Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
25. sep 2009

pozeram ze tu sa este zije 🙂
mna sice uz pomaly taha do postele, ale este som kukla na kona

tinus, gratulujem 😵

ja som sa dopocula ze aj v hrozne je kyselina listova tak sa s nim napchavam, aj ked urcite aj Femibion, nam k tomu treba aby jej bolo dost

michalag
autor
25. sep 2009

bramburka akoze to nevidis, uz som pisala ze je pod nickom majovky2010, ale vy asi budete musiet ist na slovenku stranku

kacenka24
26. sep 2009

Dobré ránko, tehuľky. To tu dnes ešte nikto nebol? 😕

U nás to dnes vyzerá na pekný slnečný dník, tak hádam pomaličky poprezliekam periny. 🙂

slunickoseznam.cz
26. sep 2009

Ahoj taky přeji hezký den i když u mně zatím tak slunečný není od rána je mi blbě od sedmi už nespím ale dala jsem si sprchu a doufám že mi budelíp at se můžu najíst 🙂

zuzub
26. sep 2009

ahojte, ja som sa dnes v noci zobudila a nemohla som vôbec spať... 😒

slunickoseznam.cz
26. sep 2009

Ja večer chodím brzo spát a ráno se brzo budím jinak jsem byla schopna spát i do jedenA přidávám do ankety jak dlouho jsme se snažili bez Ha jsem od 1.1.2008 a snažit jsme se začli červenec 2008 takže něco přes rok a letos jsem brala parlodel kvůli vysokímu prolaktinu a clsotilbegyt na ovulaci 🙂

shaarka
26. sep 2009

ahojte 🙂
zuzuj, dik, super stranka - predtym som na nu nenatrafila 😉

michalka, a nebolo by lepsie, keby si tu tabulku dala do svojho albumu? naco treba novy nick??

lenocka84
26. sep 2009

ahojte tehulky
ako sa mame?

shaarka ako?

bramburka
26. sep 2009

ja spala 12h, a ted i po obede 😀 konecne jsem vyspala a neboli me bricho

bramburka
26. sep 2009

uz tabulku vidim, dobry 😉

slunickoseznam.cz
26. sep 2009

Já se chci taky tak vyspat 🙂

bramburka
26. sep 2009

tak spi! ty jeste muzes! ja zacala varit hovezi na cesneku a ejstli jsem teda do ted enzvracela, tak asi zacbu, strasne mi to smrdí..............................

miroslava89
26. sep 2009

ahojte.. mne dnes bolo prvykrat otrasne skoro cely den 😒 neviem ci z mozneho tehu ci z coho.. ale ...ale..

gabap
26. sep 2009

ahoj holky 🙂
dneska jsem nepouzitelna,zase me boli bricho ale hrozne,jako pred menzes 😒
zaludek me boli urcite z tech leku a taky bych porad spala 😒
radsi za vami ani moc nelezu,pac mam furt nejaky problem a nechcu prudit 😖
uzijte si prodlouzeny vikend 😵

monika.c
26. sep 2009

ahojte dievcata,vy ste tu toho popisali,len citam a citam.gratulujem novym tehulkam.vidim,ze august bol velmi plodny.ja som bola v stredu u GP ,to je doktor tu v anglicku a musim vam povedat,ze som sklamana.ked som tam prisla a na recepcii povedala,ze som tehotna a ze neviem ako to u nich chodi,tak sa na mna len pozrela a povedala mi,ze najprv mi zoberu moc a vysetria si ho oni,ci som naozaj tehotna a ze az potom pojdem k doktorovi.takze ziadna krv na potvrdenie tehotenstva len moc.mam normalne hrozu,co ma caka dalej. 😢 idem k dr v pondelok,tak potom sa ozvem,cim novym ma prekvapili.inak stale mi je blivno 😒 ,uz to ani neriesim,len niekedy je naozaj tazke sa v praci tvarit,ze mi je fajn,ked by som najradsej bola doma a pekne si lezkala.

tinus
26. sep 2009

Ahojte dievčatá aj ja sa chcem zapísať do tabulky len neviem ako poradíte mi prosím ďakujem

bramburka
26. sep 2009

Monika, to neres, zde tu taky malokdy berou kerv na potvrzeni tehu, dela se tu datace tehotenstvi pomoci UZ, a to asi tak kdyz jsi v tom 6.-7. tydnu, i pozdeji, neboj, bude to dobry. Vsude se rodi deti.

bramburka
26. sep 2009

Tinus, napis Michalag do IP udaje: Nick, odkud jsi, termin porodu, vybrana jmena, porodnice kde chces rodit a věk tuším.

slunickoseznam.cz
26. sep 2009

Michalag nevadí mi to v pohodě
Já jsem momentálně v práci a není mi nejlíp ale lepší než dopoledne a ráno párkrát jsem i zvracela mně teď momentálně smrdí skoro všechen salám a naopak mi chutnají ryby 🙂

marcelapetrikova
27. sep 2009

ahoj holky koukám po koníkovi a vidím že už je tady téma máj 2010 😀 malá měla být letošní květnátko ale nějak to už nestihla 😀 tak vám všem moc gratuluju a pořádně si to užívejte letí to jako voda a než se nadějete máte uzlíčky v náručí 🙂 😵 😵

halintoa
27. sep 2009

ahoj baby,
dnes to tu dajako spí, vidno, že cez víkend je čo robiť 🙂 . Ja som včera upratovala a robila výživu, dnes ma čaká ďalšie upratovanie a hora žehlenia. A zajtra idem konečne k doktorke 😵. Pekný dník všetkým mamičkám a fazuľkám 🙂 .

michalag
autor
27. sep 2009

Ahojte 🙂
marcela dakujeme 🙂

Ja som si dnes konecne dobre pospala, sice sa maly v noci budil, ale od 7:00 si ho zobral tatino a ja som si pospala az do 10:00 😅 🙂

bramburka
27. sep 2009

miso, to me nestras, ze se bude mala budit jeste ve 3 letech... ☹

gabap
27. sep 2009

cau 😵
dnes jsem mela stejne rano jako Miska 😀
holky s tim buzenim prcku v noci to musi byt sila,ten muj spi celou noc 😅

michalag
autor
27. sep 2009

bramburka, nas krasne spinkal od 6m do 2 rokov celu noc na male vynimky, ale od vtedy sa budime ale nie kazdu noc, ale vacsinou 1-2x ano

gabi, ze je to super 🙂

blanka.k
27. sep 2009

Ahoj holky,
gratuluji dalším k //, pak všem co jim dobře dopadly další vyšetření, a nesmím zapomenout držet palce těm, co to ještě čeká. Koukám, že 7. a 8.10. bude u gyn. plno 😀 Nás to taky čeká 8.10., ale to už jdeme na 3. UZ 😅 , asi mám hodně poctivou mudr. Se mě právě i ptala, jestli jím nějaké vitamíny, tak jsem říkala, že Calibrum babyplan, tak říkala, že to je dobré, že tam je dostatek kys.listové, že to dělím dobře. 😉
Všem krásnou neděli , v Brně je celý týden nádherně slunečno (a já nemám ani vycházky 😝 ), tak aspoň mám rozvalené okno a asi se půjdu na chvíli vyvalit na terasu 🙂

slunickoseznam.cz
27. sep 2009

Ahoj tak noční jsem včera zvládla akorát jsem byla docela unavená a ráno mi bylo opět blbě ale jinak oki já mam další kontrolu až 26.10 je to ještě daleko ale bublinka by už měla být veliká a měla by mít srdíčko tak snad je všechno v pořádku když je mi tak blbě ,jinak mne štve ta nepsavost jsem unavená ale spim malo a kratko
Jinak u nás je taky krásně asisi vyrazím někde na prochajdu 🙂

newyorkgirl
27. sep 2009

ahojte 🙂 my sme uz v Anglicku naspat z dovolenky, akurat sa chystam k lekarovi tuna zajtra ale ako uz tu monika pisala do cca 12TT tu s vami nic nerobia iba tehu test z mocu a nic viac iba sa cakaaaa ci zvladnete prvy trimester a vysetrenie budu az potom... mna zaludok posledne 2 tyzdne trapil cele dni jem iba po troskach a zo vsetkeho mi je tazko, ale sa mi zda ze sa to uz zlepsuje.... dnes sme si s malou pobuvali krasne do 10.30 az sa mi verit nechcelo tatinka mame v robotke takze upratujeme domcek pomaly 🙂

lenocka84
27. sep 2009

ahojte kocky
aky ste mali dnik?

samurajka
27. sep 2009

Ahoj holky, já jsem včera začala špinit, tak jsem si naordinovala duphaston, který mi zbyl od minule, zatím teda žádná změna, pořád špinění a bolest v podbřišku. Na pohotovost se mi ale nechce, tak čekám do úterý, že zajdu ke svému Dr. Tak držte palečky, jsem z toho docela vyděšená, protože minule to začlo také špiněním ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre