Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
4. jan 2010

Tak to budou sami lamačí dívčích srdcí 😀
Gratuluju!!!!

Já jdu v pondělí zas na 3D se podívat jestli mu něco neupadlo 😀

kitty123
4. jan 2010

Dnes jsem se docela zasmála, když jsem byla v porodnici v poradně. Přišla tam paní, že se chce registrovat k porodu a termín mám 30.6. Paní na recepci ji oznámila, že v červenci mají zavřeno kvůli malování. A že ji teda registruje, ale bude muset porodit dříve, jinak bude zavřeno. Jako by si člověk mohl vybrat datum. 🙂

kitty123
4. jan 2010

mishutka - jednoho takového lamače už máme doma 🙂 My jdeme na konci ledna na 4D, tak třeba taky ještě něco upadne 🙂

mishutka
4. jan 2010

kitty:to je to zdravotnictví 😖
Taky si asi vyberu datum, mě by se líbilo 3.5. to jsme s manželem začali spolu pařit 😀

kitty123
4. jan 2010

A já chci 5.5. 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

kitty gratulujeeem 🙂 🙂 🙂 , to tu su sami chapcekovia 😝 🙂

ja si do porodky kupujem to male balenie Pampers (2-5kg) a na doma uz budem mat ako misicka pampers 2 (3-6kg), ale neskor chcem vyskusat Clever, kedze doteraz som bola s nimi spokojna

aaadus
4. jan 2010

tak jo, já chci 1.5. 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

mishutka, tak to ideme narovnako na 3D 🙂 ... aj ty uz odpocitavas dni kedy uvidis drobceka 😀 ... a kedy ste objednani?

mishutka
4. jan 2010

Taky kutím co nejlevnější pleny a schopné!!!! Nebudu platit za značku!
Taky si dražších věcí více cením a neser... do nich 😀

misicka85
4. jan 2010

MISHUTKA - 😀 😀 😀 😀

aaadus
4. jan 2010

každé dítě má jinou prdýlku 😀

kitty123
4. jan 2010

mishutka - napsala jsi to hezky 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

baby mysleli ste tento olejcek??? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aaadus
4. jan 2010

michalag jj, to je on. pokožka je po něm fakt hebká

mishutka
4. jan 2010

Děkuji 😀
Musím vás opustit jdu nakoupit 😉
Tak moc nedrbejte pak to nestihám a ptam se furt na to stejné 😀 😀 😀

michalag
autor
4. jan 2010

aaadus a vstrebe sa dobre, ci si po nom mastna? lebo olejceky su vacsinou take 😝

kitty123
4. jan 2010

Ten olejíček je pro miminka nebo pro maminky?

aaadus
4. jan 2010

michalag vstřebá a i když se obleču hned po namazání tak nemám na oblečení mastné fleky
kitty pro maminky

michalag
autor
4. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tabulka 🙂 vyzera to dost zaujimavo a prevahovo 😀

michalag
autor
4. jan 2010

aaadus, dakujem 🙂

nikkka
4. jan 2010

ahojte,
konecne som vas docitala, v poslednej dobe ste sa moc rozbehli.. 🙂
citam ze riesite plienky, ono je asi aj jedno ci pampers alebo tesco - dolezity je vyrobca plienok, len obal je iny a hned sa to aj na cene odrazi..malej neteri sme kupovavali tesco plienky lebo to bol ten isty vyrobca ako vyrobca znackovych plienok...

s vybavickou som za vami velmi pozadu..nemam absolutne nic kupene, stale to odkladam...

myslite, ze teraz budu mat zlavy na kociky? asi by sme chceli ten prvy vyriesit..absolutne neviem aky chcem ale som ochotna zaplatit max 500€..

aaadus
4. jan 2010

22 kluků a 3 holčičky? 😀

aaadus
4. jan 2010

nikka teď mají slevy na kočárky z kolekce 2009. záleží jaký chce, moderní, klasika, .... je toho fakt moc a čím více ty kočárky zkoumáš tak tím více ti z toho hrabe. já furt moderní moderní a nakonec budeme mít starou dobrou klasiku 😉

kitty123
4. jan 2010

Honzík se probudil, tak jdeme na procházku s bobama. Mějte se.

nikkka
4. jan 2010

aaadus som pozerala aky si si vybrala, ja sa tiez priklanam ku klasike..tie moderne sa mi moc nepacia..
a fakt neviem ani kde su obchody s kocikmi..

nikkka
4. jan 2010

pozerala som si album s bruskami, musim sa konecne aj ja odfotit a pridat, ja som taka leniva v tychto veciach, ja nemam ani jednu fotku bruska ako mi rastie..

michalag
autor
4. jan 2010

aaadus zatial je to tak, riadna prevaha co 😝 😀

michalag
autor
4. jan 2010

aj my ideme do mesta tak asi skocim vybavit aj DM zlavove poukazky 😝 😀

misicka85
4. jan 2010

MICHALAG - mohla bys mi prosím dopsat do tabulky že chlapeček bude Petříček, děkujuu 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

misicka, prosim racsej mi to napis do IP, laby som nezabudla ... lebo teraz idem obliect maleho a do mesta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre