Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
13. apr 2010

Klárko - Křemílek je nádherý 🙂 Vy všehcny si ty pokojíčky tak krásně pipláte - my tam frkneme jen nábytek a bude....... Na malování můžu zapomenout a na podlahu taky - je tam hnusná modrá, která se mi nějak přestala líbit.... Ale manža s tím enchce nic jiného provádět.......Ach jo....

dezyre
13. apr 2010

Mimochodem Kláry, kráááásnej výtvor.. Já bych se nezmohla ani na obkreslení.. jsem prostě mehlo co se týká kreslení 😅

dezyre
13. apr 2010

Anty neboj .. já jen vymalovala pokoj na žluto a na zem jsme koupily koberec - červenej s autíčkama, jakmile tam udělám trochu pořádek (pač mám věci pro malýho různě po koutech a tak a teď se to chystám zvelebit a dožehlit

xxx.klarka
13. apr 2010

děkujuuu, jsem se toho bála, jelikož jsem nemohlo na kreslení atd 😀 nikdy jsem to neuměla. Ale tohle se docela dalo a mám z toho radost, že jsem jednou udělala něco "sama" 😀😀

antynka1
13. apr 2010

Dez - já ho nemůžu ukecat ani na koberec..... prý jen dáme nějaký na prostředek........

antynka1
13. apr 2010

V sama doma mluví o příkrmech.

aktaka
13. apr 2010

tak já kdybych obkresovala, tak ve finále není poznat, co to mělo být 😀

my budeme mít taky jen vymalováno (doufám) a nábytek, tím to hasne
ani nebesa na postýlku nemám, jen na kolébku, co bude v obýváku. budu muset vystavit hodně plyšáků, ať je poznat, že je to dětský pokoj 😅

babara
13. apr 2010

me teda vzdy kontroluje spodem ten cipek, myslela jsem ze je to normal, ze UZ jsou navic.

Zelezo ja beru, uz poctive 2xtydne, protoze i v 2.trimetru nebyly vysledky nic moc ac jsem ho brala, asi prcek hodne spotreboval a v 3. uz lepsi, ale i po porodu pri kojeni je ho velka spotreba a nestiha se tvorit, tak ho beru, ted Aktiferrin a chodim ted krasne na zachod 2xdenne, to driv tak max.obden, asi za to muze lnene seminko 😉

kitty123
13. apr 2010

Nazdárek holky,
koukáme po obědě na pohádku, tak mám čas nakouknout.

kitty123
13. apr 2010

Klarko, nádherný obrázek do pokojíčku, jsi šikulka 🙂 Jak je velký? Měla jsi šablonu?

nikkka
13. apr 2010

no ja keby som mala nieco take na stenu vytvorit, tak asi mi ruky odpadnu..na kreslenie som strasny antitalent..

kitty123
13. apr 2010

Taky jsem nikdy neuměla kreslit. Jsem schopná jen obkreslit a vybarvit. Jenže kde sehnat velké šablony.

dezyre
13. apr 2010

Anty tak já kupodivu ukecávat nemusela, prostě jsem řekla, že bude na celé ploše koberec, protože nebudu vysávat kobereček a ještě s ním šibovat abych vytřela země, krom toho až malej poleze, tak bude koberec od rohu k rohu lepší a bylo 😀 Prostě jsem to rozhodla..
Jinak v pokojíčku zatím bude akorát přebalovací komoda, odpadkový koš a nějaké hračky jinak nic moc, spinkat zatím bude v ložnici, takže tady bude i ta postýlka...

antynka1
13. apr 2010

Dez - tak to u nás je to horší, protože to lino jsem cca před rokem osobně vybírala a teď už se mi nelíbí... tak se manžovi nic s tím dělat nechce.......

dezyre
13. apr 2010

Tak manža taky nebyl nadšenej nad celým kobercem, protože v tom pokoji jsou pravý dřevěný krásný parkety... a jeho mrzelo, že se to zakryje kobercem.. Tak jsem mu řekla, že ty parkety máme ještě ve vedlejším pokoji a v ložnici, že tam se na ně dívat může 😀

dezyre
13. apr 2010

Však s tím nic dělat nemusí.. na to lino jen hodíte koberec...

kitty123
13. apr 2010

My máme všude plovoucí podlahy. A naštěstí se shodneme, že koberec nechceme nikde. Jen v pokojíčku je malý kusový jako silnice.

antynka1
13. apr 2010

No mýmu manžovi se nelíbilo, že ten koberec by byl i pod nábytkem a že by možná nevyšel pod dveře, že by se musely nechat ještě jednou podříznout. A taky to lino je modré a inteligentně jsem tam nechala dát i modré lišty, takže by to bylo na stranách vidět.......... Ach jo, pěkně jsem si to podělala.....

antynka1
13. apr 2010

Takže zbývá plovoučka, ale tu jsem nevybojovala taky....

dezyre
13. apr 2010

Anty ono je to marný, jak si chlap něco usmyslí tak s ním normální člověk nehne.. Tak my jsme dveře museli v pantech trochu nadzvednout a podložit, aby taky nedřeli o koberec a v pohodě. Jo a kupovali jsme normálně ten řezanej, nebo metrovej, nebo jak se jmenuje :D
Kitty tak my koberec máme jen v tom pokojíčku a v obýváku, jinak na chodbě a kuchyni dlažbu a v pokojích ty parkety..

aktaka
13. apr 2010

my máme všude plovoučky, jen v obýváku kusový koberec pod konferenčákem a bude kusový i v dětském. já koberce zase moc nemusím, drží se v tom bordel a roztoči a my jsme oba alergici, tak počítám, že budou i děti

Antyn, to znám, taky bych se nejraději pár kousků zbavila, naštěstí ale jen nábytek, u podlahy by to bylo horší. ale třeba bych klidně vyměnila obklady v koupelně, ale jsou nové, tak mám smůlu

andelka
13. apr 2010

Tak se hlásím od doktora - první monitor - sranda - ležela jsem na boku, mimčo pěkně spinkalo, pak jsme se snažily ho vzbudit, chvíli jsem ležela na zádech - no žádný velký úspěch. Vyšetření v pořádku, všechno ostatní taky, další kontrola za týden, zase monitor a i UTZ.
Akorát se teda hlásím do klubu streptokok ☹ Jsem to čula.

antynka1
13. apr 2010

Já taky nikde nemám koberce - nemám to ráda - ale říkala jsem si, že až mimi poleze po zemi, tak to bude nejlepší....... Asi se alespoň zkusím podívat po nějakých obrázcích na zeď..... Nejlépe nalepovacích.......

dezyre
13. apr 2010

Andi, to je super, že si dopadla dobře...
Holky ale tak to je mazec.. myslím, že tady převažuje streptokok.. No uvidíme co já, dozvím se to ve čtvrtek.

xxx.klarka
13. apr 2010

kitty, ano je to podle předlohy a je to veliké. Od ruky bych to fakt nenakreslila, malovat neumím 😀 Tadyto je taky jen obkreslené a vymalované 😀 ... Jsou tady od sud: http://www.predlohy.sk/ Objednávala si je tam i Lucik a aaadus myslím. 🙂

dezyre
13. apr 2010

Kláry a za jak dlouho ti to přišlo? .. A objedávala si si i ty barvy od tama?

xxx.klarka
13. apr 2010

Já se výsledky na streptokoka dozvím v pondělí, tak jsem zvědavá.

Jinak mi máme všude plovoučku, akorát v ložnici máme koberec, aby to bylo teplejší až malá pak poleze atd. A pod konferenčákem v obývákiu takový malý, aby nebyla zima na nohy když sedíme u telky. Protože jsme úplně dole a nemá nás kdo vyhřívat ze spoda.

xxx.klarka
13. apr 2010

dezy, přišlo mi to asi za 10 dní od zaplacení a ano objednávala jsem ty jejich tonovací barvy.

gabap
13. apr 2010

klarko naaadhera 😵 😵 😵 😵 nechces mi to prijet namalovat 😀

aktaka
13. apr 2010

anděl, super poradna, ale ten streptokok, to je na prd. to tady má snad většina ☹
jsem zvědavá jak mně budou dělat monitor s tím mým lenochem. tam budu nocovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre