Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kitty123
13. nov 2009

děkuju 🙂

zzuzullka
13. nov 2009

pozerám,že tvoj malý má dobrý dátum narodenín ale mohol ešte 5 dní vydržať 🙂

kitty123
13. nov 2009

To nám říká hodně lidí 🙂 No ale jelikož se narodil plánovaným císařem, tak to nešlo, protože 7.7. byla sobota a to by tam kvůli mě nikdo nešel.

kitty123
13. nov 2009

Ale třeba nám to vyjde u tohoto miminka a narodí se 5.5. 🙂

zzuzullka
13. nov 2009

to by bol tiež pekný dátum 🙂

ja som zvedevá kedy budem rodiť ja lebo v máji by som mala mať aj ing. štátnice tak to aby som tam šla aj s taškou keď im tam od stresu porodím 😀

marmar1
13. nov 2009

mě už právě začíná trochu tlačit,ale jinak neusnu ☹

marmar1
13. nov 2009

já jsem rodila 28.2.2008 a zrovna byl přechodný rok,tak ještě jeden den a měl by chudák narozky jednou za 4 roky 😀

marmar1
13. nov 2009

ale zas není nad to být věčně mladý že 😀

doli1
13. nov 2009

taaky spávám na břichu ale stoho si hlavu nedělám dokod to nevadí mě tak to nevadí ani prckovi jinak by mě to dal hned najevo.dnes jsem viděla 3 kopanečky a asi fakt už slyší protože drahý syn šel pozdravit svého brášky trochu hlasitěji a chudák se asi lekl tak kopl.sšho si trochu dělám hlavu ej to že se často probouzím na zádech a ruce za hlavou a to se nemá tak natahovat.dokud pořádně neusnu tak na to myslim že to nesmím ale v noci to přijde samo.bojim se že bych později prcka uškrtila ☹ musim se to odnaučit.

zzuzullka
13. nov 2009

marmar ale vieš aký by bol napr. v 50-tke stále vekovo mladý 😀

nám sa malo naše prvé narodiť teraz na vianoce tak sa mu asi ten dátum nepozdával tak nám odišlo ☹

kitty123
13. nov 2009

marmar, to byste ušetřili za dárky k narozeninám 🙂 🙂

marmar1
13. nov 2009

zuzulka je hezké že to tak bereš 😵 ,v kolikátém týdnu si o něj přišla?

kitty no to jsem zvědavá jak dlouho by to toleroval 😀

zzuzullka
13. nov 2009

doli tak toho sa tiež bojím lebo tiež sa tak budím na chrbte s rukami za hlavou 😒

marmar odišlo nám cca v 9 alebo 10 týždni ale dozvedeli sme sa to až v 12-tom na ultrazvuku bo mi vôbec nič nebolo ani kvapka krvi ani nič a dokonca mi normálne rástlo brucho a aj nevolnosti som normálne mávala takže to nechápem že aspoň tie nevolnosti neprestali

ja som na tom bola psychicky strašne zle a potom som si povedala že si ho boh vzal do nebíčka aby z neho urobil anjelika, ktorý teraz dáva pozor na svojho súrodenca. takže verím že toto druhé má v nebíčku svojho anjelika, ktorý dá na neho pozor. ale aj tak stále na neho myslím a občas mu zapálim sviečku na cintore aj keď možno sa niekomu zdá že to až moc prežívam...ale podarilo sa mi cez to ako tak preniesť až keď som znovu otehotnela aj keď nikdy nezabudnem

zzuzullka
13. nov 2009

som sa teraz trošku rozpísala 😅

marmar1
13. nov 2009

zuzu 😵 😵 😵

doli1
13. nov 2009

zuzulko to je mi líto ale je divný že se nic nezměnilo ikdyž dítě umřelo.hlavně že tohle ja zdravůčký a určitě to dotáhnete až do konce a budeš se radovat s miminka.
mé kámošce se stalo že o mimi přišla až kolem 30tt to musí byt strašný bléééééééé.celkově přijít o mimi kdykoliv musí byt děsný ale raději jiné a veselejší téme
dívali jste se na novu na chůvu?to bylo super 😀 😀

aaadus
14. nov 2009

Dobré ráno všem,
kitty gratulace veliká
já na břichu nespávám od začátku, vadilo mi
doli já už to viděla, ale dobrá komedie. akorát ten swayzy tam měl takovou divnou roli a ten dabing. jo hold hříšný tanec je hříšný tanec

zdenkapo
14. nov 2009

kitty gratuluju... ale na ty tripply bych nešla,pokud si byla na certifikovaném pracovišti...

holky tak jsme všichni dostali rýmu,tak to bude... 😠

bondy1
14. nov 2009

zzuzullka, ach jo, 😔 to sú skúsenosti, bez ktorých by sme sa obišli... Super, že sa zadarilo, určite to bolo veľmi tažké... o to viac si ceníme zdravých drobčekov... Ja som včera bola taká šťastná, že sa mimi na sone hýbalo a poskakovalo, aspoň na chvíľku to ukľudní...

bibi13
14. nov 2009

čaute.. objavila som jeden kočík, vyzeral užasne.. len som nevidela športovu čast.. skuste pozrieť.. camarelo q12

aaadus
14. nov 2009

bibi sportovní tam přece je, jen teda moc nevypadá jako sportovní

zdenkapo
14. nov 2009

bibi tu to máš na obrázku se sportovní verzí i se sedačkou 😉 http://kocarky.shop5.cz/cz-detail-222924-kocare...

zzuzullka
14. nov 2009

baby mávate aj vy teraz také kŕče v črevách? ja dosť často a stále musím jesť espumisan lebo ma strašne nafukuje 😠

a neviete aký máte pulz? bo mne bolo dnes ráno tak dosť zle že sa mi stále točila hlava a tak som si odmerala tlak a tlak bol ráno trochu vyšši ale teraz už je v normálne ale mám hodne vysoký pulz.celý deň medzi 110 - 115. ja to nejako neriešim ale rodičia a manžel sú z toho dosť poplašený 😖

zuzub
14. nov 2009

zuzi, ja má tiež vyšší pulz tak okolo 95 a tlak mám pritom nízky

zdenkapo
14. nov 2009

zuzu je to vyšší puls,já mívám většinou teď v těhu mezi 85 a 100... půjdu do Vánoc na ekg,tak uvidim,co mi řeknou,manža mívá tak 6O a prý je to dle kondice,ale v těhu bývá vyšší a kolik tak míváš tlak?

zzuzullka
14. nov 2009

tlak mávam super vždy tak okolo 12O na 60, len teraz vo štvrtok som mala na gyne 147 na 70

zzuzullka
14. nov 2009

a čo tie kŕče v črevách a nafukovanie, mávate?

bibi13
15. nov 2009

čaute.. čo sa týka toho camarela, tak som myslela, že som nevidela tu športovu čast na vlastné oči..🙂 v obchode som videla len vaničku a tá je užasna..🙂

bondy1
15. nov 2009

zzuzullka - ja som teraz celá ako taká bublinka - 😅 Pred otehu sme skúšali hormonálnu stimuláciu, to sa na mňa prilepilo cca 7 kilo navyše, do toho problémy so štítkou - pred svadbou sa mi podarilo super schudnúť a odvtedy váha pekne lieta hore dole, teraz skôr hore 😕 Dúfam, že to po skončení kojenia zase zrazím na pôvodnú veľkosť 🙂 Ja som mala na minulej poradni bielkoviny v moči a celkový pocit nafukovania - potom mi došlo, že v tom období ma začala páliť záha, pila som veľa Fatry, kt. má veľa sodíka - vraj nedostatočná činnosť obličiek - to bol asi dôvod, Fatru som vysadila a uvidíme čo povie kontrola. Na nafukovanie skús nejaké probiotiká - ja sem tam zobnem Nutrolin-B, pýtala som sa lekára, je čisti prírodné a neškodí v tehu, zdá sa mi, že odvtedy je to lepšie 🙂

bondy1
15. nov 2009

Bibi13, pekný kočík 🙂 My máme v merku Jané Slalom Pro 2009 - ale riešiť budeme asi až po januári - budú nové kolekcie a staršie zlacnejú - aspoň dúfam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre