Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
19. mar 2010

klarko ahoj, doufám, že už je lépe a že tě co nejdříve pustí domů 🙂

jemrykka
19. mar 2010

adus no tak dufam, že už nebude robiť otočky🙂) no inak teraz to asi príde sa nám budú vlniť bruchá tak to už bude poriadne vidieť ako sú už velké naše bejby

antynka1
19. mar 2010

Adus - prosím už jsi posla ten kupon? Abych zhruba věděla, kdy ten monitor mám očekávat.

aaadus
19. mar 2010

antyn dneska jsem ho posílala, tak by ti během příštího týdne měl přijít

antynka1
19. mar 2010

Adus - díky moc 🙂
Tak psala Klárka, moc děkuje za pozdravy a má chudák nějakou depku. Tak Klárko, hlavu vzhůru, už brzy budeš doma, neboj. Ještě to tam vydrž a bude lépe, neboj 😉

antynka1
19. mar 2010

Nevíte co Zuzulka?

aaadus
19. mar 2010

klarka neboj, oni tě určitě brzo pustí domů. A vím jak ti je, v nemocnici to psychice moc nepomůže

lucik...
19. mar 2010

Ahoj holky,
tak už to konečně funguje, to byl absťák 😀 😀 😀

My se máme dobře, to sluníčko je báááječný 😵 Jen mám nějaký výtok, to už mám teda dlouho, ale teď jak jsou holky v nemocnici tak pořád řeším jestli je to výtok nebo plodovka, magor no.. 😀

antynka1
19. mar 2010

Jestli se chcete pobavit, doporučuji toto téma, mě úplně stačila první strana a jsem absolutně odrovnaná: 😀
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zahadny-...

m.c.
19. mar 2010

Klari, odpočívej v nemocnici, je lepší být chvíli sledovaná, brzo tě určitě zas postí domů!

Lucik, já mám taky výtok a poslední dobou trochu víc než dřív, ale určitě to ještě není plodovka🙂.

Normálně, na diskuzi kam chodím s holkama co mají děti starý jak Peťula porodila předevčírem jedna holka. Ještě odpoledne psala že asi brzo porodí, že ji není moc dobře a v 7 večer měla nepravidelný kontrakce, dala si vanu, kontrakce se rozjely ppo 5 min, 19:53 odjeli do porodky a malej se narodil 20:13!!!! Dojeli 20:05 do porodky, hned jí rupla voda a porodila bez nástřihu, na jedno zatlačení. Ještě že mají porodnici za rohem🙂. Jako, chci rychlej porod, ale tohle je už fakt moc 🙂 🙂

lucik...
19. mar 2010

mc já vím že to není plodovka (asi) ale jak člověk vidí co se tady děje, tak se víc kontroluje a tak 🙂 Ale ani mi poslední dobou netvrdne břicho a ani posly nemám (ťuk ťuk) tak si to užíváme 😵 😵

Ty jooo, taková rychlovka 😀

dezyre
19. mar 2010

Ahoj holky..
Taky moc moc zdravím Klárku a držím pěsti ať už je líp 😉
Luci, tak já trpím na výtok skoro od začátku těhotenství, akorát to nebyl tak hroznej. A poslední dva měsíce už nedám bez intimky ani ránu, dokonce ani v noci 😉
Jinak já jsem trpěla včera, bolelo mě břicho jak na menstruaci, do toho chvílema tvrdlo a když jsem si stoupla tak jsem se nemohla narovnat jak mě to pnulo.. každopádně jsem se z toho vyspala. Poslední dobou mě malej i docela děsí, protože mě připadne, že se málo hýbe, nebo spíš málo často. Ale nebudu se děsit, určitě je v pořádku, jen asi víc spací, protože když začne, tak to stojí za to 😉

aaadus
19. mar 2010

mc jj, to jsem taky četla o tom porodu, ale myslím že v diskuzi kuřátka březňátka. A to už je fakt moc rychlé, my bysme asi ani nestihli dojet do porodky

aaadus
19. mar 2010

Já musím zaťukat, že teď co beru ty čípky na mykozu tak výtoku ani kapka (ťuk ťuk). Ale slipovku pro jistotu nosím když jdu mezi lidi, kdybych kýchla a ucvrnkla si 😅
dezy já jsem tak včera plašila, že se malý nehýbe. On vždy po józe jak je závěrečný relax, tak sebou mele jak šídlo a včera. nic. Doma jsem se najedla, dala si i čokoládu ať ho to probudí a nic. Tak pak sprcha a masáž břicha a taky nic. No a přijel manžel, promluvil a začal sebou mlít až z toho dostal škytavku. Ještě se ani nenarodil a už je vyčuraný jak ďura do sněhu 😀

lucik...
19. mar 2010

Tak malá je pořád lenoch 😀 Hýbe se málo, většinou jen kolem 11.té večer 😀 A když chci já přes den tak mám smůlu, ale stačí aby manžel položil ruku na břicho a je to 😀

lucik...
19. mar 2010

Tak malá je pořád lenoch 😀 Hýbe se málo, většinou jen kolem 11.té večer 😀 A když chci já přes den tak mám smůlu, ale stačí aby manžel položil ruku na břicho a je to 😀

Dezy já ho mám taky od začátku, ale teď právě taky víc , asi je to hold normální nooo 😀

m.c.
19. mar 2010

aadus, jo, to je ta holka. Fakt rychlost, jestli jsou všechny druhý porody rychlejší tak už se začínám bát 😀

Mimčo asi nemá rádo jízdu autem, protože pravidelně když sednu do auta, tak se začne hýbat🙂. A pak je taky nejaktivnější večer.

adelka89
19. mar 2010

nazdarek holky, vidim ze konecne zprovoznili konika.
Ja jsem vcerejsi den stravila nad desinfekci koupelny a chodby a v noci jsem mela poslicky, kteri pokracovaly i rano tak jsem volala doktorce, ta me samozrejme chtela ihned videt, prijela jsem, mrkla na me, cipek se zacina otevirat, zkracuje se takze zase narizeny klid dala mi nejake leky na uklidneni (ty co davaji vsem tehulkam) ale neplanuju je brat.... proste uz se zacina neco chystat, nechavam tomu volny prubeh 🙂 budu se sice vic setrit, ale do tech leku se mi teda nechce

lucik...
19. mar 2010

mc a jak rychlý si měla první porod 😀

Nám v porodnici na besedě říkali, že se nemáme bát, že to otevírání trvá u prvorodiček většinou 8-10 hodin 😀 To teda potěš 😀 😀 😀

antynka1
19. mar 2010

Adelko, nemáš už ten hnízdící syndrom? Říká se, že jakile začne ženská hodně pečlivě uklízet, tak se porod blíží 😉

lucik...
19. mar 2010

adel tak u tebe by už bylo jedno, kdyby se Lukášek narodil, ale jen ať tam ještě chvilku zůstane 😵 😵 😵

adelka89
19. mar 2010

anty asi neco podobneho 😀 nemam rada "vuni" sava,ale ted jsem ho dobrovolne vytahla 😀
luci no dyt jo 🙂 ale jen at se tam jeste chvili dopece 🙂

doli1
19. mar 2010

ahojky šimka máme u babičky na prázdninách tak jsme byli s tátou posedět s kamarády.já už to vzdala a táty tam nechala to bude zas stav 😀
celý den jsem kontrolovala kdy koník pojede a jednou mi vyjelo že možná nepojede i zítra tak jsem se děsila co budu dělat 🙂)))))
hlavně že už jede.já jen prala a odpočívala.vyprala jsem povlečení na malou,mantynel,sedačku tak už bude skoro všechno nachystaný
klárce držim pěstičky až ji brzo pustí.doma je doma a ta psychika v nemocnici je na prd nic dobrého pro prcka.
andelka já už bych taky nic nebrala kašli na to.pokud to má přijít tak přijde a pěkně přirozeně.
já kdybych neměla malou KP tak bych taky jen odpočívala a nic nebrala.
já si už přečetla pár info o překotných porodech protože se to ted vyskytuje dost často.u mě teda nehrozí s KP ale hodně psali že ani u prvorodiček to neni vyjmečný porodit do dvou hodin.
porodní kurzy taky nejsem moc na alternativní věči raději mám jistotu v dr.
pohyby ty už jsou dost omezený.elinka se hýbe často ale už to nejsou kopance ale musim říct že v úterý mě zlobila nějak se ji nechtělo hýbat.hlavně je zlatíčko furt mi ukazuje nožičku nebo co to je.šimek vždy hned utekl ale ona si ju nechá hladit

lucik...
19. mar 2010

doli mě taky furt strká nohu pod žebra a nechá si na ní šahat, ale moc příjemný to teda neni... Já si vždycky myslim že mi tvrdne břicho tak tam sáhnu a ono se to hýbe 😀

doli1
19. mar 2010

pod žebry to neni přijemný hlavně když se trefí.jak je elinka KP tak mám nožičku na boku spíše dole nebo kope do pánve takže to neni nejhorší.je pravda jak se ta kůže natáhne tak to neni příjemný.
mě přijde že elča je dost mazel.šimi jak jsem se ho dotkla tak zmizl a elča nee ta poslušně drží.

doli1
19. mar 2010

ještě někdy děláme s tátem blbosti že dáme elče na břícho ovladač a pozorujem co dělá ta se stoho může zbláznit.jak kdyby ho viděla nebo cítila.hned se do něho trefuje a to je super jak se vlní a kolik vyvine pohybu za tu chvíli. 😀 😀

lucik...
19. mar 2010

doli to my takhle pozorujeme jen břicho, ani ovladač tam být nemusí a pořád se mi tam dělají boule 😀 A jak se to právě napíná tak nic moc 😠 😀

Já jdu chrnět 😉 Ráno vstávám brzko, jdu s kamarádkou ráno na generálku miss, máme to z práce, mají od nás pronajaté prostory 😵

doli1
19. mar 2010

to my taky pozorujem ale manža vidí tak každé třetí kopnutí a ten ovladač je to vyloženě na provokaci protože vim že se bude mrvit víc.ted je taky vzhůru a mrví se
aaaaa manža přišel domů tak jdu taky spinkat.já mám zítra volný den takže doufám že až do 10 budu spinkat

bramburka
20. mar 2010

čau tak jak se vam libi novej kun, me to nejde aktuializovat to me vadí...

aaadus
20. mar 2010

Dobré ránko,
dneska je venku krásně. Už se mi perou deky, tak mi krásně proschnou. A pokusím se umýt si auto, akorát manžel z toho má strašnou srandu, prý než se k němu natáhnu tak si ho umyju břichem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre