraciek myslim tak na hryzatka hrkalky a veci co si bude davat do ust su vhodne. nechcem take co mozu obsahovat nejake ftalaty a tak. neviete poradit osvedcene znacky?

yanika
5. mar 2010

matpaj: nestras! 🙂 teda niezeby to nebolo jedno... ale tiez sa chystame na chlapceka hihi...
Ja som kupovala aj tak vacsinou biele, zlte a zelene vecicky, modra sa mimoc nelubi...
Ale ako som pozerala do marcoviek a februaroviek, tak takato vec sa nestala uz davno 🙂
NO a ja mam ist na sono az v 36tt len kvoli kontrole polohy aj to len v osobnom zaujme, naposledy uz bol hlavickou dole.
Baby tak ja som si vybavila toho doktora, mam ist ku nemu na sono a stretnutie, tak som zvedava... Hadam som spravila dobre 😅

jemrykka
5. mar 2010

matpaj, jaaj ja som na tom rovnako od začiatku mi doki hovorí, že to bude dievča aj to bolo vidno krásne, ale keby sa náhodou nieči stalo...nemám ani meno a vačšina vecí je ružových....dúfam, že sa nepomýlil to by bolo 😀
inak ja som ešte neprala, chystám sa tak o týžden, dva na to, som zvedavá na veci, či sa mi tiež nejako požlokujú alebo niečo, dúfam, že budú dobré, len som počula na tie body z tesca že sa zvyknú roztiahnuť po pár praniach tam okolo pliec..no uvidíme....

matpaj
5. mar 2010

pralin, tak znacky lamaze, nattou, fisher price, sassy...na tie sa mozes spolahnut....aj no tie uuuzasne ceny 😀 😀

ja nejdem kupovat este ziadne hryzatka ani hrkalky.....mam spiralu z nattou, nejake plysove makkucke hudobne hracky tiez nattou a chcem nieco do kocicka....ostatne dokupim neskor....ved babo to hned nepotrebuje...
a mne sa strasne paci to textilne leporelo od lamaze......mozno este to kupim a uviazem okolo postielky.... 😉

matpaj
5. mar 2010

jemry, ja mam vacsinou take neutral farby, ale mam zopar ruzovych a tych by mi bolo luto, su krasne, nevedela som odolat a aj boli mastne.....ale mam znamu v tom obchodiku kde som nakupovala a slubila, ze ak by nahodou, tak mi vymeni za modre.....tak nemozem este prat, lebo tam musim nechat tie stitky....ja sa chystam az tak v 37. tyzdni prat.......

pralinka25
5. mar 2010

ja tiez nejdem kupovat ale v rodine sa ma pytaju co budem chciet a co nemam. vecicky uz nechcem tak ma napadlo toto. ale kedze nikto sa v tom nevyzna tak ich chcem instruovat na ktore znacky sa zamerat aby to nebola cina v peknom obale 😉
dik matpaj idem to poznacit 🙂

matpaj
5. mar 2010

no pralin, len im to v rodinke nasol. 😀 .... 😀 hracky tychto znaciek su nadherne, ale fakt su to nehorazne palky....ani kvalitne oblecko tolko nestoji.....

aaadus
5. mar 2010

Dobré ráno,
moc dobré teda není pro mě, v noci jsem nemohla spát, ráno zase poslíček jak pr.se a celý spodek mám nateklý ☹

doli1
5. mar 2010

dobré ránko
adus necheš si skočit k dr aby se na tebe koukl.přece jen nás čeká víkend at pak nemusíš na pohotovost.
hračky zatim kupovat nebudu máme jich plno.jen koupim jednu novou do kočárku jinak nee.jen na hračky by jsme už potřebovali jeden pokoj.je to děs co se za ty roky u nás nakupilo.

nikkka
5. mar 2010

dobre ranko..
u nas svieti slnko zatial, takze to snezenie mozme cakat cez vikend...
neskutocne mi je teplo...

aaadus
5. mar 2010

doli už je to ok, aspoň jsem si zkusila dýchání, pak si dala sprchu a je to ok. A ten spodek vím, že může být nateklý. Jsem se na to ptala dr a říkala, že jak už je hlavičkou dolů tak mi tam na všechno tlačí a to způsobuje to natékání. A já mám na dr mobil, takže kdyby bylo nejhůř, budu volat nejdříve jí

pralinka25
5. mar 2010

hehe matpaj 😀
sak ked sa pytaju 😀
ale tak nechcem ich vela. len by som nerada davala malemu nieco co moze byt nebezpecne.

adelka89
5. mar 2010

dobre rano holky 🙂
dneska jen nakouknu jdeme na ty promoce 🙂
aadus taky jsem mela desnou noc... me bolela zase zada, neskutecne 😠

aaadus
5. mar 2010

adelka asi už to pěkné období, kdy nám bylo dobře končí. Dneska zkusím spát s kojícím polštářem jestli to bude lepší

doli1
5. mar 2010

u nás už poletuje snížek 😖

aaadus
5. mar 2010

doli dej pokoj ze sněhem. Jak už je u vás, bude za chvíli i u nás 😝

bibi13
5. mar 2010

dobré raaaanko.. a zase tu máme piatok.. uf! ale to letí..

no u nas svieti slnko, ale hrozne fuka vietor.. ☹ a ešte k tomu studený..

xxx.klarka
5. mar 2010

ahojky,

u nás taky napadlo přes noc, to je už hrozný 😠

Mě taky vadí když mi šahá někdo jiný na břicho krom přítele. Malou stejně nikdy nikdy neucítí, protože ta je živá jen ráno a večer a přes den chrupká. 😀

zdenkapo
5. mar 2010

m.c.
no adeptka jsem a navíc druhorodička,tak je to pravděpodobné...uvidíme

hraček jsem prala celou pračku,takže nic nového kupovat nebudu a třeba i dostanem po porodu... máme toho spoustu,jak na postýlku,kočárek,šmajchlování....

naštěstí oba gyn. kteří nám ukázali,že je to holčička měli záběr zezdola,takže tak byly krásně vidět oba stydké pysky,takže mi nepochybujeme,ale pokud se to zezdola nepodaří a dr. to vyvozuje jen z toho,že tam nevidí nic rčet,tak to bych asi pochybovala....

lucik...
5. mar 2010

Ahoj holky 🙂

no já taky doufám že se nám nakonec nenarodi klučina 😀 Co bych s těma věcma dělala 😀 Ale potvrdili nám to dva různí doktoři a u toho jednoho jsme to i viděli.. Tak uvidíme jestli mi to potvrdí ve středu na velkém UTZ, ale snad jo 😵 😵 😵

aaadus to je mi líto že máš takové problémy ☹ To já spím teď docela dobře, jen se budím na záchod a jinak chrupkáme celou noc 😵 😵 😵

nikkka
5. mar 2010

aj mne vadi ked mi niekto chyta brucho..manzelovi dovolim, este jedna kamoska sa chytila, ale nikto viac a ked vidim ze niekto mieri rukou na moje brucho radsej sa uhnem...nemam to rada aj ked nie som tehotna zvlast okolo pupka, na to miesto ani manzel nemoze...

jemrykka
5. mar 2010

nikka presne okolo pupka to mám také citlivé akoby, to tiež nikomu nedovolím....

nikkka
5. mar 2010

teraz ked som tehotna tak okolo pupka mam ako keby modrinu, aj som sa doktora pytala, ale to je normalne to patri k tej ciare..doktor sa mi smial ked som sa ho na to pytala, ze mam povedat manzelovi nech mi da pokoj 🙂
ale zlakla som sa najskor ze co sa mi to porobilo..

adelka89
5. mar 2010

ad sahani na brisko 🙂 no ze by mi to nejak moc vadilo se rict neda, svagr je z maleho strasne nadseny, takze ten ma ruku na brichu porad, moje sestry taky protoze se na prvniho synovce taky velice tesi, ale nemam rada, kdyz mi na bricho saha nekdo v kavarne, autobude, ve skole.... to mi docela vadi, protoze vim, ze maly je stejne nekopne na povel 🙂

lucik...
5. mar 2010

Mě to taky vadí jen od někoho 😵 😵 😵

lucik...
5. mar 2010

Tak já mizim, dneska mam moooc práce 🙂
Musim uvařit, upéct něco dobroučkého a pak taky začnu malovat v pokojíku ty obrázky 😵 😵 😵

blanka.k
5. mar 2010

Dobré ránko,
tady taky polutuje ten bílý hnus studený ☹ Naštětsí je aprílové počasí, pak vykoukne sluníčko a nic na silnici nezůstane 😉
Zdeni - nakonec jsem fakt riskla vanu, protože ty bolesti se trošku horšily, a poté mi bylo mnohem líp. 😅 A už neuklízím, nic netahám, je mi to u p....zadku 😅 Prostě o víkendu si sednu a budu M. dirigovat , co kam dát, kterou knihu vyhodit, dá do sklepa,... 😅
Luci - a nebolí tě to třeba jak modřina? Mě takto bolí pod pravým žebrem, asi 14 dní? Já si myslím, ž ejsou to ty žebra, jak se roztahují 😅
Doli - Velrybu znám, tam chodím pro noční košile, protože doma jsem měla jen satén.košilky na ramínka, a na začátku těhu mi furt byla zima, a tam mají docela hezké a hlavně i ty klas.košile nevypadají jak na babičku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre